Růžový Sirup 1L Babiččin Sklep

Jednorázové

423,53 Kč

423,53 Kč / 1l

plus 120,26 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro SodaStream Mandarinkový sirup 440ml
SodaStream Mandarinkový sirup 440mlJednorázové
225,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
99,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Monin sirup z granátového jablka 0,7 litru
Monin sirup z granátového jablka 0,7 litruJednorázové
1 075,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
752,88 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Amaretto Sirup
Amaretto SirupJednorázové
727,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
509,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SodaStream 22702992, 440 ml
SodaStream 22702992, 440 mlJednorázové
338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 ml
Monin Růžový sirup, přírodní aroma, jemná růžová vůně, aromatický, 1000 mlJednorázové
269,12 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 6
269,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
SYROP TRUSKAWKA 1L PIWNICZKA BABUNI
Sirup Jahodový 1L Babiččin SklepJednorázové
423,53 Kč/1l
423,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG
SYROP OWOCE LEŚNE 1L PIWNICZKA BABUNI
Sirup Z Lesních Plodů 1L Babiččin SklepJednorázové
423,53 Kč/1l
423,53 Kč
Prodejce: NutraBestBG
SYROP Z PIGWY PIGWA 500ML PIWNICZKA BABUNI
Kdoulový Sirup 500Ml Babiččin SklepJednorázové
526,14 Kč/1l
263,07 Kč
Prodejce: NutraBestBG
SYROP Z ROKITNIKA 500ML PIWNICZKA BABUNI
Rakytníkový Sirup 500Ml Babiččin SklepJednorázové
561,14 Kč/1l
280,57 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Pumpice pro sirupy Sweetbird
Pumpice pro sirupy Sweetbird
141,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
SYROP POMARAŃCZOWY 500ml PIWNICZKA BABUNI
POMERANČOVÝ SIRUP 500 ml PIWNICZKA BABUNIJednorázové
561,14 Kč/1l
280,57 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Sirup s příchutí červené limonády 500 ml
Sirup s příchutí červené limonády 500 mlJednorázové
290,00 Kč/1l
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Syrop z malin P.ROSA 400 ml
Syrop z malin P.ROSA 400 mlJednorázové
559,20 Kč/1l
223,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Malinový sirup Olini 290 ml
Malinový sirup Olini 290 mlJednorázové
2 231,07 Kč/1l
647,01 Kč
Prodejce: somnia24
EUCALYFORCE SYROP BIO 150 ml - PHYSALIS
EUCALYFORCE SYROP150 ml – PHYSALISJednorázové
5 474,67 Kč/1l
821,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Sirup z pampelišky 290 ml Olini
Sirup z pampelišky 290 ml OliniJednorázové
2 381,10 Kč/1l
690,52 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Jablečný a mátový džus B.Sadownicy 750 ml
Jablečný a mátový džus B.Sadownicy 750 mlJednorázové
0,00 Kč/1l
92,23 Kč
-42%
52,66 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Sirup z malin a arónie pro děti 290 ml Olini
Sirup z malin a arónie pro děti 290 ml OliniJednorázové
2 231,07 Kč/1l
647,01 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sirup z černého bezu pro děti 290 ml Olini
Sirup z černého bezu pro děti 290 ml OliniJednorázové
2 231,07 Kč/1l
647,01 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Limonádový sirup Sweetbird Pink Guava & Lime Lemonade, 1 l
Limonádový sirup Sweetbird Pink Guava & Lime Lemonade, 1 lJednorázové
565,98 Kč/1l
282,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sirup Róża představuje harmonii jemné chuti a vůně. Lze jej použít k přípravě osvěžujících a posilujících vitamínových nápojů. Nepasterizovaný Bez konzervantů Bez chemických přísad Originální receptura Sirup Róża je harmonií jemné chuti a vůně. Lze jej použít k přípravě osvěžujících a posilujících vitamínových nápojů
Objem
1 l
Seznam přísad
Cukr, ovocná šťáva ( aronie 29 %), kyselina citronová - regulátor kyselosti, voda, přírodní košenila, přírodní aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
ENERGETICKÁ HODNOTA NA 100 g: Energetická hodnota: 1170 kJ/275 kcal TUK: TUK: 0,00 g včetně nasycených mastných kyselin 0 g SACHARIDY: Sacharidy: 68 g včetně cukrů 67 g BÍLKOVINY: Bílkoviny: 0 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Prowend.com
Prodejní název
RŮŽOVÝ SIRUP 1L BABIČČIN SKLEP
Výrobce
PIWNICZKA BABUNI
Kód EAN
5904922502299

Objem
1 l
Seznam přísad
Cukr, ovocná šťáva ( aronie 29 %), kyselina citronová - regulátor kyselosti, voda, přírodní košenila, přírodní aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
ENERGETICKÁ HODNOTA NA 100 g: Energetická hodnota: 1170 kJ/275 kcal TUK: TUK: 0,00 g včetně nasycených mastných kyselin 0 g SACHARIDY: Sacharidy: 68 g včetně cukrů 67 g BÍLKOVINY: Bílkoviny: 0 g
Hmotnost
100 g
Potravinářský podnik
Prowend.com
Prodejní název
RŮŽOVÝ SIRUP 1L BABIČČIN SKLEP
Výrobce
PIWNICZKA BABUNI
Kód EAN
5904922502299
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro 6x sirup pro SodaStream Isotonic 440ml
6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
652,49 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 ml
Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 11
186,97 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Hamdard Rooh Afza 800 ml
Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorázové
105,90 Kč/1l
84,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500ml
Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
664,37 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar Hydration
NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar HydrationJednorázové
357,41 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 ml
Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500ml
Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové
482,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + Aktivátor
Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + AktivátorJednorázové
1 065 659,95 Kč/1kg
1 065,66 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mango sirup bez cukru 440 ml
Mango sirup bez cukru 440 mlJednorázové
430,68 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878
Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878Jednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 g
Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 gVratné
176,85 Kč/1l
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litru
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahvi
Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahviJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 ml
Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,62 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
125,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sonnentor Bio Chai Sirup 250ml
Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorázové
0,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
230,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
369,47 Kč
-133,34 Kč
236,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusy
Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusyJednorázové
328,65 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml Flasche
Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
3 952,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
662,00 Kč
-167,92 Kč
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250ml
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500ml
PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500mlJednorázové
290,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 30. července 2026 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Růžový spritz k mým nadcházejícím narozeninám
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l