Nestlé 13091603 Nestlé Mini MiX Schokoriegel 19 St./321,0 g
309,75 Kč
964,95 Kč / 1kg
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g642,96 Kč/1kg
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lindt Lindor sáček bílý s rozplývající se čokoládou 136g1 543,38 Kč/1kg
209,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g1 280,78 Kč/1kg
230,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Böhme malinová čokoláda s krémem 100g322,00 Kč/1kg
32,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová směs Nestlé Mini 384 g – Malé kousky čokolády, všestranné a chutné
789,90 Kč/1kg
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 550,09 Kč/1kg
1 401,28 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

kinder 2291 kinder Schokolade mini Schokoriegel 150 St./900,0 g
853,81 Kč/1kg
768,43 Kč
Prodejce: somnia24

Mars 464571 Mars Minis Schokoriegel 12 St./ 227,0 g
1 202,64 Kč/1kg
273,00 Kč
Prodejce: somnia24

m&m's 465898 Mini Chocolate Schokobonbons 310,0 g
946,81 Kč/1kg
293,51 Kč
Prodejce: somnia24

Knoppers® 471731 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 24 St.
1 587,10 Kč/1kg
1 269,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HELLMA Haselnuss mit Vollmilchschokolade Schokolade 380 St.
1 291,59 Kč/1kg
1 177,93 Kč
Prodejce: somnia24

m&m's PEANUT Schokobonbons 150 g
1 783,93 Kč/1kg
267,59 Kč
Prodejce: somnia24

Knoppers® 471618 Knoppers® Nussriegel 24 St.
414,76 Kč/1kg
398,17 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mars 463572 Mars MIXED Minis Schokoriegel 400,0 g
959,47 Kč/1kg
383,79 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,45 Kč/1kg
63,63 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Czekolada Peanut Caramel 90 g
715,22 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Grześki Cukierki w czekoladzie 1 kg
451,50 Kč/1kg
465,05 Kč
Prodejce: Megasam24PL

m&m's 478507 m&m's Mini Chocolate Schokobonbons 135,0 g
1 845,63 Kč/1kg
249,16 Kč
Prodejce: somnia24

Lindt Lindor Czekolada Biała 100 g
772,36 Kč/1kg
114,90 Kč
-29,94 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
84,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nestlé 13091603 Nestlé Mini MiX Schokoriegel 19 St./321,0 g
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
- Seznam přísad
- SMARTIES: Ingredience: Cukr, sušené odtučněné mléko, kakaová hmota*, kakaové máslo*, glukózový sirup, pšeničná mouka, syrovátka, máslové tuky, rostlinné tuky (palmový, bambucký), škrob, emulgátor (lecithin), barviva (betanin, karoten, kurkumin), koncentrát spiruliny,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 470,00 kcal, 1 975,00 kJ; Tuky: 18,70 g; z toho nasycené tuky: 11,30 g; Sacharidy: 68,80 g; z toho cukry: 59,80 g; Bílkoviny: 5,40 g; Sůl: 0,13 g; Vláknina: 1,90 g
- Hmotnost
- 321 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AG Lyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main Deutschland
- Prodejní název
- SMARTIES: Čokoládové bonbony (65 % mléčné čokolády) s cukrovou polevou.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 13091603
- Kód EAN
- 8445292120401
- Skladování a použití
- Skladujte na suchém místě, chraňte před teplem a slunečním zářením.
- Seznam přísad
- SMARTIES: Ingredience: Cukr, sušené odtučněné mléko, kakaová hmota*, kakaové máslo*, glukózový sirup, pšeničná mouka, syrovátka, máslové tuky, rostlinné tuky (palmový, bambucký), škrob, emulgátor (lecithin), barviva (betanin, karoten, kurkumin), koncentrát spiruliny,
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 470,00 kcal, 1 975,00 kJ; Tuky: 18,70 g; z toho nasycené tuky: 11,30 g; Sacharidy: 68,80 g; z toho cukry: 59,80 g; Bílkoviny: 5,40 g; Sůl: 0,13 g; Vláknina: 1,90 g
- Hmotnost
- 321 g
- Potravinářský podnik
- Nestlé Deutschland AG Lyoner Strasse 23 60523 Frankfurt am Main Deutschland
- Prodejní název
- SMARTIES: Čokoládové bonbony (65 % mléčné čokolády) s cukrovou polevou.
- Výrobce
- Číslo produktu
- 13091603
- Kód EAN
- 8445292120401
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Čokoládová směs Nestlé Mini 384 g – Malé kousky čokolády, všestranné a chutné
789,90 Kč/1kg
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Choco&Cake 175 g, 14 ks
2 158,29 Kč/1kg
377,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
186,97 Kč
Prodejce: esiteo

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
1 280,78 Kč/1kg
230,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mars 463572 Mars MIXED Minis Schokoriegel 400,0 g
959,47 Kč/1kg
383,79 Kč
Prodejce: somnia24

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření Vegeta, sáček 200g
557,20 Kč/1kg
460,90 Kč
-349,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,44 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 5733 Joy 3 St.
5 003,33 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24

Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
785 714,26 Kč/1kg
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore

Rapunzel BIO Makkaroni Semola 500g
709,32 Kč/1kg
354,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero Kids Country Bar z pražených obilovin 23g
69 226,96 Kč/1kg
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

kinder 3201 bueno white Schokoriegel 30x 2 Riegel
678,82 Kč/1kg
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Mentos Fruit Multipack 3 roličky žvýkacích pastilky s ovocnou příchutí 114g
523,95 Kč/1kg
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dětský regál VASAGLE, úložný prostor na hračky, komoda, bílý
2 433,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

funny-frisch Chipsfrisch bramborové lupínky maďarské 12er VPE (balení 12x40g)
2 653,31 Kč/1kg
1 273,59 Kč
Prodejce: Store-Germany

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

Felix Crispies pamlsek pro kočky losos pstruh 45 g
1 199,60 Kč/1kg
59,98 Kč
Prodejce: Katomix

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Planetární kuchyňský robot 1700W
2 054,34 Kč
Prodejce: Ellano

Tanay Ceylon Black Tea 1000g
748,67 Kč/1kg
748,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
1 702,28 Kč/1kg
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg