5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W6 175,00 Kč/1l
617,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Další informace o reklamě
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Další informace o reklamě
Lattafa Pride Nebras EDP 100 ml UNISEX6 110,50 Kč/1l
611,05 Kč
Prodejce: Azjasklep

Další informace o reklamě
Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml8 787,50 Kč/1l
878,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara parfémovaný olej 20 ml W
24 752,50 Kč/1l
495,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Mayar Cherry Intense EDP Intense 100 ml UNISEX
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mandle, Káva, Kakao, Santalové dřevo, Vanilka
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Jasmín, Orchidej, 1 kusů
9 262,50 Kč/1l
926,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů
6 066,70 Kč/1l
606,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Lattafa Fakhar Lattafa Pride of Lattafa tělový spray pro ženy 250 ml
781,00 Kč/1l
195,25 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Whipped Pleasure, Ženy, 75 ml
8 393,73 Kč/1l
629,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
6 225,00 Kč/1l
622,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Berry on Top, Ženy, 75 ml
8 393,73 Kč/1l
629,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Fakhar For Women Spray 150Ml Parfémovaný Tělový Sprej Pro Ženy
5 977,50 Kč/1l
597,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Lattafa Mayar Natural Intense tělový sprej 250 ml W
1 078,00 Kč/1l
269,50 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
5 810,30 Kč/1l
581,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lattafa/ Mayar Cherry Intense Perfume Mist 250 ml
Lattafa Mayar Cherry Intense Perfume Mist 250 ml je tělový sprej pro ženy a muže, který spojuje ovocnou sladkost s orientálním teplem. Lattafa Mayar Cherry Intense nabízí intenzivní, dlouhotrvající vůni, kterou lze nosit jak během dne, tak i večer. Tento parfémový sprej je ideální pro každodenní použití, zvláštní příležitosti nebo jako dárek.
Hlavní tóny se otevírají svěžími akcenty jahody a bergamotu, které vytvářejí živý a osvěžující úvod. V srdci se rozvíjejí sladké a aromatické tóny třešňového džemu a kakaa, které vůni dodávají hloubku a charakter. Základní tóny vanilky, pačuli a ambry dotvářejí vůni a zajišťují teplý, smyslný závěr, který dlouho vydrží.
Tento parfémový sprej je ideální pro milovníky intenzivních, ovocných a zároveň hřejivých vůní. Díky praktickému 250ml spreji se snadno nanáší a můžete si ho vzít kamkoli s sebou. Elegantní design flakonu a kvalitní balení dělají z parfémového spreje Lattafa Mayar Cherry Intense od ideální dárek pro přátele, rodinu nebo pro sebe.
- Hlavní tóny: jahoda, bergamot
- Srdce: třešňová marmeláda, kakao
- Základní tóny: vanilka, pačuli, ambra
Obal je 100% recyklovatelný.
- Adresa výrobce GSPR: Thomashofstr. 27-29, 76228 Karlsruhe
- Název výrobce GPSR: Fragra GmbH
- výrobce GPSR: +49 1520 4545807
- E-mail výrobce GPSR: [email protected]
- URL výrobce GSPR:
Tělový spray od značky Lattafa. Vámi vybrané balení má objem 250 ml.
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Denatura alkoholu., Parfum (vůně), Limonen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anýzový alkohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Extrakt Evernia Prunastri, Extrakt Evernia Furfuracea, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 6290362348788
- Hmotnost
- 0.25 kg
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Denatura alkoholu., Parfum (vůně), Limonen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Anýzový alkohol, Hexyl Cinnamal, Cinnamal, Cinnamyl Alcohol, Extrakt Evernia Prunastri, Extrakt Evernia Furfuracea, Benzyl Cinnamate, Methyl 2-Octynoate, Benzyl Alcohol.
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 6290362348788
K tomu se hodí také

Lattafa Mayar Cherry Intense EDP Intense 100 ml UNISEX
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Med, Rebarbora, Růže, White rose, Labdanum, Kůže, Pižmo, Vanilka, Vetiver
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: pttonline

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
7 303,30 Kč/1l
730,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Rave Now Women EDP 100 ml W
3 967,30 Kč/1l
396,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
8 817,30 Kč/1l
881,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Badee Al Oud Noble Blush, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mléko, 1 kusů
7 000,00 Kč/1l
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPerfumesHome

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Jasmín, Orchidej, 1 kusů
9 262,50 Kč/1l
926,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Černý rybíz, Mandarinka, Gardénie
5 462,50 Kč/1l
546,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Pride Fakhar Extrait EDP 100 ml W
5 937,50 Kč/1l
593,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Bade'e Al Oud Honor & Glory EDP 100 ml UNISEX
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W
6 175,00 Kč/1l
617,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Mayar Natural Intense EDP 100 ml W
4 452,30 Kč/1l
445,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Mandle, Káva, Kakao, Santalové dřevo, Vanilka
4 064,30 Kč/1l
406,43 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Ana Abiyedh Scarlet EDP 60 ml W
5 642,17 Kč/1l
338,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lattafa Angham Second Song EDP 100 ml W
6 101,30 Kč/1l
625,44 Kč
-15,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Paris Corner Khair Pistachio EDP 100 ml UNISEX
4 747,30 Kč/1l
474,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ansaam Gold EDP 100ml
8 789,10 Kč/1l
878,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lattafa Yara Tous tělový spray pro ženy 250 ml
927,32 Kč/1l
262,45 Kč
-30,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,83 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Paris Corner Marshmallow Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
6 196,50 Kč/1l
619,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

French Avenue Vulcan Baie Extrait de Parfum 100 ml UNISEX
5 570,00 Kč/1l
557,00 Kč
Prodejce: ScentsArabia

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Asad Bourbon, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Levandule, Slivoň mirabelka, Růžový pepř, Kakao, Davana, Muškátový oříšek
6 151,20 Kč/1l
615,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Musk So Poudrée EDP 100 ml UNISEX
4 940,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends EDP 100 ml UNISEX
2 997,30 Kč/1l
315,87 Kč
-16,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kenzo Flower by Kenzo EDP plnitelný 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(112)Počet hodnocení: 112
1 267,00 Kč
-43,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 224,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 240,00 Kč/1l

Chloé Eau De Parfum, Ženy, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Pivoňka, Magnoliová, Růže, Ambra, Cedr



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 506,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
30 120,00 Kč/1l

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(144)Počet hodnocení: 144
730,33 Kč
Prodejce: Serica
7 303,30 Kč/1l

Parfémovaná voda - KENZIE MARSHMALLOW DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(16)Počet hodnocení: 16
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

The Woods Collection Natural Royal Night EDP 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 034,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 340,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Dukhan, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(165)Počet hodnocení: 165
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Lattafa Atlas EDP 55 ml UNISEX



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(181)Počet hodnocení: 181
760,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
13 818,18 Kč/1l

Volare Vanilkové lusky 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
750,00 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
725,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 250,00 Kč/1l

JFenzi La Furia Women Eau de Parfum 100 ml - Orientálně-květinová dámská vůně s vanilkou, pačuli a exotickou pitahájou



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 839,90 Kč/1l

Versace Crystal Noir Parfém 90 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
2 024,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
22 488,89 Kč/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Intenzivní parfémovaná voda ve spreji 80ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(10)Počet hodnocení: 10
3 137,75 Kč
Prodejce: Parfumart
39 221,88 Kč/1l

Armaf Odyssey Mandarin Sky EDP 100 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(129)Počet hodnocení: 129
688,75 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 887,50 Kč/1l

Verset Parfums Luz Adriana Parfm 15ml
170,56 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
11 370,67 Kč/1l

Nikos Sculpture Homme čistý parfém pro muže 100 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(52)Počet hodnocení: 52
978,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders
9 784,30 Kč/1l

Juliette Has a Gun Not a Perfume Parfémová voda ve spreji (7,5 ml)



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
615,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
76 942,50 Kč/1l

Parfémovaná voda - MOROCCAN DREAM - Volare, Objem: 100ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(131)Počet hodnocení: 131
600,00 Kč
-27,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
572,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
5 725,00 Kč/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2412)Počet hodnocení: 2412
712,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
7 125,00 Kč/1l

Lattafa Yara Elixir EDP 100 ml W



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(66)Počet hodnocení: 66
617,50 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
6 175,00 Kč/1l

TOM FORD Neroli Portofino, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Levandule, Citrón, Mandarinka, Myrta, Oranžová, Rozmarýn, Jasmín, Neroli, Pomerančový květ, Ambra, Sléz pižmový



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
5 737,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders
57 379,10 Kč/1l

7 Damen Eau de Parfum – parfém od Bulfresh, 50 ml
366,00 Kč
Prodejce: Inaris_International
7 320,00 Kč/1l