4,5



Na základě 2 hodnocení
Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energizující, Osvěžující, Ženy, Univerzální pleť, ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. LINALYL ACETATE. LIMONENE. CITRUS AURANTIUM...
1 386,20 Kč
13 862,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev5 275,00 Kč/1l
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Sisley Soir D'Orient, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba12 404,27 Kč/1l
1 860,64 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Tělové mléko Byredo Gypsy Water7 493,20 Kč/1l
1 685,97 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria, Pleťová voda, Unisex, Osvěžující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Bergamot, Citrón
5 529,95 Kč/1l
1 105,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Eau Dynamisante – ošetřující voda Clarins 50 ml
5 426,02 Kč/1kg
694,53 Kč
Prodejce: Parfumtoi

Sisley Izia, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 150 ml, Tuba
10 746,07 Kč/1l
1 611,91 Kč
Prodejce: PerfumTraders

L'Occitane Néroli Orchidée (Neroli Orchid), 250 ml, 1 kusů
2 128,00 Kč/1l
532,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Clarins Eau Extraordinaire Revitalizační krém 200 ml
6 679,50 Kč/1l
1 335,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Burberry Goddess, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Láhev, Levandule, Vanilka, Aqua/Water/Eau, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Parfum/Fragrance, Propylene Glycol,...
6 202,15 Kč/1l
1 240,43 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Collistar Benessere Neroli & Helichrysum, Krémová, Ženy, Hydratační, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Dávkovač
2 323,15 Kč/1l
559,21 Kč
-94,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
464,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

L'Occitane Verbena, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, 250 ml, Sporýš, Láhev
2 818,92 Kč/1l
704,73 Kč
Prodejce: Rareparfum

Jurlique Activating Water Essence+ 150 ml
8 244,00 Kč/1l
1 808,94 Kč
-572,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 236,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

AHAVA 86215065, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Změkčující, Zklidňující, Univerzální pleť, 250 ml, Pumpovacíc lahvička
1 906,96 Kč/1l
476,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Guerlain Shalimar, Pleťová voda, Ženy, Změkčující, 200 ml, Láhev, Bergamot
7,09 Kč/1l
1 417,91 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Acqua di Parma Barbiere, Balzám po holení, Univerzální pleť, 100 ml, Hydratační, Osvěžující, Kyselina hyaluronová, aqua (water), polysilicone-11, glycerin, phenoxyethanol, polysorbate 2, ammonium...
11 550,00 Kč/1l
1 155,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Acqua di Parma Buongiorno, Tělové mléko, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 300 ml, Pumpovacíc lahvička
4 606,10 Kč/1l
1 381,83 Kč
Prodejce: somnia24

Eau Extraordinaire - Orange 100ml
4 951,10 Kč/1l
495,11 Kč
Prodejce: taleoo

Cetaphil 3499320017640, Pleťová voda, Ženy, Univerzální pleť, Hydratující, Změkčující, 236 ml, Pumpovacíc lahvička
471,25 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 100 ml
- Efekt péče o pleť:
- Energizující, Osvěžující
- Vhodné pro:
- Ženy
- Vhodné pro typy kůže:
- Univerzální pleť
- Složení:
- ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. LINALYL ACETATE. LIMONENE. CITRUS AURANTIUM PEEL OIL. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. LINALOOL. BETAINE. HEXYL CINNAMAL. CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL. LAVANDULA OIL/EXTRACT. CITRAL. PINENE. POGOSTEMON CABLIN OIL. PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE. COUMARIN. CAMPHOR. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. EUCALYPTUS GLOBULUS OIL. TERPINEOL. AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT. THYMUS CITRIODORUS FLOWER/LEAF EXTRACT. BETACARYOPHYLLENE. GERANYL ACETATE. CITRIC ACID. CARVONE. PANAX GINSENG ROOT EXTRACT. EUGENOL. TERPINOLENE. GERANIOL. VANILLIN. POTASSIUM SORBATE. ALPHA-TERPINENE. CITRONELLOL. SODIUM BENZOATE. [01C3921]
EAU DYNAMISANTE CLARINS Osvěžující voda První a legendární osvěžující voda od Clarins! Vlastnosti: Díky obsahu 95 % přírodních složek osvěžuje tělo i duši a zároveň se rozvoní jemnou vůní. Ideální pro pozitivní start do dne nebo pro boj s příznaky únavy. Oživující účinek bio extraktu z červeného ženšenu v kombinaci s tonizujícím účinkem bio citronového tymiánu pomáhá pokožce znovu získat vitalitu a pevnost. Charakteristická červená lahvička je znovu naplnitelná. Hodnota této pleťové vody Clarins spočívá v esenci rostlin: éterických olejích. Jedná se o přírodní koncentráty, které se získávají a extrahují v malých množstvích z aromatických rostlin. Nabízejí řadu výhod pro pokožku i mysl. *Poznámka: Varianta o objemu 200 ml neobsahuje rozprašovač.
- Hmotnost
- 220 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Ingredience: alkohol, voda, parfém, glycerin, propylenglykol, butylenglykol, šťáva z listů aloe barbadensis, extrakt z kořene acanthopanax senticosus (eleuthero), extrakt z kořene zázvoru (zingiber officinale), extrakt z kořene ženšenu (panax ginseng), extrakt z kořene harpagophytum procumbens, extrakt ze semen plantago ovata, extrakt z přesličky rolní (equisetum arvense), kyselina citronová, sorban draselný, benzoan sodný, limonen, linalool, hexyl cinnamal, citral, kumarin, eugenol, alfa-izomethyl ionon, geraniol, [c0058e]
- Výrobce
- Kód EAN
- 3666057362002
- Číslo produktu
- 80119170
- Hmotnost
- 220 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Ingredience: alkohol, voda, parfém, glycerin, propylenglykol, butylenglykol, šťáva z listů aloe barbadensis, extrakt z kořene acanthopanax senticosus (eleuthero), extrakt z kořene zázvoru (zingiber officinale), extrakt z kořene ženšenu (panax ginseng), extrakt z kořene harpagophytum procumbens, extrakt ze semen plantago ovata, extrakt z přesličky rolní (equisetum arvense), kyselina citronová, sorban draselný, benzoan sodný, limonen, linalool, hexyl cinnamal, citral, kumarin, eugenol, alfa-izomethyl ionon, geraniol, [c0058e]
- Výrobce
- Kód EAN
- 3666057362002
- Číslo produktu
- 80119170
K tomu se hodí také

Clarins Moisture-Rich Body Lotion 400 ml
1 732,50 Kč/1l
693,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Krémová, Unisex, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Suchá pokožka, 200 ml, Bambucké máslo
4 532,85 Kč/1l
906,57 Kč
Prodejce: VISO

La Roche-Posay, Lipikar Balm AP+M, 400 ml - Dlouhodobá platnost!
1 853 222,25 Kč/1kg
833,95 Kč
Prodejce: somnia24

Hugo Boss Boss Alive BL 200 ml W
2 280,00 Kč/1l
456,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
16 133 600,41 Kč/1kg
1 613,36 Kč
Prodejce: taleoo

Bílá vazelína 5 kg – čistá, pro péči o pokožku, ochrana tetování, kosmetický základ, tělová vazelína GiDeli
220,00 Kč/1kg
1 132,50 Kč
-32,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Pleťová voda, Ženy, 200 ml, Tuba, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 kusů
3,22 Kč/1kg
644,92 Kč
Prodejce: Tersorte

ISDIN Isdinceutics regenerační krém Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
16 880,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)
20 558,00 Kč/1kg
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

UreaRepair Plus tělové mléko 10% Urea Lotion pro ženy 1000 - Eucerin
901,00 Kč/1l
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eau De Rochas - tělové mléko, 500 ml
1 139,20 Kč/1kg
672,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Krémová, Unisex, Ochana, Změkčující, 300 ml, Pumpovacíc lahvička, Vetiver, Pačuli, Santalové dřevo
4 044,80 Kč/1l
1 213,44 Kč
Prodejce: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
1 820,00 Kč/1l
182,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Estée Lauder Youth-Dew, Krémová, Ženy, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, Univerzální, 200 ml, Dávkovač
6 384,70 Kč/1l
1 276,94 Kč
Prodejce: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
696,44 Kč/1l
174,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emporio Armani Because It's You Dámské parfémované tělové mléko 6,7oz 200ml
9 598,90 Kč/1l
1 973,58 Kč
-53,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 919,78 Kč
Prodejce: Rareparfum

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mléko, Ženy, Hydratační, Univerzální pleť, 200 ml, Pumpovacíc lahvička
7 120,00 Kč/1l
1 424,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Krémová, Ženy, Uklidňující, Hydratující, Suchá pokožka, 500 ml, 480 g
0,84 Kč/1kg
419,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Zpevňující tělové mléko Nuxuriance Ultra (The Firming Body Milk) 400 ml
1 895,00 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vaseline | Tělové mléko - 600ml Maxi Size - s vitaminem B3 - UV ochrana - rychle se vstřebává a nemastí se
1 007,28 Kč/1l
604,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Hondroten tělové mléko s hřejivým účinkem | 50 ml
14 000,00 Kč/1l
950,00 Kč
-250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Weleda Skin Food tělové mléko 200ml
1 576,35 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Pleťová voda, Ženy, Hydratující, Vyživující, Změkčující, Univerzální pleť, 160 ml, Láhev
24 047,88 Kč/1l
3 847,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Rabanne Olympéa, Pleťová voda, Ženy, Vyhlazující, Univerzální, 200 ml, Láhev
3 295,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

medicube Body Peel Shot mit Hypochlorsäure
1 652,89 Kč/1l
462,81 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml
814,00 Kč/1l
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
7 083,15 Kč/1l
1 416,63 Kč
Prodejce: somnia24

doTERRA Deep Blue Rub, 113 ml
17 690,27 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sunnydays

Hawaiian Tropic Výživné tělové máslo po opalování, 250 ml
1 847,44 Kč/1l
461,86 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nevidím žádný rozdíl oproti tomu, za který jsem zaplatil mnohem víc!
Je to věc, kterou je třeba sledovat... možná i u dalších produktů!
Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
všechno v pořádku
všechno v pořádku
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Hermès Un Jardin Sur le Nil BL plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 274,12 Kč
Prodejce: PerfumTraders
11 370,60 Kč/1l

Molton Brown Milch Tělové mléko Molton Brown Orange & Bergamot 300 ml
740,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 467,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Ultra-Nourishing Moisturising Cream 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
407,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
814,00 Kč/1l

La Mer Genaissance The Infused Lotion 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
6 744,83 Kč
Prodejce: PerfumTraders
12 263,33 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. tělové mléko, 200 ml Tělové mléko



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
647,50 Kč
Prodejce: apohealth
6 475,00 Kč/1l

L'Occitane zpevňující tělový krém Almond Milk Concentrate 200 ml
2 289,21 Kč
Prodejce: VogueVista
22 892,10 Kč/1kg

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 211,90 Kč
-42,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 169,14 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
1 169 139,94 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 1 kg - Přírodní - Hipoalergenní - Intenzivně vyživující a regenerační



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
954,10 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
954,10 Kč/1l

Givenchy Irresistible, Mléko, Ženy, Hydratující, Osvěžující, Změkčující, Univerzální pleť, 200 ml, Láhev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 055,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
5 275,00 Kč/1l

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M, Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 200ml



2,5Průměrné hodnocení: 2,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
620,57 Kč
Prodejce: Serica
3 102,85 Kč/1l

ARTRO LUX - Kosmetický krém na svaly a klouby, 50 ml Určeno k vnějšímu použití. Ideální pro masáže a každodenní péči o tělo.
1 216,71 Kč
Prodejce: AltaShop
24 334,20 Kč/1l

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
776,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
776,00 Kč/1kg

Nair | Krém na odstranění chloupků - zelený čaj - 48 G - krém na bikiny - citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 708,12 Kč/1l

PURE CHEMICAL | Mangové máslo - 500g - Čisté a přírodní - Intenzivně vyživující a hypoalergenní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
670,08 Kč
Prodejce: PURE_CHEMICAL
1 340,16 Kč/1l

Tělové mléko s avokádem a jojobou - 500ml - Hydratační - Péče o pokožku - Suchá pokožka
167,64 Kč
-43,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
247,98 Kč/1l

Varikosette krém – podpora pro nohy, prokrvení a každodenní péči o pokožku, 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
858,51 Kč
Prodejce: PremiumHealth24
17 170,20 Kč/1kg

Mixa Ceramidy Protect tělový balzám 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
676,59 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 691,47 Kč/1l

Bvlgari Eau Parfumée Green Tea Body Lotion (300 ml)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 041,54 Kč
Prodejce: PerfumTraders
6 805,13 Kč/1l

ARTYZINT gel na klouby a svaly (50 ml)



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
925,11 Kč
Prodejce: MyPremiumShop
20 558,00 Kč/1kg

Softto+Plus Milk Therapy lotion obličej tělo bambucké máslo protein 120 ml
480,76 Kč
Prodejce: mk-tronic
4 006,33 Kč/1l