ImmenhofMedové tyčinky 80 x 8 g (0,64 kg)

932,73 Kč

1 457,39 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 799 999,91 Kč/1kg
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
3 398,00 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
358,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
749,21 Kč/1kg
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
981,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
784,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Langnese Honey Sticks pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
Langnese Honey Sticks pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
665,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
426,21 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 486566 BREITSAMER HONIG Honigsticks, 80 x 8,0 g
BREITSAMER HONIG 486566 BREITSAMER HONIG Honigsticks, 80 x 8,0 g
893,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
571,53 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lesní med 250g | TANTELY
Lesní med 250g | TANTELY
485,92 Kč/1kg
156,17 Kč
-34,69 Kč
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Open Food 4016249101633, B
Open Food 4016249101633, B
713,34 Kč/1kg
356,67 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Agávový sirup 1 kg | ALLOS
Agávový sirup 1 kg | ALLOS
364,93 Kč/1kg
364,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
556,62 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
Bartnik Miód Akacjowy 1,2 Kg
651,63 Kč/1kg
781,96 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Yucatnsk med
Yucatnsk med
931,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,68 Kč
-169,03 Kč
465,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Manuka med Mgo 550+, 250 g
Manuka med Mgo 550+, 250 g
6 585,48 Kč/1kg
1 646,37 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Kanadský javorový sirup 330 g
Kanadský javorový sirup 330 g
668,16 Kč/1kg
428,73 Kč
-94,65 Kč
334,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035913, A
Open Food 4028700035913, A
384,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam – med, 500 g
GymBeam – med, 500 g
345,80 Kč/1kg
172,90 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sofko Pfefferoni,jemný 620g
Sofko Pfefferoni,jemný 620g
262,47 Kč/1kg
104,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sonnentor 00964, 22,4 g, 402 kcal, 1704 kJ, 99 g, 99 g
Sonnentor 00964, 22,4 g, 402 kcal, 1704 kJ, 99 g, 99 g
13 653,13 Kč/1kg
305,83 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Immenhofmedové tyčinky 80 x 8 g (0,64 kg)

Medové tyčinky Immenhof Organic 80 x 8 g (0,64 kg) nabízejí čistou přírodní sladkost v praktické porci.
Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního květovéhomedu a jsou ideální do čaje, kávy, müsli nebo na cesty.
Každá tyčinka obsahuje přesně tolik medu, kolik je potřeba. Čisté, hygienické a bez kapání a rozlévání.

Výživové údajena 100 g:

Kalorická hodnota: 1386 kJ / 326 kcal
Tuk:<0 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
Sacharidy: 81 g
z toho cukr: 75 g
Bílkoviny: 0,4 g
Sůl: 0 g

Výrobce/distributor:

KG: Breitsamer & Ulrich GmbH & Co. KG
Berger-Kreuz-Str. 28, 81735 Mnichov, Německo
Tel: +49 (0) 89450562-0, e-mail: [email protected]

Země původu: Německo

Popis prodeje: Med.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Vezměte prosím na vědomí datum minimální trvanlivosti uvedené na obalu.

Zkontrolujte prosím také údaje uvedené na obalu. Pouze ty jsou závazné.
Upozornění: Vyobrazení se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Honey
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g:Kalorická hodnota: 1386 kJ / 326 kcalTuk: <0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 81 gz toho cukr: 75 gBílkoviny: 0,4 gSůl: 0 g
Hmotnost
640 g
Potravinářský podnik
Breitsamer & Ulrich GmbH & Co. KG
Prodejní název
Honey
Výrobce
Breitsamer + Ulrich
Země původu
Německo
Kód EAN
4028700072000

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě.
Seznam přísad
Honey
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g:Kalorická hodnota: 1386 kJ / 326 kcalTuk: <0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 81 gz toho cukr: 75 gBílkoviny: 0,4 gSůl: 0 g
Hmotnost
640 g
Potravinářský podnik
Breitsamer & Ulrich GmbH & Co. KG
Prodejní název
Honey
Výrobce
Breitsamer + Ulrich
Země původu
Německo
Kód EAN
4028700072000
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
Hellma 60118763 Medové tyčinky 100 × 8,0 g
981,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
784,83 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Langnese Honey Sticks pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
Langnese Honey Sticks pultový stojan s 80 tyčinkami 640g
665,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
426,21 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 486566 BREITSAMER HONIG Honigsticks, 80 x 8,0 g
BREITSAMER HONIG 486566 BREITSAMER HONIG Honigsticks, 80 x 8,0 g
893,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
571,53 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
358,68 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kultury pro výrobu kefíru – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
Kultury pro výrobu kefíru – Lacto Pro® 3x5g | MY.YO
11 344,67 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 29
170,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rohová lavice AKIKO Rohová lavice 128x168 levá - rohová skupina lavic do jídelny, moderní kuchyně, obývacího pokoje, jídelního koutu. Ideální do kuchyně, kanceláře a recepce. Pevné a silné zpracování. Snadná údržba
Rohová lavice AKIKO Rohová lavice 128x168 levá - rohová skupina lavic do jídelny, moderní kuchyně, obývacího pokoje, jídelního koutu. Ideální do kuchyně, kanceláře a recepce. Pevné a silné zpracování. Snadná údržba
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
15 869,96 Kč
-6 459,67 Kč
9 410,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FURNISTAR24
Obrázek produktu pro Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
Samsung Galaxy S24 Ultra , 17,3 cm (6.8"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 200 MP, Černá, Titanová
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 548
Zrepasovaný
17 682,33 Kč
Prodejce: NESATEC
Obrázek produktu pro Italský med z kaštanových květů, 250 g (Miele di Castagno)
Italský med z kaštanových květů, 250 g (Miele di Castagno)
819,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
204,75 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Manukový med - MGO 300+ 250g
Manukový med - MGO 300+ 250g
4 140,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 30
1 035,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
Kontaktní gril Tefal GC241D Inicio z nerezové oceli, grilovací plocha 29 x 26 cm, nepřilnavé grilovací desky, integrovaný termostat
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 410
2 231,80 Kč
Prodejce: SuperDealsDE
Obrázek produktu pro Citronový med | Med a marmelády
Citronový med | Med a marmelády
690,90 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
345,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
Manuka Health Mgo 550+ manukový med 500 g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 18
1 699,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
3 398,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manukov med 550+250g PROPHARMA
Manukov med 550+250g PROPHARMA
1 800,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 799 999,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 400+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 400 mg/kg, Sklenice
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
1 305,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order
5 221 239,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 250+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 250 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
989,71 Kč
-102,58 Kč
887,13 Kč
Prodejce: apohealth
3 134,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
Open Food 9001432013188, B, 28 g, 302 kcal, 75 g, 75 g, 0,4 g
1 258,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
749,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
BREITSAMER HONIG 214175 BREITSAMER HONIG Imkergold flüssig Honig, 120x 20,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
860,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
358,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Akáciový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
432,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
480,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Pohankový med 900ml 1200g
Pohankový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nektar medovicový med 900ml 1200g
Nektar medovicový med 900ml 1200g
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Lipový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
412,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
457,78 Kč/1l
Obrázek produktu pro Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
Manuka Health MGO 100+, Manukový med, 250 g, Nový Zéland, 100 mg/kg, Sklenice
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 24
624,45 Kč
Prodejce: apohealth
2 497,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
Pure Nature: 1kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Lime Blossom Honey
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
246,67 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
Čistý sladký požitek: 1 kg surového a čistého akáciového medu z včelína Sweet Land
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
222,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
222,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
Řepkový med 900ml 1200g PASIEKA SIENKIEWICZ
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vícekvětový med 900ml 1200g
Vícekvětový med 900ml 1200g
350,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
388,89 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
Čistá příroda: 1 kg Sweet Land Apiary Raw & Pure Forest Honey z nektaru a medovice
220,00 Kč
Prodejce: Sweet_Land_Apiary
244,44 Kč/1l
Obrázek produktu pro Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
Biozentrale organický agávový sirup power of nature přírodní sladkost 350g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
122,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,09 Kč/1l
Obrázek produktu pro Darbo Lindenhonig
Darbo Lindenhonig
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035807, B
Open Food 4028700035807, B
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,77 Kč/1l
Obrázek produktu pro Open Food 4028700035913, A
Open Food 4028700035913, A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
134,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
384,51 Kč/1kg