UNIQ voskové kuličky Rose 100 g – tvrdé voskové kuličky na depilaci s vůní růží
299,00 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Epilační stroj na odstraňování chloupků elektronický ohřívač vosku, horký voskový stroj růžový600,44 Kč
Prodejce: A_und_G

Další informace o reklamě
Veet - EASY WAX elektrická roll-on sada535,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
200 dílů / šarže depilační hadřík vosk depilace noha obličej ruka papír275,06 Kč
Prodejce: A_und_G

Další informace o reklamě
Eveline Cosmetics Sensitive Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění641,52 Kč/1l
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

Brazilské systémové voskové kuličky černé 1000g
1 609,81 Kč/1kg
1 730,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

UNIQ Voskové perličky Med 400 g – pružný tvrdý vosk k depilaci bez depilačních pásků
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FashionGirl

ITALWAX White Chocolate 500 g – tvrdý vosk v kuličkách na depilaci
1,26 Kč/1kg
629,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sibel Depilační vosk pro citlivou pokožku 110ml
918,18 Kč/1l
101,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Tvrdý vosk na depilaci QUICKEPIL růžový 1kg
509,25 Kč
-120,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
389,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

NEOMANN Wax n'Roll, voskový váleček se 2 náplněmi vosku
0,80 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: neoruby

Sada voskových perliček UNIQ s vůní levandule, 500 g – ohřívač vosku a 10 aplikátorů na depilaci
5 579,00 Kč
-4 600,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
979,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FashionGirl

Depilační vosk QUICKEPIL - rolka 110g růže
58,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

NEOMANN voskové perly pro depilaci voskem 450 g tvrdého vosku s vůní mléka nebo vosku pro bezbolestnou depilaci voskovými perlami - pro všechny ohřívače vosku
677,78 Kč/1kg
305,00 Kč
Prodejce: neoruby

Sibel Epil'Hair Pro Depilační vosk na obličej a tělo 800 ml
513,57 Kč/1kg
511,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Jednorázový vosk s vůní mučenky 1000 g
1 730,89 Kč/1kg
1 748,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Veet 5900627024128, 15 ml, Normální pokožka, 1 kusů
3 048 900,08 Kč/1kg
304,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jemné voskové perly jahoda 1 kg
589,54 Kč/1kg
665,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Depilační vosk QUICKEPIL - rolka 100g azulen
500,00 Kč/1l
58,00 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyzkoušejte jemné a účinné odstraňování chloupků v pohodlí domova s voskovými kuličkami UNIQ Rose. Tyto vysoce kvalitní kuličky z tvrdého vosku voní příjemnou vůní růží a zajistí vám hladkou pokožku bez obvyklého stresu spojeného s návštěvou salonu.
Hlavní výhody
- Méně bolestivé než tradiční depilace voskem, příjemné použití
- Vhodné pro všechny typy pleti, šetrné i k citlivým partiím
- Příjemná vůně růží zajišťuje relaxační wellness zážitek
- Snadné dávkování a rychlé roztavení
Detaily produktu
- Značka: UNIQ
- Obsah: 100 g voskových perliček
- Vůně: růže
- GTIN: 5713895001834
Ideální pro
- Profesionální depilaci v pohodlí domova
- Uživatelé, kteří hledají šetrnější alternativu ke klasickému holení nebo epilaci
- Všechny, kteří ocení dlouhodobě hladkou pokožku s nádechem u
- Složení
- Neplatí – příslušenství/nářadí bez kosmetického složení. Materiály viz popis produktu.
- Výrobce
- Uniq
- Kód EAN
- 5713895001834
- Složení
- Neplatí – příslušenství/nářadí bez kosmetického složení. Materiály viz popis produktu.
- Výrobce
- Uniq
- Kód EAN
- 5713895001834
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(131)Počet hodnocení: 131




4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(15)Počet hodnocení: 15




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(79)Počet hodnocení: 79




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(501)Počet hodnocení: 501




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(26)Počet hodnocení: 26




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(4596)Počet hodnocení: 4596




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(238)Počet hodnocení: 238




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(152)Počet hodnocení: 152




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(1468)Počet hodnocení: 1468




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(543)Počet hodnocení: 543

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA

NEOMANN Waxer II Waxing Kit, ohřívač vosku pro epilaci chloupků s elektrickým ohřívačem | Profesionální sada s 300g kuličkami, 20 špachtlí
0,80 Kč/1l
799,00 Kč
Prodejce: neoruby

Brazilské systémové voskové kuličky černé 1000g
1 609,81 Kč/1kg
1 730,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
49 664,83 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

T90 Android 16 tablet s klávesnicí a stylusem - 11"tablet, 24+128GB/2TB TF,1920x1200FHD+, osmijádrový procesor, 8000 mAh, Face ID, 13MP+5MP,GPS
2 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

FISCHER 50600 Dětská sedačka na kolo FISCHER, šedá / černá
4 849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 90 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
2 247,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 538,07 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

1 kg horkých voskových kuliček, levandulové voskové kuličky s 20 dřevěnými špachtličkami Jemná depilace voskem na obličej, nohy, bikiny a tělo
1 173,64 Kč/1l
1 173,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Dřevěná špachtle velká 150x18x1,8 mm - 150 ks
3 133,33 Kč/1kg
94,00 Kč
Prodejce: SimplyBeauty

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Matrace 180x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
5 999,99 Kč
Prodejce: hatservice

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Epilační stroj na odstraňování chloupků elektronický ohřívač vosku, horký voskový stroj růžový



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
600,44 Kč
Prodejce: A_und_G

200 dílů / šarže depilační hadřík vosk depilace noha obličej ruka papír



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
275,06 Kč
Prodejce: A_und_G

Pudr Talcum comfort 300 g
1 142,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 809,97 Kč/1l

EKO-HYGIENA vosková špachtle MINI úzká – 100 kusů
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Depilační přístroj Bolusso | sada pro depilaci | ohřívač vosku v balení | 5 druhů voskových zrn (500 g) | 50 voskových tyčinek | nastavitelná teplota 30-120 °C
1 299,95 Kč
Prodejce: ShopToppers
1 039,96 Kč/1kg

Snä Epil depilační teplý vosk 250 ml, balení 2 ks (2 x 250 ml)
415,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,72 Kč/1l

RUMBIGO tvrdý vosk v granulích 500 g - Objevte hedvábně hladkou pokožku bez obětí! Profesionální epilace bez proužků
159,00 Kč
Prodejce: Really
318,00 Kč/1l

RUMBIGO tvrdý vosk v granulích 500 g - Objevte hedvábně hladkou pokožku bez obětí! Profesionální epilace bez proužků
159,00 Kč
Prodejce: Really
318,00 Kč/1l

Eveline Cosmetics Sensitive Epil – depilační krém, hydratace, zklidnění
80,19 Kč
Prodejce: Eveline_Cosmetics
641,52 Kč/1l