Ambition Krupuk Udang 500g – Křupavé krevetové lupínky, ideální jako svačina
226,52 Kč
453,04 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crunchips Pálivá paprika 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g493,67 Kč/1kg
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Křupky solené 150g493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dovgan Smak chlebové křupky s česnekem 120g4 049,92 Kč/1kg
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sýrové bramborové lupínky 100 g
3 570,67 Kč/1kg
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

La Morena Tortilla Chips s mořskou solí, 475 g – Křupavé kukuřičné chipsy ideální ke svačině
447,81 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

XOX jablečné křupky křupavé ovocné a ideální na svačinu 40g
1 406,50 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tortilla chips s příchutí sýra Kukuruku 450 g
246,13 Kč/1kg
172,55 Kč
-56,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,68 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Lay's slané chipsy 200 g
522,48 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Cheetos Chipito Cheese Chips, 24 x 27 g, křupavé sýrové svačinky
1 010,94 Kč/1kg
655,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tortilla chipsy - sýr 75g
581,07 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo

Tortilla Chips Santa Maria solené 475 g – Křupavé a slané, ideální ke svačině
447,81 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Boerderij Pure Chips bez soli 150 g - Přírodní, nesolené bramborové lupínky
814,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Croky Partymix 180g – Křupavá svačina, ideální na večírky
678,33 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tortilla kukuřičné lupínky - Chilli 90g
576,44 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Lisa'sbramborové lupínky s mořskou solí 115 g
808,52 Kč/1kg
92,98 Kč
Prodejce: taleoo

Chio Mixplosions Paprika Svačina 100g – Křupavé bramborové lupínky s paprikou
1 061,10 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Potato Chips - ohne Salz 125g | TRAFO
484,96 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ambition Krupuk Udang 500 g – Křupavé krevetové lupínky z tapiokové mouky s 15% obsahem krevet. Ideální jako lahodná svačina nebo příloha s autentickou chutí. Ideální pro sdílení nebo mezitím. Složení: tapioková mouka, krevety (15%), cukr, pšeničná mouka, sůl. Nutriční hodnoty na 100 g: 384 kcal, 1 g tuků, 0 g nasycených mastných kyselin, 89 g sacharidů, 2 g cukru, 4 g vlákniny, 4 g bílkovin, 0,05 g soli.
- Seznam přísad
- Tapioková mouka, krevety (15%), cukr, pšeničná mouka, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 1608 kJ / 384 kcal Tuk: 1,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 89,00 g z toho cukry: 2,00 g Vláknina: 4,00 g Bílkoviny: 4,00 g Sůl: 0,05 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Polak+Co. import/export b.v., Straatweg 72, 3051CC Rotterdam, NL
- Prodejní název
- Ambice Krupuk udang
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8710647940202
- Seznam přísad
- Tapioková mouka, krevety (15%), cukr, pšeničná mouka, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 1608 kJ / 384 kcal Tuk: 1,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g Sacharidy: 89,00 g z toho cukry: 2,00 g Vláknina: 4,00 g Bílkoviny: 4,00 g Sůl: 0,05 g
- Hmotnost
- 500 g
- Potravinářský podnik
- Polak+Co. import/export b.v., Straatweg 72, 3051CC Rotterdam, NL
- Prodejní název
- Ambice Krupuk udang
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 8710647940202
K tomu se hodí také

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

funny fresh donuts arašídovo-karamelové sladké a slané 110g
594,09 Kč/1kg
65,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MISTER FREE'd – Tortilla chipsy z modré kukuřice – bez lepku a veganské – 135 g
3 985,11 Kč/1kg
537,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
![Obrázek produktu pro [ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/710e27377f6d7ed3c07d6391ff857f5b.webp)
[ 28g ] DONGWON Kořeněné mořské řasy nori, sušené a pražené (8x3,5g) z Koreje
16 371,00 Kč/1kg
163,71 Kč
Prodejce: LAVONIO

XOX Chips "Pepper Devil" s příchutí habanero, extra pikantní, s čistou chilli chutí, 125g
572,80 Kč/1kg
71,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tyrrells Handcooked Sea Salt und Cider Ocet Chips vegan 150g
744,33 Kč/1kg
111,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
143,92 Kč
-6,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
137,76 Kč
Prodejce: Katomix

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Maretti Bruschette Chips oven baked Pizza mit Pizzageschmack 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sal de Ibiza Chips Truffles, bramborové chipsy s bílými lanýžemi
1 546,88 Kč/1kg
193,36 Kč
Prodejce: artbook-service

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
1 960,61 Kč/1kg
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

POM-BÄR® 5783429000 POM-BÄR® Original Chips 12x 30,0 g
2 996,31 Kč/1kg
1 078,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Dlouhé chipsy Bramborová pochoutka Slanina 75 g
507,47 Kč/1kg
38,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
1 415,71 Kč/1kg
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards

Palapa Tortilla Chips natural se solí Kukuřičné tortillové chipsy 450g
290,98 Kč/1kg
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amica Chips Alfredo's Bramborové chipsy s příchutí lanýžů 100 g
716,60 Kč/1kg
71,66 Kč
Prodejce: Spielgeist

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

funny frisch Chipsfrisch maďarský s příchutí kouřové papriky 215g
418,42 Kč/1kg
89,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Crunchips 310465 Crunchips Western Style Chips 150,0 g
493,07 Kč/1kg
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g
427,36 Kč/1kg
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cyrilovy Bramburky české hořčičné chipsy 100 g
333,80 Kč/1kg
33,38 Kč
Prodejce: foodperium

Fripsy křupavé tyčinky, kuřecí příchuť, 50 g
284,60 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lorenz Pommels Original Potato Snack jemně solený a ochucený 75g
4 912,27 Kč/1kg
368,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Roger's Ručně smažené hranolky s paprikou 150 g
565,27 Kč/1kg
84,79 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Brotchips se zelenými olivami a mořskou solí 70 g
513,86 Kč/1kg
35,97 Kč
Prodejce: LAVONIO
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg

funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg

Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg

funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg

funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg

Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg

funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg

funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg

Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg

funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg

funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg

funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg