Chio Party Mix Original 250g – křupavá svačina na párty

95,45 Kč

381,80 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
3 663,75 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
4 416,30 Kč/1kg
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Snack Festival Przysnacki o smaku grillowanego kurczaka 110 g
Snack Festival Przysnacki o smaku grillowanego kurczaka 110 g
3 949,45 Kč/1kg
434,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Crunchips Nachos s příchutí chilli 100 G
Crunchips Nachos s příchutí chilli 100 G
4 257,50 Kč/1kg
425,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi Mix 175 g – Křupavá svačina na večírky a večery
Laurieri Scrocchi Mix 175 g – Křupavá svačina na večírky a večery
606,34 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kluth Hawaii-Mix 200g
Kluth Hawaii-Mix 200g
463,15 Kč/1kg
98,87 Kč
-6,24 Kč
92,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Křupavá bezlepková rýžová svačina
Lucullus Rengginang Kroepoek 250g – Křupavá bezlepková rýžová svačina
616,32 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
3 424,10 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Huober Organic Party slaná křupavá směs chutných kousků 200g, Obrázek vytvořený pomocí AI
Huober Organic Party slaná křupavá směs chutných kousků 200g
241,25 Kč/1kg
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí sýra, 50 g
Fripsy, křupavé tyčinky s příchutí sýra, 50 g
284 600,01 Kč/1kg
14,23 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro XOX Party Cocktailmix slané preclíky a pšeničné sušenky 1000g
XOX Party Cocktailmix slané preclíky a pšeničné sušenky 1000g
186,86 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
186,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Křupavá, rostlinná, lahodná
Treets Crispy Vegan Snack 187 g – Křupavá, rostlinná, lahodná
738,45 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bezlepkové preclíky 45g
Bezlepkové preclíky 45g
1 152,89 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bezlepkové preclíky 45g
Bezlepkové preclíky 45g
1 382,75 Kč/1kg
55,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
1 362,48 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80g – křupavá, bezlepková svačina
Inproba Vegetarian Kroepoek Naturale 80g – křupavá, bezlepková svačina
999,25 Kč/1kg
79,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pikantní krevety VIF 100 g křupavá svačina
Pikantní krevety VIF 100 g křupavá svačina
476,18 Kč/1kg
91,78 Kč
-42%
52,38 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Havlik Precliky české slané preclíky 80 g
Havlik Precliky české slané preclíky 80 g
375,25 Kč/1kg
30,02 Kč
Prodejce: foodperium

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Chio Party Mix Original, 250 g - Křupavá svačinová směs s lahodnou kombinací slaných krekrů, tyčinek a preclíků. Ideální na párty a příjemné večery. Pečená, nikoli smažená, tato party mix nabízí rozmanité a vydatné občerstvení, které je vždy dobře přijato. Složení: pšeničná mouka, slunečnicový olej, palmový olej, bramborový škrob, sůl, bramborový prášek, cukr, sezam, glukózový sirup, cibulový prášek, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), mák, sušená syrovátka, glukózo-fruktózový sirup, tvarohový prášek, pšeničná sladová mouka, emulgátor (mono- a diglyceridy, sušené mléko, sušené mléčné droždí, sušené podmáslí, bramborový extrakt z podmáslí jogurt, koření, sušené plnotučné mléko, barvivo (kurkumin). Může obsahovat stopy sóji. Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1857 kJ (442 kcal), tuky 17 g (z toho nasycené mastné kyseliny 4,9 g), sacharidy 66 g (z toho cukry 7,7 g), vláknina 3,6 g, bílkoviny 9,1 g, sůl 2,5 g.
Seznam přísad
Složení: pšeničná mouka, slunečnicový olej, palmový olej, bramborový škrob, sůl, bramborový prášek, cukr, sezamová semínka, glukózový sirup, cibulový prášek, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), mák, sušená syrovátka, glukózo-fruktózový sirup, sýrový prášek, pšeničné sladové máslo a sušené máslo, emulgátor mléčné bílkoviny, příchuť a mléčné mléko modifikovaný bramborový škrob, droždí, kvasnicový extrakt, jogurt, koření, sušené plnotučné mléko, barvivo (kurkumin). Může obsahovat stopy sóji.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1857 kJ (442 kcal) Tuk: 17 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,9 g Sacharidy: 66 g z toho cukry: 7,7 g Vláknina: 3,6 g Bílkoviny: 9,1 g Sůl: 2,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Intersnack Nederland B.V., Antwoordnummer 115, 7000 AA Doetinchem, NL
Prodejní název
Chio Party mix originální
Výrobce
Chio
Počet kusů
1
Kód EAN
8710532464677

Seznam přísad
Složení: pšeničná mouka, slunečnicový olej, palmový olej, bramborový škrob, sůl, bramborový prášek, cukr, sezamová semínka, glukózový sirup, cibulový prášek, regulátor kyselosti (hydroxid sodný), mák, sušená syrovátka, glukózo-fruktózový sirup, sýrový prášek, pšeničné sladové máslo a sušené máslo, emulgátor mléčné bílkoviny, příchuť a mléčné mléko modifikovaný bramborový škrob, droždí, kvasnicový extrakt, jogurt, koření, sušené plnotučné mléko, barvivo (kurkumin). Může obsahovat stopy sóji.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1857 kJ (442 kcal) Tuk: 17 g z toho nasycené mastné kyseliny: 4,9 g Sacharidy: 66 g z toho cukry: 7,7 g Vláknina: 3,6 g Bílkoviny: 9,1 g Sůl: 2,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Intersnack Nederland B.V., Antwoordnummer 115, 7000 AA Doetinchem, NL
Prodejní název
Chio Party mix originální
Výrobce
Chio
Počet kusů
1
Kód EAN
8710532464677
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg