Sultana Fruitbiscuit Naturel 218g – Křupavá ovocná sušenka, přírodní svačina

138,09 Kč

633,44 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

út 13. – pá 16. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
Máslové sušenky 20% bez cukru 135 g Bogutti
160,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Walkers Ovocné a citronové sušenky s rybízem a citronem 150g
Walkers Ovocné a citronové sušenky s rybízem a citronem 150g
777,60 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
Coppenrath Mini máslo Spekulatius bez cukru a laktózy 150g
573,87 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
86,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
355,60 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
71,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Křupavá ovocná sušenka
Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Křupavá ovocná sušenka
633,44 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
Laurieri Scrocchi Zeezout Bezlepkové křupavé sušenky, 100 g
1 487,50 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Leev Havercrackers Naturel 100 g – křupavá, přírodní ovesná sušenka
Leev Havercrackers Naturel 100 g – křupavá, přírodní ovesná sušenka
1 434,20 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Verkade Trouwe Vriendjes Cookies 175g – Křupavé sušenky, ideální jako svačina
Verkade Trouwe Vriendjes Cookies 175g – Křupavé sušenky, ideální jako svačina
685,26 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rübli Kekse - Karotte & Dinkel 125g | MOGLI
Rübli Kekse - Karotte & Dinkel 125g | MOGLI
623,60 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dinkelové sušenky Tierlix, 125g | BOHLSENER MÜHLE
Dinkelové sušenky Tierlix, 125g | BOHLSENER MÜHLE
486,24 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,78 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro 4-zrnné celozrnné přírodní sušenky - bezlepkové 150g
4-zrnné celozrnné přírodní sušenky - bezlepkové 150g
697,33 Kč/1kg
104,60 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Herbatniki Leibniz Maślane Klasyczne 100 g
Herbatniki Leibniz Maślane Klasyczne 100 g
315,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
37,81 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tyčinky Griesson Refreshment (150 g)
Tyčinky Griesson Refreshment (150 g)
418,00 Kč/1kg
62,70 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sušenky Cashew Butterkeks, 50 g | ROSENGARTEN
Sušenky Cashew Butterkeks, 50 g | ROSENGARTEN
971,60 Kč/1kg
48,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sartorelli krekry s kakaovo-lískooříškovou náplní, 150 g - Křupavá svačina s čokoládovo-oříškovou náplní
Sartorelli krekry s kakaovo-lískooříškovou náplní, 150 g - Křupavá svačina s čokoládovo-oříškovou náplní
1 901,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
285,15 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Karibix – Celozrnné ovocné sušenky z ovesné mouky, 125 g | BOHLSENER MÜHLE
Karibix – Celozrnné ovocné sušenky z ovesné mouky, 125 g | BOHLSENER MÜHLE
486,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
60,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
LEIBNIZ 20990 LEIBNIZ Čokoládové máslové sušenky „CHOCO VOLLMILCH“, 125 g
3 249,04 Kč/1kg
406,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Verkade Shuttles Cheese & Cibulová svačina, 150 g – slané sýrové sušenky
Verkade Shuttles Cheese & Cibulová svačina, 150 g – slané sýrové sušenky
636,33 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Krakuski máslové sušenky 201 g
Krakuski máslové sušenky 201 g
218,35 Kč/1kg
43,67 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dinkel-Haferkekse 125g
Dinkel-Haferkekse 125g
581,92 Kč/1kg
72,74 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Sultana Fruitbiscuit Naturel 218 g - Křupavá ovocná sušenka s přírodními složkami, bohatá na rozinky a rybíz (35 %), bez umělých barviv a příchutí. Ovocná svačina s vysokým obsahem vlákniny, ideálně balená po 3 sušenkách. Perfektní jako lahodná a výživná svačina pro celou rodinu. Složení: Pšeničná mouka, sušené hrozny, slunečnicový olej, cukr, maltodextrin, rýžová mouka, inulin, sušený syrovátkový permeát (mléko), glukózový sirup, kypřící látky, sůl, sušené odstředěné mléko, přírodní aroma. Výživové hodnoty na 100 g: 1651 kJ (391 kcal), 7,5 g tuků (0,7 g nasycených), 73,5 g sacharidů (31,6 g cukru), 4,4 g vlákniny, 5,7 g bílkovin, 0,56 g soli.
Seznam přísad
Složení: PŠENIČNÁ mouka, sušené hroznové víno 35% (rozinky a rybíz v různém poměru), slunečnicový olej, cukr, maltodextrin, rýžová mouka, inulin, sušený syrovátkový permeát (MLÉKO), glukózový sirup, kypřící látky (uhličitany sodné, difosforečnany), sůl, sušené odstředěné mléko, sušené mléko
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1651 kJ (391 kcal) Tuk: 7,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 73,5 g z toho cukry: 31,6 g Vláknina: 4,4 g Bílkoviny: 5,7 g Sůl: 0,56 g
Hmotnost
218 g
Potravinářský podnik
Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
Prodejní název
Sultana Fruitbiscuit naturel
Výrobce
Sultana
Počet kusů
1
Kód EAN
8710412465046

Seznam přísad
Složení: PŠENIČNÁ mouka, sušené hroznové víno 35% (rozinky a rybíz v různém poměru), slunečnicový olej, cukr, maltodextrin, rýžová mouka, inulin, sušený syrovátkový permeát (MLÉKO), glukózový sirup, kypřící látky (uhličitany sodné, difosforečnany), sůl, sušené odstředěné mléko, sušené mléko
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1651 kJ (391 kcal) Tuk: 7,5 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,7 g Sacharidy: 73,5 g z toho cukry: 31,6 g Vláknina: 4,4 g Bílkoviny: 5,7 g Sůl: 0,56 g
Hmotnost
218 g
Potravinářský podnik
Koninklijke Verkade N.V., Westzijde 103, 1506 BL Zaandam, NL
Prodejní název
Sultana Fruitbiscuit naturel
Výrobce
Sultana
Počet kusů
1
Kód EAN
8710412465046
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sultana Fruitbiscuit Bosvruchten 218g – Křupavá ovocná sušenka s lesním ovocem
Sultana Fruitbiscuit Bosvruchten 218g – Křupavá ovocná sušenka s lesním ovocem
633,44 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sušené hroznové sušenky Sultana s hroznovou náplní, 24 balení po 3 ks (přírodní)
Sušené hroznové sušenky Sultana s hroznovou náplní, 24 balení po 3 ks (přírodní)
15 803,72 Kč/1kg
679,56 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sultana Fruitbiscuit Apple 218g – Křupavá jablečná ovocná sušenka
Sultana Fruitbiscuit Apple 218g – Křupavá jablečná ovocná sušenka
633,44 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Křupavá ovocná sušenka
Sultana Fruitbiscuit Mango Passievrucht 218g – Křupavá ovocná sušenka
633,44 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sultana Knapperrs Kaneel, křupavé skořicové přesnídávky, 207 g, lahodná pochoutka
Sultana Knapperrs Kaneel, křupavé skořicové přesnídávky, 207 g, lahodná pochoutka
589,86 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Sušenka, 250 g, 250 g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
425,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
1 702,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
Nature's Finest KSM-66 Ashwagandha s niacinem, 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
2 433,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
WEEKSY Kokosové sušenky 120g BOGUTTI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,63 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
3 041,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
Walkers Pure Butter Mini Shortbread Fingers chlebíčky 125g
76,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
610,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
Hoppe směs oblíbených sušenek HD708 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
727,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
714,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
Hoppe směs sušenek HD707 150 ks / balení.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
613,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
467,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
Vanilkový croissantový chlebíček rafinovaný moučkovým cukrem 1800g
669,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
372,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
Kambly Bretzeli jemné delikátní švýcarské pečivo 98g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
109,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 121,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
Esser vanilkové půlměsíčky klasické zlaté sušenky 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
316,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
Wicklein Vánoční plechovka norimberských oplatek s ořechy 200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
333,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 665,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
Bonne Maman Malinové tartaletky Himbeere 135 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
729,11 Kč
-109,26 Kč
619,85 Kč
Prodejce: AllYouNeed
4 591,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
Wicklein Elisen mini perníčky s marcipánem a čokoládou 150g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
160,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 072,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
Wicklein jemný norimberský oplatkový perník "Meistersinger", hladký
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
126,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schulte jablečný crumble thaler 2500g
Schulte jablečný crumble thaler 2500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
595,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,32 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
Kambly Butterfly tenké máslové sušenky s mandlemi 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
103,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 036,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
Gullón sušenky s kousky čokolády bez cukru 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 446,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
Wicklein Nürnberger Allerlei perník s jemnou polevou 300g
93,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
311,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
Wicklein Creation 98er Elisen perník pečený s jablečnou polevou 275g
279,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 015,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
Gadeschi Amaretti sušenky s meruňkovými jádry, velké 1000g
277,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,97 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
Alpia Čokoládové preclíky Tmavé čokoládové slané preclíky v čokoládě 140g
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,14 Kč/1kg