5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g4 015,50 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)2 081,80 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g580,39 Kč/1kg
562,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g1 178,00 Kč/1kg
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Celé sušené jikry mořského cejna, cca 160 g (Bottarga di Muggine)
5 545,31 Kč/1kg
887,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Łosoś intensywny plastry 100 g
1 586,92 Kč/1kg
206,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Uzený losos, plátky, 100 g, Fisherking
926 466,62 Kč/1kg
175,12 Kč
-36,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
138,97 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sardynki w oleju słonecznikowym Helcom 125 g
326,54 Kč/1kg
74,74 Kč
-43%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,45 Kč
Prodejce: Katomix

Zarotti filety z tuńczyka w oliwie z oliwek 200g
733,50 Kč/1kg
146,70 Kč
Prodejce: foodperium

Kier Filé z makrely v oleji 170 G
288,24 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kier Filet z makrely v rajčatové omáčce 170 G
300,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Přírodní uzený losos Conowego 125 g
1 091,36 Kč/1kg
191,49 Kč
-38,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
152,79 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Buček z červeného tuňáka v olivovém oleji, 200 g - TOP ITALIAN FOOD 2024
2 725,00 Kč/1kg
545,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Evra Szprot w oleju roślinnym 170 g
348,71 Kč/1kg
59,28 Kč
Prodejce: Katomix

Helcom Kousky tuňáka v rostlinném oleji 170G
585 470,59 Kč/1kg
99,53 Kč
Prodejce: Katomix

Mowi Signature – losos uzený za studena, 100 g
2 214,00 Kč/1kg
265,68 Kč
Prodejce: Katomix

Říká se: „Teplou metodou uzený losos: přirozená chuť, 125 g“
1 438,79 Kč/1kg
224,12 Kč
-22,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Uzený losos, plátky, 100 g – norský, uzený za studena
1 153,82 Kč/1kg
196,15 Kč
Prodejce: Katomix

Anchovy helské v oleji, 100g, Koga Maris
1 006,33 Kč/1kg
120,76 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sušené jikry tuňáka obecného (bottarga di tonno)
Bottarga z tuňáka modroploutvého (Thunnus thynnus) se získává z jiker tuňáka modroploutvého zpracovaných s mořskou solí a sušených přirozenou ventilací. Jedná se o tradiční potravinu pocházející ze sicilského pobřeží, zejména z oblastí Favignana, Marzamemi a Trapani. Jedná se o vynikající produkt, který se krájí na tenké plátky, ochucuje se velkým množstvím extra panenského olivového oleje a podává se s plátky chleba.
Bottarga z tuňáka modroploutvého je vynikající i nastrouhaná a používá se k ochucení špaget nebo do máslových předkrmů. Má výraznější chuť než bottarga z parmice a je obecně slanější.
Vylovené pytle tuňáka váží více než jeden kilogram: omývají se, solí, lisují a suší 45 až 90 dní na suchém a dobře větraném místě. Nakonec mají pytle jantarově oranžovou barvu s červeným nádechem, intenzivní chuť a jsou připraveny ke konzumaci.
Po ulovení se ryby zpracovávají ještě čerstvé v laboratoři pana Morise, kde probíhá celý cyklus zpracování až po balení. Začíná to výběrem kusů, přes čištění a vaření až po konečnou fázi balení. A to vše při plném respektování starobylé řemeslné tradice.
Oblast rybolovu FAO: FAO 37
Způsob lovu: pomocí háčků a dlouhých vlasců
Každý kus je zabalen do dárkové krabičky.
Složení: jikry tuňáka obecného (Thunnus thynnus), sůl.
Skladování: Neotevřené výrobky lze skladovat mimo lednici na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
Bottarga z tuňáka (Bottarga di Tonno) má intenzivnější chuť a vůni než bottarga z parmice (Bottarga di Muggine). Je vhodnější pro ty, kteří mají rádi výraznou mořskou chuť.
Parametry
Výrobce Mr Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Itálie
Hmotnost 85 g
Složení Jikry tuňáka (Thunnus thynnus), sůl
Země původu Itálie
Skladování Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 15 dnů.
Alergizující ryby a rybí výrobky
Způsob lovu pomocí háčků a dlouhých rybářských vlasců
Oblast rybolovu FAO 37.2.1
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 922 kJ / 221 kcal
Tuk 12,6 g
z toho nasycené mastné kyseliny 1,1 g
Sacharidy 0,0 g
z toho cukr 0,0 g
Bílkoviny 26,8 g
Sůl 19,9 g
Bottarga z tuňáka je delikatesa získaná z jikry tuňáka modroploutvého, zpracovaná mořskou solí a sušená přirozenou ventilací. Tento tradiční sicilský produkt je ideální podávat tenké plátky, pokapané prémiovým extra panenským olivovým olejem, a doplněné čerstvou zeleninou nebo plackami. předkrm s autentickým středomořským dědictvím a výjimečným obsahem bílkovin.
- Seznam přísad
- Jikry tuňáka (Thunnus Thynnus), sůl
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
- Prodejní název
- Sušené jikry tuňáka obecného
- Výrobce
- Mr. Moris srl
- Kód EAN
- 8025789000791
- Seznam přísad
- Jikry tuňáka (Thunnus Thynnus), sůl
- Alergeny
- Ryby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 85 g
- Potravinářský podnik
- Mr. Moris srl - Via Pozzo Pantaleo 26/28/30, 00146 Roma (RM) - Italien
- Prodejní název
- Sušené jikry tuňáka obecného
- Výrobce
- Mr. Moris srl
- Kód EAN
- 8025789000791
K tomu se hodí také

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 85 g
6 164,12 Kč/1kg
523,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Celé sušené jikry mořských cejnů, cca 50 g Bottarga di Muggine
4 500,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nastrouhané jikry parmice obecné, 50 g (Bottarga di Muggine)
4 725,00 Kč/1kg
236,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nastrouhané jikry parmice obecné, 70 g (Bottarga di Muggine)
4 142,86 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 125 g
4 600,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Tartuflanghe - Krém s bílým lanýžem - 90 g
13 874,89 Kč/1kg
1 248,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Celé sušené jikry mořského cejna, cca 160 g (Bottarga di Muggine)
5 545,31 Kč/1kg
887,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Dřevěný regál na CD a DVD Regál Megosa XL
3 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Torres Selecta černé lanýžové lupínky, 40g
352,00 Kč/1kg
44,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dárková sada lanýžů Giuliano Tartufi
3 584,62 Kč/1kg
699,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Šatní skříň s rychlými posuvnými dveřmi 125 cm bílá
14 677,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung Galaxy S20 FE , 16,5 cm (6.5"), 6 GB, 128 GB, 12 MP, Android 10, Námořnická modrá
6 690,00 Kč
-650,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 040,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobile-Discounter

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Apple iPhone 17 , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Černá
27 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

GymBeam - Kalifornský tuňákový salát 12 x 175 g
462,06 Kč/1kg
80,86 Kč
Prodejce: LAVONIO

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 742,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Exquisit EXQ-5010065, 450 W, 220-240 V, 50 Hz, 5 - 35 °F, 340 mm, 210 mm
6 300,53 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Rám postele VASAGLE 160 x 200 cm, s čelem, kovová postel, rám postele
2 146,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,36 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,39 Kč
Prodejce: Katomix

Filety ze sardelí z Kantaberského moře, 50 g
3 100,00 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Rozkládací pohovka BEALIFE AR24 3 v 1 s funkcí lůžka a polštáři | Rozkládací pohovka, multifunkční křeslo | Tmavě šedá
5 499,99 Kč
Prodejce: Connected-Living

Bezhlučný ultrazvukový odpuzovač škůdců 220V, dětem odolný odpuzovač hmyzu do zásuvky, netoxický - BUGBUSTER
209,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-411,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 923,69 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Polsterbett 90x200 Grau Bettkasten Tagesbett Schlafcouch Gästebett Ausziehbar
7 805,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Nastrouhané jikry z tuňáka, 50 g (bottarga di tonno)
3 969,00 Kč/1kg
198,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Celá sušená jikra z mořských cejnů, cca 175 g Bottarga di Muggine
4 285,71 Kč/1l
750,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Směs koření na těstoviny Aglio Olio e Peperoncino, 80 g
1 246,88 Kč/1l
99,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Merax Manželská postel 140 x 200 cm Postel z masivu s čelem a roštovým rámem, vysoce kvalitní klasická postel Dřevěná postel Borovicový rošt, bílá barva
3 559,99 Kč
-176,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 383,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kier Filé z makrely v oleji 170 G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
49,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
288,24 Kč/1kg

Kier Filet z makrely v rajčatové omáčce 170 G
51,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
300,00 Kč/1kg