4,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml22 892,10 Kč/1kg
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista

Další informace o reklamě
PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko6 461,20 Kč/1l
646,12 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Bio tělové mléko Maestrale 300 ml1 350,00 Kč/1l
405,00 Kč
Prodejce: DrTafficz

Další informace o reklamě
Bepanthol Derma regenerační tělové mléko, 200 ml Lotion1 987,20 Kč/1kg
488,85 Kč
Prodejce: apohealth

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

TESORI D'ORIENTE Hydratační tělový balzám Hammam 400 ml
496,02 Kč/1l
232,20 Kč
-33,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tělové mléko L'Occitane Verbena
4 236,86 Kč/1l
296,58 Kč
Prodejce: VISO

Yope Regenerační tělové mléko Creamy Musk, 200 ml
1 574,20 Kč/1l
314,84 Kč
Prodejce: MANADA

Kneippovo zpevňující tělové mléko Rose Petals 200 ml
806,15 Kč/1l
161,23 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Retterspitz tělové mléko 125 ml
2 032,67 Kč/1kg
296,77 Kč
Prodejce: apohealth

Lactovit zpevňující tělové mléko 400 ml
769,37 Kč/1l
307,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Weleda Citrusové hydratační tělové mléko 200 ml
1 432,65 Kč/1l
286,53 Kč
Prodejce: taleoo

Sebamed™ tělové mléko 400 ml
2 548,20 Kč/1l
1 019,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Jurlique Osvěžující citrusové tělové mléko 300 ml
1 569,93 Kč/1l
470,98 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Tělové mléko Bez parfemace 245 ml Urtekram
1 212,24 Kč/1l
297,00 Kč
Prodejce: KrasnaKazdyDen

Weleda Hydratační tělové mléko, 250 ml
1 137,96 Kč/1l
284,49 Kč
Prodejce: apohealth

Hydratační tělové mléko 500ml
1 375,76 Kč/1l
687,88 Kč
Prodejce: somnia24

Lactovit Lactourea reparační tělové mléko 400ml
839,00 Kč/1l
335,60 Kč
Prodejce: somnia24

Dexeryl pečující mléko 500 ml
367 609,98 Kč/1l
367,61 Kč
Prodejce: apohealth

Kakaové máslo na tělo Ziaja, 200 ml
1 105,70 Kč/1l
221,14 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Produktová řada Tesori d'Oriente Ayurveda je jedinečná řada kosmetických výrobků a výrobků pro domácnost inspirovaná starobylým indickým uměním blahobytu
Vybízí vás, abyste každodenní rituály krásy oslavili jako chvíle relaxace, klidu a harmonie. Každý výrobek proměňuje rutinní činnosti v nevšední zážitky a navrací rovnováhu tělu i mysli
Ayurveda je vůně s orientálním, svůdným charakterem. Spojuje v sobě svěžest citrusových plodů, květinovou smyslnost jasmínu a hřejivé, zahalující akordy vanilky, santalového dřeva a pižma. Toto hydratační tělové mléko, které je ideální volbou pro ženy, jež chtějí podtrhnout svou smyslnost a ženskost podmanivou, nezapomenutelnou vůní, obsahuje čtyři vzácné ingredience z ájurvédské tradice: sezam anla, aloe vera a měsíček lékařský, které jsou známé svými hydratačními a regeneračními účinky. Použití: Naneste mléko na vyčištěnou a suchou pokožku a vmasírujte, dokud se zcela nevstřebá. Toto hydratační tělové mléko obsahuje čtyři cenné složky z ájurvédské tradice: anla sezam, aloe vera a měsíček.
- Hmotnost
- 430 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Anla sezamová, aloe vera, měsíček lékařský
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970062327
- Hmotnost
- 430 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Anla sezamová, aloe vera, měsíček lékařský
- Výrobce
- AS Discount
- Kód EAN
- 8008970062327
K tomu se hodí také

Tesori d’Oriente Byzantium, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Skořicová, Citlivka, Med, Růže, Agarové dřevo, Vanilka, Bílý mošus
1 353,60 Kč/1l
150,41 Kč
-15,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,36 Kč
Prodejce: Bugelo

Tesori d'Oriente Ayurveda deodorant 150 ml
1 546,67 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Tesori d'Oriente Patyczki zapachowe Ayurveda, 200 ml
924,35 Kč/1l
184,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarinka, Růžový pepř, Kakao, Jasmín, Levandule, Pralinka
6 412,50 Kč/1l
641,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Victoria, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Neroli, Vanilka
7 303,30 Kč/1l
730,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Ayurveda - tělový krém, 300 ml
1,11 Kč/1kg
386,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Byzantium - tělový krém, 300 ml
511,92 Kč/1kg
212,58 Kč
-28,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
184,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ájurvédský krém Treasures of the Orient 250ml
335,60 Kč/1l
83,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
1 722,40 Kč/1l
172,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Lattafa Pride Fakhar Rose EDP 100 ml W
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Her Confession EDP 100 ml W
8 235,30 Kč/1l
823,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Tesori D Oriente Hammam tělový peeling 300 ml
1 650,43 Kč/1l
495,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Tesori d'Oriente Ayurveda toaletní voda 100 ml
2 320,00 Kč/1l
232,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: bellushortus

Treasures Of The Orient Krem Do Rąk Byzantium Black Rose & Labdanum 75 ml
671,87 Kč/1l
80,00 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium
297,96 Kč/1kg
104,24 Kč
-29,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nusuk Ateeq Extrait de Parfum 100 ml M
6 330,00 Kč/1l
633,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lattafa Afeef, Ženy, 100 ml
8 787,50 Kč/1l
878,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tesori D`oriente Krém na ruce 75 ml Arganový olej a pomerančový květ
671,87 Kč/1l
65,76 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,39 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Yara Tous EDP 100 ml W
5 225,00 Kč/1l
522,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Persian Dream - EDP, 100 ml
1 290,20 Kč/1l
162,75 Kč
-33,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,02 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
8 817,30 Kč/1l
881,73 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TESORI D'ORIENTE Hydratační tělový balzám Hammam 400 ml
496,02 Kč/1l
232,20 Kč
-33,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
198,41 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

White Musk - deodorant ve spreji, 150 ml
1 846,60 Kč/1l
276,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lattafa Asad, Pánské, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
7 362,50 Kč/1l
736,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Tesori mýdlo s pumpičkou 300ml Ayurveda
248,30 Kč/1l
109,49 Kč
-35,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,49 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 269,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 346,35 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
738,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 462,67 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 730,46 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 237,20 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
646,12 Kč
Prodejce: apohealth
6 461,20 Kč/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
19 485,67 Kč/1kg

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

Zpevňující noční krém Dreamy Overnight Toning Whip 100 ml
413,62 Kč
Prodejce: NIKCORP
4 136,20 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

Incia Ochranné tělové mléko (100 ml)
620,00 Kč
Prodejce: Exporgin

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 037,19 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 790,63 Kč/1l

IDC Institute Aloe Vera Zklidňující a Hydratační Gel - 270ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
481,44 Kč/1l