5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.2 024,76 Kč/1kg
506,19 Kč
Prodejce: LaProve

Další informace o reklamě
Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá4 250,00 Kč/1kg
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin

Další informace o reklamě
Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo1 133,69 Kč/1kg
328,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Turecká káva Kurukahveci Mehmet Efendi, 100g, jemně mletá
882,40 Kč/1kg
88,24 Kč
Prodejce: CasteloStore

Douwe Egberts Décafé Caféïnevrije Filterkoffie 250 g – jemná a aromatická
1 170,64 Kč/1kg
292,66 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Café Intención Aromatico Snelfiltermaling 250 g – Aromatická filtrovaná káva, jemně mletá
1 383,84 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Café Intención Aromatico Snelfiltermaling 500 g – Čerstvě mletá filtrovaná káva
1 331,50 Kč/1kg
665,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan100g
11 475,30 Kč/1l
1 147,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Douwe Egberts – Décafé Mletá káva – 500 g
1 118,30 Kč/1kg
559,15 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá káva 500 g BRAZÍLIE 100% Arabica čerstvě pražená SkimaCoffee + podtácek
266,62 Kč
Prodejce: SKIMACOFFEE

Bristot Jemná káva 200g
865,00 Kč/1kg
173,00 Kč
Prodejce: Zyrafka

JACOBS KRÖNUNG MILD, mletá káva, 500 g
471,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Manaresi bezkofeinová mletá káva, 250g
2 661,84 Kč/1kg
665,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Fairtrade Original Mild Snelfiltermaling Coffee 250 g – jemná, udržitelná filtrovaná káva
1 341,20 Kč/1kg
335,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Mletá káva 500 g BRAZÍLIE 100% Arabica čerstvě pražená SkimaCoffee
559,38 Kč/1kg
290,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SKIMACOFFEE

Mletá káva 2 x 500 g BRAZÍLIE/KOLUMBIE 100% Arabica čerstvě pražená
546 823,55 Kč/1kg
557,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SKIMACOFFEE

Dallmayr prodomo filtrovaná káva 12x500gr.
507,15 Kč/1kg
3 042,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 500 g
980,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Prodejce: KrasyOrientu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ceremoniální matcha SEISHŌ pochází z proslulého regionu Uji v japonském Kjótu a zaujme svou sytě zelenou barvou, jemnou strukturou i jemnou a harmonickou chutí. Tato matcha zpracovaná v nejvyšší kvalitě je ideální pro tradiční japonskou čajovou ceremonii, ale také pro přípravu matcha latte, smoothie a dezertů.
Pečlivě vybrané čajové lístky jsou šetrně zpracovány a jemně namlety, aby byla zajištěna krémová konzistence a autentický chuťový zážitek. Matcha nabízí příjemnou rovnováhu mezi jemnou sladkostí a jemnou umami notou a je vhodná jak pro milovníky matcha, tak pro začátečníky.
Vysoce kvalitní aromatická dóza spolehlivě chrání matcha před světlem a vlhkostí a zajišťuje dlouhodobou čerstvost a intenzivní aroma.
- Seznam přísad
- 100% japonský zelený čaj matcha (ceremoniální kvalita)
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Vareonix
- Prodejní název
- Japonský zelený čaj matcha (ceremoniální kvalita)
- Výrobce
- Vareonix
- Kód EAN
- 0781274124936
- Seznam přísad
- 100% japonský zelený čaj matcha (ceremoniální kvalita)
- Hmotnost
- 50 g
- Potravinářský podnik
- Vareonix
- Prodejní název
- Japonský zelený čaj matcha (ceremoniální kvalita)
- Výrobce
- Vareonix
- Kód EAN
- 0781274124936
K tomu se hodí také

Lavazza Crema e Gusto Classico, 250 g, Středně pražená, Espresso, Taška
515,56 Kč/1kg
155,52 Kč
-21,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
133,53 Kč
Prodejce: Caffarro

Mövenpick GOLD Original instantní káva, 200g
1 282,05 Kč/1kg
256,41 Kč
Prodejce: Zyrafka

Mletá filtrovaná káva Melitta Auslese, pro kávovary na filtrovanou kávu, v sadě
402,43 Kč/1kg
2 414,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kimport

JACOBS Káva Krönung Signature 4091341 mletá 500g
855,94 Kč/1kg
427,97 Kč
Prodejce: somnia24

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva
2 010,04 Kč/1kg
502,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 500 g
980,00 Kč/1kg
490,00 Kč
Prodejce: KrasyOrientu

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY
2 920,05 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kaffee - gemahlen 500g
437,72 Kč/1kg
218,86 Kč
Prodejce: taleoo

IDEE Káva mletá 71466 500g
542,98 Kč/1kg
271,49 Kč
Prodejce: Zyrafka

Káva Paulig Juhla Mokka, mletá, 500 g
261,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Gourmet káva - klasická mletá 500g
1 088,02 Kč/1kg
544,01 Kč
Prodejce: taleoo

Mletá káva Fort, vakuové balení 500 g
628,58 Kč/1kg
314,29 Kč
Prodejce: Katomix

Slim Coffee 125g
3 272,00 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kimbo Espresso Napoletano, Kávová kapsle, Espresso, Medium-dark roast, 10/13, 50 kusů
718,18 Kč/1kg
430,91 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Illy Espresso, 250 g, Středně pražená, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm
1 654,12 Kč/1kg
413,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Bialetti Perfetto Moka Hazelnut, 250 g, Středně pražená, Káva, Taška
787,00 Kč/1kg
236,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Barú Pumpkin Spice Latte 1500 g - 100 porcí
474,98 Kč/1kg
747,28 Kč
-34,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
712,47 Kč
Prodejce: Katomix

Anatol kawa zbożowa klasyczna expresowa saszetka 84g
269 333,34 Kč/1kg
29,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
28,28 Kč
Prodejce: Katomix

SEISHŌ Ceremonial Matcha 100 g – prémiový zelený čaj matcha z japonského města Uji v prefektuře Kjóto – jemně mletý japonský čaj matcha
606,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix

Niederegger marcipánová příchuť cappuccino 10 sáčků 220g
741,77 Kč/1kg
163,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lofbergs Magnifika Medium Roast mletá káva 500g
558,48 Kč/1kg
279,24 Kč
Prodejce: Zyrafka

Kawa Zbożowa Inka bezglutenowa 100 g
1 087,40 Kč/1kg
108,74 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick Gold rozpustná instantní pražená káva Arabica 100g
1 982,40 Kč/1kg
198,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kávový krém (prášek) Satro Creamer CW 40, 750 g
180,12 Kč/1kg
135,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Café HAG 18279 Kaffee Hag Klassisch Mild 500g
609,08 Kč/1kg
304,54 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan100g
11 475,30 Kč/1l
1 147,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wiener Verführung - entkoff. gemahlen 500g | SONNENTOR
1 070,70 Kč/1kg
535,35 Kč
Prodejce: taleoo

Cafédirect Machu Picchu instantní káva, 100 g
5 174 666,80 Kč/1kg
620,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

NESCAFÉ 13106063 NESCAFÉ ESPRESSO CONCENTRATE STYLE Black Instantní káva, jemná směs zrn Arabica a Robusta, 16 x 30,0 ml
808,68 Kč/1l
404,34 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mahmood Coffee Turecká káva, středně pražená, 220 g v plechové dóze
650,00 Kč
Prodejce: Exporgin
2 954,55 Kč/1kg

Slim Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
409,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 272,00 Kč/1kg

Žaludová káva (tuba) 200gDARY NATURY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg

Káva z pampelišky ORZECHOWA 150g POLSKÝ MNISZEK



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
548,11 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 884,79 Kč/1kg

Přírodní přírodní pampelišková káva 150g POLSKÁ PAMPELIŠKOVÁ KÁVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
533,71 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 809,00 Kč/1kg

Káva Arabica a kardamom 250g mletá. Směs se zeleným kardamonem pro lahodnou chuť.
506,19 Kč
Prodejce: LaProve
2 024,76 Kč/1kg

Čerstvě mletá káva 250 g – Kimbo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,77 Kč
Prodejce: Serica
1 133,69 Kč/1kg

Pedro's Active Coffee Ground 100 G
461,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 617,40 Kč/1kg

Lucaffe MR. EXCLUSIVE 100 % Arabica, mletá káva, plechovka 250 g
538,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 153,76 Kč/1kg

Kurukahveci Mehmet Efendi Turecká káva 250 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
235,23 Kč
Prodejce: CasteloStore
940,92 Kč/1kg

Mahmood Coffee Turecká káva 100 g – středně pražená, jemně mletá
425,00 Kč
Prodejce: Exporgin
4 250,00 Kč/1kg

Delecta Kujawianka Kawa Zbożowa 500 g
352,75 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,50 Kč/1kg

Pampelišková káva s adaptogeny - ASHWAGANDA 150g
235,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 236,84 Kč/1kg

Dallmayr Prodomo 250g mletá káva, filtrovaná káva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
502,51 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 010,04 Kč/1kg

Lavazza Crema e Gusto Classico mletá káva 250 g, balení po 4 ks
1 012,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pellini Top Arabica 100% gemahlen Kaffee 250gr.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
583,69 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 334,76 Kč/1kg

Pampelišková káva s bodlákem, brukev a artyčok 150g POLSKÝ MNISZEK
218,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
1 147,37 Kč/1kg

Jacobs Mletá káva Gold 250 g
239,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
959,96 Kč/1kg

Akumulátorová stříkací pistole elektrická 21V lithiová baterie dobíjecí 1000ml EU zástrčka 200?240V
2 319,30 Kč
Prodejce: Zanjo24