5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Banánové chipsy, 20 kg, neslazené, sušené, bez palmového oleje, vhodné jako svačina, do müsli. Značka: GiDeli
159,74 Kč/1kg
3 194,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Banánové chipsy 5 kg, neslazené, sušené, bez palmového oleje, vhodné jako svačina, do müsli. Značka: GiDeli
214,88 Kč/1kg
1 074,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Směs ořechů 1 kg, nesolená, v přírodní kvalitě, 7 druhů, vhodná jako syrová svačina, veganská, značka GiDeli
649,99 Kč/1kg
842,04 Kč
-192,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Dýňová semínka 10 kg, pražená, neochucená, bez slupky, vhodné pro vegany, zdroj proteinů a zinku, značka GiDeli
206,17 Kč/1kg
2 061,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 5 kg, loupaná, syrová, veganská, přírodní, s vysokým obsahem bílkovin, na svačinu, do pečiva, GiDeli
120,00 Kč/1kg
929,18 Kč
-329,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semena, 15 kg, loupaná, syrová, veganská, přírodní, bohatá na bílkoviny, vhodné jako svačina, do pečení. GiDeli
73,27 Kč/1kg
1 099,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Mandle 10 kg, v přírodní kvalitě, nesolené, vhodné jako syrová potravina, celé, veganské. GiDeli
357,24 Kč/1kg
3 572,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kešu ořechy 3 kg, celé, nesolené, v přírodní kvalitě, vhodné pro vegany, bohaté na bílkoviny, značka GiDeli
445,27 Kč/1kg
1 335,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Makadamové ořechy, drcené, 15 kg. Nesolené, vhodné pro syrovou stravu. Jádra, vhodné do müsli, pečení. GiDeli
755,18 Kč/1kg
11 327,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Pekanské ořechy 20 kg, nesolené, v přírodní podobě, celé, vhodné jako surovina do raw receptů, do pečení a jako svačina. Značka: GiDeli
551,86 Kč/1kg
11 037,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Pistácie 10 kg, pražené, solené, se slupkou, veganské, vhodné pro keto dietu, bohaté na bílkoviny, přírodní produkt, GiDeli
496,66 Kč/1kg
4 966,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Pražené arašídy - 1000 g, značka Targroch
584,01 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

3 kg loupaných, nesolených, celých, nezpracovaných vlašských ořechů. Vhodné jako surovina pro pečení. Značka: GiDeli
658,18 Kč/1kg
1 974,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
GiDeli Arašídy, pražené, bez soli a oleje – přírodní oříšková svačina
Křupavá oříšková pochoutka v té nejčistší formě – 100% suché pražení, bez přísad pro maximální nutriční hodnotu. Arašídy GiDeli jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají autentickou chuť a výživný doplněk ke stravě. Naše arašídy jsou šetrně suché pražené, což umožňuje plně rozvinout jejich intenzivní, oříškovou chuť – a to vše bez přidání soli nebo oleje. Tato svačina nabízí čistou radost bez zbytečných přísad a zaujme svou křupavou texturou.
Vaše výhody na první pohled:
Šetrně suché pražení: Díky speciálnímu procesu pražení bez oleje zůstávají arašídy lehké a snadno stravitelné, přičemž přirozená chuť arašídů zůstává v popředí.
Zdroj živin: Arašídy jsou opravdové energetické bomby. Přibližně čtvrtinu jejich obsahu tvoří cenné rostlinné bílkoviny (cca 26 %), doplněné o vlákninu a důležité vitamíny.
Pro stravující se s ohledem na zdraví: Náš produkt je přirozeně veganský a bezlepkový. Díky tomu, že neobsahuje žádnou sůl, je vynikající volbou pro stravu s nízkým obsahem sodíku.
Čistá příroda: Konzistentně se vyhýbáme konzervantům, umělým přísadám, cukru nebo zvýrazňovačům chuti. Získáte 100% přírodní produkt.
Univerzální použití
Díky své neutrální, aromatické chuti jsou arašídy GiDeli skutečným univerzálním pomocníkem ve vaší kuchyni:
Sytá svačina: Ideální svačina do kanceláře, do školy nebo jako zdroj energie při sportu.
Kulinářské obohacení: Dodají asijským Wok pokrmům, kari nebo čerstvým salátům elegantní, křupavou chuť.
Pečení a snídaně: Ideální jako přísada do müsli, bowlů nebo k vylepšení domácího pečiva a koláčů.
Domácí speciality: Perfektní základ pro domácí, nesolené arašídové máslo nebo pikantní omáčky.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Arašídy (pečené, bez soli a oleje) |
| Forma: | Celé arašídy |
| Ingredience: | 100 % arašídy |
| Vlastnosti: | Bez přidané soli, bez oleje, veganské, bez lepku |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. |
Průměrné nutriční hodnoty (na 100 g)
Energie: 2460 kJ / 590 kcal | Tuky: 49 g (z toho nasycené: 7 g) | Sacharidy: 16 g (cukry: 4 g) | Vláknina: 8 g | Bílkoviny: 26 g | Sůl: 0,01 g
GiDeli – Kvalita z přírody. Vsaďte na prvotřídní ořechy pro vaši každodenní vitalitu a vědomé požitky!
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- 100% arašídy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2460 kJ / 590 kcal; Tuk: 49 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g); Sacharidy: 16 g (z toho cukry: 4 g); Vláknina: 8 g; Bílkoviny: 26 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 20000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Pražené arašídy, bez soli
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168810046
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
- Seznam přísad
- 100% arašídy
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2460 kJ / 590 kcal; Tuk: 49 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 7 g); Sacharidy: 16 g (z toho cukry: 4 g); Vláknina: 8 g; Bílkoviny: 26 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 20000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Pražené arašídy, bez soli
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168810046
K tomu se hodí také

Bio paranuty, 1 kg
1 260,09 Kč/1kg
1 260,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli
156,79 Kč/1kg
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 400g - Degustační balení
604,17 Kč/1kg
241,67 Kč
Prodejce: Trade2u

DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 100g - Chuť kyselé okurky s chilli
607,50 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u

Slunečnicová semínka, zmrzlina s příchutí jahod, 100g
607,50 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u

Goldpack Čerstvě nastrouhaný šedý mák vynikající kvality 200g
389,20 Kč/1kg
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy Pepper Devil Habanero, intenzivně pikantní chuť, balení 150g
477,67 Kč/1kg
71,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
634,46 Kč/1kg
634,46 Kč
Prodejce: somnia24

Knabber Mix 50g
849,80 Kč/1kg
42,49 Kč
Prodejce: taleoo

NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
1 002,04 Kč/1kg
841,71 Kč
Prodejce: somnia24

ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g
490,71 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz arašídy s pikantní, kořeněnou chutí a pražené bez tuku 150g
603,00 Kč/1kg
90,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
99,11 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GADESCHI Amarettini Lose 1kg
278,62 Kč/1kg
278,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BitesWeLove Křupavé kukuřičné chipsy s příchutí sýra nacho, 100 g
1 061,10 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
696,14 Kč/1kg
97,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Casa Mayor pražená a solená kukuřice 250 g
403,12 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oříšky, Arašídový oříšek, 275 g, Mandle, Kešu oříšky, Buráky, 1 kusů
1 065,31 Kč/1kg
292,96 Kč
Prodejce: somnia24

12 x 100g Pipas Tostadas Pipachic Churruca Pražená slunečnicová semínka
492,50 Kč/1kg
591,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Khao Shong – arašídy s kokosovým mlékem
508,25 Kč/1kg
192,10 Kč
-9,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
182,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Piniové oříšky střední 2kg
1 377,66 Kč/1kg
2 755,32 Kč
Prodejce: DryFruit

Leimer hrách na pečení 100g
206,10 Kč/1kg
21,52 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Treets Peanuts Vegan 200 g – Křupavé veganské arašídové svačinky, zdravé a na cestách
690,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keto chléb - směs zrn a semínek 250g
203,77 Kč/1kg
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Solené pistácie ve skořápce, 500 g – Křupavé pražené ořechy, přírodní svačina
454,22 Kč/1kg
227,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Lemke mandeln 500g startovací balení - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleje - Křupavá svačinka - plná chuť díky pražení na ohni
482,42 Kč/1kg
241,21 Kč
Prodejce: Lemke

GymBeam - Sladká meruňková jádra 250 g
643,48 Kč/1kg
216,02 Kč
-55,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
160,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Organická kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice
714,00 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
610,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 054,70 Kč/1kg

Mandlová jádra blanšírovaná - mandlová jádra loupaná 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
641,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
631,26 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Půlky para ořechů 1kg Brat.pl
559,00 Kč
-33,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
526,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
514,68 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Vlašské ořechy 1kg



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
370,43 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg