5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Malabarský kardamom, loupaná zrna, 1 kg41 441,00 Kč/1l
2 072,05 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Malabarský kardamom, loupaná zrna, 1 kg41 441,00 Kč/1l
2 072,05 Kč
Prodejce: PHRoyal

Další informace o reklamě
Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní657,04 Kč/1l
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Koření na uzeniny „DRWALA“ 1 kg – přírodní a bez dochucovadel813,99 Kč/1kg
849,99 Kč
-36,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
813,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Česnekový prášek mletý 1 kg, přírodní, na maso, zeleninu a ryby, intenzivní, GiDeli
349,99 Kč/1kg
421,16 Kč
-71,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
349,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Česnekové vločky 2 kg, přírodní, vhodné pro gastronomii, pro maso, ryby, zeleninu, intenzivní chuť. GiDeli
265,00 Kč/1kg
609,67 Kč
-79,68 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kari mleté, aromatické koření, indické, 1 kg
2 990,80 Kč/1l
299,08 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Česnekové vločky 200g, přírodní, vhodné pro gastronomii, pro maso, ryby, zeleninu, intenzivní chuť. GiDeli
999,95 Kč/1kg
261,12 Kč
-61,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sladká paprika, uzená, mletá, aromatická, 1 kg
620,92 Kč/1kg
620,92 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Česnek granulovaný, 1 kg
379,68 Kč/1kg
379,68 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Kamis Przyprawa do Ryb 20 g
1 353,00 Kč/1kg
53,66 Kč
-49%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Sušený kmín, 1 kg
329,52 Kč/1kg
329,52 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Sušený oregano, 1 kg
862,72 Kč/1kg
862,72 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Wiberg uzená paprika - aromatické koření 270g
1 338,85 Kč/1kg
361,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sušené rajčata s česnekem a bazalkou 350 g
816,73 Kč/1kg
430,42 Kč
-95,56 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
334,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Kamis Sušené rajčata s chilli Kořenící směs 15 g
2 064,00 Kč/1l
30,96 Kč
Prodejce: Katomix

Kamis granulovaný česnek 590 g
582,61 Kč/1kg
490,67 Kč
-117,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
372,87 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sušený rozmarýn, 1 kg
2 744,00 Kč/1l
274,40 Kč
Prodejce: DODOCAKES

Granulovaný česnek 100 G
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal

Česnekové granule 1 kg sušené přírodní aroma Royal Brand
4 383,40 Kč/1l
219,17 Kč
Prodejce: PHRoyal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli granulovaný česnek – profesionální dochucovadlo s intenzivní vůní
Zažijte kulinářskou sílu prvotřídního česneku v jeho nejefektivnější podobě. Granulovaný česnek GiDeli je ideální volbou pro všechny, kteří nechtějí v kuchyni dělat kompromisy mezi autentickou chutí a praktickým použitím. Náš produkt se skládá ze 100 % pečlivě zpracovaného česneku, který byl šetrně sušen, aby si zachoval plnou esenciální vůni čerstvého stroužku.
Vaše kulinářské výhody v kostce:
Aromatická hloubka: Granulát rozvíjí zejména při zahřátí silnou chuťovou dimenzi, která harmonicky dotváří vaše pokrmy.
Všestrannost v kuchyni: Nezbytný univerzální pomocník pro masové, rybí a zeleninové pokrmy, stejně jako pro omáčky, polévky a marinády.
Optimální struktura: Rovnoměrná zrnitost zajišťuje perfektní sypnost a zabraňuje nepříjemnému hrudkovatění při dávkování.
Tepelná odolnost: Ve srovnání s čerstvým česnekem se granulát méně rychle připaluje a rovnoměrněji se rozprostírá ve vašich pokrmech.
Možnosti použití pro profesionály i gurmány
Česnekový granulát je nezbytnou součástí moderní kuchyně. Skvěle se hodí pro:
Grilování a BBQ: Jako základ pro suché marinády nebo marinády na steaky, drůbež a jehněčí maso.
Mořské plody: Pro jemnou, pikantní chuť u smažených nebo dušených ryb.
Omáčky a dipy: Zaručuje rovnoměrné rozložení chuti v dresincích, bylinkovém másle nebo rajčatových omáčkách.
Přílohy: V mžiku zjemní restovanou zeleninu, pečené brambory a středomořské kreace.
Profesionální tip: Domácí česnekový olej
Vytvořte si během chvilky vysoce aromatický olej: smíchejte kvalitní rostlinný olej s granulátem GiDeli a nechte několik dní louhovat. Ideální na těstoviny, saláty nebo k pokapání grilované zeleniny.
Údaje o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Česnek granulovaný (hrubý) |
| Složení: | 100 % česnek |
| Kvalita: | Bez umělých přísad, šetrně sušený |
| Vlastnosti: | Rovnoměrná zrnitost, bez hrudek |
Skladování a bezpečnost
Aby se zachovala plná intenzita aroma, skladujte produkt prosím na chladném, suchém a před světlem chráněném místě. Po použití nádobu vždy dobře uzavřete.
GiDeli – kvalita z přírody. Vneste do své kuchyně profesionální chuť!
- Seznam přísad
- 100% česnek
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Granulovaný česnek
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168814020
- Seznam přísad
- 100% česnek
- Hmotnost
- 5000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Granulovaný česnek
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168814020
K tomu se hodí také

Česnek granulovaný 5 kg Maso Zelenina Ryby Aromatický Grilování Přírodní GiDeli
232,31 Kč/1kg
1 161,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

DIXIE STORE: Tyče pro rostliny, podpěry pro rostliny, pomůcky pro popínání rostlin, vhodné pro rajčata, délka 120 cm, průměr 9 mm, balení 10 kusů
1 265,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Česnek granulovaný 10 kg Maso Zelenina Ryby Aromatický Grilování Přírodní GiDeli
200,36 Kč/1kg
2 003,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

DIXIE STORE Tyčky na rostliny, opora pro rostliny, opora pro rajčata, 120 cm, Ø 9 mm, 50 ks
1 704,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Česnekový prášek mletý 5 kg, přírodní, na maso, zeleninu a ryby, intenzivní, GiDeli
180,00 Kč/1kg
1 016,31 Kč
-116,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Česnek granulovaný 10 kg Maso Zelenina Ryby Aromatický Grilování Přírodní GiDeli
200,36 Kč/1kg
2 003,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg

Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l

Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l

Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l

Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l

Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l

Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l

Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l

Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l

Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l

Roleski Musztarda Sarepska 175 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg

Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg

Šafrán SARGOL IRANIAN SAFFRON 5g ROTFÄDEN



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
380,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 602,20 Kč/1l

Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg

Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l

1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l

GEMÜSE PULVER BRüHE120 g - ALCE NERO
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
316 219,98 Kč/1l