4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Rajah Currypaste Tandoori 300g417,57 Kč/1kg
125,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Al Amier Harissa, zelená733,08 Kč/1l
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Knorr Ketjab Manis Sojová omáčka indon. 1L470,91 Kč/1l
470,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salami spianata calabrese, cca 2 kg - Maletti 1867
1 353,83 Kč/1kg
2 707,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: italia-genuss

Würzsauce - Mojo Rojo 125g
320,40 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Ječné miso 390g
601,00 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo

Sałatka z makreli pikantna Graal 300 g
155,03 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Katomix

Tomatensauce - Mascarpone 340g
229,26 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatová omáčka – omáčka na pizzu s oreganem, 350 g | PPURA
173,20 Kč/1kg
77,95 Kč
-22%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Shoyu 145ml
498,90 Kč/1l
72,34 Kč
Prodejce: taleoo

Genmai Miso 300g
688,30 Kč/1kg
206,49 Kč
Prodejce: taleoo

Tamarindová pasta, 120 g
742,50 Kč/1kg
89,10 Kč
Prodejce: taleoo

Koningsvogel – Chilli pasta/Sambal Brandal – 750 g
486,80 Kč/1kg
365,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Felce Azzurra Paglieri Körperpuder mit Quaste, 250 g
1 756,40 Kč/1l
439,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Císařský slanina s bylinkami, 1/4 balení, cca 330 g – Kofler Delikatessen
1 244,64 Kč/1kg
410,73 Kč
Prodejce: italia-genuss

Kari pasta Korma, 290 g
359,17 Kč/1kg
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore

Těstoviny Tikka Masala House of Asia 50 g
1 170,33 Kč/1kg
70,22 Kč
Prodejce: Katomix

Rajčatová omáčka Toskánsko 525 ml | RAPUNZEL
152,57 Kč/1l
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Surovina: pečené břicho prasat z italských chovů. Pečený břicho je pečlivě vybíráno a má tloušťku 6 až 8 cm. Solení probíhá v solné nálevě. Povrch je pokryt vysoce kvalitními kořením a bylinkami. Chuť je chutná a mírně pikantní. Vůně je lákavá.
Tento produkt je zasílán chlazený
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Levoni
- Prodejní název
- Lardo di Castellucchio s bylinkami Levoni, cca 200 g - 9051
- Výrobce
- Levoni
- Číslo produktu
- V037__-re-140353
- Kód EAN
- 8014700492029
- Seznam přísad
- viz obrázek produktu
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz obrázek nebo popis produktu
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Levoni
- Prodejní název
- Lardo di Castellucchio s bylinkami Levoni, cca 200 g - 9051
- Výrobce
- Levoni
- Číslo produktu
- V037__-re-140353
- Kód EAN
- 8014700492029
K tomu se hodí také

Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
383,34 Kč/1kg
116,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Soy Sauce
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
380,39 Kč/1l
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
2 037,88 Kč/1kg
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka W&S Tiptree na steaky.
735,31 Kč/1l
191,18 Kč
Prodejce: artbook-service

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
375,69 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hikari Miso Shiro light 1 kg
115,33 Kč/1kg
120,75 Kč
-5,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,33 Kč
Prodejce: Katomix

Tamari - silné 1L
361,62 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: taleoo

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
714,29 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli omáčka Sriracha s černým pepřem 200ml - Flying Goose
755,00 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
168,71 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistá gramová mouka, 1 kg
113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sušené houby shiitake 100 g - Premium Asia Kitchen
5 276,85 Kč/1kg
685,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
705,99 Kč/1l
705,99 Kč
Prodejce: somnia24

Würzsauce - Mojo Rojo 125g
320,40 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%100% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
100%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. října 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zkusme to...
Vypadá dobře a chutná velmi dobře.
Ohodnoceno dne 20. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(10)Počet hodnocení: 10
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
270,19 Kč/1l

Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,45 Kč/1kg