PURIVITA® Čisticí náplň pro holicí strojky, 500 ml

631,88 Kč

1 263,76 Kč / 1l

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

čt 8. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů
Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů
383,27 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml
Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml
259,96 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
Obrázek produktu pro Analogis 6072 Kefka 20 ml
Analogis 6072 Kefka 20 ml
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Imprägnol voděodolný impregnační sprej 400ml
Imprägnol voděodolný impregnační sprej 400ml
233,37 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
93,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Čistič trysek pro čištění tiskové hlavy
Čistič trysek pro čištění tiskové hlavy
364,87 Kč
Prodejce: Octopus
Obrázek produktu pro Sallo Viricitol dezinfekční sprej 750ml
Sallo Viricitol dezinfekční sprej 750ml
466,33 Kč/1l
349,75 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Roborock antibakteriální čisticí válec Qrevo Curv 2 Flow
Roborock antibakteriální čisticí válec Qrevo Curv 2 Flow
474,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix
Obrázek produktu pro Sjippie čistič kabrioletů a tkanin 5litrový kanystr
Sjippie čistič kabrioletů a tkanin 5litrový kanystr
2 406,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JHshop
Obrázek produktu pro Čisticí sada KIBROS pro domácnost, 1 nádoba o objemu 3 litry, univerzální použití
Čisticí sada KIBROS pro domácnost, 1 nádoba o objemu 3 litry, univerzální použití
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Čisticí pasta 850 g s houbou
Čisticí pasta 850 g s houbou
280,25 Kč/1l
238,21 Kč
Prodejce: lithuaniashop
Obrázek produktu pro Palmolive Ultra Čisticí Tekutina 750 ml
Palmolive Ultra Čisticí Tekutina 750 ml
1 270,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
293,70 Kč
-230,16 Kč
63,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Citrusový čistič Frosch 500 ml
Citrusový čistič Frosch 500 ml
156,26 Kč/1l
78,13 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro SODASAN 778207, 500 ml, Gel, Láhev
SODASAN 778207, 500 ml, Gel, Láhev
170,30 Kč/1l
85,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ewent EW5617, 200 ml, Bílá
Ewent EW5617, 200 ml, Bílá
154,54 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Mill Płyn do czyszczenia pralek, 300 ml
Mill Płyn do czyszczenia pralek, 300 ml
732 500,02 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Bryza Płyn do czyszczenia pralki Original, 250 ml
Bryza Płyn do czyszczenia pralki Original, 250 ml
400,00 Kč/1l
100,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Polywatch 4045447000295
Polywatch 4045447000295
338,38 Kč
Prodejce: GUGITA
Obrázek produktu pro Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Obrázek produktu pro Čistič + odmašťovač ve spreji 400ml Scotch 1626
Čistič + odmašťovač ve spreji 400ml Scotch 1626
628,79 Kč
Prodejce: Di-Life

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Popis produktu

PURIVITA Čisticí kapalina pro holící hlavice – chytrý a ekonomický způsob, jak udržet váš elektrický holicí strojek v čistotě. Místo opakovaného nákupu drahých originálních čisticích kazet, jednoduše doplníte prázdnou kazetu naší čisticí kapalinou. To vám ušetří značné peníze za každé čištění a výrazně sníží množství obalového odpadu – jedna láhev nahradí několik jednorázových kazet. Kompatibilní s běžnými čisticími systémy značek Braun a Philips: Braun Clean & Renew (série 9, 7, 5 a 3) a Philips SmartClean (série 9000/7000). Naplňte prázdnou kazetu čisticí kapalinou, vložte ji do čisticí stanice a spusťte čisticí program – během několika minut bude váš holicí strojek opět hygienicky čistý a připraven k použití. Tato čisticí formule s vysokým obsahem alkoholu důkladně odstraňuje zbytky vousů, kožní maz a další nečistoty z holicí hlavice, rychle schne a zanechává svěží vůni – pro čisté a příjemné holení při každém použití. Plný čisticí výkon jako u originálního produktu, ale chytře doplněný. PURIVITA je německá značka se sídlem v Kissingu. Naše čisticí kapalina pro holicí hlavice je vyráběna v Německu podle vysokých standardů kvality – pro čisticí stanice značek Braun a Philips, na které se můžete spolehnout. Dostupná jako 500ml láhev, a také ve větších baleních: 1000 ml, 2 x 1000 ml a 3 x 1000 ml – abyste měli vždy dostatek čisticí kapaliny pro četné čištění doma.

Složení

50-<55 % Isopropanol (2-Propanol), 40-<45 % Ethanol, <1 % aniontové povrchově aktivní látky, barviva a vonné látky (Limonene, Citral)

Návod k použití

BEZ čisticí kazety: Vložte holicí hlavici do vhodné nádoby a nechte ji cca 10 minut ponořenou v roztoku.

Poté důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. POUŽITÍ S ČISTICÍ KARTUŠÍ: 1. Vyjměte prázdnou kartuši z čisticí stanice a důkladně ji opláchněte vlažnou vodou. 2. Ujistěte se, že je veškerá voda z kartuše odstraněna. 3. Naplňte kartuši čisticím roztokem. **Nepřidávejte vodu,** směs je připravena k použití. 4. Vložte naplněnou kartuši do vaší čisticí stanice a spusťte čisticí program. - Kompatibilní s Braun a Philips: Vhodné pro Braun Clean & Renew (série 9, 7, 5 a 1) a Philips SmartClean (série 9000/7000). Naplňte prázdnou kartuši naším čisticím roztokem, vložte ji a je to – plný čisticí výkon jako u originálu. - Čisticí roztok s vysokým obsahem alkoholu: Důkladně odstraňuje zbytky vousů, kožní maz a nečistoty z holící hlavy a rychle schne – pro elektrickou holicí hlavu, která je po každém čištění hloubkově čistá a příjemně voní. - Úspora peněz a snížení odpadu: Jedna 500ml lahvička náplně nahrazuje několik drahých jednorázových čisticích kartuší od společností Braun a Philips. Výrazně levnější na jednu aplikaci – a mnohem méně obalového odpadu. - Připraveno k použití během několika minut: Naplňte kartuši, spusťte čisticí program, chvíli počkejte – a vaše holicí hlava je opět hygienicky čistá. Žádné komplikované dokupování kartuší, žádné čekání na dodávku. - Purivita – Výroba v Německu: Vyvinuto a podle vysokých standardů kvality – pro čisticí stanice od společností Braun a Philips, na které se můžete spolehnout. - Snadné použití: Otevřete prázdnou originální kartuši, naplňte ji náplní, vložte do čisticí stanice a spusťte obvyklý čisticí program – tak snadná je udržování hygieny holení
Barva
Modrá
Objem
0.5 l
Výrobce
Purivita
Počet kusů
1
Kód EAN
678247912020
0678247912020

Barva
Modrá
Objem
0.5 l
Výrobce
Purivita
Počet kusů
1
Kód EAN
678247912020
0678247912020
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Braun CCR6, Čisticí kazeta, Modrá, Braun, Braun Clean&Charge, Box, 6 kusů
Braun CCR6, Čisticí kazeta, Modrá, Braun, Braun Clean&Charge, Box, 6 kusů
649,08 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 105
798,37 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro Philips Norelco OneBlade OneBlade QP430/50 Náhradní břit 360, Břit, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
Philips Norelco OneBlade OneBlade QP430/50 Náhradní břit 360, Břit, Philips, OneBlade Series, 99 mm, 110 mm, 26 mm
15 864,60 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 37
793,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Panasonic WES9173Y1361, ES-LV65, 170 mm, 96 mm, 24 mm, 19 g
Panasonic WES9173Y1361, ES-LV65, 170 mm, 96 mm, 24 mm, 19 g
70 257,90 Kč/1kg
1 334,90 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Příslušenství k elektrickému holicímu strojku Braun - zastřihovací hlava - černá
Příslušenství k elektrickému holicímu strojku Braun - zastřihovací hlava - černá
46 561,54 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 56
605,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Příslušenství pro elektrické holicí strojky Braun - Nástavec pro přesné zastřihování vousů 2019 pro BT 3, 5 a 7 - černý
Příslušenství pro elektrické holicí strojky Braun - Nástavec pro přesné zastřihování vousů 2019 pro BT 3, 5 a 7 - černý
12 968,48 Kč/1kg
427,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Scholl 3109430, Gel, Tuba, 1 kusů, 2 g
Scholl 3109430, Gel, Tuba, 1 kusů, 2 g
33 036 000,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
330,36 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro Babyliss 35807860 Hřebenový nástavec 2-24 mm. pro zastřihovače vlasů E786E Precision Cut
Babyliss 35807860 Hřebenový nástavec 2-24 mm. pro zastřihovače vlasů E786E Precision Cut
15 052,33 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
451,57 Kč
Prodejce: InstaSpares
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Philips 422203632221 Hřebenový nástavec 1 mm. Pro MG5720, MG7730, MG7770 zastřihovače vousů, zastřihovače vlasů
Philips 422203632221 Hřebenový nástavec 1 mm. Pro MG5720, MG7730, MG7770 zastřihovače vousů, zastřihovače vlasů
29 584,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
295,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Obrázek produktu pro Pouzdro na holicí strojky Philips OneBlade PRO
Pouzdro na holicí strojky Philips OneBlade PRO
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
181,91 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro 4 kusy náhradních hlavic kompatibilní s holicími strojky O Blade QP2520, QP2630, QP2734, QP2824
4 kusy náhradních hlavic kompatibilní s holicími strojky O Blade QP2520, QP2630, QP2734, QP2824
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ultralehký hřeben na vousy z hruškového dřeva od společnosti Camden Barbershop Company včetně pouzdra pro každodenní péči o vousy a aplikaci oleje na vousy/balzámu na vousy
Ultralehký hřeben na vousy z hruškového dřeva od společnosti Camden Barbershop Company včetně pouzdra pro každodenní péči o vousy a aplikaci oleje na vousy/balzámu na vousy
1 942,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Brandslandia
Obrázek produktu pro Startér pro Honda Gx160 plastový (28400-Zh8-013Ya)
Startér pro Honda Gx160 plastový (28400-Zh8-013Ya)
363,13 Kč
Prodejce: MAGIQeu
Obrázek produktu pro Gillette - Ultra Sensitive Shave Gel (sensitive skin) 200ml
Gillette - Ultra Sensitive Shave Gel (sensitive skin) 200ml
297,74 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
297,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro Philips OneBlade / Philips OneBlade 360 a Philips OneBlade Pro 360
GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro Philips OneBlade / Philips OneBlade 360 a Philips OneBlade Pro 360
9 742,00 Kč/1kg
681,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Náplň do čističe holicích hlav Sillar 2L - citronová receptura - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
Náplň do čističe holicích hlav Sillar 2L - citronová receptura - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
296,75 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
593,50 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Obrázek produktu pro Sada nástavců na holení Remington REMINGTON SPHC5000 hřebenový nástavec 3-21mm + 24-42mm pro zastřihovače vlasů
Sada nástavců na holení Remington REMINGTON SPHC5000 hřebenový nástavec 3-21mm + 24-42mm pro zastřihovače vlasů
3 585,40 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
358,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro JRL Olej na nože
JRL Olej na nože
1 906,72 Kč/1kg
238,34 Kč
Prodejce: GlossyShopDE
Obrázek produktu pro SCANPART 3305000001, Čistící sprej, Modrá, Bílá, 100 ml
SCANPART 3305000001, Čistící sprej, Modrá, Bílá, 100 ml
9 886,50 Kč/1l
988,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Stříbrná hvězda Snap Hair Clips, 20 kusů duté hvězdy Hair Clips Non Slip Cute Hair Clips for Women Girls Wedding Hair Accessories Hair Y2K Accessories Hairpins Hair Rings for Braids
Stříbrná hvězda Snap Hair Clips, 20 kusů duté hvězdy Hair Clips Non Slip Cute Hair Clips for Women Girls Wedding Hair Accessories Hair Y2K Accessories Hairpins Hair Rings for Braids
3 481,00 Kč/1kg
243,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WunderWare
Obrázek produktu pro BIC Sensitive 1, Oranžová, 5 kusů
BIC Sensitive 1, Oranžová, 5 kusů
477 000,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
55,31 Kč
-56%
23,85 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Razoli - Man 3v1 olej na holení 100ml
Razoli - Man 3v1 olej na holení 100ml
7 720,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
772,00 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Úložná taška na holicí strojek Raptor OneBlade - přenosná, nárazuvzdorná a protiskluzová
Úložná taška na holicí strojek Raptor OneBlade - přenosná, nárazuvzdorná a protiskluzová
599,99 Kč
10% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Raptor
Obrázek produktu pro Gel na holení Gillette Fusion5 Ultra Sensitive - 6x200ml výhodné balení
Gel na holení Gillette Fusion5 Ultra Sensitive - 6x200ml výhodné balení
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 290,39 Kč
-146,22 Kč
1 144,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Obrázek produktu pro Sada na čištění oken s prodlužovací tyčí 9,8 FT Stěrka na okna Kartáč na mytí Vybavení pro vnitřní i venkovní použití Vysoká okna Autoskla
Sada na čištění oken s prodlužovací tyčí 9,8 FT Stěrka na okna Kartáč na mytí Vybavení pro vnitřní i venkovní použití Vysoká okna Autoskla
487,28 Kč/1kg
557,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
Obrázek produktu pro Gillette Labs rychlý pěnivý gel na holení s mořskými řasami 198 ml (1 balení)
Gillette Labs rychlý pěnivý gel na holení s mořskými řasami 198 ml (1 balení)
1 702,25 Kč/1l
340,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Dřevěná špachtle velká 150x18x1,8 mm - 150 ks
Dřevěná špachtle velká 150x18x1,8 mm - 150 ks
3 133,33 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro GO SOLID! Adaptér 15V 0,36A vhodný pro řadu Philips HQ8505 9000 7000 5000 3000
GO SOLID! Adaptér 15V 0,36A vhodný pro řadu Philips HQ8505 9000 7000 5000 3000
608,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Obrázek produktu pro Peleg Design - Mr Razor | Zábavný držák na holicí strojek s vousy | Držák holicího strojku do sprchy | Držák holicího strojku do sprchy bez vrtání
Peleg Design - Mr Razor | Zábavný držák na holicí strojek s vousy | Držák holicího strojku do sprchy | Držák holicího strojku do sprchy bez vrtání
375,90 Kč
Prodejce: Geschenkebuddy
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro Philips OneBlade / Philips OneBlade 360 a Philips OneBlade Pro 360
GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro Philips OneBlade / Philips OneBlade 360 a Philips OneBlade Pro 360
681,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
9 742,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro OWAY Water Resin pomáda na vlasy 50 ml
OWAY Water Resin pomáda na vlasy 50 ml
1 043,00 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
20 860,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Braun Series 9 XT20, Hlava, 1 hlava/hlavy, Černá, Braun, Braun Series X, Čína
Braun Series 9 XT20, Hlava, 1 hlava/hlavy, Černá, Braun, Braun Series X, Čína
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
840,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
102 941,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BaByliss 3030053825821, 1,8 cm, Černá, E709 E769 E779/7001PE
BaByliss 3030053825821, 1,8 cm, Černá, E709 E769 E779/7001PE
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
96,78 Kč
Prodejce: PG-Service
9 678,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pouzdro Philips OneBlade z tvrdého plastu, cestovní kufr, QP2xxx, pro holicí strojky, náhradní hlavice a příslušenství
Pouzdro Philips OneBlade z tvrdého plastu, cestovní kufr, QP2xxx, pro holicí strojky, náhradní hlavice a příslušenství
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
347,21 Kč
Doprava zdarma10% poukaz
Prodejce: Zandor
2 378,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Náplň do čističe holicích hlav Sillar 2 l - mentolové složení - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
Náplň do čističe holicích hlav Sillar 2 l - mentolové složení - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
593,50 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: CSVK
296,75 Kč/1l
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka vhodná pro zastřihovač vousů Rowenta Signature TN4500, TN5200
GO SOLID! Nabíječka vhodná pro zastřihovač vousů Rowenta Signature TN4500, TN5200
779,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Obrázek produktu pro Jumper Na Čalounění Látek Napájený Ze Sítě 230V
Jumper Na Čalounění Látek Napájený Ze Sítě 230V
350,99 Kč
Doprava zdarma15% poukaz
Prodejce: HomeMarkt24
1 403,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GO SOLID! Adaptér vhodný pro stříhací strojky Wahl Super Taper
GO SOLID! Adaptér vhodný pro stříhací strojky Wahl Super Taper
730,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Obrázek produktu pro Náplň do čističe holicích hlav Sillar 1L - citronová receptura - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
Náplň do čističe holicích hlav Sillar 1L - citronová receptura - kompatibilní s Braun CCR Series 3, 5, 7, 9,Clean&Renew
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
474,74 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: CSVK
474,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka 5V, kompatibilní s Revahs ClipperTwo Pro a Tondeuse
GO SOLID! Nabíječka 5V, kompatibilní s Revahs ClipperTwo Pro a Tondeuse
681,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro holicí strojky Philips řady 6000 a 8000
GO SOLID! Nabíječka 5V vhodná pro holicí strojky Philips řady 6000 a 8000
681,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
9 742,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíječka vhodná pro holicí strojek Remington PG525 PG6025 MB2500 PG6135 PG6060
GO SOLID! Nabíječka vhodná pro holicí strojek Remington PG525 PG6025 MB2500 PG6135 PG6060
657,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
9 393,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kartáč na trávu Drátěné kolečko z nerezové oceli Čistící nářadí pro zahradní sekačky (200 mm)
Kartáč na trávu Drátěné kolečko z nerezové oceli Čistící nářadí pro zahradní sekačky (200 mm)
742,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ladenza
868,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Náhradní díl Braun - zásuvný napájecí zdroj s kabelem - černý
Náhradní díl Braun - zásuvný napájecí zdroj s kabelem - černý
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
863,64 Kč
-63,41 Kč
800,23 Kč
Prodejce: PG-Service
4 001,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro řadu Philips 3000
GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro řadu Philips 3000
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro holicí strojky Philips řady 7000 (S7882/54, S7885/63, S7886/55, S7887/78, S7882)
GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro holicí strojky Philips řady 7000 (S7882/54, S7885/63, S7886/55, S7887/78, S7882)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb
7 650,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro holicí strojky Philips řady 1000 (S1134/00, S1142/00, S1142/02, S1141/00)
GO SOLID! Nabíjecí kabel vhodný pro holicí strojky Philips řady 1000 (S1134/00, S1142/00, S1142/02, S1141/00)
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
535,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HappyOnWeb