Parboiled rýže, 15 kg, dlouhozrnná, volně tekoucí, bohatá na živiny, obsahuje vitamíny skupiny B, vhodná pro vegany, přírodní produkt, značka GiDeli

1 074,41 Kč

899,99 Kč-174,42Kč

60,00 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
10 490,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
72,52 Kč/1kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
83,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET
Bílá rýže BASMATI,1 kg -PLANET
460,49 Kč/1kg
460,49 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Bílá dlouhozrnná rýže 3 kg, leštěná, přírodní, vhodná jako příloha, pro vaření. Značka: GiDeli
Bílá dlouhozrnná rýže 3 kg, leštěná, přírodní, vhodná jako příloha, pro vaření. Značka: GiDeli
133,33 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Hnědá rýže, 15 kg, přírodní, neloupaná, celozrnná, s vysokým obsahem vlákniny a proteinů, vhodná pro vegany. GiDeli
Hnědá rýže, 15 kg, přírodní, neloupaná, celozrnná, s vysokým obsahem vlákniny a proteinů, vhodná pro vegany. GiDeli
63,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 074,41 Kč
-124,42 Kč
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Parabolický rýže - 1000 g, značka Targroch
Parabolický rýže - 1000 g, značka Targroch
57,05 Kč/1kg
59,64 Kč
-4%
57,05 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Italská rýže Carnaroli, 1 kg
Italská rýže Carnaroli, 1 kg
175,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Unirice předvařená rýže 1000 g - Vysoce kvalitní předvařená dlouhozrnná rýže
Unirice předvařená rýže 1000 g - Vysoce kvalitní předvařená dlouhozrnná rýže
175,40 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dlouhozrnný rýže Basmati KAROON 2 kg  z Pákistánu
Dlouhozrnný rýže Basmati KAROON 2 kg z Pákistánu
153,98 Kč/1kg
307,95 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rýže Cenos Parboiled 400 G (4 X 100 G)
Rýže Cenos Parboiled 400 G (4 X 100 G)
110,32 Kč/1kg
70,80 Kč
-37%
44,13 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Skutečná přírodní basmatová rýže, 500 g, balení 6 kusů
Skutečná přírodní basmatová rýže, 500 g, balení 6 kusů
183,39 Kč/1kg
550,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže, přírodní, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
Jasmínová rýže, přírodní, 1 kg | SPIELBERGER MÜHLE
121,48 Kč/1kg
156,17 Kč
-34,69 Kč
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Italská rýže Carnaroli, zrající 12 měsíců, 500 g
Italská rýže Carnaroli, zrající 12 měsíců, 500 g
338,00 Kč/1kg
169,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro R - Kulatozrnná rýže přírodní 1kg
R - Kulatozrnná rýže přírodní 1kg
123,75 Kč/1kg
123,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kulatozrnná rýže přírodní 5kg
Kulatozrnná rýže přírodní 5kg
114,67 Kč/1kg
573,33 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Parboiled rýže Langkorn, přírodní, 500 g, balení 6 kusů
Parboiled rýže Langkorn, přírodní, 500 g, balení 6 kusů
194,27 Kč/1kg
582,82 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Parboiled rýže Cenos 8 x 100 g
Parboiled rýže Cenos 8 x 100 g
102,98 Kč/1kg
104,11 Kč
-16,58 Kč
87,53 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro L - Dlouhozrnná rýže přírodní 1kg
L - Dlouhozrnná rýže přírodní 1kg
156,17 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Langkornová rýže, přírodní, 1 kg | RAPUNZEL
Langkornová rýže, přírodní, 1 kg | RAPUNZEL
158,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
158,00 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

GiDeli parboiled rýže – špičková kvalita, sypká, zrnitá a bohatá na živiny

Dokonale předvařená dlouhozrnná rýže pro ty nejvyšší nároky – nelepí se, vždy se povede a zachovává cenné vitamíny. GiDeli parboiled rýže špičkové kvality je ideální volbou pro všechny, kteří v kuchyni kladou důraz na kvalitu, chuť a úsporu času. Parboiled proces je speciální technika zpracování, při které je rýžové zrno ošetřeno párou a vysokým tlakem. Tímto způsobem jsou cenné vitamíny a minerály z vnější slupky přímo vtisknuty do vnitřku zrna.

Vaše výhody na první pohled:

  • Zaručený úspěch: Naše parboiled rýže se nelepí a i po uvaření si zachovává svou sypkou, dlouhozrnnou strukturu. Je ideální přílohou, která se vždy perfektně povede.

  • Bohatá na živiny: Díky parboiled technice zůstává v zrnu výrazně více vitamínů skupiny B a minerálů (jako je hořčík a fosfor) než u běžné loupané bílé rýže.

  • Rychlá příprava: GiDeli parboiled rýže šetří cenný čas, protože spolehlivě uvaří a dosáhne perfektní konzistence. Ideální pro pracující, rodiny a zdravě se stravující gurmány.

  • Čistě přírodní: Vybíráme 100% přírodní rýži bez umělých přísad nebo konzervantů. Náš produkt je navíc ideální pro vegetariány i vegany.

  • Univerzální použití: Ať už jako klasická příloha k masu a rybám, v barevných zeleninových směsích nebo jako základ pro exotická asijská jídla – tato rýže se harmonicky hodí do každého receptu.

Různé možnosti použití

Přineste rozmanitost a kvalitu na váš talíř s univerzálním produktem od GiDeli:

  1. Klasická příloha: Ideální k omáčovým pokrmům, masu, drůběži nebo rybám.

  2. Asijská kuchyně a kari: Díky své zrné struktuře se skvěle hodí do pokrmů připravovaných ve woku a do východních specialit.

  3. Saláty a misky: Perfektní základ pro studené rýžové saláty nebo moderní, zdravé misky.

  4. Polévky a náplně: Vynikající do vydatných polévek nebo jako náplň do zeleniny.

Informace o produktu a kvalita

Značka:GiDeli
Produkt:Předvařená rýže (dlouhozrnná)
Ingredience:100 % předvařená rýže
Vlastnosti:Bez přísad, bohatá na komplexní sacharidy, veganská, neobsahuje GMO
Skladování:Skladujte v chladu, suchu a chraňte před světlem.

Průměrné nutriční hodnoty (na 100 g)

Energie: 1490 kJ / 351 kcal | Tuk: 0,8 g (z toho nasycené: 0,2 g) | Sacharidy: 77 g (cukry: 0,6 g) | Vláknina: 1,5 g | Bílkoviny: 7,5 g | Sůl: 0,01 g

GiDeli – kvalita, kterou můžete ochutnat. Vsaďte na prvotřídní rýži pro vaši každodenní vitalitu a dokonalý kulinářský zážitek!

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
Seznam přísad
100% parboiled rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1500 kJ / 353 kcal; Tuk: 1,0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g); Sacharidy: 77 g (z toho cukry: 0,3 g); Vláknina: 1,3 g; Bílkoviny: 8,0 g; Sůl: 0,01 g
Hmotnost
15000 g
Potravinářský podnik
POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
Prodejní název
Příprava rýže parboiled, dlouhozrnná
Výrobce
Kód EAN
5906168806100

Skladování a použití
Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah světla
Seznam přísad
100% parboiled rýže
Deklarovaná nutriční hodnota
Energie: 1500 kJ / 353 kcal; Tuk: 1,0 g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,2 g); Sacharidy: 77 g (z toho cukry: 0,3 g); Vláknina: 1,3 g; Bílkoviny: 8,0 g; Sůl: 0,01 g
Hmotnost
15000 g
Potravinářský podnik
POSH sp z o.o. ul. Podhalańska 89B, 34-700 Rabka Zdrój
Prodejní název
Příprava rýže parboiled, dlouhozrnná
Výrobce
Kód EAN
5906168806100
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
Royal Tiger jasmínová rýže dlouhozrnná 18kg
124,34 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 217
2 238,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bílá dlouhozrnná rýže 10 kg, leštěná, přírodní, vhodná jako příloha, pro vaření. Značka: GiDeli
Bílá dlouhozrnná rýže 10 kg, leštěná, přírodní, vhodná jako příloha, pro vaření. Značka: GiDeli
70,00 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
900,13 Kč
-200,14 Kč
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
72,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Watani
Obrázek produktu pro Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
Royal Thai Roter Naturreis (1kg) | Riz Complet Rouge AAA | Červená nákladní rýže
174,41 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
188,05 Kč
-13,64 Kč
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Sáček na vaření rýže Ben's Original 10-Min (1 kg)
Sáček na vaření rýže Ben's Original 10-Min (1 kg)
250,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
250,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
108,27 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Maggi rýžové kuličky kari 4s
Maggi rýžové kuličky kari 4s
682,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
92,01 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
Španělská rýže Bomba Paella Santo Tomás 500g
500,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
500,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rýže Basmati Extra Long 1 kg
Rýže Basmati Extra Long 1 kg
96,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
96,86 Kč
5% od 3 ks
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
Gallo Nero Italská černá celozrnná rýže 500g
226,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
113,30 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro La Cigala Reis kulatá rýže 1kg
La Cigala Reis kulatá rýže 1kg
119,50 Kč/1kg
119,50 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
183,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
124,42 Kč
-3,49 Kč
120,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro GymBeam – rýžové vločky, 500 g
GymBeam – rýžové vločky, 500 g
122,76 Kč/1kg
82,05 Kč
-25%
61,38 Kč
Prodejce: LAVONIO
RYŻ PARBOILED DŁUGOZIARNISTY BIO 500 g - BIO PLANET
PARBOILED LONG-KNIGHTS RICE 500 g -EUROPA
685,42 Kč/1kg
342,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Seitan in Tamari 700g
Seitan in Tamari 700g
254,01 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýže Yume Nishiki JFC, krátkozrnná, 1 kg
Rýže Yume Nishiki JFC, krátkozrnná, 1 kg
287,98 Kč/1kg
287,98 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
RICEFIELD Sushi rýže, kulozrnná 500 g | SUSHI RICE kulozrnná
126,26 Kč/1kg
67,70 Kč
-6%
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
Rýže na rizoto Scotti Arborio z dlouhozrnné rýže nejvyšší kvality 1000g
258,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
258,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Royal Tiger Jasmínová ochucená rýže Aromatic Premium Quality AAA 1000g
Royal Tiger Jasmínová ochucená rýže Aromatic Premium Quality AAA 1000g
78,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BEN'S ORIGINAL™ Sypaná rýže 20 minut Originální dlouhozrnná rýže 5kg
BEN'S ORIGINAL™ Sypaná rýže 20 minut Originální dlouhozrnná rýže 5kg
287,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 436,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rýže Santo Tomas Paella 1000g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
Rýže Santo Tomas Paella 1000g – Vysoce kvalitní rýže pro autentickou paellu
164,74 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Perlový kuskus 1 kg
Perlový kuskus 1 kg
98,54 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Scotti Risotto italský rýže na risotto 1kg
Scotti Risotto italský rýže na risotto 1kg
90,30 Kč/1kg
92,11 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže bílá 500g
Jasmínová rýže bílá 500g
208,04 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tteok Korejský rýžový koláč např. Tteok-bokki - tteokbokki - 400g
Tteok Korejský rýžový koláč např. Tteok-bokki - tteokbokki - 400g
545,32 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
218,13 Kč
Prodejce: allerFeinst
Obrázek produktu pro Polenta 300 g - Casale Paradiso
Polenta 300 g - Casale Paradiso
341,17 Kč/1kg
102,35 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Langkornreis parboiled 500g
Langkornreis parboiled 500g
95,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,99 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 10 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
723,72 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
72,37 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
Watani Premium Basmati Rýže 5 kg – Extra Dlouhozrnná 1121 – Aromatická & Sypaná
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
530,08 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Watani
106,02 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
Rýže Tilda Basmati, 10 kg + 1 kg = 11 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
1 049,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
10 490,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
Rýže basmati dlouhozrnná, značka Heer, 20 kg, dostupná na Amazonu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 678,01 Kč
Prodejce: CasteloStore
83,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nepražená pohanková krupice 25 kg
Nepražená pohanková krupice 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bílá rýže 25kg
Bílá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hnědá rýže 25kg
Hnědá rýže 25kg
1 982,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
79,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 006,02 Kč
Prodejce: CasteloStore
100,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pohanka 25 kg
Pohanka 25 kg
1 813,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
72,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Akash Basmati 5 kg
Rýže Akash Basmati 5 kg
599,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
119,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
Thajská rýže Royal Thai Jasmin Longi 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
386,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
86,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
Royal Thai Broken Rice 4,5 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
290,99 Kč
Prodejce: CasteloStore
64,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
Tilda Superior Basmati Brokens, 10 kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 7
506,15 Kč
Prodejce: CasteloStore
50,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
Rýže Golden Sella Basmati, 2 balení po 5 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
591,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
118,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Tilda Basmati 5 kg
Rýže Tilda Basmati 5 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 47
683,99 Kč
-130,72 Kč
553,27 Kč
Prodejce: CasteloStore
108,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tilda Basmati Reis 2x 2kg
Tilda Basmati Reis 2x 2kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
499,60 Kč
Prodejce: CasteloStore
249,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
Jasmínová rýže TarGroch 1 kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
429,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
429 969,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
Rýže Laila Basmati 5 kg (zelená)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
521,15 Kč
-61,12 Kč
460,03 Kč
Prodejce: CasteloStore
92,01 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
Cenos Jasmínová rýže 400 G (4 sáčky)
427,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 068,10 Kč/1kg
RYŻ BASMATI BIAŁY BEZGLUTENOWY BIO 1 kg - BIO PLANET
Bílá rýže BASMATI,1 kg -PLANET
460,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
460,49 Kč/1kg