4,7



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g4 015,50 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Caffarel - Krémová čokoláda Gianduia s mlékem, 210 g, skleněná nádoba2 569,90 Kč/1kg
539,68 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Další informace o reklamě
GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)2 081,80 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%431,78 Kč/1l
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
392,45 Kč/1kg
1 177,36 Kč
Prodejce: somnia24

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pisti Crema al Pistacchio 200 g italský pistáciový krém k mazání
899,25 Kč/1l
210,16 Kč
-30,31 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
179,85 Kč
Prodejce: foodperium

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,45 Kč/1kg
102,89 Kč
Prodejce: Katomix

Pistáciový krém bez přidaného cukru 200 g - Good Noot
3 199,60 Kč/1kg
639,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g Choco Hazelnut (čokoláda-lískový ořech) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
1 507,00 Kč/1l
753,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nudossi 975 g pomazánka z ořechového nugátu
753,64 Kč/1kg
734,80 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero Nutella 450g + 50g
584,18 Kč/1kg
323,22 Kč
-31,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
292,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nusica Nusica nugátový krém 750 g - veganský, bezlepkový, bez palmového oleje, krémový
283,61 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nocciolataveganský lískooříškový krém 650 g, bez palmového oleje, vegan, bez lepku
819,23 Kč/1kg
532,50 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nocciolataoříškové těstoviny bez palmového oleje, 650 g - krémováoříšková pomazánka
770,03 Kč/1kg
500,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lososová pomazánka (lososový krém) , 100 g
934,50 Kč/1kg
93,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nugátové mandle 100g
1 561,70 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Mandlové máslo pražené 300 g
2 056,93 Kč/1l
617,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cocoba - Nuss nugátový krém 400g
323,95 Kč/1kg
129,58 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sladký pistáciový krém - bez palmového oleje
Sladký roztíratelný krém s jemnou a výraznou chutí je vytvořen z rafinovaných pistácií.
obsahuje 20 % pistácií s příjemnou chutí, která se rozplývá v ústech.
Ideální na palačinky nebo jako pomazánka na toasty či chléb.
Složení:Pistácie 20 %, cukr, slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko, modifikovaný škrob, sůl, aroma, E322, E471.
Bez palmového oleje
Specifikace
Výrobce PistacchioSofì - Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) - Itálie
Obsah 1000 g
Složení Pistácie 20 %, cukr, slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko, modifikovaný škrob, sůl, aroma, E322, E471.
Země původu Itálie
Skladování Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě
Alergeny Mléko a mléčné výrobky, ořechy: Mandle, lískové ořechy, vlašské ořechy, kešu ořechy, pekanové ořechy, para ořechy, pistácie, makadamové ořechy a výrobky z nich
Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 2466 Kj / 592 Kcal
Tuky 46,4 g
z toho nasycené mastné kyseliny 8,52 g
Sacharidy 34,15 g
z toho cukr 25,2 g
Vláknina 6,0 g
Bílkoviny 13,01 g
Sůl 0,52 g
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pistácie 20%, cukr, slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko, modifikovaný škrob, sůl, aroma, E322, E471.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 2466 Kj / 592 Kcal Tuky 46,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 8,52 g Sacharidy 34,15 g z toho cukr 25,2 g Vláknina 6,0 g Bílkoviny 13,01 g Sůl 0,52 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Pistácie a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Prodejní název
- Süße Pistaziencreme
- Výrobce
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- Kód EAN
- 8055404681180
- Skladování a použití
- Neotevřené výrobky lze skladovat mimo chladničku na chladném a suchém místě
- Objem
- 1 l
- Seznam přísad
- Pistácie 20%, cukr, slunečnicový olej, sušené odstředěné mléko, modifikovaný škrob, sůl, aroma, E322, E471.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 2466 Kj / 592 Kcal Tuky 46,4 g z toho nasycené mastné kyseliny 8,52 g Sacharidy 34,15 g z toho cukr 25,2 g Vláknina 6,0 g Bílkoviny 13,01 g Sůl 0,52 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Pistácie a výrobky z nich
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PistacchioSofì – Viale della Regione, 4/P, 95034 Bronte (CT) – Italien
- Prodejní název
- Süße Pistaziencreme
- Výrobce
- Sofì - Dolcezze di Sicilia
- Kód EAN
- 8055404681180
K tomu se hodí také

Kinder Brioss, 270 g, 10 kusů
291,43 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

AVANA silikonová forma na čokoládu na 6 tabulek čokolády nepřilnavý povrch bez BPA silikonová forma na čokoládu hnědá (forma 2)
219,99 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g
721,55 Kč/1kg
288,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Belissia Sada potravinářských barev 15x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů. Těsto. Polevy a všechny ostatní potraviny
2 756,80 Kč/1l
413,52 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Pistáciový krém 45%, 190g - balení po 2 kusech
855,26 Kč/1l
325,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

nutella 4062 Nougatcreme, 3,0 kg
392,45 Kč/1kg
1 177,36 Kč
Prodejce: somnia24

Mycryo® - Kakaové máslo v prášku 600g
1 706,67 Kč/1kg
1 024,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

PRIM. Tahini naturalne 185 g
514,45 Kč/1kg
102,89 Kč
Prodejce: Katomix

Sony Interactive Entertainment DualSense™ – Midnight Black, Gamepad, PlayStation 5, Směrový kříž, Tlačítko domů, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Digitální, Bezdrátový, Bluetooth
1 933,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01385B, TM2280E
1 072,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: dse-one

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Belissia sada potravinářských barev 8x10ml extrémně vysoce koncentrovaná tekutina k barvení nápojů, těst, polev a všech ostatních potravin.
24 321,00 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: rrhandelskontor

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
492,71 Kč/1kg
118,25 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Lotus 2257974002 Lotus Brotaufstrich, 400,0 g
760,90 Kč/1kg
304,36 Kč
Prodejce: somnia24

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Lotus 19620 Lotus gemahlene Kekse 750,0 g, 1 St.
521,13 Kč/1kg
390,85 Kč
Prodejce: Katomix

Květináč čtvercový Tradiční 19 cm Antracitová 3,5 L kapacita plantážník Plast
54,00 Kč
Prodejce: botle

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
456,72 Kč/1kg
1 141,79 Kč
Prodejce: VISO

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Biobizz Light-Mix, 50 l | zemina pro květináče
8,49 Kč/1l
424,71 Kč
Prodejce: BestBrandShop

Mascolo Cannoli Siciliani Mignon 160 g italské cannoli sicilské trubičky
780,50 Kč/1kg
124,88 Kč
Prodejce: foodperium

Kluth pistácie pražené a lehce solené prvotřídní kvality 150g
863,27 Kč/1kg
137,98 Kč
-8,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

moovkee Skládací dětská vanička 80 cm šedá s teploměrem a polštářem – Bezpečná dětská vanička pro novorozence
970,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Merax polyratanový lounge zahradní obývací set pro 3-4 osoby, 5dílná sedací souprava s pohovkou, stolem, taburetem a polštáři, balkonový nábytek, zahradní nábytek, šedý
8 286,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Rukojeť pánve Tefal, plastová, černá/červená
926,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS, Tlačítko Nastavení, Tlačítko Sdílet, Analogový/digitální, Různé, Bezdrátový
1 919,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

GTPLAYER herní židle Ergonomické herní křeslo Židle k psacímu stolu Závodní židle pro hráče PC s látkovým povrchem, péřový sedák s podnožkou černá
3 499,99 Kč
-500,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Herní sluchátka pro PS4 PS5 PC Xbox Počítačová a přenosná herní sluchátka Drátová sluchátka s mikrofonem Sluchátka přes uši 3,5 mm Red Retoo
1 005,11 Kč
-809,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,69 Kč
Prodejce: Retoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%17% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
17%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nákup pistáciového krému
Rychlé dodání, super balení. Pistáciový krém má skvělou chuť!
Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Nutella mini jar ořechová nugátová krémová pomazánka 25g 64 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
2 284,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
91 379,20 Kč/1kg

Veganela zuckerfreie vegane Pistaziencreme 200g
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 015,50 Kč/1kg

Caffarel - Krémová čokoláda Gianduia s mlékem, 210 g, skleněná nádoba
539,68 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
2 569,90 Kč/1kg

Ořechový krém KAKAO BEZ PŘIDANÉHO CUKRU 330 g - GUTE NOOT



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
570,72 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 729,45 Kč/1kg

Křupavá čokoláda - 500g - Lískové oříšky 21% - Maltitol - Nízkotučný kakaový prášek 6,4%
246,73 Kč
Prodejce: FIT4MED
493,46 Kč/1l

Čokoládový krém - 500g - Bez cukru - Bez palmového oleje - Lískové oříšky 13,5%
215,89 Kč
Prodejce: FIT4MED
431,78 Kč/1l

GLUTENFREIEHASELNUSSCREME UND KAKAO 250 g - RIGONI DI ASIAGO (HAZELNUT)
520,45 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 081,80 Kč/1kg

Nutella lískooříškový nugátový krém oříškově čokoládový 450g 5 balení
790,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
351,38 Kč/1l

Ferrero Nutella Ořechovo-čokoládový krém 600 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
562,98 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
580,39 Kč/1kg

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
306,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
306,90 Kč/1kg

Nutella v sáčku Lískooříšková nugátová pomazánka 1000g
420,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
420,30 Kč/1kg

Caotina čokoládový krém s pravou švýcarskou čokoládou 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
117,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 178,00 Kč/1kg

ALLNUTRITION NUTLOVE 500 g White Choco Peanut (bílá čokoláda-arašíd-himalájská sůl) / Ochucené oříškové másla / Lahodné oříškové máslo s čokoládou bez přidaného cukru, soli a palmového oleje
503,74 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 007,48 Kč/1l

Lindt Creme Noir Hořký kakaový krém s plnou čokoládou 220g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
208,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
946,77 Kč/1kg

Milka lískooříšková krémová pomazánka s plnou chutí lískových oříšků 350g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
134,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,83 Kč/1kg