1000 g / 1 kg Trolli Dinorex kyselé gumové bonbóny kyselé gumové dinosaury gumové medvídky

372,61 Kč

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 9. – st 14. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč/1kg
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vidal - Rolky s jednorožcem - 24s
Vidal - Rolky s jednorožcem - 24s
357,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
162,95 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Obrázek produktu pro Ovocné gumové medvídky extra kyselé v kyselém cukru 1000g
Ovocné gumové medvídky extra kyselé v kyselém cukru 1000g
242,00 Kč/1kg
242,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Bizzl Mix 150g
Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli Dino Rex ovocná žvýkačka dinosaurus ovocná a extra kyselá 200g
Trolli Dino Rex ovocná žvýkačka dinosaurus ovocná a extra kyselá 200g
397,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
79,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumové bonbóny FUN FOR ALL, kulatá plechovka 750 g
Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumové bonbóny FUN FOR ALL, kulatá plechovka 750 g
414,63 Kč/1kg
310,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Kyselé jahody, sáček 1 kg
Trolli Kyselé jahody, sáček 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč/1kg
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
Trolli Glühwürmchen kyselé ovocné žvýkačky Glühwürmchen 1050g
356,54 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
374,37 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Ovocní gumoví medvídci extra kyselí medvídci v kyselé cukrové polevě 175g
Ovocní gumoví medvídci extra kyselí medvídci v kyselé cukrové polevě 175g
365,83 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
Trolli Sour Strawberries kyselé jahodové ovocné gumy s cukrem 1200g
143,46 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
181,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
Trolli Strawberry Stixi gumové bonbony s jahodovou příchutí 85g
336,59 Kč/1kg
28,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Smažená vejce Trolli, ovocné želé, sáček 1 kg
Smažená vejce Trolli, ovocné želé, sáček 1 kg
372,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nimm2 Směšné kyselé ovocné želé 100 g
Nimm2 Směšné kyselé ovocné želé 100 g
958,20 Kč/1kg
95,82 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
nimm2® 387650 nimm2® Lachgummi Milchgeister ovocné gumy 225,0 g
199,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
44,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Želé Trolli Sour Worms 1000 g
Želé Trolli Sour Worms 1000 g
320,08 Kč/1kg
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
320,08 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
550,14 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kdo má rád kyselé bonbóny, ten si Trolli Dinorex zamiluje. Jsou pochoutkou pro malé i velké a díky praktickému balení v 1kg sáčku se hodí k vlastnímu mlsání, sdílení nebo jako dárek.

Skladování a použití
skladujte na chladném a suchém místě
Příchuť
Třešeň
Jablko
Citron
Objem
1 l
Seznam přísad
invertní cukrový sirup; kukuřičný škrob; glukózový sirup; kyseliny: kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina jablečná; regulátory kyselosti: citrát draselný, malát sodný; aromata; přírodní barviva (černý rybíz, mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF;
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 1463 kJ/ 344 kcalTuk: 0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 84 gz toho cukry: 68 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 0,20 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Trolli
Prodejní název
Žvýkačky
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
V-06-822-1-kilo
Kód EAN
4003084812732

Skladování a použití
skladujte na chladném a suchém místě
Příchuť
Třešeň
Jablko
Citron
Objem
1 l
Seznam přísad
invertní cukrový sirup; kukuřičný škrob; glukózový sirup; kyseliny: kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina jablečná; regulátory kyselosti: citrát draselný, malát sodný; aromata; přírodní barviva (černý rybíz, mrkev); barvivo: kurkumin, brilantní modř FCF;
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: Energie: 1463 kJ/ 344 kcalTuk: 0 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0 gSacharidy: 84 gz toho cukry: 68 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 0,20 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Trolli
Prodejní název
Žvýkačky
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
V-06-822-1-kilo
Kód EAN
4003084812732
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
257,00 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Bizzl Mix 150g
Trolli Bizzl Mix 150g
831,47 Kč/1kg
124,72 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Želatinové fazolky, 160 g, Vícebarevný, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
359,05 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
3x HARIBO 10054475 HARIBO Pasta Penne SAUER Fruchtgummi 160,0 g
236,94 Kč/1kg
37,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli Dino Rex ovocná žvýkačka dinosaurus ovocná a extra kyselá 200g
Trolli Dino Rex ovocná žvýkačka dinosaurus ovocná a extra kyselá 200g
397,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
79,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumové bonbóny FUN FOR ALL, kulatá plechovka 750 g
Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumové bonbóny FUN FOR ALL, kulatá plechovka 750 g
414,63 Kč/1kg
310,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
192,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
Hitschies Sour Dragon Tongues Blue Fruity Sour Fruit Gum 125g
875,84 Kč/1kg
109,48 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 23
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
237,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
421,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
316,48 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
FERRERO KÜSSCHEN 1528 Klassik Pralinen 20 St.
1 801,46 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 36
320,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli Wurrli s ovocem.150g
Trolli Wurrli s ovocem.150g
263,33 Kč/1kg
39,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
235,24 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
338,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Colour Rado Classic mezi směsmi Haribo 175g
Haribo Colour Rado Classic mezi směsmi Haribo 175g
1 299,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
233,94 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
417,76 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
Red Band Super Štika s ovocnou příchutí 5 druhů 1200g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
263,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zobrazit Komplett Vidal Ocean Jelly 66 Fruchtgummi Blister
Zobrazit Komplett Vidal Ocean Jelly 66 Fruchtgummi Blister
655,85 Kč/1kg
476,15 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g
308,51 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 24. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg