Mitsuba 114673, Rýžové krekry, Sůl, 100 g, Vietnam
116,77 Kč
1 167,70 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g2 091,75 Kč/1kg
418,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bramborové chipsy Przysnacki s příchutí cibule a uzeného masa 130 g3 222,64 Kč/1kg
451,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g4 422,20 Kč/1kg
442,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G3 668,67 Kč/1kg
440,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Schnitzer 4599, 100 g, 439 kcal, 1847 kJ
784,70 Kč/1kg
78,47 Kč
Prodejce: taleoo

Beskidzkie Paluszki Sezam 100 g
292 700,01 Kč/1kg
56,97 Kč
-48%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
29,27 Kč
Prodejce: Katomix

Dupetky talarki s mořskou solí 80 g
387,88 Kč/1kg
31,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Huober Organic Prinzess Pretzel křupavý preclík se solí 125g
310,88 Kč/1kg
38,86 Kč
Prodejce: taleoo

Krekry - Kmín 100g
831,70 Kč/1kg
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Croutons - Knoblauch 100g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Krekry - parmazán 100g
883,80 Kč/1kg
88,38 Kč
Prodejce: taleoo

Paluszki z sezamem Lubella - chrupiąca przekąska 70 g
257,86 Kč/1kg
18,05 Kč
Prodejce: Katomix

Huoberpreclík dětský špaldový křupavý preclík 125g
389,12 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Mitsuba 114689, 85 g, 540 kcal, 2254 kJ, 135 kcal, 564 kJ, Kapsička
1 561,88 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Podpłomyki Kupiec pizza 70 g
492,43 Kč/1kg
72,99 Kč
-52%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
34,47 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Vollkorn Sticks - Dinkel 100g
419,70 Kč/1kg
41,97 Kč
Prodejce: taleoo

Krakersy pszenne z sezamem, siemieniem lnianym i szałwią hiszpańską 100g
551,30 Kč/1kg
55,13 Kč
Prodejce: Katomix

Inproba Cassave Kroepoek, do křupava pečený na slunečnicovém oleji, 135 g
592,15 Kč/1kg
79,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

VOLLKORN-DINKELSTICKS, NATÜRLICH150 g - ENVOY
2 203,80 Kč/1kg
330,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Rýžové krekry
- Příchuť:
- Sůl
- Kapacita:
- 100 g
- Země původu:
- Vietnam
Mitsuba Sea Salt Crackers 100 g – Křupavé, bezlepkové rýžové krekry s jemnou mořskou solí, ideální k namáčení a vychutnávání. Vyrobeno z 53 % celozrnné rýže a 36 % rýže, rafinované chia semínky a mořskou solí. Vegetariánské, ideální jako vydatná svačina pro příjemný večer nebo svačina inspirovaná Asií. Nutriční hodnoty na 100 g: 421 kcal, 8,9 g tuků, 77,3 g sacharidů, 7,4 g bílkovin.
- Seznam přísad
- Složení: 53 % celozrnná rýže, 36 % rýže, olej z rýžových otrub, 1,4 % chia semínka, maltodextrin, 0,6 % mořská sůl, sůl, cukr, antioxidant (E306), kvasnicový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energie: 1764 kJ (421 kcal) Tuky: 8,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 77,3 g z toho cukry: 0,8 g Vláknina: 1 g Bílkoviny: 7,4 g Sůl: 1,2 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
- Prodejní název
- Krekry z mořské soli Mitsuba
- Výrobce
- Mitsuba
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 114673
- Kód EAN
- 8711299003109
- Seznam přísad
- Složení: 53 % celozrnná rýže, 36 % rýže, olej z rýžových otrub, 1,4 % chia semínka, maltodextrin, 0,6 % mořská sůl, sůl, cukr, antioxidant (E306), kvasnicový extrakt.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energie: 1764 kJ (421 kcal) Tuky: 8,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 77,3 g z toho cukry: 0,8 g Vláknina: 1 g Bílkoviny: 7,4 g Sůl: 1,2 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Mitsuba, P.O. Box 43464, 2504 NL The Hague, Netherlands
- Prodejní název
- Krekry z mořské soli Mitsuba
- Výrobce
- Mitsuba
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 114673
- Kód EAN
- 8711299003109
K tomu se hodí také

Wilthagen Knabbelspek naturel 150g – křupavá, pikantní slaninková přesnídávka
849,53 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bifi Minis balení 10 ks 100g – Pikantní mini salámové svačinky bohaté na bílkoviny
1 700,70 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Máslové sušenky - Galettes 130g
599,62 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Huober Organic Big Crunchy Pretzel Original Flavour 5 x 2 kusy 200g
377,15 Kč/1kg
75,43 Kč
Prodejce: taleoo

Pretzel Pieces Cinnamon Brown Sugar suess knusprig und aromatisch 160g
588,00 Kč/1kg
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wasa Delicate Thin Crackers křupavé jemně kořeněné paprikové 150g
593,27 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Snack a Jacks Rijstwafels BBQ Paprika 103g – Křupavé rýžové koláčky
1 340,68 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Krambals Bruschetta Garden Grill chlebové chipsy 70 g
528,57 Kč/1kg
37,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tarallini, středomořské sušenky, 200 g - Gilli
478,50 Kč/1kg
95,70 Kč
Prodejce: italia-genuss

6x Plasmon il Biscotto dei Grandi 300g + Italská gurmánská vláknina 400g
59,37 Kč/1kg
161,03 Kč
-54,16 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Alka Slon mačkané preclíky Rajčata bylinky preclík 70g
614,29 Kč/1kg
43,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Pšeničná mouka na bagety, certifikovaná Demeter, 1 kg
63,30 Kč/1kg
63,30 Kč
Prodejce: taleoo

Sušenky Sfogle Lime and Pepe 150g - Gran Pavesi
488,57 Kč/1kg
146,57 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Bramborové lupínky s příchutí zelené cibulky 250 g
485,22 Kč/1kg
131,01 Kč
Prodejce: Katomix

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos
410,45 Kč/1kg
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär 8008698039946, Chocolate snacks, Čokoláda, 52 g, Gluten, Laktóza, Palmový olej, Konzervant, Pšenice, 2080 kJ, 496 kcal
1 559,00 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Casa Rinaldi, křupavé sušenky Taralli s extra panenským olivovým olejem, 200 g | Italské křupky z oblasti Apulie
412,25 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

XOX křupavé vepřové kůžičky smažené a ochucené balení 50g
1 057,20 Kč/1kg
52,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crisco Shortening 450g vegetariánský
613,64 Kč/1kg
355,28 Kč
-79,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
276,14 Kč
Prodejce: AdultShopOne

Patak's Pappadum Snack, jemně solené, 70 g – křupavá indická svačina
2 277,29 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Saltletts 67793 Saltletts Maxi Sticks Kekse 125,0 g
2 932,72 Kč/1kg
366,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Leev Linzenwafels Paprika 117g – Křupavé, pikantní čočkové oplatky svačina
1 362,48 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs krekerů, 350 g
175,66 Kč/1kg
61,48 Kč
Prodejce: Katomix

funny fresh Kruspers Sour Cream Style lahodně ochucený vegetariánský 120g
516,08 Kč/1kg
61,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Havlik solené tyčinky české 90 g
181,78 Kč/1kg
16,36 Kč
Prodejce: LAVONIO

Mitsuba 114674, Rýžové krekry, Wasabi, 100 g, 425 kcal, 1795 kJ, Blistr
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Amor di Pane křupavé tyčinky s olivovým olejem a sezamovou příchutí 125g
322,08 Kč/1kg
41,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

funny fresh preclík mini preclík rafinovaný s mořskou solí 160g
315,25 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sýrové tyčinky 100g
1 001,10 Kč/1kg
100,11 Kč
Prodejce: taleoo

Hellma 70101516 Mini preclíkové sušenky - cca 70 sáčků
513,16 Kč/1kg
538,82 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 926,60 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
418,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 091,75 Kč/1kg

Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,41 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 376,71 Kč/1kg

Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg

Grissini Natur 125G



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg

Pražená kukuřice s chilli 500g Brat.pl
205,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
399,21 Kč/1kg

Nawarra Rollos Schaumroellchen Cocos



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
82,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
410,45 Kč/1kg

Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg

Roland Murten Bretzeli Classic, Sůl, 100 g, 1 kusů, 390 kcal, 1630 kJ
77,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
770,50 Kč/1kg

Fiore Mio Pizzini snack tyčinky s rajčaty a olivovým olejem 100g
57,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
570,90 Kč/1kg

VÝPRODEJ! Tyčinky s rýžovým olejem – Classic – minimální trvanlivost do 24.03.2026
540,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 278,73 Kč/1kg

Grilované pražené fazole 200g Brat.pl
179,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
857,10 Kč/1kg

Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg

Otevřít Potraviny 4018077895074, e500, e500ii, e524, sůl, droždí, Solené preclíky Složení: pšeničná mouka, ječný sladový výtažek, řepkový olej, kypřící prášek, 401 kcal, 70 g, 2,5 g, 12 g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,00 Kč/1kg

TUC Mini Sour Cream Onion křupavá mini sušenka 120g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
70,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
586,25 Kč/1kg

TUC Sweet Chilli Cracker mírně pikantní, křupavý a aromatický 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
39,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
390,40 Kč/1kg

Dr. Kargs Red Pepper Cracker s ovocnou pikantností z papriky 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

funny-frisch Salzstangen Sticks 4262 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
50,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
254,40 Kč/1kg

Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg