Rahms Croustades balení 16, 16 x 100 g křupavých skořápek z listového těsta ideální pro předkrmy a dezerty
212,71 Kč
2 127,10 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MARLENKA® Medová roláda s kakaem a malinami 300 g663,33 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Další informace o reklamě
Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.5 109,80 Kč/1kg
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Parle-G 45 g264,44 Kč/1kg
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore

Další informace o reklamě
Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml3 459,50 Kč/1kg
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3Toques Pasteitjes s víkem, 100 g – ideální pro svačiny a předkrmy
1 967,20 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

GELLWE Kisiel s příchutí třešní 38 g
298,75 Kč/1kg
12,57 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
11,95 Kč
Prodejce: Katomix

Hostess ovocné koláče jablečné 340 g
695,29 Kč/1kg
236,40 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Čokoládové bonbóny MARLENKA – dárkové balení 90 g
1 820,56 Kč/1kg
163,85 Kč
Prodejce: eMarlenka

GELLWE želé příchuť jahoda 72 g x 20 kusů
265,25 Kč/1kg
21,22 Kč
Prodejce: Katomix

DalColle Croissant Pistacchio 225 g rohlíčky s pistáciovým krémem
361,16 Kč/1kg
81,26 Kč
Prodejce: foodperium

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g
341,10 Kč/1kg
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slaný proteinový croissant - cereální (1 ks - 1 porce)
2 560,00 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g
537,60 Kč/1kg
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mousline bramborová kaše 4500g – krémová, rychlá, ideální pro rodiny a catering
403,78 Kč/1kg
1 817,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Proteinový croissant s čokoládovou náplní (1 ks - 1 porce)
1 969,23 Kč/1kg
128,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

MARLENKA® 3+1 Medové dorty - mix 4 x 800 g
327,19 Kč/1kg
1 047,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

Špejle na drobné občerstvení, vidličky, 9 cm, 100 kusů.
300,00 Kč/1kg
33,00 Kč
-18%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,00 Kč
Prodejce: vikpap

MARLENKA® Triopack Kakaový medový dort 3 x 800 g
345,42 Kč/1kg
829,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
327,38 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Rahms Croustades balení 16, 16 x 100 g - křupavé skořápky z listového těsta, ideální pro předkrmy a dezerty. Všestranné, ideální pro večírky a rauty. Jednoduše ohřejte v troubě a naplňte teplými nebo studenými náplněmi. U studených náplní doporučujeme potřít rozpuštěným máslem nebo položit náplň na hlávkový salát pro udržení křupavosti. Složení: pšeničná mouka 29,71%, sůl 1,86%, mléko 19,5%, sušené mléko 1,48%, smetana 0,19%, vejce 6,97%, voda 26%, rostlinný tuk 14,29%. Nutriční hodnoty na 100 g: 2171 kJ / 520 kcal, tuky 31 g (z toho nasycené mastné kyseliny 16 g), sacharidy 49 g (z toho cukry 3 g), bílkoviny 10 g, sůl 3 g.
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka 29,71%, sůl 1,86%, mléko 19,5%, sušené mléko 1,48%, smetana 0,19%, vejce 6,97%, voda 26%, rostlinný tuk 14,29%
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 2171 kJ / 520 kcal Tuk: 31,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 16,00 g Sacharidy: 49,00 g z toho cukry: 3,00 g Bílkoviny: 10,00 g Sůl: 3,00 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- AB Rahms Kexfabrik, Vretensborgsvägen 10, Hägersten, 126 30, SE
- Prodejní název
- Vaničky Rahms Croustades 16-bal
- Výrobce
- Rahms
- Kód EAN
- 7350137710031
- Seznam přísad
- Složení: pšeničná mouka 29,71%, sůl 1,86%, mléko 19,5%, sušené mléko 1,48%, smetana 0,19%, vejce 6,97%, voda 26%, rostlinný tuk 14,29%
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 2171 kJ / 520 kcal Tuk: 31,00 g z toho nasycené mastné kyseliny: 16,00 g Sacharidy: 49,00 g z toho cukry: 3,00 g Bílkoviny: 10,00 g Sůl: 3,00 g
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- AB Rahms Kexfabrik, Vretensborgsvägen 10, Hägersten, 126 30, SE
- Prodejní název
- Vaničky Rahms Croustades 16-bal
- Výrobce
- Rahms
- Kód EAN
- 7350137710031
K tomu se hodí také

Koktejlové paštiky k naplnění, croustades, 6 kusů
2 882,54 Kč/1kg
170,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Vídeňské koláčky Coppenrath
574,70 Kč/1kg
57,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

3Toques Pasteitjes s víkem, 100 g – ideální pro svačiny a předkrmy
1 967,20 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Tradiční slaná svačinka z brokolice s oreganem v sáčku 300g
129,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,43 Kč/1kg

Svačinové tyčinky "Vegan" 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

Bezlepkové tyčinky 8 cm 100 kusů.
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 109,80 Kč/1kg

1xPravé mexické tortilly s Nixtamalem 500g Veganské, bez GMO, bezlepkové, se stojanem na taco nebo držákem na taco 19x3x4 cm



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
289,15 Kč
Prodejce: LaProve
578,30 Kč/1kg

Parle-G 45 g
11,90 Kč
Prodejce: CasteloStore
264,44 Kč/1kg

Ostmann vanilkové aroma přísady na pečení pro teplé a studené dezerty 20ml
69,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 459,50 Kč/1kg

Bahlsen Marzipan Stollen se sultánkami a jemnou marcipánovou náplní 400g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
215,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
537,60 Kč/1kg

Leimer krutony neochucené do polévek salátů a na mlsání 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
34,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,10 Kč/1kg

Kit Kat Strawberry
584,30 Kč
-87,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
496,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 652,21 Kč/1kg

7Days croissant s vanilkovou a višňovou náplní 240g
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
327,38 Kč/1kg

Bauli Croissant Cacao 6 St. Gallen



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
86,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
287,17 Kč/1kg