Felix Orz Crispers przekąska o smaku paprykowo-serowym 125 g

113,64 Kč

100,75 Kč-12,89Kč

775 000,00 Kč / 1kg

plus 364,14 Kč za dopravu

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Beskidzkie Orzeszki ziemne Papryka 70 g
Beskidzkie Orzeszki ziemne Papryka 70 g
5 830,86 Kč/1kg
408,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kluth Bananen Chips 250g
Kluth Bananen Chips 250g
372,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
99,28 Kč
-6,17 Kč
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro sezamová semínka, pražená, 250 g
sezamová semínka, pražená, 250 g
394,26 Kč/1kg
106,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Orzechy ziemne Felix z papryką 240 g
Orzechy ziemne Felix z papryką 240 g
580,42 Kč/1kg
139,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Orzechy włoskie Helcom 1 kg
Orzechy włoskie Helcom 1 kg
662,13 Kč/1kg
662,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Orzeszki ziemne Felix smażone solone 220 g
Orzeszki ziemne Felix smażone solone 220 g
632,09 Kč/1kg
139,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Felix Orzeszki Ziemne Prażone Solone 380 g
Felix Orzeszki Ziemne Prażone Solone 380 g
431,42 Kč/1kg
163,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mandelkerne - geröstet & gesalzen 100g | DENNREE
Mandelkerne - geröstet & gesalzen 100g | DENNREE
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pistacje prażone solone Bakal 1 kg
Pistacje prażone solone Bakal 1 kg
922,72 Kč/1kg
1 163,17 Kč
-231,22 Kč
931,95 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Migdały Kresto 400 g
Migdały Kresto 400 g
775,80 Kč/1kg
327,79 Kč
-17,47 Kč
310,32 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bakalland Orzechy pekan 75 g
Bakalland Orzechy pekan 75 g
1 860 250,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
155,29 Kč
-6,47 Kč
148,82 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Erdnüsse - geröstet & gesalzen 125g | DENNREE
Erdnüsse - geröstet & gesalzen 125g | DENNREE
290,16 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Macadamianüsse mit Honig - geröstet 100g | DENNREE
Macadamianüsse mit Honig - geröstet 100g | DENNREE
1 214,80 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bakalland Pistacja prażone 200 g
Bakalland Pistacja prażone 200 g
1 153 619,06 Kč/1kg
252,77 Kč
-10,51 Kč
242,26 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bakalland Mieszanka studencka klasyczna 400 g
Bakalland Mieszanka studencka klasyczna 400 g
934 878,03 Kč/1kg
383,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Wiórki kokosowe suszone 1 kg
Wiórki kokosowe suszone 1 kg
270,53 Kč/1kg
273,24 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cashewkerne - geröstet & scharf gewürzt 100g | DENNREE
Cashewkerne - geröstet & scharf gewürzt 100g | DENNREE
727,90 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Cashewkerne - ganz 100g | DENNREE
Cashewkerne - ganz 100g | DENNREE
485,50 Kč/1kg
48,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Cashewkerne - geröstet 100g
Cashewkerne - geröstet 100g
730,80 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
73,08 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj smak! Kup teraz i ciesz się chrupiącą przekąską!

Seznam přísad
Arašídy, pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje, sušené mléko, sušená syrovátka, sůl, aromata, regulátory kyselosti, barviva.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2165 kJ / 519 kcal; tuky 30 g; z toho nasycené mastné kyseliny 4,1 g; sacharidy 44 g; z toho cukry 9,3 g; bílkoviny 15 g; vláknina 4,7 g; sůl 2,1 g.
Hmotnost
0.13 g
Potravinářský podnik
INTERSNACK
Prodejní název
Felix Crispers, arašídy s křupavou krustou, příchuť cheddar a modrý sýr, 125 g
Výrobce
Kód EAN
5900571104952

Seznam přísad
Arašídy, pšeničná mouka, cukr, rostlinné oleje, sušené mléko, sušená syrovátka, sůl, aromata, regulátory kyselosti, barviva.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie 2165 kJ / 519 kcal; tuky 30 g; z toho nasycené mastné kyseliny 4,1 g; sacharidy 44 g; z toho cukry 9,3 g; bílkoviny 15 g; vláknina 4,7 g; sůl 2,1 g.
Hmotnost
0.13 g
Potravinářský podnik
INTERSNACK
Prodejní název
Felix Crispers, arašídy s křupavou krustou, příchuť cheddar a modrý sýr, 125 g
Výrobce
Kód EAN
5900571104952
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Bio paranuty, 1 kg
Bio paranuty, 1 kg
1 260,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
1 260,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli
Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli
156,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 400g - Degustační balení
DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 400g - Degustační balení
604,17 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
241,67 Kč
Prodejce: Trade2u
Obrázek produktu pro DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 100g - Chuť kyselé okurky s chilli
DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 100g - Chuť kyselé okurky s chilli
607,50 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 5
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u
Obrázek produktu pro Slunečnicová semínka, zmrzlina s příchutí jahod, 100g
Slunečnicová semínka, zmrzlina s příchutí jahod, 100g
607,50 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 5
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u
Obrázek produktu pro Goldpack Čerstvě nastrouhaný šedý mák vynikající kvality 200g
Goldpack Čerstvě nastrouhaný šedý mák vynikající kvality 200g
389,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Arašídy Pepper Devil Habanero, intenzivně pikantní chuť, balení 150g
Arašídy Pepper Devil Habanero, intenzivně pikantní chuť, balení 150g
477,67 Kč/1kg
71,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
634,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
634,46 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Knabber Mix 50g
Knabber Mix 50g
849,80 Kč/1kg
42,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
1 002,04 Kč/1kg
841,71 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g
ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g
490,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lorenz arašídy s pikantní, kořeněnou chutí a pražené bez tuku 150g
Lorenz arašídy s pikantní, kořeněnou chutí a pražené bez tuku 150g
603,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
90,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kešu oříšky Kluth Vanille
Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
99,11 Kč
-6,00 Kč
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GADESCHI Amarettini Lose 1kg
GADESCHI Amarettini Lose 1kg
278,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
278,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BitesWeLove Křupavé kukuřičné chipsy s příchutí sýra nacho, 100 g
BitesWeLove Křupavé kukuřičné chipsy s příchutí sýra nacho, 100 g
1 061,10 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
696,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,46 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Casa Mayor pražená a solená kukuřice 250 g
Casa Mayor pražená a solená kukuřice 250 g
403,12 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oříšky, Arašídový oříšek, 275 g, Mandle, Kešu oříšky, Buráky, 1 kusů
MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oříšky, Arašídový oříšek, 275 g, Mandle, Kešu oříšky, Buráky, 1 kusů
1 065,31 Kč/1kg
292,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 12 x 100g Pipas Tostadas Pipachic Churruca Pražená slunečnicová semínka
12 x 100g Pipas Tostadas Pipachic Churruca Pražená slunečnicová semínka
492,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
591,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Khao Shong – arašídy s kokosovým mlékem
Khao Shong – arašídy s kokosovým mlékem
508,25 Kč/1kg
192,10 Kč
-9,13 Kč
182,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Piniové oříšky střední 2kg
Piniové oříšky střední 2kg
1 377,66 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
2 755,32 Kč
Prodejce: DryFruit
Obrázek produktu pro Leimer hrách na pečení 100g
Leimer hrách na pečení 100g
206,10 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
21,52 Kč
-4%
20,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Treets Peanuts Vegan 200 g – Křupavé veganské arašídové svačinky, zdravé a na cestách
Treets Peanuts Vegan 200 g – Křupavé veganské arašídové svačinky, zdravé a na cestách
690,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Keto chléb - směs zrn a semínek 250g
Keto chléb - směs zrn a semínek 250g
203,77 Kč/1kg
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Solené pistácie ve skořápce, 500 g – Křupavé pražené ořechy, přírodní svačina
Solené pistácie ve skořápce, 500 g – Křupavé pražené ořechy, přírodní svačina
454,22 Kč/1kg
227,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
Obrázek produktu pro Lemke mandeln 500g startovací balení - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleje - Křupavá svačinka - plná chuť díky pražení na ohni
Lemke mandeln 500g startovací balení - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleje - Křupavá svačinka - plná chuť díky pražení na ohni
482,42 Kč/1kg
241,21 Kč
Prodejce: Lemke
Obrázek produktu pro GymBeam - Sladká meruňková jádra 250 g
GymBeam - Sladká meruňková jádra 250 g
643,48 Kč/1kg
216,02 Kč
-55,15 Kč
160,87 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Organická kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice
Organická kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice
714,00 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg
Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paranus jádra 1kg
Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Piniové oříšky střední 500g
Piniové oříšky střední 500g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g
Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g
Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Makadamové ořechy200 g -PLANETA
Makadamové ořechy200 g -PLANETA
610,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 054,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mandlová jádra blanšírovaná - mandlová jádra loupaná 500g
Mandlová jádra blanšírovaná - mandlová jádra loupaná 500g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kokosové lupínky přírodní 500g
Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pražené pistácie 1kg Brat.pl
Pražené pistácie 1kg Brat.pl
641,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
631,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g
Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Piniové oříšky 500g Brat.pl
Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro mandlová mouka 400 g -PLANETA
mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 Kč
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loupané pistácie 500g Brat.pl
Loupané pistácie 500g Brat.pl
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pražené nesolené pistácie 1 kg
Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vlašské ořechy 1kg
Vlašské ořechy 1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg