Haribo Zoute Rijen 175 g – slané lékořicové tyčinky, ideální pro svačinu a sdílení

116,77 Kč

667,26 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
478,50 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
Salmiak Rocks kousky lékořice s cukrářskou náplní salmiak 1000g
274,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
274,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 150 kusů HARIBO Slané řady
150 kusů HARIBO Slané řady
564,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Lauriertjes Lékořicové bonbóny 110g – Sladké lékořicové bonbóny, ideální pro svačinu
Klene Lauriertjes Lékořicové bonbóny 110g – Sladké lékořicové bonbóny, ideální pro svačinu
1 255,36 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – křupavé svačinky bez cukru a bez přidaného cukru
Klene Zoute Ovaaltjes Suikervrij 110 g – křupavé svačinky bez cukru a bez přidaného cukru
1 110,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lékořicové bonbony Venco Droptoppers 225 g – Sladké a silné, ideální na svačinu
Lékořicové bonbony Venco Droptoppers 225 g – Sladké a silné, ideální na svačinu
613,73 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Walkers Liquorice Toffees 750 g – sladké, jemné lékořicové bonbóny na svačinu
Walkers Liquorice Toffees 750 g – sladké, jemné lékořicové bonbóny na svačinu
574,99 Kč/1kg
431,24 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Salmiakschelpen Lékořice 180g – Intenzivní salmiak-lékořicová bonbónová svačina
Venco Salmiakschelpen Lékořice 180g – Intenzivní salmiak-lékořicová bonbónová svačina
589,50 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Katja Zoete Veters Aardbei 125g – Svačina s ovocně-sladkou jahodou-lékořice
Katja Zoete Veters Aardbei 125g – Svačina s ovocně-sladkou jahodou-lékořice
593,04 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Zoute & Salmiak Mix 270g – kousky lékořice slané a obsahující salmiak
Klene Zoute & Salmiak Mix 270g – kousky lékořice slané a obsahující salmiak
590,41 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cukrovinky Haribo 160g
Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Venco Honingdrop 235g – Sladká lékořice s příchutí medu, ideální ke svačině
Venco Honingdrop 235g – Sladká lékořice s příchutí medu, ideální ke svačině
587,62 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo Zoute Bommen 160g – slané lékořicové bonbony, originální kvalita
Haribo Zoute Bommen 160g – slané lékořicové bonbony, originální kvalita
430,00 Kč/1kg
68,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
Venco Droptoefjes lékořicové bonbóny 250g - sladké a kořeněné kousky lékořice
552,36 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
Klene Pinpassen Lékořice 210g – Sladké lékořicové bonbóny s intenzivní chutí
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
Klene Salmiakriksen Zacht Slaná lékořice 210g – jemné kousky salmiakové lékořice
682,95 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
Klene Dropgums Suikervrij 110 g – lékořicové gumičky bez cukru, lahodné a ideální
1 255,36 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Haribo Zoute Rijen 175 g – Lahodné slané lékořicové tyčinky s ovocným salmiakovým tónem, ideální pro všechny milovníky lékořice. Překvapivá kombinace ovocné chuti a slaného koření dělá z těchto tyčinek skutečnou klasiku. Ideální pro občerstvení a sdílení s rodinou a přáteli. Bez umělých barviv. Praktické 175g balení na cesty nebo doma. Složení: cukr, glukózový sirup, dextróza, želatina, aroma, extrakt z kořene lékořice, ovocné a rostlinné koncentráty (světlice barvířská, jablko, kozí koza, citron, spirulina, černý rybíz), včelí vosk, karnaubský vosk, sirup z invertního cukru. Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1482 kJ (349 kcal), tuky <0,5 g, z toho nasycené 0,1 g, sacharidy 81 g, z toho cukry 67 g, bílkoviny 6 g, sůl 0,02 g.
Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, dextróza, želatina, aroma, extrakt z lékořice, ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, kozí koza, citron, spirulina, černý rybíz, obalovací látka: bílý a žlutý včelí vosk, karnaubský vosk, sirup z invertního cukru
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1482 kJ (349 kcal) Tuky: < 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 81 g z toho cukry: 67 g Bílkoviny: 6 g Sůl: 0,02 g
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
HARIBO THE NETHERLANDS & BELGIUM B.V., Hanzepoort 1, 4811 XE Breda, NL
Prodejní název
Haribo slané řádky
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
4001686111239

Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, dextróza, želatina, aroma, extrakt z lékořice, ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, kozí koza, citron, spirulina, černý rybíz, obalovací látka: bílý a žlutý včelí vosk, karnaubský vosk, sirup z invertního cukru
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1482 kJ (349 kcal) Tuky: < 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 81 g z toho cukry: 67 g Bílkoviny: 6 g Sůl: 0,02 g
Hmotnost
175 g
Potravinářský podnik
HARIBO THE NETHERLANDS & BELGIUM B.V., Hanzepoort 1, 4811 XE Breda, NL
Prodejní název
Haribo slané řádky
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
4001686111239
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg