2,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Gel pod sprchu pro suchou pokožku s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Sweet Dreams, 400 ml520,00 Kč/1l
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI

Další informace o reklamě
Bioderma Atoderm Sprchový gel, 1l - Čistý a jemný sprchový gel pro citlivou pokožku, hydratuje a chrání. Navržen dermatology, vhodný i pro dětskou pokožku.448,00 Kč/1l
448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
FARMONA my'Bio Pečující, hydratační sprchový gel s rakytníkem, 500 ml864,60 Kč/1l
432,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
KORRES Sprchový gel Jasmine 400ml Jasmine655,42 Kč/1l
411,93 Kč
-149,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
262,17 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Lactovit Vyživující sprchový gel 500 ml
257,20 Kč/1kg
144,03 Kč
Prodejce: Visage

Vyživující sprchový krém (Skin Nourishing Shower Cream) 300 ml
2 240,93 Kč/1l
672,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dove Nourishing Silk Duschgel 600 ml
460,78 Kč/1l
276,47 Kč
Prodejce: somnia24

Palmolive Sprchový gel Naturals Almond 750 ml
170,47 Kč/1l
127,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sprchový gel Shea Butter (Soft Care Shower) 250 ml
1 591,48 Kč/1l
397,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel UreaRepair (Shower Gel), 400 ml
1 198,50 Kč/1l
479,40 Kč
Prodejce: apohealth

Tabaibaloe Aloe Vera sprchový gel 750 ml
341,33 Kč/1l
256,00 Kč
Prodejce: Pryor-Distribution

Allergika sprcha a krém do koupele jemný 500 ml
780,42 Kč/1kg
525,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Regenerační sprchový gel s mléčnými proteiny Lactourea, 300 ml
0,53 Kč/1l
158,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milva sprchový gél peeling 300 ml
316,67 Kč/1l
95,00 Kč
Prodejce: Milva

Lactovit LactoUrea, tuhý sprchový gel
0,25 Kč/1l
125,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lirene Arganový vyhlazující sprchový gel, 400 ml
648,62 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kneipp Silky Secret sprchový krém (200 ml)
3 527,55 Kč/1l
851,73 Kč
-146,22 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Sprchový gel Inecto Argan 500 ml
245,04 Kč/1l
122,52 Kč
Prodejce: ALG-Outlet

Linola Sprcha a mycí gel, 100 ml
2 015,20 Kč/1l
201,52 Kč
Prodejce: apohealth

MONOI sprchový gel 1000 ml
364,03 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tuhý sprchový gel s bambuckým máslem a pantenolem O'shy Soft Silk 400 ml
EAN: 4820263233788
SKU: PROGRUP_33788
Tuhý sprchový gel O'SHY Soft Silk 400 ml je jemný kosmetický produkt určený pro každodenní péči o pokožku celého těla. Jeho složení bylo obohaceno o bambucké máslo, známé svými intenzivně hydratačními a regeneračními vlastnostmi, a pantenol, který pomáhá zmírňovat podráždění a podporuje regenerační procesy pokožky. Produkt dokonale čistí a zároveň zanechává pokožku jemnou, sametovou a příjemnou na dotek.
Jak používat? Naneste malé množství gelu na vlhkou pokožku těla, jemně masírujte, dokud se nevytvoří pěna, a poté důkladně opláchněte vodou. Použití produktu umožňuje každodenní péči, obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky a chrání ji před pocitem suchosti.
Kompletní složení produktu:
- Aqua
- Sodium Laureth Sulfate
- Cocamidopropyl Betaine
- Glycerin
- Butyrospermum Parkii Butter (bambucké máslo)
- Panthenol
- Parfum
- Citric Acid
- Phenoxyethanol
- Sodium Chloride
- Ethylhexylglycerin
Informace o bezpečnosti: Produkt je dermatologicky testován. V případě alergické reakce nebo podráždění přestaňte používat. Vyhněte se kontaktu s očima – v případě zasažení očí je důkladně opláchněte vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí.
EAN: 4820263233788
SKU: PROGRUP_33788
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Gel pod sprchu
- Výrobce
- PROGRUP
- Kód EAN
- 4820263233788
- Hmotnost
- 500 g
- Objem
- 400 ml
- Složení
- Gel pod sprchu
- Výrobce
- PROGRUP
- Kód EAN
- 4820263233788
K tomu se hodí také

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l
189,80 Kč/1l
948,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dermalogica čistící pěna Clearing Skin Wash 500 ml
3 521,60 Kč/1l
1 760,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Parfémovaný sprchový gel 200ml
6 136,70 Kč/1l
1 227,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Fenjal Sprchový olej Classic Přírodní olej a klasická vůně 225ml
637,38 Kč/1l
143,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Isdin Germisdin Original sprchový gel bez mýdla 1000ml
383,00 Kč/1l
383,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!
542,97 Kč/1l
542,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Eau De Rochas - sprchový gel, 500 ml
1 273,38 Kč/1kg
764,03 Kč
Prodejce: somnia24

Magno Classic, Sprchový gel, 550 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Smíšená pleť
245,45 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dior Fahrenheit, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Pánské, Tělo, AQUA (WATER) ● SODIUM LAURETH SULFATE ● POLYSORBATE 20 ● PARFUM (FRAGRANCE) ● LAURETH-3...
6 076,40 Kč/1l
1 215,28 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir Body Wash, Sprchový gel, 200 ml, Dospělí, Ženy, Tělo, Univerzální
6 375,05 Kč/1l
1 275,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

AXE COLLISION Duschgel
216,00 Kč/1l
54,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Koupelový a sprchový gel Rhubarb & Rose (Bath & Shower Gel) 300 ml
2 878,37 Kč/1l
863,51 Kč
Prodejce: EasoMagno

Irish Spring | Sprchový gel 5 v 1 - 591 ml - Čisticí - Hydratační - Šampon
329,93 Kč/1l
194,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Marbert Gel Man Classic koupelový a sprchový gel
1 224,97 Kč/1l
489,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml
559,86 Kč/1l
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Versace Versense Bath & Shower Gel 200Ml
1 883 439,91 Kč/1kg
470,86 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprchový gel Fa – Bali Kiss, 250 ml
9 645,60 Kč/1l
754,25 Kč
-271,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
482,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Regenerační pleťový krém pro mastnou a aknózní pleť Isorepair (Cream) 50 ml
12 105,80 Kč/1l
605,29 Kč
Prodejce: apohealth

Thierry Mugler, Alien, Shower Gel & Shampoo 2-In-1, 200 ml
9 757,80 Kč/1l
1 951,56 Kč
Prodejce: mein-Lieblingsduft

Royal Oud - sprchový gel, 250 ml
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nuxe, Sweet Lemon, Cleansing, Shower Gel, For All Skin Types, 750 ml
638,23 Kč/1l
478,67 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ALLERGIKA čisticí tekutina pro velmi citlivé oči a obličej, 200 ml roztok
365,86 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

BALNEUM INTENSIV Sprchový a mycí gel 200 ml PZN 01541330
1 223,15 Kč/1l
244,63 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Sprchový gel Expedition Reserve (A Rich Luxurious & Cleansing Body Wash) 250 ml
3 305,20 Kč/1l
826,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sprchový gel pro muže NightPanther (Body-Hair-Face Wash), 1000 ml
202,75 Kč/1l
202,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Collistar Talasso Shower Cream, Sprchový krém, 250 ml, Adults, -, Ženy, Tělo, Mandle
6 719,80 Kč/1l
1 679,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml
600,82 Kč/1l
600,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Baldessarini Sprchový Gel pro Muže 150 ml
1 961,33 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Gel pod sprchu pro tělo s bambuckým máslem a panthenolem O'shy Soft Silk, 400 ml



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
208,00 Kč
Prodejce: EDANTI
520,00 Kč/1l

Natureza SOS Bath of Vitamins maska na vlasy 1000 ml
1 226,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 226,99 Kč/1l

PRIJA tekutý šampon/sprchový gel ženšen 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
948,98 Kč
Prodejce: Provantis
189,80 Kč/1l

Čisticí přípravek Octenisan 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
165,69 Kč
Prodejce: apohealth
331,38 Kč/1l

Dsquared2 Icon Pour Homme SG 200 ml M
413,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 068,55 Kč/1l

L'Occitane Verveine, Sprchový gel, 500 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Univerzální pleť



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 368,14 Kč
Prodejce: VogueVista
2 736,28 Kč/1l

Zvláčňující sprchový a koupelový olej pro citlivou pokožku Lipikar Huile Lavante AP+ (Lipid-Replenishing Cleansing Oil), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
817,84 Kč
Prodejce: Serica
817 839,96 Kč/1l

5 x Balea MED - sprchový gel Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
899,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
719,20 Kč/1l

La Roche-Posay Lipikar sprchový gel Gel Lavant 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
600,82 Kč
Prodejce: Serica
600,82 Kč/1l

Mustela Gentle Cleansing Gel, Delikatny żel do mycia ciała i włosów, 500ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
279,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
559,86 Kč/1l

L'Occitane Almond, Sprchový olej, 250 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Univerzální pleť
945,79 Kč
Prodejce: VogueVista
3 783,16 Kč/1l

5 x alverde přírodní kosmetika MEN - Sprchový gel 3v1 Active Nature (5 x 200 ml)
799,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
799,00 Kč/1l

Bioderma Atoderm Huile, hydratační olej do koupele a sprchy, 1000 ml - Dlouhodobý!



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
542,97 Kč
Prodejce: Serica
542,97 Kč/1l

L'Occitane Cap Cédrat Shower Gel, Sprchový gel, 250 ml, Dospělí, Pánské, Tělo a vlasy, Normální pokožka
837,42 Kč
Prodejce: VogueVista
3 349,68 Kč/1l

Sprchový gel AVON Secret Lagoon 720ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm Intensive - Hydratační gel pro atopickou pleť, 500 ml
562,44 Kč
Prodejce: Serica
1 124,88 Kč/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 448,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders
7 240,00 Kč/1l

Sprchový gel s vůní maliny a rybízového likéru (Shower Gel) 720 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
844,93 Kč/1l

Bioderma Atoderm, Sprchový gel, 1000 ml, Dospělí, Unisex, Tělo, Suchá pokožka, Citlivá pokožka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
442,22 Kč
Prodejce: Serica
442,22 Kč/1l

LaQ, Čistící gel a šampon pro krávy, 300 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 703,27 Kč/1l