4,3



Na základě 4 hodnocení
The Bath Factory Liberty Body Splash 200 ml – Osvěžující tělový sprej s vůní levandule, pomeranče a vanilky
40%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 14. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 14. října
Slevu poskytuje Exporgin
Slevu poskytuje Exporgin
318,00 Kč
2 650,00 Kč / 1l
plus 145,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kolínská voda Brut 147 ml2 652,99 Kč/1l
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dior Homme kolínská voda ve spreji 200ml22 482,80 Kč/1l
4 496,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger Eau de Cologne 100 ml8 326,70 Kč/1l
832,67 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
The Shave Factory - Tyrrhenian 08 After Shave Cologne Spray - Parfémovaná kolínská voda po holení 400ml572,60 Kč/1l
241,31 Kč
-12,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Marmara Barber Nr. 2 kolínská voda pro muže ve spreji
720,00 Kč/1l
180,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

STR8 Original, Dezodorant 150 ml + Żel 250 ml
670 799,97 Kč/1kg
335,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

FRESH JUICE Tělový sprej Rebarbora a brusinka 150 ml
24 416,67 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kolínská voda Nenuco - Original Spray 240 ml
1 310,21 Kč/1l
314,45 Kč
Prodejce: somnia24

The Shave Factory - Mediterranean 05 After Shave Cologne Spray - parfémovaná kolínská voda po holení 400ml
572,60 Kč/1l
241,31 Kč
-12,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

The Shave Factory - Lemon 13 After Shave Cologne Spray - parfémovaná kolínská voda po holení 400ml
572,60 Kč/1l
241,31 Kč
-12,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

Caron, Ivre De Liberte, kolínská voda, unisex, 100 ml
31 070,50 Kč/1l
3 107,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Caron Eau de Cologne Eau de Cologne Splash 200 ml
9 465,25 Kč/1l
1 893,05 Kč
Prodejce: Rareparfum

White Musk - tělový závoj, 200 ml
557,50 Kč/1l
151,56 Kč
-40,06 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Farcom Kolínská voda citron 250ml
760,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: Katorshop

Voda de Cologne Cotoon & Almond, kolínská voda ve spreji, 50 ml
33 980,00 Kč/1l
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

The Shave Factory - Indian 10 After Shave Cologne Spray - parfémovaná kolínská voda po holení 400ml
572,60 Kč/1l
241,31 Kč
-12,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,04 Kč
Prodejce: secocosmetics-com

FRESH JUICE Royal Papaya, tělový sprej, 150 ml
17 863,33 Kč/1l
214,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Malizia Bon Bons Milky Cupcake toaletn voda 50 ml vapo
6 333,60 Kč/1l
316,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Houbigant Alyssa Ashley Musk parfémový olej 7,5 ml
171 600,00 Kč/1l
1 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biffidi

Osvěžující tělový sprej Mandarin & Yuzu 150 ml
5 263,47 Kč/1l
394,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pocítíte lehkost a svěžest Liberty na své pokožce.
The Bath Factory Liberty Body Splash byl vyvinut, aby vaší každodenní péči o tělo dodal příjemnou vůni a osvěžující nádech. Vyvážená kompozice vůní spojuje jemnou eleganci francouzského levandule s živou svěžestí tuniského pomeranče a teplou jemností madagaskarské vanilky.
Tělový sprej se snadno nanáší a je ideální pro použití po sprchování nebo kdykoli během dne. Liberty tak zajišťuje pocit péče o pokožku a příjemný zážitek z vůně v každodenním životě.
Praktická 200ml lahvička je vhodná jak pro použití doma, tak na cestách.
Turecku 8685080100028
- Rozměry
- 200 ml
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Propylenglykol, Glycerin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Vanillin, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Acetylcedrene, Citrus Limon Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, olej z kůry Citrus Aurantium, hydroxycitronellal, citronellol, terpineol, pinen, geranylacetát, geraniol, olej Pogostemon Cablin, růžové ketony, kafr, beta-karyofylen, CI 19140, CI 42090, CI 16035, CI 17200.
- Výrobce
- The Bath Factory
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8685080100028
- Rozměry
- 200 ml
- Hmotnost
- 0.2 kg
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Alkohol Denat., Aqua, Parfum, Propylenglykol, Glycerin, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalool, Vanillin, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Limonene, Coumarin, Acetylcedrene, Citrus Limon Peel Oil, Lavandula Oil/Extract, olej z kůry Citrus Aurantium, hydroxycitronellal, citronellol, terpineol, pinen, geranylacetát, geraniol, olej Pogostemon Cablin, růžové ketony, kafr, beta-karyofylen, CI 19140, CI 42090, CI 16035, CI 17200.
- Výrobce
- The Bath Factory
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 8685080100028
K tomu se hodí také

The Bath Factory Liberty sprchový gel 400 ml – s pomerančem, vanilkou a levandulí
1 025,00 Kč/1l
410,00 Kč
Prodejce: Exporgin

The Bath Factory Liberty tělový peeling 300 g – s jojobovým a avokádovým olejem
1 766,67 Kč/1l
530,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Sinoz - Pure Cica Tiger Grass Color Correcting Treatment, 15ml - Pleťový krém na cévní pleť
30 333,33 Kč/1l
455,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
23 722,11 Kč/1l
2 134,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LOGNOW

Giorgio Armani My Way Woda perfumowana, 90ml
18 799,89 Kč/1l
1 691,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sigma-Markt

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Damask rose,Jasmine
17 524,90 Kč/1l
1 752,49 Kč
Prodejce: Novada-Shop

Beauty of Joseon 8809782555508, Opalovací krém, Obličej a tělo, Tuba, Hydratující, Vyživující, Univerzální pleť, 50 ml
7 580,00 Kč/1l
379,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics

beurer 9175556 beurer MP 41 Maniküre & Pediküre-Set 10-tlg.
1 179,77 Kč
Prodejce: T3S_Shop

bugatti peněženka Vertice Coin Wallet Small 6CC Black black
949,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Žehlicí prkno, polička na žehličku, potah na žehlicí prkno 46x127cm, výška 80-105cm, černá barva
2 828,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Duhome jídelní židle sada 2 židlí do kuchyně židle do obývacího pokoje čalouněná židle s kovovými nohami sametová židle, béžová barva
2 409,99 Kč
-210,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Duhome

Elektrické auto dětské auto Mercedes Gtr, s 2.4G dálkovým ovládáním, LED světlomety, MP3, klakson a hudba, černá
3 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Karamel, Mléko, Cukr, Med, Bílá květina
6 315,90 Kč/1l
631,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

The Bath Factory Gold Aura Body Splash 200 ml – orientální vůně
2 745,00 Kč/1l
549,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Sinoz Avocado Bomb oční krém 15 ml – hydratace a svěžest pro oblast kolem očí – s avokádovým olejem, kyselinou hyaluronovou, niacinamidem, liposomálním kofeinem
29 000,00 Kč/1l
435,00 Kč
Prodejce: Exporgin

The Bath Factory Sweet Vanilla - Rozmazlující péče se smyslnou vanilkovou vůní
1 062,50 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

The Bath Factory Gold Aura Body Scrub - Mystická péče pro zářivou pokožku
1 830,00 Kč/1l
549,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
5 850,00 Kč/1l
585,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClickShop

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Sada konvic Serenk Definition z nerezové oceli, 1l konvice a 2l spodní hrnec, dvojitý design, kompatibilní s indukcí, zrcadlově leštěná povrchová úprava
1 550,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiggBrands_EU

Sedací souprava béžová obývací sestava 3+2+1místná sametová vysoká dřevěná nožička buk
23 598,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOFELLO

heimtexland ® záclony záclony sablé bílá transparentní volán páska záclona typ96 výška 245 cm 300cm f. deco br. 100-130cm
1 067,15 Kč
Prodejce: Heimtexland

Konferenční stolek VASAGLE, stolek do obývacího pokoje, 80 x 46 cm (Ø x V), mramor bílo-růžovo-černý
1 915,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Dětské kolo od 6 let 20palcove Dětské kolo Dívčí kolo s 6 rychlostmi Simano Heart Bike pudrově růžová Sun Baby
6 017,99 Kč
-1 260,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 757,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Babyboutik

The Bath Factory Banana Split sprchový gel 400 ml - sprchový gel
1 062,50 Kč/1l
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Bioxcin DG Forte Szampon 300 ml
1 289,37 Kč/1l
386,81 Kč
Prodejce: Azjasklep

Žehlicí prkno Laurastar Comfortboard Beige, 38 cm x 120 cm, 100% bavlna, nastavitelná výška, univerzální žehlicí plocha, 7,3 kg
3 471,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Dior Fahrenheit, Pánské, 75 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Kůže, Fialka
26 666,67 Kč/1l
2 000,00 Kč
Prodejce: Novada-Shop

COLAMY, sada 2 jídelních židlí, robustní a elegantní, v minimalistickém skandinávském stylu, ideální do jídelny a kuchyně, béžová
3 721,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: COLAMY
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%25% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
25%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Liberty
Rychlé doručení a skvělé zboží! Díky pevnému balení dorazilo vše nepoškozené. Zboží bylo zabaleno bezpečně a s péčí. Ráda si u vás zase něco objednám!
Ohodnoceno dne 23. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Paris Aqua Universalis Forte parfémovaná voda 200ml
7 900,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
39 500,00 Kč/1l

Sada 12 kusů Barokní červená 540 - Maison Alhambra



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
4 975,00 Kč
Prodejce: DUBAISTORE
49 750,00 Kč/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (žena)
4 124,21 Kč
Prodejce: Parfumart

Armaf Club de Nuit Untold, unisexální toaletní voda, 105 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,48 Kč
Prodejce: AromaVibe
6 909,33 Kč/1l

Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily 100ml, Unisex, 100 ml, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone,...



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 409,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
34 090,00 Kč/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 519,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
35 190,00 Kč/1l

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Bobule, Švestka, Jasmín, Pomerančový květ, Tuberóza, Pižmo, Vanilka, Sprej
3 252,45 Kč
Prodejce: Parfumart
32 524,50 Kč/1l

Kolínská voda Brut 147 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
389,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 652,99 Kč/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
8 473,94 Kč
Prodejce: PerfumTraders
112 985,86 Kč/1l

Jo Malone English Pear & Freesia Cologne, Ženy, 100 ml, Hruška, Frézie, Pačuli, Alcohol Denat., Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Farnesol, Limonene, Geraniol, Linalool, Hexyl...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
2 860,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l

Jo Malone Pomegranate Noir EDC 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Orange Blossom EDC 100 ml UNISEX



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 651,00 Kč
-121,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Blackberry & Bay EDC 100 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
25 300,00 Kč/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka EDC Intense 50 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
50 600,00 Kč/1l

Jo Malone Nectarine Blossom & Honey EDC 100 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 399,73 Kč
-74,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 325,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
23 250,00 Kč/1l

Mermazing Rouge by Volare 100 ml
1 059,97 Kč
Prodejce: Neovogen
10 599,70 Kč/1l

Acqua di Parma Colonia Intensa, Pánské, 180 ml, Bergamot, Citrón, Myrta



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 463,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 683,33 Kč/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer toaletní voda pro ženy 50 ml
2 305,64 Kč
Prodejce: Parfumart
46 112,80 Kč/1l