5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Cizrna 25kg92,76 Kč/1kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Jeera celá 1kg376,04 Kč/1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
TRS Mung Dal 2Kg132,80 Kč/1kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Sójové kousky, 500 g203,98 Kč/1kg
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore

Kvasnicové vločky - rýžové 100g
1 698,20 Kč/1kg
169,82 Kč
Prodejce: taleoo

Smaakt Sesamzaad neloupaný 250 g - Přírodní sezamová semínka na vaření a pečení
744,24 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sušené cizrny 1 kg, nepražené, zdroj bílkovin, veganské, na hummus a falafel, GiDeli
399,99 Kč/1kg
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Žito - celé 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Datteln - entsteint getrocknet 250g | PURAL
271,68 Kč/1kg
72,74 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,92 Kč
Prodejce: taleoo

Cizrnová mouka Mel 1 kg
121,45 Kč/1kg
127,52 Kč
Prodejce: Katomix

Cizrna - plechovka 400g
102,85 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo

kokosová mouka Melvit 1 kg
158,60 Kč/1kg
169,70 Kč
Prodejce: Katomix

Přírodní bylinkové tofu 250 g
1 926,28 Kč/1kg
481,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sójové boby1 kg LES FRUITS DU PARADIS
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: Covitar

TRS, hnědé cizrna, 1 kg
88,06 Kč/1kg
88,06 Kč
Prodejce: CasteloStore

Cizrna25 kg PROBIO
97,28 Kč/1kg
2 432,00 Kč
Prodejce: Covitar

Hirse 500g
116,12 Kč/1kg
58,06 Kč
Prodejce: taleoo

Citronová kůra, nakrájená na kostičky, 100g | DENNREE
460,10 Kč/1kg
46,01 Kč
Prodejce: taleoo

Horská čočka 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Červené fazole "Kidneybohnen", 10 kg, sušené. Veganské, bohaté na bílkoviny a vlákninu. GiDeli
145,20 Kč/1kg
1 452,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hafer Ganz 10kg Naturrein – Krmivo pro koně, drůbež, hlodavce a divoké ptáky
Poskytněte svým zvířatům přirozený a osvědčený zdroj energie v prvotřídní kvalitě. GiDeli oves celozrnný se skládá z pečlivě vyčištěných, zlatavě žlutých zrn. Jako jedno z nejcennějších obilovin v živočišné výživě poskytuje celozrnný oves důležité živiny, které trvale podporují vitalitu a výkon koní, drůbeže, hlodavců a divokých ptáků.
Náš oves je slunečně vysušený, mnohokrát očištěný a naprosto přírodní, aby byla zajištěna zdravá výživa vašeho chovu.
Přirozená energie a vynikající přijatelnost
Oves se vyznačuje vysokou stravitelností a vyváženým obsahem živin. Ve srovnání s jinými druhy obilovin nabízí ideální kombinaci cenných vláknin, rostlinných tuků a sacharidů.
Vysoký obsah energie a bílkovin: Obsahuje přibližně 60 % sacharidů, 11–13 % bílkovin a přibližně 5 % hrubých tuků. Tento nutriční profil aktivně podporuje rozvoj svalů, výkon a rovnoměrné dodávání energie.
Podpora trávicího systému: Toto krmivo obsahuje 10–12 % hrubých vláken a přibližně 3 % hrubých popelovin, zatímco přírodní mastné kyseliny šetrně podporují trávicí trakt. Vyvážená struktura podporuje zdravou funkci střev a lepší využití krmiva.
Kvalita srsti a peří: Obsažené přírodní tuky a rostlinné bílkoviny trvale podporují kvalitu srsti a peří. Pravidelné podávání zlepšuje vzhled srsti a peří a celkovou vitalitu.
Neobsahuje přísady a je přírodní: Náš oves pochází z nezpracovaného rostlinného surového materiálu, bez konzervačních látek a barviv. Přírodní složení riziko nežádoucích reakcí a zvyšuje přijatelnost.
Bez GMO: Odpovědná výživa bez geneticky modifikovaných organismů pro přirozený růst.
Málo prachu a je očištěný: Díky moderním procesům čištění je náš oves obzvláště čistý a šetří dýchací cesty zvířat.
Univerzální využití v krmení
Ovesné vločky jsou klasická krmná surovina, která se skvěle hodí jako základ krmných směsí nebo jako samostatný doplněk pro mnoho druhů zvířat:
Koně: Ideální obiloviny pro koně určené pro volný pohyb i sport. Podporují radost z práce a dodávají energii, aniž by zbytečně zatěžovaly metabolismus.
Drůbež (kuřata, kachny, husy): Cenná složka krmiva, která zvyšuje aktivitu a přispívá k celkovému zdraví.
Králičci a hlodavci: Poskytuje zdravou zábavu a cenné živiny pro vyváženou výživu menších domácích zvířat.
Divoké ptáci: Vynikající doplněk pro celoroční krmení na krmítkách v zahradě nebo na balkoně.
Hospodářská zvířata: Slouží jako vysoce kvalitní složka domácích krmných směsí pro skot a ovce a standardizuje výživu v provozu.
Technické údaje / Informace o produktu
Značka: GiDeli
Typ produktu: Ovesné vločky (jednotlivé krmivo)
Obsah: 10 kg (1x sáček 10 kg)
Složení: 100% ovesné zrno (vločky)
Analytické složky: cca 60% sacharidů, 11-13% bílkovin, cca 5% hrubých tuků, 10-12% hrubé vlákniny, cca 3% hrubé popela
Vlastnosti: Energeticky bohaté, přírodní, vícekrát loupané
Cílové skupiny / Druhy zvířat: Koně, drůbež, králíci, hlodavci, divoké ptáci, skot, ovce
Stav produktu: Bez genetické modifikace, 100% přírodní, bez přísad
Použití a doporučení pro krmení
Ovesné vločky lze podle druhu zvířete používat jako plnohodnotné krmivo (v případě odpovídající mineralizace) nebo jako energetický doplněk k dennímu krmení. Zajistěte svým zvířatům vždy dostatek čerstvé vody.
- Seznam přísad
- Oves
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 389 kcal / 1630 kJ Tuk: 7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 66 g, z toho cukry: 1 g Vláknina: 10 g Bílkoviny: 17 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- GiDeli
- Prodejní název
- Celozrnné ovesné vločky
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168819865
- Seznam přísad
- Oves
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 389 kcal / 1630 kJ Tuk: 7 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,5 g Sacharidy: 66 g, z toho cukry: 1 g Vláknina: 10 g Bílkoviny: 17 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- GiDeli
- Prodejní název
- Celozrnné ovesné vločky
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168819865
K tomu se hodí také

Agrarzone oves čištěný pro koně 20 kg
36,23 Kč/1kg
724,65 Kč
Prodejce: Agrarzone

Ovesné vločky Ganz, 25 kg, přírodní, krmivo pro koně, krmivo pro ptáky, krmivo pro drůbež, krmivo pro divoké ptáky, GiDeli
25,55 Kč/1kg
638,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Krmivo na podestýlce | celoroční krmivo pro volně žijící ptáky | krmivo pro volně žijící ptáky 4 roční období - prémiová směs | krmivo na podestýlce pro volně žijící ptáky (5 kg)
496,66 Kč
-108,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
388,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ZIVELA

NABBI Plastový květináč DRTS200L 20 cm - antracit
189,00 Kč
Prodejce: MAT-Group

Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylindrový, Suchý, Prachový sáček, 2,1 l, HEPA
2 145,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Esschert Design FB489, Zelená, Keramický, 2,8 kg
469,00 Kč
Prodejce: Hornbach

ABSINA 2x LED svítilna pro děti malá a jasná - Mini ruční svítilna s 60 lumeny a dosvitem 110 m - Dětská svítilna
985,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Žluté hráchové boby 25 kg, celé, neloupané, veganské, protein, přírodní, luštěniny, GiDeli
40,00 Kč/1kg
1 161,54 Kč
-161,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Pracovní oděv Art.Mas Professional černé kalhoty do pasu vel. 46
549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Kurkumový prášek 3 kg, Curcuma, zlaté mléko, jemně mletý, přírodní, veganský, GiDeli
216,66 Kč/1kg
667,76 Kč
-17,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Ovesné vločky Ganz, 30 kg, přírodní, krmivo pro koně, krmivo pro ptáky, drůbež, divoké ptáky, GiDeli
24,20 Kč/1kg
725,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Nahý oves 500g
98,54 Kč/1kg
49,27 Kč
Prodejce: taleoo

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kvalita a čistota
Tento oves podávám v celých zrnech a jsem velmi přesvědčen o kvalitě i čistotě tohoto produktu.
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Ano
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cizrna 25kg
2 319,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
92,76 Kč/1kg

Mapei Kerapoxy 112 2Kg
860,27 Kč
Prodejce: MasterBau
430,14 Kč/1kg

Jeera celá 1kg
436,27 Kč
-60,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
376,04 Kč
Prodejce: CasteloStore
376,04 Kč/1kg

Tofu czosnkowe naturalne 250 g
495,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 981,96 Kč/1kg

Pohanka 5kg Brat.pl
432,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
85,45 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
80,00 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
67,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
65,82 Kč/1kg

TRS Chana Dal 2 kg
170,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
85,25 Kč/1kg

TRS Žlutý dělený hrách 2 kg
169,51 Kč
-24,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
145,17 Kč
Prodejce: CasteloStore
72,59 Kč/1kg

TRS Mung Dal 2Kg
265,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
132,80 Kč/1kg

Sójové boby 5kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
45,54 Kč/1kg

Müllers Mühle cizrnová mouka na vaření, pečení a zjemnění 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
91,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

TRS Chickpeas 2 Kg
242,50 Kč
Prodejce: CasteloStore
121,25 Kč/1kg

Sójové kousky, 500 g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
101,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
203,98 Kč/1kg

PLANETzelená čočka 1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
229,00 Kč/1kg

Hořčičné semínko bílé 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
51,00 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
45,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
89,46 Kč/1kg

černé fazole 500 g -PLANETA
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,98 Kč/1kg

Pohankové kroupy 1kg Brat.pl
206,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
203,73 Kč/1kg

Chlebové tyčinky s rýžovým olejem -truffle-
578,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 509,03 Kč/1kg

Čočka Müller's Mühle talířová, 500 g
61,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
122,28 Kč/1kg

Müllers Mühle Bulgur medium ideální příloha rychlá příprava 500g
69,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
138,70 Kč/1kg