Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování

461,66 Kč

1 742,11 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů

st 30. září – pá 2. října
Zbývající čas na objednání:
8h 11m 05s

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Dostupná množstevní sleva:

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bramborové chipsy Przysnacki s příchutí cibule a uzeného masa 130 g
Bramborové chipsy Przysnacki s příchutí cibule a uzeného masa 130 g
3 218,36 Kč/1kg
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
Prażynki Reksio Przysnacki o smaku solonym 95 g
4 416,30 Kč/1kg
441,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
Przysnacki Pražnki O Smaku Bekon 120 G
3 663,75 Kč/1kg
439,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Snack Festival Przysnacki o smaku grillowanego kurczaka 110 g
Snack Festival Przysnacki o smaku grillowanego kurczaka 110 g
3 949,45 Kč/1kg
434,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
2 089,00 Kč/1kg
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Beskidzkie Paluszki Sezam 100 g
Beskidzkie Paluszki Sezam 100 g
889 900,02 Kč/1kg
88,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
Mediza Pražená kukuřice 100 g – Křupavá, aromatická svačina
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Inproba Cassave Kroepoek, do křupava pečený na slunečnicovém oleji, 135 g
Inproba Cassave Kroepoek, do křupava pečený na slunečnicovém oleji, 135 g
592,15 Kč/1kg
79,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Beskidzkie Paluszki O Smkau Chili-Limonka 60 G
Beskidzkie Paluszki O Smkau Chili-Limonka 60 G
337,17 Kč/1kg
20,23 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Conimex Bakje Gebakken Uitjes 100g – Topping do křupava z pečené cibule
Conimex Bakje Gebakken Uitjes 100g – Topping do křupava z pečené cibule
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cibulové krekry Artur 90 g
Cibulové krekry Artur 90 g
246,44 Kč/1kg
47,79 Kč
-53%
22,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lyofilizovaný banán Kresto 25 g
Lyofilizovaný banán Kresto 25 g
2 982,67 Kč/1kg
102,16 Kč
-12,68 Kč
89,48 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dupetky talarki cibule, med, hořčice 160 g
Dupetky talarki cibule, med, hořčice 160 g
362,44 Kč/1kg
57,99 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Podpłomyki Kupiec zelená cibule 70 g
Podpłomyki Kupiec zelená cibule 70 g
644,29 Kč/1kg
73,72 Kč
-38%
45,10 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza 160 g
Chrupki Cheetos Pizzerini Pizza 160 g
415,94 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi s česnekem - Cracker mit Knoblauch
Laurieri Scrocchi s česnekem - Cracker mit Knoblauch
654,80 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Malina liofilizowana Kresto 15 g
Malina liofilizowana Kresto 15 g
4 644,50 Kč/1kg
105,44 Kč
-12,55 Kč
92,89 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Flûtes - Käse 125g
Flûtes - Käse 125g
600,64 Kč/1kg
75,08 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Laurieri Scrocchi Česnek Petržel bezlepková 100 g – Křupavé svačinky
Laurieri Scrocchi Česnek Petržel bezlepková 100 g – Křupavé svačinky
1 465,70 Kč/1kg
146,57 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Paluszki z sezamem Lubella - chrupiąca przekąska 70 g
Paluszki z sezamem Lubella - chrupiąca przekąska 70 g
257,71 Kč/1kg
18,04 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Yildriz česneková turecká kebab omáčka 265 g - Smetanová omáčka s intenzivní česnekovou chutí a nádechem kmínu. Ideální pro autentická turecká jídla, jako je kebab, turecká pizza a falafel. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, s praktickým dávkovacím víčkem pro snadné použití. Ideální pro grilování, opékání a zušlechťování vašich pokrmů. Vychutnejte si pikantní chuť a zvláštní tón této tradiční omáčky.
Seznam přísad
Voda, řepkový olej, cukr, přírodní ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, česnek 2,4 %, kukuřičný škrob, vejce a vaječný žloutek z volného chovu, sůl, bylinky, hořčičná mouka, kmín 0,4 %, pražená cibule v prášku, přírodní aroma, zahušťovadlo: guarová guma a konzervant, kyselina xanthanová, antioxidant: kyselina citrónová, okyselovadlo: okyselující látka: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 1 180 kJ (285 kcal) Tuk: 23 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 g Sacharidy: 18 g z toho cukry: 11 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
265 g
Potravinářský podnik
Yildriz, Postbus 362, 3700 AH Zeist, NL
Prodejní název
Yildriz česnekový turecký kebab
Výrobce
Yildriz
Počet kusů
1
Kód EAN
8710448639206

Seznam přísad
Voda, řepkový olej, cukr, přírodní ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, česnek 2,4 %, kukuřičný škrob, vejce a vaječný žloutek z volného chovu, sůl, bylinky, hořčičná mouka, kmín 0,4 %, pražená cibule v prášku, přírodní aroma, zahušťovadlo: guarová guma a konzervant, kyselina xanthanová, antioxidant: kyselina citrónová, okyselovadlo: okyselující látka: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 1 180 kJ (285 kcal) Tuk: 23 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,8 g Sacharidy: 18 g z toho cukry: 11 g Bílkoviny: 1 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
265 g
Potravinářský podnik
Yildriz, Postbus 362, 3700 AH Zeist, NL
Prodejní název
Yildriz česnekový turecký kebab
Výrobce
Yildriz
Počet kusů
1
Kód EAN
8710448639206
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
236,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká česneková omáčka 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a gril
Yildriz Turecká česneková omáčka 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a gril
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
Homann Svačinová omáčka jogurtová česneková krémová jemně pikantní 875ml
192,88 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
168,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1,7Průměrné hodnocení: 1,7 z 5Počet hodnocení: 3
1 037,71 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping
Obrázek produktu pro HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 495
15 736,00 Kč
-1 251,72 Kč
14 484,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome
Obrázek produktu pro Swiffer Mokré náplňové balení vlhčených podlahových utěrek 3 x 20 kusů
Swiffer Mokré náplňové balení vlhčených podlahových utěrek 3 x 20 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
799,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká česneková omáčka 535 ml - Pikantní, smetanová omáčka k masu, kebabu a zelenině
Yildriz Turecká česneková omáčka 535 ml - Pikantní, smetanová omáčka k masu, kebabu a zelenině
1 017,33 Kč/1kg
544,27 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Swiffer 5413149750470
Swiffer 5413149750470
4 669,22 Kč/1m²
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 53
274,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 194
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až D
Prodejce: ScorpionElektro
Obrázek produktu pro Startovací sada mopu na podlahu Swiffer 8700216656054 Dry+Wet
Startovací sada mopu na podlahu Swiffer 8700216656054 Dry+Wet
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
571,24 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Růžová, Strawberry Sweetie, Změkčující, Ženy, Krém, Lesk
Essence KISS BOMB shiny lipgloss & lip balm, Růžová, Strawberry Sweetie, Změkčující, Ženy, Krém, Lesk
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
147,61 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
38,49 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 453
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Obrázek produktu pro Gillette Venus3 maszynka do golenia dla kobiet
Gillette Venus3 maszynka do golenia dla kobiet
213,88 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
Telefon PHILIPS DECT D1651B, 1 sluchátko, černý
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 305
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Obrázek produktu pro Palačinková pánev Tefal B5671053 PKP25J Reg simply clean, 25 cm, titanový povrch, Thermo sport, Thermo signal, černá
Palačinková pánev Tefal B5671053 PKP25J Reg simply clean, 25 cm, titanový povrch, Thermo sport, Thermo signal, černá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 15
463,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
Yildriz Mosterd-Dillesaus 265 ml – Pikantní hořčičně-koprová omáčka k rybám a salátům
1 846,04 Kč/1kg
489,20 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA 30 ml
The Ordinary Alpha Arbutin 2% + HA 30 ml
15 300,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
459,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Bresser - 15643 - Sluneční brýle pro pozorování zatmění
Bresser - 15643 - Sluneční brýle pro pozorování zatmění
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
143,18 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
9 180,00 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 200
459,00 Kč
Prodejce: KoCoKoreanCosmetics
Obrázek produktu pro Swiffer suché utěrky na podlahu, náhradní balení po 36 kusech
Swiffer suché utěrky na podlahu, náhradní balení po 36 kusech
352,13 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Swiffer 8700216711135 Prachové magnety Swiffer s vůní febreze, balení 23 ks
Swiffer 8700216711135 Prachové magnety Swiffer s vůní febreze, balení 23 ks
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
569,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro 3 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem - mořské minerály a organická vodní máta (3 x 75 ml)
3 x alverde přírodní kosmetika - deodorant s rozprašovačem - mořské minerály a organická vodní máta (3 x 75 ml)
3 551,11 Kč/1l
799,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 20
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Swiffer 8001090591661 Swiffer DUSTER STAUBMAGNET KIT Staubfangtücher Mikrofaser, 1 Set
Swiffer 8001090591661 Swiffer DUSTER STAUBMAGNET KIT Staubfangtücher Mikrofaser, 1 Set
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
221,53 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 25
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Swiffer Mop na prach Magnet na prach 8700216676793 9ks
Swiffer Mop na prach Magnet na prach 8700216676793 9ks
363,44 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro The Pink Stuff 5060033820117, Koupelna, Čistič, Tekutina, Sprej, 750 ml, 1 kusů
The Pink Stuff 5060033820117, Koupelna, Čistič, Tekutina, Sprej, 750 ml, 1 kusů
85,69 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
103,83 Kč
-39,56 Kč
64,27 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Obrázek produktu pro Swiffer 4084500980150, Modrá
Swiffer 4084500980150, Modrá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 286,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
Chrupki orzechowe PRZYS 150 g
438,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 922,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
Paluszki Beskidzkie delikatne 200 g
417,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 089,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
Yildriz Knoflook Turkish Kebab 265g – Pikantní česnek, ideální na grilování
461,66 Kč
Doprava zdarma10% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
Snyder’s Pieces – medová hořčice s cibulí, balení 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
616,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
Paluszki Beskidzkie z solą 240 g
330,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 375,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
Snyder’s Pieces – křupavé preclíkové kousky s příchutí sýra Cheddar, 110 g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 2
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
Maretti Bruschette Chips Slow Roasted Garlic 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
394,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
Pretzel Pieces Smokey Bacon Cheddar pikantní lahodná svačinka 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
Cräx sýrové sušenky sýrové křupky máslové listové těsto sýrové sušenky 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 245,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
Pretzel Pieces Medová hořčice a cibule slaná příchuť 160g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
Granforno Grissini Pizza s olivovým olejem 125g balení 12 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
634,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
5 074,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
Roland Bretzeli se sezamovými semínky křupavé, lahodné a zlatavě hnědé v troubě 100g
114,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 144,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
Roland Bretzeli Rozmarýn aromatický křupavý a jemně kořeněný 100g
114,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 141,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
Roland Swiss Twist Švýcarské sýrové tyčinky z listového těsta 100g
75,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
751,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
Roland Swiss Twist sýrové tyčinky z listového těsta s mákem 100g
103,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 035,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
Roland Stöckli Sezam křupavý a jemný s jemnou sezamovou příchutí 125g
87,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
696,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
Roland Swiss Twist Alpská sůl křupavá jemná s příchutí soli 100g
75,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
754,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grissini Natur 125G
Grissini Natur 125G
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
467,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 743,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
Hosta Grissini Rosemary, Savoury snacks, Další, Sůl, Rozmarýn, Pšeničná mouka, 125 g, 1732 kJ, 411 kcal
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
326,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
Fonzies The Original, kukuřičný snack se sýrem 100g sáček
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 9
342,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 424,10 Kč/1kg