5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Velká medová směs | medový dort s vlašskými ořechy (800 g), 2 x medové kuličky (2x 235 g), medová roláda s borůvkami (300 g) a medový koláč s vlašskými ořechy (100 g)
339,68 Kč/1kg
839,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Kakaový medový Snack MARLENKA® 20 x 50 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Triopack Kakaový medový dort 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Kakaový medový dort 2 x 800 g
304,50 Kč/1kg
609,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® 3+1 Citrónový medový dort 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Medový dortík MARLENKA® s kakaem 100 g
650,00 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medový dort s kakaem 8 x 800 g
327,19 Kč/1kg
2 094,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA Malinové medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Vídeňský medový dort 800 g
436,25 Kč/1kg
349,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Gellwe Kisiel Kisiel Zwyrawinowy 38 G
384,25 Kč/1kg
15,37 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jemné medové kuličky s vlašskými ořechy, plněné mléčným krémem, obalené medovými strouhankami. Cukrářský výrobek s lehkou tukovou náplní (15 %). Složení: cukr, mléko 16 %, pšeničná mouka, margarín [palmový tuk*, pitná voda, plně hydrogenovaný kokosový tuk, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitiny), kuchyňská sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], vaječná směs, glukózový sirup, med 4 %, řepkový olej, vlašské ořechy 1,4 %, pitná voda, kypřicí látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelizovaný cukrový sirup, máslo, rostlinný tuk (palmový jádrový*, palmový*, bambucké), přírodní karamelové aroma, kakao s nízkým obsahem tuku, sušené vaječné žloutky, skořice, sušené odstředěné mléko, aroma, sušená syrovátka, kuchyňská sůl, lihový ocet, koncentrát citronové šťávy, emulgátor (sójový lecitin), citronový olej, vanilkový extrakt. Bez konzervačních látek a barviv. Baleno v ochranné atmosféře. Podle staré arménské rodinné receptury.*Z udržitelného hospodářství.Alergeny jsou vyznačeny tučným písmem.Výživové hodnoty (na 100 g)Výživová hodnotaHodnotaEneretická hodnota1659 kJ / 396 kcalTuk19 g- z toho nasycené mastné kyseliny9 gSacharidy48 g- z toho cukry38 gBílkoviny6,2 gSůl0,31 g
- Seznam přísad
- Ingredience: Cukr, plnotučné mléko 16 %, pšeničná mouka, margarín [palmový olej*, voda, plně hydrogenovaný kokosový olej, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], celá vejce, glukózový sirup, med 4 %, řepkový olej, vlašské ořechy 1,4 %, voda, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelový sirup, máslo, rostlinné tuky (palmové jádro, palmový olej, bambucké máslo), přírodní karamelové aroma, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, vaječný žloutek v prášku, skořice, sušené odtučněné mléko, aroma, sušená syrovátka, sůl, vinný ocet, koncentrovaná citronová šťáva, emulgátor (sojový lecitin), citronový olej, vanilkový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 1 659 kJ / 396 kcal, tuky: 19 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 9 g, sacharidy: 48 g, z toho cukry: 38 g, bílkoviny: 6,2 g, sůl: 0,31 g
- Hmotnost
- 705 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071653354
- Seznam přísad
- Ingredience: Cukr, plnotučné mléko 16 %, pšeničná mouka, margarín [palmový olej*, voda, plně hydrogenovaný kokosový olej, řepkový olej, emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, lecitin), jedlá sůl, aroma, regulátor kyselosti (kyselina citronová)], celá vejce, glukózový sirup, med 4 %, řepkový olej, vlašské ořechy 1,4 %, voda, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), karamelový sirup, máslo, rostlinné tuky (palmové jádro, palmový olej, bambucké máslo), přírodní karamelové aroma, kakaový prášek s nízkým obsahem tuku, vaječný žloutek v prášku, skořice, sušené odtučněné mléko, aroma, sušená syrovátka, sůl, vinný ocet, koncentrovaná citronová šťáva, emulgátor (sojový lecitin), citronový olej, vanilkový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty: 1 659 kJ / 396 kcal, tuky: 19 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 9 g, sacharidy: 48 g, z toho cukry: 38 g, bílkoviny: 6,2 g, sůl: 0,31 g
- Hmotnost
- 705 g
- Potravinářský podnik
- Marlenka
- Prodejní název
- Marlenka
- Výrobce
- Marlenka
- Kód EAN
- 8594071653354
K tomu se hodí také

MARLENKA® 3+1 Medové kuličky - Výhodné balení (4 x 235 g)
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Bezlepkové medové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové a kakaové kuličky - Medové kuličky - 10 kusů, 1 x 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medové kuličky se skořicí 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Malinové medové kuličky – cukroví s malinami – 10 kuliček, 1 x 235 g
744,68 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Medový dort s vlašskými ořechy - medový dort, koláč, dort (1 x 800 g)
444,19 Kč/1kg
355,35 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA Medové kuličky MIX 6 x 235 g
56,02 Kč/1kg
789,87 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Duopack Medové kuličky 2 x 235 g
678,72 Kč/1kg
319,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA Dárková směs v kuličkách 4 x 235 g
744,12 Kč/1kg
699,47 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Akce 6+2 Medové kuličky 8 x 235 g
558,51 Kč/1kg
1 050,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Trojbalení MARLENKA kakaovo-medové kuličky 3 x 235 g
617,09 Kč/1kg
435,05 Kč
Prodejce: eMarlenka

MARLENKA® Borůvkový medový rohlík 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Peřina z prachového peří 135 x 200 cm (1400 g) – prošívaná peřina, celoroční peřina, peřina z prachového peří
1 940,88 Kč
Prodejce: Bestlivings

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

MARLENKA® Citrónové medové kuličky 235 g
760,87 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 424,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag

Revolution Beauty 24 produkt adventnho kalende, drkov sada s leskem na rty, maskami na rty, ttci a gelem na obo, vegansk a bez krutosti
1 822,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rohová sedací souprava s funkcí spaní a podnožkou PASTI XXL ve tvaru U, pohovka, rohová pohovka do obývacího pokoje, světle šedá
31 552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ComfortinoFurniture

Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Zahradní houpačka Aria 51442, závěsná, včetně rámu, závěsné křeslo s výpletem, polštáři a závěsem s pružinou
4 306,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Elektrická sněhová fréza COSTWAY s LED světly a motorem 15 A, pracovní šířka 50 cm, pracovní výška 25 cm, kabelová odklízecí stroj s otočným skluzem o 180° a dosahem 9 m, modrá
4 017,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

MARLENKA® Velká medová směs | medový dort s vlašskými ořechy (800 g), 2 x medové kuličky (2x 235 g), medová roláda s borůvkami (300 g) a medový koláč s vlašskými ořechy (100 g)
339,68 Kč/1kg
839,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g
663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

3+1 MARLENKA® Vídeňské medové kuličky 4 x 235 g
558,51 Kč/1kg
525,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mňam!!!
Vřele doporučuji, je to fakt vynikající!
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg