Kasza Manna Pšeničná Krupice 400 G Melvit

25,64 Kč

24,64 Kč-3%

61,60 Kč / 1kg

plus 364,38 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 9. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Aleavedis mleté psylliové slupky 400 g prášek
Aleavedis mleté psylliové slupky 400 g prášek
905,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
382,03 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku
Almased Vitalkost bez laktózy, 500 g prášku
1 122,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
653,24 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Agar 10 g PROVITA
Agar 10 g PROVITA
48 663,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Detox Digest 125g
Detox Digest 125g
2 178,40 Kč/1l
272,30 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
Nopálový prášek se semínky Chía 5:1 250g
2 314,16 Kč/1l
578,54 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Glucomannanový prášek z konjaku 300 g
Glucomannanový prášek z konjaku 300 g
556 259,97 Kč/1l
556,26 Kč
Prodejce: FITS
Obrázek produktu pro BekunisIndické slupky psyllia, 500 g
BekunisIndické slupky psyllia, 500 g
754,41 Kč/1kg
395,31 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro Manna-Feigen-Sirup 200ml
Manna-Feigen-Sirup 200ml
1 329,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
265,84 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Allcuraslupky z psyllia, 250 g slupek
Allcuraslupky z psyllia, 250 g slupek
888,94 Kč/1kg
235,57 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro R - Celozrnná žitná mouka 1kg
R - Celozrnná žitná mouka 1kg
55,90 Kč/1l
55,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Malina liofilizowana Kresto 15 g
Malina liofilizowana Kresto 15 g
4 647,50 Kč/1kg
105,44 Kč
-12,49 Kč
92,95 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro GymBeam - Chia semínka 1000 g neochucená
GymBeam - Chia semínka 1000 g neochucená
230,53 Kč/1l
278,41 Kč
-47,88 Kč
230,53 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Raab Vitalfood Magnesiumcitrat 340g
Raab Vitalfood Magnesiumcitrat 340g
2 159,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
734,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Superfast Ovesné Vločky 1kg
Superfast Ovesné Vločky 1kg
446,22 Kč/1l
446,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Dr. Grandel Granolax Pšeničné otruby, 200 g prášek
Dr. Grandel Granolax Pšeničné otruby, 200 g prášek
627,43 Kč/1kg
156,23 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Lamperts, instantní želatinový prášek, 400 g
Lamperts, instantní želatinový prášek, 400 g
827,29 Kč/1kg
406,20 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Tekutý slunečnicový lecitin /300 g
Tekutý slunečnicový lecitin /300 g
599,79 Kč/1kg
204,53 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Hericium prášek100 g MYCOMEDICA
Hericium prášek100 g MYCOMEDICA
3 600,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
360,00 Kč
Prodejce: MycoMedica
Obrázek produktu pro Nepreháňaj PROBIO – 130 g
Nepreháňaj PROBIO – 130 g
1 342,30 Kč/1kg
692,78 Kč
-75,32 Kč
617,46 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro prášek z plevy ječmene 140g | RAAB VITALFOOD
prášek z plevy ječmene 140g | RAAB VITALFOOD
1 618,36 Kč/1kg
226,57 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Pšeničná krupice, známá také jako pšeničná manna nebo prostě manna, je potravinový výrobek obilninového původu. Manna se získává z pšenice rozemletím pšeničných zrn na velmi jemné částice, čímž vzniká konzistence připomínající drobná zrníčka. Vyznačuje se jemnou chutí a je velmi snadno stravitelná. V kuchyni se používá k přípravě různých pokrmů, hlavně jako krupice k vaření v mléce, vodě nebo vývaru. Krupice se často používá jako přísada do polévek, kuskusu, pudinků, koláčů a také jako zahušťovadlo do omáček a dezertů.
Seznam přísad
složení: pšeničná krupice
Deklarovaná nutriční hodnota
ENERGETICKÁ HODNOTA NA 100 g: Energetická hodnota: 1441 kJ / 340 kcal TUKY: Tuky: 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g SACHARIDY: Sacharidy: 70 g, z toho cukry: 1,3 g BÍLKOVINY: Bílkoviny: 10 g SŮL: Sůl: 0,1 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Prowend.com
Prodejní název
KASZA MANNA PŠENIČNÁ KRUPICE 400 G MELVIT
Výrobce
MELVIT
Počet kusů
1
Doporučená spotřeba
Přiveďte k varu 2 šálky vody a mléka. Postupně přidejte 2-3 lžíce ovesné vločky. Energicky promíchejte. Vařte na mírném ohni asi 5 minut, dokud ovesné vločky nezhoustnou. Během vaření ovesné vločky neustále míchejte. Můžete dosladit podle chuti, přidat kousky ovoce, džem nebo ovocný sirup.
Kód EAN
5906827002607

Seznam přísad
složení: pšeničná krupice
Deklarovaná nutriční hodnota
ENERGETICKÁ HODNOTA NA 100 g: Energetická hodnota: 1441 kJ / 340 kcal TUKY: Tuky: 1,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,3 g SACHARIDY: Sacharidy: 70 g, z toho cukry: 1,3 g BÍLKOVINY: Bílkoviny: 10 g SŮL: Sůl: 0,1 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Prowend.com
Prodejní název
KASZA MANNA PŠENIČNÁ KRUPICE 400 G MELVIT
Výrobce
MELVIT
Počet kusů
1
Doporučená spotřeba
Přiveďte k varu 2 šálky vody a mléka. Postupně přidejte 2-3 lžíce ovesné vločky. Energicky promíchejte. Vařte na mírném ohni asi 5 minut, dokud ovesné vločky nezhoustnou. Během vaření ovesné vločky neustále míchejte. Můžete dosladit podle chuti, přidat kousky ovoce, džem nebo ovocný sirup.
Kód EAN
5906827002607
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 258
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products
Obrázek produktu pro Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 36
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
Obrázek produktu pro BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
676,15 Kč
5% poukaz
Prodejce: Pharmacygreek
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Altermedic
Obrázek produktu pro GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Concentrix, 180 kapslí
Concentrix, 180 kapslí
8 885,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro VigorPeak
VigorPeak
2 307,23 Kč/1l
2,1Průměrné hodnocení: 2,1 z 5Počet hodnocení: 9
975,96 Kč
Prodejce: Natucap
Obrázek produktu pro ArmoLipid, 60 tabletek
ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 161
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
Obrázek produktu pro RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 1000 ml
1 054,97 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 22
1 054,97 Kč
Prodejce: Naturpraeparate_Dieterich
Obrázek produktu pro VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 606,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 388,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 272,87 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 247,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 116
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm
Obrázek produktu pro 4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 28
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement
Obrázek produktu pro Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 68
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
Obrázek produktu pro Kapsle VOLT
Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 209,49 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 36
1 989,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 596,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 262,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit  | 30 kapslí | Bestager | Vegan
beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY
Obrázek produktu pro BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
761,45 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
827,67 Kč
-66,22 Kč
761,45 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop
Obrázek produktu pro ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí, Obrázek vytvořený pomocí AI
MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
55 282,67 Kč/1l
921,38 Kč
-92,14 Kč
829,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24
Obrázek produktu pro MITOcare Mitochondriální multi komplex kapsle, 180 ks kapslí
MITOcare Mitochondriální multi komplex kapsle, 180 ks kapslí
9 286,69 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 290,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Orthomol Vital m pro muže - při únavě - s vitamíny skupiny B, omega-3 mastnými kyselinami a hořčíkem - pomerančová příchuť - pitné ampule/kapsle, 30 denních dávek
Orthomol Vital m pro muže - při únavě - s vitamíny skupiny B, omega-3 mastnými kyselinami a hořčíkem - pomerančová příchuť - pitné ampule/kapsle, 30 denních dávek
1 395,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 662,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro ForceVital
ForceVital
2 772 110,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 10
853,81 Kč
Prodejce: Natucap

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet
Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
943,00 Kč
Prodejce: apohealth
8 572,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 195,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
32 301,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g
Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 496,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
7 409,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,78 Kč
Prodejce: apohealth
15 444,48 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech
Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg
A white bottle of Alkotox Caps supplements against a white background.
Alkotox - 60 Kapsle
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí
BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 190,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
14 512,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí
SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat  kapsle, 180 ks.
Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 482,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
6 865,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,76 Kč
Prodejce: apohealth
16 396,00 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Concentrix, 180 kapslí
Concentrix, 180 kapslí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 572,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
8 885,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí
spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 484,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
7 423,40 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 012,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth
9 961,39 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Viacutan plus vet, 40 kapslí
Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,18 Kč
Prodejce: apohealth
7 426,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen
Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
838,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 507,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l
Obrázek produktu pro Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití
Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
980,83 Kč
Prodejce: apohealth
741,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS
Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
262,66 Kč
Prodejce: apohealth
691,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet
Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
308,07 Kč
Prodejce: apohealth
5 812,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
Efalex perorální tekutý roztok pro špatnou koncentraci a poruchy učení, 150 ml roztoku
544,12 Kč
Prodejce: apohealth
3 627,47 Kč/1l