4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vita Elements NAD+ komplex 80 Kapslí Nikotinamid Ribosid Resveratrol Liposomální Výživový Doplněk23 453,46 Kč/1kg
508,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Další informace o reklamě
Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Další informace o reklamě
Vitamínový doplněk Pharmaton Geriavit, 90 tablet pro energii a vitalitu.7 910 272,67 Kč/1kg
870,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: The-Fast-Order

Další informace o reklamě
Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí24 189,26 Kč/1kg
1 306,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Kapsle NAC, vysoká dávka 600 mg v jedné kapsli, 180 kusů od společnosti Exvital
9 175,75 Kč/1kg
1 229,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

NMN Nikotinamid & Resveratrol (120 kapslí) doplněk stravy, srdce, proti stárnutí, antioxidant, zdraví pleti, péče o obličej, ochrana buněk
12 299,90 Kč/1kg
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Wellbody-Nutripharm-Menscare

AFEGA® NMN – Energie buněk. Jasnost. Budoucnost. - 50 g NMN prášku (nikotinamid mononukleotid) - 100 kapslí po 500 mg
8 872,20 Kč/1l
1 330,83 Kč
Prodejce: Anti-Aging-Shop

BPV Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorem, černým musli, tribulusem, ženšenem a akarkarou.
5 422,67 Kč/1kg
976,08 Kč
Prodejce: BPV-Sportnahrung

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth

CYSTI NORM AKTIV - doplněk stravy na podporu zdraví močových cest, 30 kapslí
70 018,23 Kč/1kg
1 190,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Erexol doplněk stravy pro muže 10 ks | Ginsenosidy Maca Zen Shen Zinek
939 719,96 Kč/1l
939,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

Nikotinamid 500 mg (120 kapslí) doplněk stravy, proti stárnutí, energie, regenerace, spánek, zdraví kůže, imunitní systém, vrásky
12 299,90 Kč/1kg
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Wellbody-Nutripharm-Menscare

NAD+ & Resveratrol + Vitamin D3 + TMG 1000mg (120 kapslí) Doplněk stravy, proti stárnutí, kůže, imunitní systém
12 299,90 Kč/1kg
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Wellbody-Nutripharm-Menscare

Collagen Glow+ | Kolagenový prášek 450 g | Hydrolyzované kolagenové peptidy | Kůže, vlasy, nehty | Vyrobeno v Německu | Prémiová kvalita
1 775,56 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

GymBeam cheltov hok - kapsle s vysokou dvkou, 225 mg na denn dvku, podporuje svalov funkce, duevn zdrav a nervov systm, sniuje navu, dleit pro tvorbu energie
4 197,56 Kč/1l
377,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L-Tyrosine vegan, 60 St KAP
4 610,08 Kč/1kg
576,26 Kč
Prodejce: apohealth

Biostile C Vitamin MICROENCAPSULATED – Mikrokapslovaný vitamín C z šípků pro energii a imunitu
22 122,41 Kč/1l
937,99 Kč
Prodejce: Biostile

Zein Pharma koenzym q10, 100 mg, 240 tobolek 13804
7 371,55 Kč/1l
1 474,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

BioSil Zaawansowany Generator Kolagenu (120 kapslí) 8029
17 750,25 Kč/1l
3 550,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

aminoplus tyrosin kapsle, 60 kapslí
7 614,19 Kč/1kg
472,08 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
beLIVELY NMN | NAD Booster
NMN (nikotinamid mononukleotid) je prekurzor NAD+, molekuly, která je v těle potřebná pro energetický metabolismus, buněčný metabolismus a regenerační procesy. S přibývajícím věkem přirozená hladina NAD+ klesá. NMN podporuje tělo v jeho přirozených procesech.
Výhody NMNMůže podporovat normální energetický metabolismus
Může podporovat zdraví buněk a funkci mitochondrií
Dodává vysoce kvalitní stavební kameny pro opravné a regenerační mechanismy
Pomáhá bojovat proti oxidačnímu stresu
300 mg NMN v jedné tobolce.
Pouze 1 kapsle denně.
Čistý, veganský a laboratorně testovaný.
Bez přísad a bez geneticky modifikovaných organismů.
.
Ideální pro všechny, kteří chtějí podpořit svou vitalitu v každodenním životě.
- Objem
- 9 ml
- Seznam přísad
- NMN (nikotinamid mononukleotid) 300 mg
- Potravinářský podnik
- Braun Team UGNiels-Bohr-Straße 1697941 TauberbischofsheimGermany
- Prodejní název
- Doplňky stravy (NMN)
- Výrobce
- beLIVELY
- Doporučená spotřeba
- Užívejte jednu tobolku ráno s vodou.
- Kód EAN
- 0740813096066
- Objem
- 9 ml
- Seznam přísad
- NMN (nikotinamid mononukleotid) 300 mg
- Potravinářský podnik
- Braun Team UGNiels-Bohr-Straße 1697941 TauberbischofsheimGermany
- Prodejní název
- Doplňky stravy (NMN)
- Výrobce
- beLIVELY
- Doporučená spotřeba
- Užívejte jednu tobolku ráno s vodou.
- Kód EAN
- 0740813096066
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: PremiumHealth24

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
beLIVELY NMN
Moje objednávka od beLIVELY dorazila a jsem velmi spokojená. Děkuji také za slevový kód na další objednávku. Ráda si u beLIVELY objednám znovu a mohu tuto značku doporučit dál.
Ohodnoceno dne 24. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
NMN
Kapsle jsou dobře snášené... a protože jsem teprve začal, zatím nemohu říci nic konkrétního ...... Nyní, po 14 dnech, mohu říci, že mám více energie a jsem výkonnější. Sport už není tak namáhavý a jde mi to snadněji.
Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To nejlepší, co jsem kdy zažil!
Prostě úžasné! Mohu to každému vřele doporučit. Skvělé!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg