5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Arašídy v karamelu, 1000 g, značka Targroch479,27 Kč/1kg
479,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
XOX Kešu oříšky pražené a bez soli Zdroj bílkovin a hořčíku 500g512,14 Kč/1kg
256,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kluth dýňová semínka bez slupky 250g470,44 Kč/1kg
117,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli
150,98 Kč/1kg
754,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka, 2 kg, loupaná, syrová, veganská, přírodní, bohatá na bílkoviny, vhodné jako svačina, pro pečení. GiDeli
175,00 Kč/1kg
377,30 Kč
-27,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
350,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

2 kg pistácií, pražených, solených, se slupkou, veganské, vhodné pro keto dietu, bohaté na bílkoviny, přírodní produkt, značka GiDeli
653,39 Kč/1kg
1 306,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kešu ořechy 3 kg, celé, nesolené, v přírodní kvalitě, vhodné pro vegany, bohaté na bílkoviny, značka GiDeli
445,27 Kč/1kg
1 335,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

1 kg loupaných, nesolených, celých, nezpracovaných vlašských ořechů. Vhodné jako surovina pro pečení. Značka: GiDeli
783,95 Kč/1kg
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Mandle 500g, přírodní, neochucené, vhodné pro syrovou stravu, celá jádra, veganské, značka GiDeli
754,60 Kč/1kg
377,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Slunečnicová semínka 20 kg, loupaná, syrová, veganská, přírodní, bohatá na bílkoviny, svačina, pečení, GiDeli
84,95 Kč/1kg
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Pražené arašídy - 1000 g, značka Targroch
584,01 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GymBeam - Mandle 500 g neochucené
544,78 Kč/1kg
272,39 Kč
Prodejce: LAVONIO

Makadamové ořechy, drcené, 20 kg. Nesolené, vhodné pro syrovou stravu. Jádra, vhodné do müsli, do pečení. GiDeli
769,70 Kč/1kg
15 394,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Vlašské ořechy 20 kg, nesolené, v přírodní kvalitě, neloupané, celé, s obsahem omega-3, značka GiDeli
348,54 Kč/1kg
6 970,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Směs ořechů 1 kg, nesolená, v přírodní kvalitě, 7 druhů, vhodná jako syrová svačina, veganská, značka GiDeli
649,99 Kč/1kg
842,04 Kč
-192,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Targroch arašídy 1000 g solené pražené
100,93 Kč/1kg
102,95 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pražené dýňové semínka GiDeli – bez slupky, neobsahují sůl a jsou vhodné pro vegany
Přírodní vitalita a čistá chuť – 100 % loupaná a pražená dýňová semínka jako vysoce kvalitní zdroj rostlinných bílkovin. Dýňová semínka GiDeli jsou ideální volbou pro všechny, kteří hledají výživný doplněk ke své stravě. Naše semínka jsou pečlivě vybírána, loupaná a v kontrolovaném procesu šetrně pražená. Neobsahují sůl, umělé přísady ani konzervanty a nabízejí intenzivní ořechovou chuť a nádherně křupavou texturu.
Vaše výhody na první pohled:
Kvalitní zdroj bílkovin: Díky obsahu bílkovin kolem 30 % podporují dýňová semínka budování svalů a regeneraci. Jsou také bohaté na vlákninu, což podporuje dlouhodobou sytost.
Zdroje živin: Tato semínka obsahují cenné omega-3 a omega-6 mastné kyseliny, stejně jako důležité minerály, jako je zinek, hořčík a železo, které podporují imunitní systém.
Přírodní minerály: Díky vysokému obsahu zinku a hořčíku podporují dýňová semínka důležité tělesné funkce a přispívají ke zdraví kostí, stejně jako k udržení zdravé pokožky a vlasů.
Čistá příroda: Náš produkt je vyráběn výhradně z loupaných rostlinných semen bez použití geneticky modifikovaných organismů. Můžete si vychutnat nezměněnou, přirozenou chuť při zachování plné chuti.
Připravené k jídlu a praktické: Semínka jsou zcela připravena k jídlu a nevyžadují další ohřev – ideální zdravá svačina.
Univerzální možnosti použití
Díky své ořechové chuti jsou dýňová semínka GiDeli skutečným univerzálním pomocníkem ve vaší kuchyni:
Zdravá svačina: Ideální jako výživná svačina, kterou si můžete vzít s sebou nebo si ji vychutnat v kanceláři.
Kulinářské využití: Skvělé jako křupavá přísada do čerstvých salátů, polévek nebo vydatných pokrmů.
Snídaně a misky: Perfektní doplněk do müsli, jogurtu, smoothie nebo ovesné kaše.
Pečivo: Vynikající přísada do domácího chleba, housenek nebo slaných pečiv.
Pasty a dipy: Základ pro přípravu zdravých pomazánek a aromatických omáček.
Informace o produktu a kvalita
| Značka: | GiDeli |
| Produkt: | Dýňová semínka (oloupaná a pražená) |
| Forma: | Bez slupky, suchá, pražená |
| Ingredience: | 100 % dýňová semínka |
| Vlastnosti: | Bez soli, bez oleje, veganské, bez GMO |
| Skladování: | Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem. |
Průměrné nutriční hodnoty (na 100 g)
Energie: 2340 kJ / 559 kcal | Tuky: 49 g (z toho nasycené: 8 g) | Sacharidy: 16 g (cukry: 1 g) | Vláknina: 6 g | Bílkoviny: 30 g | Sůl: 0,01 g
Minerální látky: Hořčík: 188 mg | Železo: 8 mg | Zinek: 7,8 mg
GiDeli – Kvalita z přírody. Věřte prvotřídním semínkům pro vaši každodenní vitalitu a vědomé požitky!
- Seznam přísad
- 100% dýňová semínka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2340 kJ / 559 kcal; Tuk: 49 g (z toho nasycené tuky: 8 g); Sacharidy: 16 g (z toho cukry: 1 g); Vláknina: 6 g; Bílkoviny: 30 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Dýňová semínka, bez slupky, sušená
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168816727
- Seznam přísad
- 100% dýňová semínka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 2340 kJ / 559 kcal; Tuk: 49 g (z toho nasycené tuky: 8 g); Sacharidy: 16 g (z toho cukry: 1 g); Vláknina: 6 g; Bílkoviny: 30 g; Sůl: 0,01 g
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- POSH sp z o.o., ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
- Prodejní název
- Dýňová semínka, bez slupky, sušená
- Výrobce
- Kód EAN
- 5906168816727
K tomu se hodí také

DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínka 400g - Degustační balení
604,17 Kč/1kg
241,67 Kč
Prodejce: Trade2u

Bio paranuty, 1 kg
1 260,09 Kč/1kg
1 260,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Arašídy 5 kg, pražené, nesolené, bez oleje, přírodní, vhodné jako svačina, zdroj bílkovin, značka GiDeli
156,79 Kč/1kg
783,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

DR. DOOD'S Pražené slunečnicové semínko 100g - Kokosová příchuť
607,50 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u

Slunečnicová semínka, zmrzlina s příchutí jahod, 100g
607,50 Kč/1kg
60,75 Kč
Prodejce: Trade2u

Goldpack Čerstvě nastrouhaný šedý mák vynikající kvality 200g
389,20 Kč/1kg
77,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Arašídy Pepper Devil Habanero, intenzivně pikantní chuť, balení 150g
477,67 Kč/1kg
71,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
635,24 Kč/1kg
635,24 Kč
Prodejce: somnia24

Knabber Mix 50g
849,80 Kč/1kg
42,49 Kč
Prodejce: taleoo

NicNac's 310653 NicNac's Peanuts 24 x 35,0 g
1 003,27 Kč/1kg
842,75 Kč
Prodejce: somnia24

ültje Swavy Slaný Snack Snackmix s želé fazolemi a čokoládovou čočkou 140g
490,71 Kč/1kg
83,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lorenz arašídy s pikantní, kořeněnou chutí a pražené bez tuku 150g
603,00 Kč/1kg
90,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kešu oříšky Kluth Vanille
931,10 Kč/1kg
99,11 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
93,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GADESCHI Amarettini Lose 1kg
281,06 Kč/1kg
281,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BitesWeLove Křupavé kukuřičné chipsy s příchutí sýra nacho, 100 g
1 061,10 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Arašídy Golden Turtle ve wasabi polevě, křupavé a pikantní 140g
696,14 Kč/1kg
97,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Casa Mayor pražená a solená kukuřice 250 g
403,12 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

MARYLAND Snack, Snack mixes, Mandle, Kešu oříšky, Arašídový oříšek, 275 g, Mandle, Kešu oříšky, Buráky, 1 kusů
1 066,62 Kč/1kg
293,32 Kč
Prodejce: somnia24

12 x 100g Pipas Tostadas Pipachic Churruca Pražená slunečnicová semínka
492,50 Kč/1kg
591,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Khao Shong – arašídy s kokosovým mlékem
508,25 Kč/1kg
192,10 Kč
-9,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
182,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Piniové oříšky střední 2kg
1 377,66 Kč/1kg
2 755,32 Kč
Prodejce: DryFruit

Leimer hrách na pečení 100g
206,10 Kč/1kg
21,52 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Treets Peanuts Vegan 200 g – Křupavé veganské arašídové svačinky, zdravé a na cestách
690,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz 77300 Lorenz würzig-pikant Erdnüsse 1,0 kg
372,22 Kč/1kg
372,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Keto chléb - směs zrn a semínek 250g
203,77 Kč/1kg
54,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Solené pistácie ve skořápce, 500 g – Křupavé pražené ořechy, přírodní svačina
454,22 Kč/1kg
227,11 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Lemke mandeln 500g startovací balení - Celé mandle pražené, bez soli, bez oleje - Křupavá svačinka - plná chuť díky pražení na ohni
482,42 Kč/1kg
241,21 Kč
Prodejce: Lemke

GymBeam - Sladká meruňková jádra 250 g
643,48 Kč/1kg
216,02 Kč
-55,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
160,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Organická kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice kukuřice
714,00 Kč/1kg
64,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Skvělé, chutná dobře
Ohodnoceno dne 13. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Piniové oříšky střední 2kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 755,32 Kč
Prodejce: DryFruit
1 377,66 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 013,28 Kč
Prodejce: DryFruit
1 013,28 Kč/1kg

Paranus jádra 1kg
1 303,62 Kč
Prodejce: DryFruit
1 303,62 Kč/1kg

Piniové oříšky střední 500g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Jahody lyofilizované v mléčné čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
722,94 Kč
Prodejce: DryFruit
1 445,88 Kč/1kg

Hrozny (sultánky) v hořké čokoládě 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,77 Kč
Prodejce: DryFruit
1 155,54 Kč/1kg

Makadamové ořechy200 g -PLANETA
610,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 054,70 Kč/1kg

Mandlová jádra blanšírovaná - mandlová jádra loupaná 500g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Kokosové lupínky přírodní 500g
432,60 Kč
Prodejce: DryFruit
865,20 Kč/1kg

Ořechy sušené, bez slupky,1 kg -PLANETA
517,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
517,00 Kč/1kg

Slunečnicová semínka pražená, slazená medem 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
391,95 Kč
Prodejce: DryFruit
783,90 Kč/1kg

Pražené pistácie 1kg Brat.pl
641,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
631,26 Kč/1kg

mandlová mouka 400 g -PLANETA
389,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
974,97 Kč/1kg

Piniové oříšky 500g Brat.pl
574,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 103,85 Kč/1kg

Loupané pistácie 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
520,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
990,48 Kč/1kg

Pražené nesolené pistácie 1 kg
499,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
0,49 Kč/1kg

Blanšírované mandle 1kg Brat.pl
378,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
374,26 Kč/1kg

POLSKÉ vlašské ořechy 1kg Brat.pl
371,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
361,95 Kč/1kg

Makadamové ořechy 500g Brat.co.uk
404,00 Kč
-40,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
364,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
700,00 Kč/1kg

Mandlové vločky 500g Brat.pl
328,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
636,34 Kč/1kg