4,5



Na základě 2 hodnocení
Sušené meruňky 10 kg, bez přidaného cukru, v přírodní podobě, vhodné pro syrovou stravu, veganské. GiDeli
3 456,18 Kč
345,62 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
3h 35m 44s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Chlebovník, sušený přírodní 1kg1 074,25 Kč/1kg
1 074,25 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Sušené švestky bez pecky 1kg635,84 Kč/1kg
635,84 Kč
Prodejce: DryFruit

Další informace o reklamě
Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce1 166,22 Kč/1kg
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Další informace o reklamě
Sušené papájové tyčinky, slazené 500g807,14 Kč/1kg
403,57 Kč
Prodejce: DryFruit

Datle, 20 kg, bez přidaného cukru, vhodné pro syrovou stravu, jemné, aromatické, přírodní, veganské, GiDeli
120,00 Kč/1kg
2 555,75 Kč
-155,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené brusinky, 1 kg. Celé, šťavnaté plody. Veganská svačina, vhodné do müsli a na pečení. GiDeli
493,20 Kč/1kg
493,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené švestky 1 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
348,26 Kč/1kg
348,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené mango bez cukru 250 g
457,69 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mražené sušené broskvové plátky – 20 g svačina
25 549,00 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dovido Sušené meruňky 140 g bez přidaného cukru vypeckované veganské 6 ks
722,61 Kč/1kg
606,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Organické bezlepkové sušené datle 400 g -Planet
574,97 Kč/1kg
229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Mražené sušené broskvové plátky 100 g – veganské
31 635,00 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Helcom sušené švestky bez pecek 150 G
338,07 Kč/1kg
77,27 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,71 Kč
Prodejce: Katomix

GymBeam – lyofilizované maliny, 30 g
3 068,00 Kč/1kg
92,04 Kč
Prodejce: LAVONIO

Meruňky sušené, sířené 1kg
868,11 Kč/1kg
868,11 Kč
Prodejce: DryFruit

Sušené mango bez cukru 500g
0,46 Kč/1kg
229,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sladké meruňky bez pecky - sušené 200g
650,50 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Sušená jablka v plátcích s příchutí lesního ovoce a vitamíny, křupavá, přírodní
1 840,50 Kč/1kg
36,81 Kč
Prodejce: Katomix

Sušené meruňky 1 kg
284,59 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Kousky zázvoru, intenzivně kandované, 1 kg
740,09 Kč/1kg
740,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Sušené meruňky – Přírodní sladkost a čistá chuť ovoce
Síla přírody v ovoci – Prémiové sušené meruňky bez přidaného cukru, ideální pro zdravou výživu a maximální vitalitu. Sušené meruňky GiDeli jsou výjimečný přírodní produkt pro všechny, kteří hledají zdravou a nefalšovanou alternativu k běžným sladkostem. Naše ovoce je pečlivě vybíráno a šetrně sušeno, takže si zachovává svou charakteristickou barvu, jemnou texturu a typickou medovou vůni.
Vaše výhody na první pohled:
Přírodní složení: Toto sušené ovoce vzniká výhradně z čistého ovoce bez jakéhokoli přídavku cukru – zdravější alternativa k běžným sladkostem.
Vysoký obsah vlákniny: Naše sušené ovoce obsahuje značné množství vlákniny, která podporuje normální trávení a zvyšuje pocit sytosti.
Bohaté na vitamíny a draslík: Meruňky jsou přirozeným zdrojem vitamínů A a E a esenciálního draslíku, který podporuje každodenní funkce těla.
Jemná struktura a intenzivní chuť: Ovoce se vyznačuje jemnou konzistencí a sladko-medovou chutí, která výrazně vylepšuje dezerty a svačiny.
Univerzální použití: Ať už v kanceláři, při sportu nebo na cestách – tyto meruňky se skvěle hodí k müsli, jogurtu, pečivu nebo orientálním pokrmům.
Různé možnosti využití
Díky své vynikající chuti jsou meruňky GiDeli skutečným univerzálním pomocníkem ve vaší kuchyni:
Zdravá svačina: Ideální, výživná svačina, která přirozeně uspokojí chuť na sladké.
Vylepšení snídaně: Přidejte nakrájené apricots do müsli, ovesné kaše nebo jogurtu pro přirozenou ovocnou chuť.
Pečení a dezerty: Vynikající přísada do jemného pečiva, ovocných chlebů nebo jako posypka na dezerty.
Sladkokyselá kuchyně: Dodávejte aromatické tóny do orientálních pokrmů, couscousu nebo masových jídel.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Sušené apricots |
| Ingredience: | Sušené apricots |
| Vlastnosti: | Veganské, bez přidaného cukru, bez tuku, 100% přírodní. |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. |
Důležité upozornění: Navzdory pečlivé zpracování mohou sušené ovoce v ojedinělých případech obsahovat zbytky pecek.
GiDeli – Kvalita z přírody. Věřte čistému ovoci pro vaši každodenní vitalitu a zdravou radost!
- Seznam přísad
- Sušené meruňky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1067 kJ / 252 kcal; Tuk: 0,5 g (z toho nasycené tuky: 0,1 g); Sacharidy: 55 g (z toho cukry: 53 g); Vláknina: 7 g; Bílkoviny: 3,4 g; Sůl: 0,03 g
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Sušené meruňky, bez přidaného cukru
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168816598
- Seznam přísad
- Sušené meruňky
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 1067 kJ / 252 kcal; Tuk: 0,5 g (z toho nasycené tuky: 0,1 g); Sacharidy: 55 g (z toho cukry: 53 g); Vláknina: 7 g; Bílkoviny: 3,4 g; Sůl: 0,03 g
- Hmotnost
- 10000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Sušené meruňky, bez přidaného cukru
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168816598
K tomu se hodí také

Bio mangové broskve, 1 kg
919,24 Kč/1kg
919,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Sušené moruše 1kg Brat.pl
266,01 Kč/1kg
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Sušené švestky 3 kg, bez pecek, neobsahující přidaný cukr, vhodné pro vegany, čistá svačina, vhodné do müsli, značka GiDeli
251,63 Kč/1kg
754,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sušené bezlepkové datle1 kg -Planet
386,99 Kč/1kg
386,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušené houby 500g
852,00 Kč/1kg
426,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Amalaki natural - Imunita a žaludek, 50g
917,60 Kč/1kg
91,76 Kč
Prodejce: BioCare

Uzené solené smažené mandle koupané v chipotle prášku 500g
492,92 Kč/1kg
246,46 Kč
Prodejce: LaProve

Vařené kaštany 400 g – Ponthier
762,30 Kč/1kg
327,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

GymBeam - plody arónie 100 g
572,10 Kč/1kg
57,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hřebíček, 50 g
966,20 Kč/1kg
58,31 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
48,31 Kč
Prodejce: CasteloStore

Seeberger kousky ananasu slazené (200g)
2 779,80 Kč/1kg
555,96 Kč
Prodejce: Store-Germany

Moruše bílé - sušené 250g
1 026,63 Kč/1kg
195,06 Kč
Prodejce: taleoo

SEEBERGER 220411008 SEEBERGER Bananenchips Trockenfrüchte 500,0 g, 1 St.
634,64 Kč/1kg
317,32 Kč
Prodejce: somnia24

Medvědi arónie - Getrocknet 500g
924,12 Kč/1kg
462,06 Kč
Prodejce: taleoo

Sušené plátky limetek - 250g Jedlé ovoce
1 301,24 Kč/1kg
325,31 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
![Obrázek produktu pro [ 20 g ] DONGWON 5 listů ochucených sušených a pražených řas nori](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab7a4338dde3d59cacb9a77918ca746e.webp)
[ 20 g ] DONGWON 5 listů ochucených sušených a pražených řas nori
4 549,50 Kč/1kg
90,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pikantní marinované mušle 115g
486,67 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Mango lyofilizované 20g
2 550,00 Kč/1kg
51,00 Kč
Prodejce: milujemehory

Vivarini – Kakao 500 g – 100% čisté kakaové boby – výživné, aromatické, neslazené – univerzální použití do müsli, na pečení, do nápojů – z Peru
1 090,00 Kč/1kg
545,00 Kč
Prodejce: MateMundo

Lněné semínko mleté s kešu a dýní 150 g SEMIX
253,33 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Covitar

Bio prášek z divokých borůvek, 1 kg
2 817,87 Kč/1kg
2 817,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Chlebovník - sušený chlebovník 500g
605,75 Kč/1kg
314,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sušené pomeranče 1 kg, potravinářská kvalita, plátky pomeranče do vánočního čaje
877,43 Kč/1kg
877,43 Kč
Prodejce: PHRoyal

Zeleninová směs v kostce 1kg Brat.pl
289,03 Kč/1kg
297,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Chlebovník - sušený chlebovník 100g
1 609,00 Kč/1kg
176,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sušené meruňky
Jediná věc, kterou lze bez znalosti angličtiny přečíst, je, že se jedná o sušené meruňky a že pocházejí z Tádžikistánu. Sířené? Přísady? Škoda! Chutnají ale dobře.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené borůvky s koncentrátem jablečné šťávy 2kg
2 610,15 Kč
Prodejce: DryFruit
1 305,08 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 2Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Plody goji, sušené 2 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 448,79 Kč
Prodejce: DryFruit
724,40 Kč/1kg

Suché ovoce - Višně, sušené - Sušené ovoce 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
955,21 Kč
Prodejce: DryFruit
955,21 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 1kg Jedlé ovoce
1 098,70 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 098,70 Kč/1kg

Kandované jahody 1 kg
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Jahody sušené mrazem 500g
1 158,45 Kč
Prodejce: DryFruit
2 316,90 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 074,25 Kč
Prodejce: DryFruit
1 074,25 Kč/1kg

Goji bobule, sušené 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
781,01 Kč/1kg

Physalis - Kapstachelbeeren getrocknet 1Kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
798,43 Kč
Prodejce: DryFruit
798,43 Kč/1kg

Sušené datle 10kg Brat.pl
1 317,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
131,70 Kč/1kg

Lyofilizované jahody 250g
781,01 Kč
Prodejce: DryFruit
3 124,04 Kč/1kg

Datle Medjoul/Medjool Super Jumbo 1kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Kandované a sířené plátky kiwi 1 kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Aronia Beeren getrocknet 1Kg
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
722,94 Kč/1kg

Sušené brusinky slazené ananasovou šťávou 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
2 311,08 Kč/1kg

Chlebovník, sušený přírodní 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
580,68 Kč
Prodejce: DryFruit
1 161,36 Kč/1kg

Sušené plátky limetek - 500g Jedlé ovoce
583,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
1 166,22 Kč/1kg

Goji medvídci, getrocknet 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg