Victoria's Secret Temptation Shimmer tělový sprej 250 ml W
484,00 Kč
1 936,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W1 868,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret Sizzling Vanilla tělový sprej 250 ml W1 672,00 Kč/1l
418,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Temptation tělový sprej 250 ml W
1 936,00 Kč/1l
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Love Spell Shimmer tělový sprej 250 ml W
1 988,00 Kč/1l
565,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
497,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml
2 399,44 Kč/1l
599,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Pure Seduction Shimmer tělový sprej 250 ml W
2 176,00 Kč/1l
544,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Victoria's Secret Frostmelt tělový spray pro ženy 250 ml
2 005,00 Kč/1kg
601,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Love Spell tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
2 336,44 Kč/1l
584,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Temptation - tělový závoj, 250 ml
3 829,20 Kč/1l
957,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Victoria's Secret Temptation Body Mist Körperspray 250 ml
2 457,04 Kč/1l
614,26 Kč
Prodejce: somnia24

Victoria's Secret Coconut Passion tělový sprej 250 ml W
2 670,68 Kč/1l
667,67 Kč
Prodejce: CosmeChicFr

Victoria's Secret Coconut Passion Shimmer tělový sprej 250 ml W
1 816,00 Kč/1l
454,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Pure Seduction tělový sprej 250 ml W
1 848,00 Kč/1l
462,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Rush tělový sprej 250 ml W
1 692,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Victoria's Secret Mandarin & Honeysuckle Energise tělový sprej pro ženy 250 ml
2 676,32 Kč/1l
669,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria´s Secret - Vyživující tělový sprej Coconut Passion 250ml
2 301,48 Kč/1l
575,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sykz

Victoria's Secret Sensuous Cashmere Rose tělový spray pro ženy 250 ml
2 723,04 Kč/1l
680,76 Kč
Prodejce: somnia24

Women'Secret Pretty & Sexy tělový sprej 250 ml W
1 368,00 Kč/1l
342,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Victoria's Secret Temptation Shimmer je jedinečný tělový sprej, který spojuje svěží vůni s neodolatelným třpytivým efektem. Jeho kompozice v sobě mísí tóny čerstvého jablka a jemného květu kaktusu, což dohromady vytváří lehkou a přitažlivou vůni, která okamžitě zaujme. Navíc díky jemným třpytkám, které se po aplikaci rozprostřou po pokožce, dodává tento sprej rafinovaný lesk, jenž vaši pleť rozzáří a upoutá pozornost.Tento tělový sprej je ideální volbou pro ženy, které chtějí dodat své každodenní rutině trochu záře a šarmu. Svůdná kombinace zeleně a květinových tónů zajišťuje, že vůně je svěží, ale zároveň jemně sladká a ženská. Ať už jste na cestách nebo se připravujete na večer venku, tento sprej je díky své velikosti perfektní do kabelky, což znamená, že ho můžete mít vždy při ruce pro rychlé osvěžení.Temptation Shimmer není jen o vůni, ale také o vzhledu. Třpytky dodají vaší pokožce jemný lesk, který přitáhne pohledy a dodá vám zářivý a svůdný vzhled. Je to ideální volba pro ženy, které chtějí zanechat nezapomenutelný dojem a cítit se sebevědomě ve své kůži.
- Model
- Temptation Shimmer
- Hmotnost
- 0.274 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná, sladká
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA, EAU), FRAGRANCE (PARFUM), ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, ACETYL CEDRENE, LINALYL ACETATE, LIMONENE, CITRONELLOL, VANILLIN, GERANIOL, ISOEUGENYL ACETATE, TERPINEOL, PINENE, ROSE KETONES, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, BENZYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 0197575132165197575132165
- Model
- Temptation Shimmer
- Hmotnost
- 0.274 kg
- Typ vůně
- květinová, ovocná, sladká
- Objem
- 250 ml
- Složení
- ALCOHOL DENAT., WATER (AQUA, EAU), FRAGRANCE (PARFUM), ACRYLATES / C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, AMINOMETHYL PROPANOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL, GERANYL ACETATE, BENZYL SALICYLATE, ACETYL CEDRENE, LINALYL ACETATE, LIMONENE, CITRONELLOL, VANILLIN, GERANIOL, ISOEUGENYL ACETATE, TERPINEOL, PINENE, ROSE KETONES, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, BENZYL ALCOHOL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891).
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 0197575132165197575132165
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 616,00 Kč/1l
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 tělový sprej 90 ml W
5 800,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DKNY Donna Karan Women Energizing vlasový a tělový sprej 250 ml W
1 096,00 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philipp Plein No Limit$ tělový sprej 150 ml M
5 157,47 Kč/1l
773,62 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
1 496,02 Kč/1l
353,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Desert Night parfémovaná voda unisex 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Delikátní tělová vůně Sun (Delicious Fragrant Water) 100 ml
6 166,60 Kč/1l
616,66 Kč
Prodejce: VISO

Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
492,72 Kč/1l
146,26 Kč
-23,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
1 152,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rush tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
2 122,72 Kč/1l
530,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 082,76 Kč/1l
520,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
1 412,04 Kč/1l
353,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pendora Scents Blackberry Wish, toaletní voda, 100 ml
4 049,90 Kč/1l
404,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfémovaná sprejová voda pro vlasy a tělo, Adidas, 236 ml
965,38 Kč/1l
227,83 Kč
Prodejce: Bugelo

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
627,87 Kč/1l
94,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotos, Bílý čaj, Alkohol, 1 kusů
13 337,00 Kč/1l
666,85 Kč
Prodejce: Tersorte

Ariana Grande Sweet Like Candy tělový sprej 236 ml W
1 224,58 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Parfémovaná voda Eau des Vignes (Fresh Fragrance) 50 ml
14 417,80 Kč/1l
720,89 Kč
Prodejce: VISO

Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
881,24 Kč/1l
220,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 570,00 Kč/1l
314,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Givenchy – Pi – toaletní voda pro muže 100 ml
17 419,20 Kč/1l
1 741,92 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
13 020,00 Kč/1l
195,30 Kč
Prodejce: Katomix

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris tělový spray pro ženy 240 ml
723,46 Kč/1l
173,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Ženy, Univerzální, Kardamom, Růžové dřevo, Pepř, Santalové dřevo, Vetiver
9 120,00 Kč/1l
1 368,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
25 466,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací krém Broncea Aceite Bruma Spf10 250ml
1 910,32 Kč/1l
477,58 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
2 011,40 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 409,33 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
494,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 976,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
467,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 868,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-55,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
404,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 616,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
412,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 648,00 Kč/1l