Pringles, edice "Passport Flavours", příchuť italského pesta, 165 g
331,00 Kč
2 006,06 Kč / 1kg
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g581,62 Kč/1kg
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g567,40 Kč/1kg
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)503,68 Kč/1l
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monini Veganské pesto Genovese 190 g
362,26 Kč/1kg
126,79 Kč
Prodejce: Katomix

Bertolli Pesto all'Arrabbiata 135g - Pikantní italské chilli pesto
1 101,85 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Červené pesto s ořechy Łowicz 180 g
402,28 Kč/1kg
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Pesto - Calabrese 135g
719,33 Kč/1kg
97,11 Kč
Prodejce: taleoo

Rummo Pesto Calabrese 190g – Pikantní italské pesto s rajčaty a feferonkami
867,05 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Rummo Pesto Rosso – červené rajčatové pesto
867,05 Kč/1l
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Cremigé pesto calabrese, 125 g | BYODO
718,64 Kč/1kg
89,83 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 1203365, Pestová omáčka, 120 g, 1697 kJ, 411 kcal, 4,75 g, 12,3 g
747,23 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Italská rajčatová dřeň v trojobalu - Mumie
266,01 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tigullio Pesto Genovese Tradizionale 500g – Originální italské bazalkové pesto
719,54 Kč/1kg
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Barilla Pesto Genovese 190 g italské bazalkové pesto
361,37 Kč/1l
68,66 Kč
Prodejce: foodperium

Barilla Pesto Vegan Basilico 195 g italské veganské bazalkové pesto
446,27 Kč/1l
97,46 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,56 Kč
Prodejce: foodperium

Pesto - Basilikum ohne Käse 125ml | ISANA
660,24 Kč/1l
82,53 Kč
Prodejce: taleoo

Moje super pesto - bazalkové a kešu 17g
2 284,71 Kč/1kg
38,84 Kč
Prodejce: taleoo

Rajčatová omáčka – Vegetariánská boloňská omáčka, 330 ml | SANCHON
292,61 Kč/1l
96,56 Kč
Prodejce: artbook-service

Pesto Genueser, 130 g - Ranise
1 993,85 Kč/1l
259,20 Kč
Prodejce: italia-genuss
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Středomořské chuťové zážitky v křupavé formě. Pringles Passport
Flavours Italian Style Pesto spojují nezaměnitelnou křupavost oblíbených
chipsů s chutí italského pestos. Pikantní bylinkové tóny se snoubí s jemnými
náznaky bazalky a vytvářejí aromatickou chuťovou symfonii. Pečlivě
vyměřené složení dodává každému chipsu výraznou, a přitom rafinovanou
chuť. Díky svému charakteristickému tvaru jsou tyto chipsy ideální ke
sdílení a jako svačina. Ať už při pohodovém večeru s přáteli nebo jako
zvláštní svačinka, tato příchuť přináší italský šarm do každého okamžiku.
Připravte se na lahodnou chuťovou cestu s inspirací ze Středomoří.
- Seznam přísad
- SLADKÉ POTRAVINY: Prášek bramborové kaše, slunečnicové oleje, kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, kořenící směs s příchutí pesta (laktóza {MLÉKO}, maltodextrin, cukr, jedlá sůl, zesilovače chuti {monosodná sůl glutamátu, disodná sůl 5'-ribonukleotidů}, česnekový prášek, bylinky {petržel})
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 522,00 kcal, 2.177,00 kJ; Tuky: 30,00 g; z toho nasycené tuky: 2,70 g; Sacharidy: 55,00 g; z toho cukry: 3,50 g; Bílkoviny: 5,40 g; Sůl: 0,60 g; Vláknina: 5,00 g
- Hmotnost
- 165 g
- Potravinářský podnik
- Kellogg's Eggestraat 1 2800 Mechelen Belgien
- Prodejní název
- Slanká svačina s příchutí pesta.
- Výrobce
- Pringles
- Číslo produktu
- 7019506000
- Kód EAN
- 5053990195053
- Seznam přísad
- SLADKÉ POTRAVINY: Prášek bramborové kaše, slunečnicové oleje, kukuřičná mouka, PŠENIČNÁ mouka, kořenící směs s příchutí pesta (laktóza {MLÉKO}, maltodextrin, cukr, jedlá sůl, zesilovače chuti {monosodná sůl glutamátu, disodná sůl 5'-ribonukleotidů}, česnekový prášek, bylinky {petržel})
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 522,00 kcal, 2.177,00 kJ; Tuky: 30,00 g; z toho nasycené tuky: 2,70 g; Sacharidy: 55,00 g; z toho cukry: 3,50 g; Bílkoviny: 5,40 g; Sůl: 0,60 g; Vláknina: 5,00 g
- Hmotnost
- 165 g
- Potravinářský podnik
- Kellogg's Eggestraat 1 2800 Mechelen Belgien
- Prodejní název
- Slanká svačina s příchutí pesta.
- Výrobce
- Pringles
- Číslo produktu
- 7019506000
- Kód EAN
- 5053990195053
K tomu se hodí také

Pringles Pizza Chips 165g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní příchutí pizzy
584,79 Kč/1kg
96,49 Kč
Prodejce: LAVONIO

Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
214,26 Kč
-97,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Mystery Flavour Chips 165 g – Křupavé bramborové lupínky s tajnou příchutí
2 253,45 Kč/1kg
371,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Pringles FLAME Hot Cheese and Chili Flavour Stapelchips 160g
500,69 Kč/1kg
80,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Hot Mexican Chilli und Lime Stapelchips balení 160g
501,25 Kč/1kg
80,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Cheese & Oignon, Bramborové lupínky, 165 g, Sýr, Cibule, 30 g, 503 kcal, 2106 kJ
565,21 Kč/1kg
93,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Trolli Prstýnky Mix XXL – ovocně-kyselé, výhodné balení, 350 g
173,86 Kč/1kg
60,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Didden Pesto Dressing s olivovým olejem Pesto Dressing mit Olivenöl 240ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Rukojeť postřikovače spouštěcí pistole Zemědělské postřikovače Příslušenství Součást Zahradní kontrola plevelů #1
394,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Barilla Pesto Rosso, 200 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
114,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
600,42 Kč/1kg

Barilla Pesto Pomodori Secchi s křupavými kousky rajčat 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
567,40 Kč/1kg

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Plechovka, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
113,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
597,26 Kč/1kg

Oro di Parma Sugo typická italská rajčatová omáčka bylinky 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
171,55 Kč/1kg

Pesto alla Genovese bazalková omáčka klasická italská 500 g
481,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
581,62 Kč/1kg

Casa Rinaldi Pesto Genovese s olivovým olejem silně ochucené čerstvé 180g
218,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
625,54 Kč/1kg

Tigullio Pesto Alla Genovese Pesto mit Nüssen (500ml Glas)
251,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
503,68 Kč/1l