Objem:
236 ml- 100 ml
- 236 ml
Escada Yum me, Coco! Parfémová mlha na tělo a vlasy (236 ml)
809,86 Kč
3 431,61 Kč / 1l
plus 37,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MUSC RAVAGEUR, toaletní voda, 100 ml62 531,30 Kč/1l
6 253,13 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
PRADA Olfactories MARIENBAD EDP 100 ml28 184,20 Kč/1l
3 122,78 Kč
-304,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 818,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
VERSET parfémovaná voda pro ženy Glam 100 ml6 523,20 Kč/1l
724,80 Kč
-72,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
652,32 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Další informace o reklamě
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W51 455,60 Kč/1l
5 145,56 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Escada Yum me, Sunny! Parfémová mlha na tělo a vlasy (100 ml)
5 520,20 Kč/1l
552,02 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Orens Parfums Silenda d`Ecume Parfémová mlha na vlasy 50 ml
62 696,60 Kč/1l
3 134,83 Kč
Prodejce: Rareparfum

Escada Incredible Me parfémovaná voda ve spreji 30 ml
66 633,33 Kč/1l
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: firmowo

Armaf Yum Yum, unisexální parfémová voda, 100 ml
8 948,20 Kč/1l
894,82 Kč
Prodejce: AromaVibe

Lab 73 Parfém pro ženy, 100 ml
4 800,00 Kč/1l
480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyOK

Escada S, toaletní voda, sprej, 90 ml
53 621,55 Kč/1l
4 825,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PerfumBox

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
3 683,90 Kč/1l
368,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Naseem Floraison toaletní voda pro ženy 80 ml
8 501,13 Kč/1l
680,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Homme Parfém 125 ml M
33 440,00 Kč/1l
4 697,35 Kč
-517,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 180,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

SENSUAL CRUSH sprej na vlasy a tělo 250 ml
2 089,72 Kč/1l
522,43 Kč
Prodejce: somnia24

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
5 810,30 Kč/1l
581,03 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Lanvin Arpège parfémovaná voda ve spreji 50 ml
19 259,80 Kč/1l
962,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Escada Magnetism EDP 75 ml W
7 866,67 Kč/1l
590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Givenchy L’Interdit Parfém 12,5 ml
54 396,00 Kč/1l
679,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sol De Janeiro Cheirosa 48 Parfémová mlha
4 208,33 Kč/1l
1 010,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Paco Rabanne Fame, parfémová mlha do vlasů, pro ženy, 30 ml
24 963,67 Kč/1l
748,91 Kč
Prodejce: PolisElectro
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Escada Yum Me! Kokosový osvěžovač pro vlasy a tělo nabízí slunnou odpočinkovou chvilku, obalenou neodolatelnou sladkostí. Tato vůně z řady Yum Me! Gourmand představuje lehkou, návykovou vůni, která přenese vaše smysly do tropického ráje. Jemná kokosová nota otevírá kompozici a dodává jemnou, lákavou sladkost, zatímco nádech pižma dodává hloubku a smyslnost, zanechávající svůdnou stopu. Tento lehký a praktický osvěžovač pro vlasy a tělo je ideální pro personalizaci vašeho rituálu s vůněmi Escada. Používejte ho samostatně pro jemnou, sladkou vůni, nebo ho kombinujte s dalšími vůněmi z kolekce, abyste vytvořili zcela jedinečnou olfaktorickou kompozici. Hravý, živý a nezaměnitelný – Escada, každé stříknutí je čistým potěšením. Vůně: Vrchní noty – kokosová voda; Srdce – jasmín; Základ – pižmo.
LECKER MICH, COCO! Sprej na tělo, 236 ml
LECKER MICH, COCO! Sprej na tělo, 236 ml
- Rozměry
- 236 ml
- Hmotnost
- 0.28 kg
- Objem
- 236 ml
- Složení
- alkohol denaturovaný, voda, propylenglykol, glycerin, parfém, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, tetramethylacetyloctahydronaphthalen, hexamethylindanopyran, ethylhexylsalicylát, limonen, benzylsalicylát, olej z citronové kůry, olej z pomerančové kůry, butylmethoxydibenzoylmethan, geranylacetát, hydroxycitronellal, olej z bergamotové kůry, pinen, linalylacetát, citronellol, kyselina citronová, kumarin, alkohol, linalool, olej z pachimeni, citral, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrát, santalol, isoeugenylacetát, růžové ketony
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3616307113243
- Číslo produktu
- 99350248257
- Rozměry
- 236 ml
- Hmotnost
- 0.28 kg
- Objem
- 236 ml
- Složení
- alkohol denaturovaný, voda, propylenglykol, glycerin, parfém, PEG-40 hydrogenovaný ricinový olej, tetramethylacetyloctahydronaphthalen, hexamethylindanopyran, ethylhexylsalicylát, limonen, benzylsalicylát, olej z citronové kůry, olej z pomerančové kůry, butylmethoxydibenzoylmethan, geranylacetát, hydroxycitronellal, olej z bergamotové kůry, pinen, linalylacetát, citronellol, kyselina citronová, kumarin, alkohol, linalool, olej z pachimeni, citral, tris(tetramethylhydroxypiperidinol) citrát, santalol, isoeugenylacetát, růžové ketony
- Výrobce
- Cílové skupiny
- Ženy
- Kód EAN
- 3616307113243
- Číslo produktu
- 99350248257
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 34% od 2 ks




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5





4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(28)Počet hodnocení: 28




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3





3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů
1 668,00 Kč/1l
459,19 Kč
-42,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philipp Plein No Limit$ tělový sprej 150 ml M
5 171,40 Kč/1l
775,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 tělový sprej 90 ml W
5 800,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Nuxe Sun Eau Délicieuse Parfumante tělový sprej 100 ml W
6 350,00 Kč/1l
635,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

DKNY Donna Karan Women Energizing vlasový a tělový sprej 250 ml W
1 096,00 Kč/1l
274,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ariana Grande - Thank U Next 2.0 Body Spray 236ml
1 498,52 Kč/1l
353,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Britney Spears Curious tělový sprej 236 ml W
673,73 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Armaf Desert Night parfémovaná voda unisex 100 ml
8 890,00 Kč/1l
889,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Reebok Body Mgiełka Glow, 250 ml
492,72 Kč/1l
146,26 Kč
-23,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,18 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Guess Guess 1981 tělový sprej 250 ml W
1 152,00 Kč/1l
288,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Rush tělový sprej pro ženy 250 - Victoria´s Secret
2 122,72 Kč/1l
530,68 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Lattafa Eclaire tělový spray pro ženy 250 ml
2 078,48 Kč/1l
519,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Bruno Banani Magnetic Woman Body Splash (250 ml)
1 412,04 Kč/1l
353,01 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pendora Scents Blackberry Wish, toaletní voda, 100 ml
4 049,90 Kč/1l
404,99 Kč
Prodejce: NutraBestBG

TESORI d'Oriente Muschio Bianco Tělový sprej 200 ml
557,50 Kč/1l
132,10 Kč
-20,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Adidas Vibes Woman Happy Feels, parfémovaná sprejová voda pro vlasy a tělo, Adidas, 236 ml
965,38 Kč/1l
227,83 Kč
Prodejce: Bugelo

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
627,87 Kč/1l
94,18 Kč
Prodejce: LAVONIO

Rituals The Ritual of Karma 8719134152562, 50 ml, Citlivá pokožka, Lotos, Bílý čaj, Alkohol, 1 kusů
13 337,00 Kč/1l
666,85 Kč
Prodejce: Tersorte

Ariana Grande Sweet Like Candy tělový sprej 236 ml W
1 224,58 Kč/1l
289,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Parfémovaná voda Eau des Vignes (Fresh Fragrance) 50 ml
14 417,80 Kč/1l
720,89 Kč
Prodejce: VISO

Playboy, Daydreaming, Tělová mlha, 250 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
881,24 Kč/1l
220,31 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mercedes-Benz Mercedes-Benz tělový sprej 200 ml M
1 675,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Dax Sun Skoncentrowane krople samoopalające do twarzy i ciała Bora Bora, 15ml
13 027,33 Kč/1l
195,41 Kč
Prodejce: Katomix

Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris tělový spray pro ženy 240 ml
723,46 Kč/1l
173,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

TOM FORD Oud Wood All Over Body Spray, 150 ml, Osvěžující, Ženy, Univerzální, Kardamom, Růžové dřevo, Pepř, Santalové dřevo, Vetiver
9 313,33 Kč/1l
1 397,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alyssa Ashley Green Tea Essence parfémovaný olej 7.5 ml W
25 466,67 Kč/1l
191,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Opalovací krém Broncea Aceite Bruma Spf10 250ml
1 913,72 Kč/1l
478,43 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tekutý Ultra střední sušení pro akryl Allepaznokcie 500 ml
973,51 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 947,02 Kč/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 tělový sprej 240 ml W
876,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 650,00 Kč/1l

Tom Ford Rose Prick tělový sprej 150 ml UNISEX
1 966,39 Kč
Prodejce: PerfumTraders
13 109,27 Kč/1l

Krém na keramické plotny Astonish 500 ml
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Aqc | Tělový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osvěžující - Unisex - Dlouhotrvající letní vůně
123,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
525,38 Kč/1l

Zlatý držák na nářadí Molly Nails z kovu
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Petal Plush Clouds - tělový závoj, 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 135,20 Kč
Prodejce: YourFragrance
4 540,80 Kč/1l

Top Glam Shine bez otírání AlleLac Glow 7 g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
543,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 172,00 Kč/1l

Sol de Janeiro Rio Radiance tělový sprej 90 ml W
540,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 000,00 Kč/1l

Lak na nehty s glitry č. 73 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 25 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 36 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

MollyLac třpytky na nehty č. 32 20 g
486,63 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Victoria's Secret Aqua Kiss Shimmer tělový sprej 250 ml W



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
522,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
2 088,00 Kč/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
489,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 956,00 Kč/1l

Victoria's Secret Velvet Petals tělový sprej 250 ml W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
484,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 936,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027508, 250 ml, Ženy, Vanilka, USA, 1 kusů



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
459,19 Kč
-42,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
417,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 668,00 Kč/1l

Victoria's Secret 197575027461, 250 ml, Ženy, Kokosová, USA, 1 kusů



3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 780,00 Kč/1l

Victoria´s Secret - Velvet Petals Splash Tělový sprej 250ml
856,75 Kč
Prodejce: YourFragrance
3 427,00 Kč/1l