Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
84,79 Kč
565,27 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
neutral 72180 Pomsticks Paprika 100,0 g549,20 Kč/1kg
54,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Crunchips Pálivá paprika 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
XOX Asia Krupuk chipsy z kraba Asijské krabí chipsy snack 100g584,40 Kč/1kg
58,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Křupky solené 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roger's Handcooked Chips Mořská sůl
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ručně vařené křupky - Paprika 125g
562,88 Kč/1kg
70,36 Kč
Prodejce: taleoo

XOX Firebug
449,28 Kč/1kg
56,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Tortilla chipsy - sýr 75g
581,07 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo

Sýrové bramborové lupínky 100 g
3 570,67 Kč/1kg
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bramborové knedlíky 1 x 400 g
99,75 Kč/1kg
39,90 Kč
Prodejce: Labeta

Lorenz 72035 Crunchips Paprika 20x25g
1 131,46 Kč/1kg
565,73 Kč
Prodejce: somnia24

Ručně vařené chipsy - sýr a cibule 125g
832,16 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Ručně vařené chipsy - Sourcream & Onion 125g
578,72 Kč/1kg
72,34 Kč
Prodejce: taleoo

Křupavé bramborové chipsy – příchuť paprika, 125g | DE RIT
582,32 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Hand Cooked Chips - Sweet Chili 125g | TRAFO
519,36 Kč/1kg
64,92 Kč
Prodejce: taleoo

Lay's slané chipsy 200 g
522,48 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Kukuřičné tortilla chipsy přírodní 450 g
244,60 Kč/1kg
129,60 Kč
-14,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Croky - Paprika chipsy - 12x 100 g
6 977,30 Kč/1kg
697,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pozdravy z Belgie! Lahodné bramborové lupínky Roger's Handcooked Chips Paprika
jsou skutečnou pochoutkou pro všechny milovníky snacků. Tyto křupavé
bramborové lupínky byly vyrobeny z nejlepších belgických brambor a
nadchnou svou nezaměnitelnou a přirozenou chutí.
Rafinovaná směs paprikového koření s pikantní notou dělá
z těchto chipsů dokonalý zážitek.
- Seznam přísad
- Složení: 65 % brambor (EU), 28 % slunečnicového oleje, papriková směs (koření (1 % paprika), sůl, kukuřičná mouka, cukr, chlorid draselný, přírodní aromata (MLÉKO)).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 518,00 kcal, 2 170,00 kJ; tuky: 28,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,40 g; sacharidy: 57,00 g; z toho cukry: 2,40 g; bílkoviny: 6,90 g; sůl: 1,27 g; vláknina: 5,60 g;
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- S.A. Roger & Roger N.V. Rue de la Bassée 1 7700 Mouscron Belgien
- Prodejní název
- Bramborové lupínky s paprikovou příchutí
- Výrobce
- R ROGER'S
- Číslo produktu
- 72016
- Kód EAN
- 5414359898617
- Seznam přísad
- Složení: 65 % brambor (EU), 28 % slunečnicového oleje, papriková směs (koření (1 % paprika), sůl, kukuřičná mouka, cukr, chlorid draselný, přírodní aromata (MLÉKO)).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 518,00 kcal, 2 170,00 kJ; tuky: 28,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 2,40 g; sacharidy: 57,00 g; z toho cukry: 2,40 g; bílkoviny: 6,90 g; sůl: 1,27 g; vláknina: 5,60 g;
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- S.A. Roger & Roger N.V. Rue de la Bassée 1 7700 Mouscron Belgien
- Prodejní název
- Bramborové lupínky s paprikovou příchutí
- Výrobce
- R ROGER'S
- Číslo produktu
- 72016
- Kód EAN
- 5414359898617
K tomu se hodí také

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
![Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
143,92 Kč
-6,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,76 Kč
Prodejce: Katomix

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
2 996,31 Kč/1kg
1 078,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium

Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
513,86 Kč/1kg
35,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg