Kukuřičné zrna na popcorn 1 kg

164,20 Kč

164,20 Kč / 1kg

plus 90,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Houbový popcorn 10 kg
Houbový popcorn 10 kg
61,56 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Popcornový sáček Lausbub papír 100 kusů 1 litr
Popcornový sáček Lausbub papír 100 kusů 1 litr
540,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
194,45 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
POPCORN (ZIARNO KUKURYDZY NIEBIESKIEJ) BEZGLUTENOWE BIO 350 g - BLUECORN
POPCORN (MODRÉ KUKUŘIČNÉ ZRNO) BEZLEPKOVÉ350 g - BLUECORN
608,54 Kč/1kg
212,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
Bakalland Popcorn s příchutí karamelu 90 g
299,18 Kč/1kg
32,91 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro PopCorn - slaný 50g
PopCorn - slaný 50g
968,80 Kč/1kg
48,44 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bio popcorn, kukuřice, 1 kg
Bio popcorn, kukuřice, 1 kg
592,85 Kč/1kg
592,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Felix Popcorn Karamelový 90 g
Felix Popcorn Karamelový 90 g
414,44 Kč/1kg
37,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bakalland Popcorn solony 90 g
Bakalland Popcorn solony 90 g
280 952,38 Kč/1kg
30,72 Kč
-3%
29,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro POPCPRN Pražená semínka Bakalland 250 g
POPCPRN Pražená semínka Bakalland 250 g
89,19 Kč/1kg
23,03 Kč
-4%
21,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
3 381,92 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Popcorn Solony Hel 90 g
Popcorn Solony Hel 90 g
270,89 Kč/1kg
24,38 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Popcorn - sladký 50g
Popcorn - sladký 50g
1 037,60 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bakalland Popcorn serowy 90 g
Bakalland Popcorn serowy 90 g
294 857,15 Kč/1kg
30,96 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Felix pražené solené arašídy 800 g
Felix pražené solené arašídy 800 g
335,04 Kč/1kg
324,75 Kč
-53,37 Kč
271,38 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kukuřice je jednou z nejdůležitějších obilnin na světě a pochází původně ze Střední Ameriky. Je to jednoletá rostlina s velkými charakteristickými listy a podlouhlými klasy, na kterých rostou zrna.

Popcorn se získává ze speciální odrůdy kukuřice, která při vysokých teplotách „praská“. Zrna této odrůdy obsahují malé množství vlhkosti, která se při zahřátí přemění na páru, čímž zrna explodují a vzniká charakteristický tvar popcornu.

Příprava: Zahřejte malé množství oleje v hluboké pánvi nebo hrnci, přidejte kukuřičná zrna do horkého oleje a přikryjte pokličkou. Až jsou zrna hotová, sundejte hrnec z plotny, chvíli počkejte a pak popcorn posypte vašimi oblíbenými přísadami, jako je máslo, sůl, cukr nebo koření. Hotovo!

Popcorn je perfektní doplněk k domácímu kinu, na večírky nebo prostě jako každodenní svačina.

Produkty ️Wszystkie jsou baleny v pevných sáčcích Doypack, které jsou opatřeny šňůrkou, která umožňuje opakované otevírání a zavírání obalu, aby produkt po otevření zůstal co nejdéle čerstvý.

️Každý produkt je označen datem minimální trvanlivosti, nutričními údaji a zemí původu.

Nutriční hodnoty na 100 g

  • Energetická hodnota – 1268 kJ / 303 kcal
  • Tuk – 1 g
  • z toho nasycené mastné kyseliny – 0 g
  • Sacharidy – 72 g
  • z toho cukry 0 g
  • Vláknina – 13 g
  • Bílkoviny – 12 g
  • Sůl – 0,01 g

Složení: zrna popcornu

V zařízení se také balí: sezam, mandle, produkty obsahující lepek, různé ořechy.

Skladovací podmínky: Skladujtev suchu a chladu.

Titul „Zdravá značka roku 2024“ nás nejen naplňuje hrdostí, ale je také motivací k tomu, abychom se i nadále zasazovali o zdravou výživu a udržovali vysoké standardy, které jsou nám drahé.

Proč se vyplatí kupovat produkty značky Health Kitchen?

️ produktů – pouze suroviny 1. třídy.

️Produkty vždy čerstvé s dlouhou dobou trvanlivosti.

️Titul „Zdravá značka roku 2024“

️ balení (nulový odpad).

Seznam přísad
Informace najdete v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Informace najdete v popisu
Alergeny
Může obsahovat stopy vajec, lepku, mléka, hořčice a sóji a výrobků z nich, jako jsou laktóza, sójový lecitin
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
INSPORT Nutrition Sp.z.o.o, Targowa Str. 6, 23-300 Janów Lubelski, Polen
Prodejní název
Popcorn kukuřice
Výrobce
Insport Nutrition
Obsah balení
1
Počet kusů
1
Kód EAN
5906746042043

Seznam přísad
Informace najdete v popisu
Deklarovaná nutriční hodnota
Informace najdete v popisu
Alergeny
Může obsahovat stopy vajec, lepku, mléka, hořčice a sóji a výrobků z nich, jako jsou laktóza, sójový lecitin
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
INSPORT Nutrition Sp.z.o.o, Targowa Str. 6, 23-300 Janów Lubelski, Polen
Prodejní název
Popcorn kukuřice
Výrobce
Insport Nutrition
Obsah balení
1
Počet kusů
1
Kód EAN
5906746042043
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Popcornový sáček Lausbub papír 100 kusů 1 litr
Popcornový sáček Lausbub papír 100 kusů 1 litr
540,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
194,45 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro 100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
100 tyček na cukrovou vatu 30 cm z borového dřeva 4 × 4 mm čtyřhranné tyčky
705,86 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
143,29 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro FunX Kraftové papírové sáčky na popcorn, balení po 80 kusech – party sáčky do kina, na filmové večery a dětské oslavy – 10 x 7 x 16 cm, červeno-bílé pruhy
FunX Kraftové papírové sáčky na popcorn, balení po 80 kusech – party sáčky do kina, na filmové večery a dětské oslavy – 10 x 7 x 16 cm, červeno-bílé pruhy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 076,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 182
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON
Obrázek produktu pro Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 2192
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
128,96 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Cinema Mushroom Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
63,16 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
239,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Jumbo popcornová kukuřice 1 kg bez GMO
Jumbo popcornová kukuřice 1 kg bez GMO
125,11 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
Spinel Cook stroj na popcorn, stroj na popcorn s cukrem, olejem, máslem, 5L velký stroj na popcorn pro domácnost, s nepřilnavým povrchem a odnímatelnou varnou plochou, tichý a rychlý stroj na popcorn
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 81
885,25 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Popcorn 1kg (2x500g)
Popcorn 1kg (2x500g)
50,50 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
Hopser Funfood Sada na Popcorn Kukuřice na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukr a Karamelový Cukr
223,74 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
373,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
125,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
56,87 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
Popcornový olej s příchutí másla 1 litr pro kino popcorn – Hopser Funfood
220,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
377,62 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
Popcornovač 900W Popcorn Maker Popcorn Machine Čerstvá kukuřice Stroj na popcorn Beztukový olej Horký vzduch Domácí kuchyňský Retoo
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 88
1 585,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Jinpoli ANION hula hoop s masážními hroty břišní trenažér 105 cm fitness 0,85 kg
Jinpoli ANION hula hoop s masážními hroty břišní trenažér 105 cm fitness 0,85 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
573,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
Chytrá obruč Hula Hoop nastavitelná pro trénink, fitness trenažér břicha - SPINSLIM Pink
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 20
269,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
55,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 121
665,92 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro REVENTO® Aroma Vakuová svářečka potravin + sáčky - Vakuová balička na fólie
REVENTO® Aroma Vakuová svářečka potravin + sáčky - Vakuová balička na fólie
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: REVENTO
Obrázek produktu pro Americká máslová popcornová kukuřice 200 g Popcorn do kina
Americká máslová popcornová kukuřice 200 g Popcorn do kina
120,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
24,10 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Popcorn 1kg Brat.pl
Popcorn 1kg Brat.pl
51,18 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Pekárna chleba MEDION (pekárna chleba, 550 W, až 1000 g, 19 programů pečení, 3 stupně propečení, funkce udržování teploty, časová předvolba MD 11011)
Pekárna chleba MEDION (pekárna chleba, 550 W, až 1000 g, 19 programů pečení, 3 stupně propečení, funkce udržování teploty, časová předvolba MD 11011)
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 170
2 762,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct
Obrázek produktu pro Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
Open Food 4012429001144, 700 ml, 159 kcal
358,81 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
251,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1,7Průměrné hodnocení: 1,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 037,71 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping
Obrázek produktu pro Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 169
1 739,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Obrázek produktu pro Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
Belissia potravinářské barvivo černé 10 ml extrémně vysoce koncentrované. tekutina k barvení nápojů. těsto. polevy a všechny ostatní potraviny
10 646,00 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 490
106,46 Kč
Prodejce: rrhandelskontor
Obrázek produktu pro Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 36
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
Hopser Funfood Kino Popcorn Set Popcornová kukuřice a popcornový olej s příchutí másla
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
340,07 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
181,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
Prémiová popcornová kukuřice Mushroom PLUS - 22,68 kg - ideální pro karamelizovaný gurmánský popcorn
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Houbový popcorn 10 kg
Houbový popcorn 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
61,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
127,61 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
Popcornový olej s příchutí másla 500 ml pro kino popcorn – Hopser Funfood
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
204,80 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
239,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 1 kg | Hopser Funfood
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
128,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty
Popcornový karamelový cukr 1 kg pro karamelový popcorn a dezerty
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
240,98 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
240,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli
Prémiová kukuřice na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL pytli
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
1 434,78 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
MEGA Jumbo kukuřice na popcorn 22,68 kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
1 289,72 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
56,87 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
Mushroom PLUS Popcornový kukuřice 1 kg bez GMO pro přípravu popcornu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
128,96 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
126,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz
Popcornové kornoutky Con O’Corn 250 kusů 25 oz
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
900,30 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
25 722,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
Premium Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg pytel
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 15
631,60 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
63,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
Kukuřičné chipsy Przysnacki s příchutí sýra 130 g
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 381,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn
Hopser Funfood Popcorn Set – prémiová kukuřice na popcorn a tuk na popcorn
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
473,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
225,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
Przysnacki Chips W Kotle Prażone Papryka Czerwona 125 G
446,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
Przysnacki Chipsy se smetanovou a cibulovou příchutí 125 g
446,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 437,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hopser Funfood Popcorn Set 1 kg máslového popcornu + 1 litr oleje na popcorn
Hopser Funfood Popcorn Set 1 kg máslového popcornu + 1 litr oleje na popcorn
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
461,22 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
190,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
Przysnacki Reksio Kečupové croissanty 90 G
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 416,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
Przysnacki Chips s příchutí kečupu 120 g
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 663,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
Prażynki Monster Munch o smaku keczupu 100g
430,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 309,70 Kč/1kg