5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Promicil Krém - 100 ml10 040,00 Kč/1l
1 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Další informace o reklamě
BepanGel Wundgel, 50 g gelu3 000,80 Kč/1l
300,08 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Feelfreude 5 ml | BALDINI od TAOASIS39 768,00 Kč/1l
198,84 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
EXCIPIAL U Hydrolotio, 200 ml Lotion2 267,70 Kč/1l
453,54 Kč
Prodejce: apohealth

Demyxil
6 821,84 Kč/1kg
852,73 Kč
Prodejce: Natucap

Varicold
7 797,76 Kč/1kg
974,72 Kč
Prodejce: Natucap

Chondrodin
9 747,20 Kč/1l
974,72 Kč
Prodejce: Natucap

Flexavitan
8 527,30 Kč/1kg
852,73 Kč
Prodejce: Natucap

Močovinová mast 10%, 250 g SAL
1 738,04 Kč/1l
434,51 Kč
Prodejce: apohealth

Traumasalbe 302 100 g
449,57 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Urosaf
1 894,96 Kč/1l
852,73 Kč
Prodejce: Natucap

Arthrovia
8 383,28 Kč/1kg
1 047,91 Kč
Prodejce: Natucap

Oncovet V 300Cpd
3 933,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Traugel
2 391 059,89 Kč/1kg
1 195,53 Kč
Prodejce: Natucap

Hondrofrost
2 009 279,90 Kč/1kg
1 004,64 Kč
Prodejce: Natucap

Valoril-2x
18 298,90 Kč/1kg
1 829,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Natucap

Erogen X
977 999,95 Kč/1kg
489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Hondrostart Forte
8 527,30 Kč/1kg
852,73 Kč
Prodejce: Natucap

Tympanol emulse 2x25ml
232,98 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vorifex
Vorifex je přípravek pro péči o pokožku. Jedná se o přípravek na bázi rostlinných výtažků, včetně mentolu a heřmánku.
Obsah: Vorifex 125 ml
Návod k použití: Gel Vorifex naneste na postižené místo a vmasírujte 2 až 3krát denně. Po každém použití si důkladně umyjte ruce vodou a mýdlem. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se gel náhodou dostane do očí, okamžitě je vypláchněte vlažnou vodou.
Pokyny pro skladování: Skladujte na suchém, uzavřeném místě při pokojové teplotě (15–25 °C) a mimo dosah dětí.
Obdržíte: Krém Vorifex 125 ml
Upozornění: Produkt je určen pro dospělé a pouze k zevnímu použití. Doporučuje se otestovat tento a všechny ostatní produkty pro péči o pleť na malé ploše, například na vnitřní straně předloktí, 48 hodin před prvním použitím. Nepoužívejte, pokud se objeví známky podráždění nebo vyrážky. Pokud se po použití objeví podráždění nebo vyrážka, přestaňte produkt používat. Pokud podráždění nebo vyrážka přetrvávají, poraďte se s dermatologem.
- Rozměry
- 125
- Hmotnost
- 0.125 kg
- Výrobce
- Overig
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7421032132294
- Číslo produktu
- 1463
- Rozměry
- 125
- Hmotnost
- 0.125 kg
- Výrobce
- Overig
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7421032132294
- Číslo produktu
- 1463
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sisley Black Rose Precious Face Oil, 25 ml, Ženy, Suchá pokožka, Revitalizační, Proti stárnutí, Lahvička s kapátkem, 1 kusů
185 934,00 Kč/1l
4 648,35 Kč
Prodejce: Parfumtoi

EXCIPIAL U10 Lipolotio pro velmi suchou a svědivou pokožku, 500 ml krém
1 578,98 Kč/1kg
789,49 Kč
Prodejce: apohealth

Flexosamine Krém - 100 ml - 3 Může
6 300,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth

Rostlinný glycerin 99,5 % farmaceutická kvalita, kvalita pro krmiva, 5 l
84,00 Kč/1l
419,99 Kč
Prodejce: FRANCLEAN

Ecoliquid Glycerin 99,5 % 5 l
83,80 Kč/1l
419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku
529,67 Kč/1kg
158,90 Kč
Prodejce: apohealth

Bioderma Sébium, Čisticí gel, Mastná pleť, Pumpovacíc lahvička, AQUA/WATER/EAU, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH SULFATE, METHYLPROPANEDIOL, DISODIUM EDTA,..., 500 ml, 1 kusů
972,00 Kč/1l
486,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Meditrade® 00991D Meditrade® Gentle Med® Aktiv Gel 500 ml
424,48 Kč/1l
212,24 Kč
Prodejce: M_plus_L

Eucerin Hyaluron-Filler + Elasticity Rosé Tagescreme Spf30 50 ml
23 666,00 Kč/1l
1 183,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

10 x membrána proti zamrznutí Kryolipolýza Kryolipolýza (ETG-II, velikost M) BMTLAB
1 376,96 Kč/1kg
1 280,25 Kč
-40,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 239,26 Kč
Prodejce: BMTLAB

DERCOS AMINEXIL CLINICAL REGEN Posilující sérum proti vypadávání a regeneraci vlasů 90 ml
13 554,78 Kč/1l
1 219,93 Kč
Prodejce: Parfumtoi

FORTAN dentální péče pro psy a kočky, 50 ml roztok
6 118,80 Kč/1l
305,94 Kč
Prodejce: apohealth

Bustella - Kapsle pro Zdraví a Vitalitu od NATURALNELEKI.cz
4 177,00 Kč/1l
250,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

pjuractive 2SKIN Anti Chafing Gel – proti odření a podráždění pokožky – obsah 30 ml
37 668,67 Kč/1l
1 130,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Poy-Sian nosní tyčinka & vonná tyčinka, balení po 6 kusech – originál z Thajska – mentol & eukalyptus – osvěžující aromatická tyčinka na cesty
270 000,00 Kč/1l
659,90 Kč
-200,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
459,00 Kč
Prodejce: Polanatea

Gel z listů vinné révy a kaštanu koňského 250 ml od Dr. Sacherse
719,24 Kč/1l
179,81 Kč
Prodejce: apohealth

Tiger Balm White - rostlinný balzám, 30 g
7 266,67 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: Polanatea

One Touch - Automatický otvírák lahví - bílý - přenosný
1 692,86 Kč/1kg
1 692,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Aphro Celina Sérum Corállion Sérum na řasy (3 ml)
508 230,00 Kč/1l
1 524,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tygří balzám - bílý 30g | 4 kusy
23 492,33 Kč/1l
704,77 Kč
Prodejce: Polanatea

Diamantová mikrodermabraze liftingový výkon 100W
321,00 Kč/1kg
1 605,00 Kč
Prodejce: ENZO

Forever Aloe First (473 ml) - první pomoc pro pokožku
1 458,77 Kč/1l
690,00 Kč
Prodejce: NaturEden

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
3 442,27 Kč/1kg
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza

Nízkotavitelný parafín s aloe vera 2 x 500 ml
1 019,32 Kč/1kg
1 055,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Kadidlový krém Extra silný 200ml plastová plechovka Inntaler
2 215,30 Kč/1l
443,06 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

PONDS | Make-up Remover Cream - 172 g - Odličovací krém na obličej - jemné čištění - pro každodenní péči
318,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Přenosná ruční odsávačka hlenu, nouzová odsávačka hlenu pro domácí použití
1 497,80 Kč/1kg
618,59 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Zanjo24

Keramin
2 293 459,89 Kč/1kg
1 146,73 Kč
Prodejce: Natucap
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sada 2 balistických plátů NIJ IV, materiál: oxid hlinitý + PE, pokročilá ochrana proti průrazným projektilům AP ráže 7,62x63 mm M2, zakřivený design SAPI, kompatibilní s nosiči plátů, nápis „Strike Face“, odolné proti nárazům a vlhkosti, rozměry 25x30 cm, černá barva
3 672,79 Kč
-137,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 535,47 Kč
Prodejce: Linomag

Heliocare 360° AK Fluid Spf 100+ 50 ml
672,14 Kč
Prodejce: apohealth
8 961,87 Kč/1kg

Moxibustion box, 3vrstvý filtrační přístroj, šetrný k pokožce, bez kouře, pro kloubní břicho
544,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 201,76 Kč/1kg

Detektor pokožky hlavy, 1000násobné zvětšení, LED osvětlení, ostré snímky, analyzátor zdraví vlasových folikulů
784,30 Kč
-27,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
757,30 Kč
Prodejce: Ladenza
3 442,27 Kč/1kg

Flexosamine Krém - 100 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(56)Počet hodnocení: 56
882,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
8 820,00 Kč/1l

Esemtan Balzám na suchou pokožku 500ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
331,56 Kč
Prodejce: apohealth
609,49 Kč/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 100 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
797,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 977,80 Kč/1l

Schülke esemtan® aktivní gel, podporuje krevní oběh, protikřečový, 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
155,66 Kč
Prodejce: Shoproither
311,32 Kč/1l

PRIJA sprchový šampon 6 × 380 ml - 2v1 s ženšenem – přírodní, veganský



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
932,06 Kč
Prodejce: Provantis
2 452,79 Kč/1l

Kaufmannovo pleťové a dětské mléko, 250 ml Krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
220,55 Kč
Prodejce: apohealth
882,20 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Creme, 50 ml Creme



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
557,72 Kč
Prodejce: apohealth
11 154,40 Kč/1l

TEARS AGAIN Sensitive oční sprej, pro ošetření suchých očí, pro péči o oční okolí, s dexpanthenolem, 10 ml roztok
332,78 Kč
Prodejce: apohealth
33 278,00 Kč/1l

Carroten Gold Tanning Gel - urychlovač opálení s třpytivými perličkami - Mrkvový opalovací gel pro rychlé opálení, 150 ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
551,25 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 675,00 Kč/1l

fittydent super bonding krém nerozpustný ve vodě, 40 g krém



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
207,41 Kč
Prodejce: apohealth
3 771,09 Kč/1kg

CARROTEN Intenzivní gel na opalování 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
531,21 Kč
Prodejce: Pharmacygreek
3 541,40 Kč/1l

PROTEFIX lepic prek, 50 g prku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
158,90 Kč
Prodejce: apohealth
529,67 Kč/1kg

CB12 spray Ústní sprej, 15 ml roztoku



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
177,85 Kč
Prodejce: apohealth
5 557,81 Kč/1kg

Olej Kwan Loong s čínskými přírodními bylinami - 57 ml
714,91 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE
12 542,28 Kč/1l