Remia Sweet Dalton Smokey BBQ Honey Sauce 450g – Pikantní BBQ omáčka s medem

207,38 Kč

460,84 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 15. – út 20. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Honey Jalapeno 439g
BBQ grilovací omáčka Honey Jalapeno 439g
724,49 Kč/1kg
355,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Honey Peach glaze 437g
BBQ grilovací omáčka Honey Peach glaze 437g
640,00 Kč/1kg
320,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Spicy BBQ Sauce 454g
BBQ grilovací omáčka Spicy BBQ Sauce 454g
565,57 Kč/1kg
345,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Cherry Habanero 439g
BBQ grilovací omáčka Cherry Habanero 439g
682,69 Kč/1kg
355,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Remia Burger & Grill Smokey Honey BBQ, bezlepkové 80 cl
Remia Burger & Grill Smokey Honey BBQ, bezlepkové 80 cl
325,85 Kč/1l
260,68 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Sweet Sauce o´MineSweet & Spice Vinegar 510g
BBQ grilovací omáčka Sweet Sauce o´MineSweet & Spice Vinegar 510g
359,30 Kč/1kg
309,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Honey Chipotle 510g
BBQ grilovací omáčka Honey Chipotle 510g
390,20 Kč/1kg
199,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Omáčka Honey Classic BBQ 250 ml
Omáčka Honey Classic BBQ 250 ml
760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ omáčka Honey Mustard 250ml
BBQ omáčka Honey Mustard 250ml
1 410,85 Kč/1kg
648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro BBQ omáčka Ginger wasabi 250ml
BBQ omáčka Ginger wasabi 250ml
446,94 Kč/1kg
219,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Campfire BBQ sauce 300ml
BBQ grilovací omáčka Campfire BBQ sauce 300ml
327,50 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Heinz Mosterd Barbecue Sauce 1000g – Pikantní hořčičná BBQ omáčka na grilování a marinování
Heinz Mosterd Barbecue Sauce 1000g – Pikantní hořčičná BBQ omáčka na grilování a marinování
319,31 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantní, pikantní omáčka k masu a grilu
Remia Zigeunersaus Pittig 500 ml – Pikantní, pikantní omáčka k masu a grilu
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Omáčka Smoky Mustard BBQ 250 ml
Omáčka Smoky Mustard BBQ 250 ml
760,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Yildriz Amerikaanse Barbecue Sauce 265 ml – Pikantní BBQ omáčka pro požitek z grilování
Yildriz Amerikaanse Barbecue Sauce 265 ml – Pikantní BBQ omáčka pro požitek z grilování
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Remia Bakken & Braden Sauce 750g – Smetanová kořenící omáčka na maso a zeleninu
Remia Bakken & Braden Sauce 750g – Smetanová kořenící omáčka na maso a zeleninu
283,61 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro BBQ omáčka Habanero Hot 200ml
BBQ omáčka Habanero Hot 200ml
660,00 Kč/1kg
297,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml
BBQ grilovací omáčka Chipotle 354ml
444,78 Kč/1kg
298,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Mississippi Barbecue Sauce Chipotle Pepper angenehm scharf 1560g
Mississippi Barbecue Sauce Chipotle Pepper angenehm scharf 1560g
172,59 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
269,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sauce - Sweet Chili 250ml
Sauce - Sweet Chili 250ml
520,40 Kč/1l
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Remia Sweet Dalton Smokey BBQ Honey Sauce, 450 g - Pikantní, sladká BBQ omáčka se 4 % medu a autentickou příchutí hickory kouře. Ideální pro grilování a zušlechťování masa, zeleniny a dalších. Lze použít na různé způsoby jako marinádu nebo dip. Praktická robustní lahvička s velkým otvorem pro snadné dávkování. Tip na podávání: Vyzkoušejte uzenou omáčku na hamburgerové housce. Složení: Rajčatový protlak, voda, přírodní ocet, cukr, melasa, med, modifikovaný kukuřičný škrob, hořčice, sůl, citronová šťáva, cibulový extrakt, koření, karamelové barvivo, česnekový prášek, kouřové aroma. Nutriční hodnoty na 100 ml: 613 kJ (144 kcal), tuky 0,2 g, nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 33 g, cukry 29 g, bílkoviny 0,9 g, sůl 1,8 g. Pravá americká BBQ omáčka od Remia – pro opravdové BBQ hrdiny!
Seznam přísad
Rajčatový protlak, voda, přírodní ocet, cukr, melasa, med 4%, modifikovaný kukuřičný škrob, hořčice (voda, hořčičná semínka, ocet, koření), sůl, citronová šťáva, cibulový extrakt, koření (hořčice), barvivo: karamel, česnekový prášek, kouřové aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 613 kJ (144 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 33 g z toho cukry: 29 g Bílkoviny: 0,9 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Prodejní název
Remia Sweet Dalton kouřový bbq med
Výrobce
Remia
Kód EAN
8710448696742

Seznam přísad
Rajčatový protlak, voda, přírodní ocet, cukr, melasa, med 4%, modifikovaný kukuřičný škrob, hořčice (voda, hořčičná semínka, ocet, koření), sůl, citronová šťáva, cibulový extrakt, koření (hořčice), barvivo: karamel, česnekový prášek, kouřové aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 613 kJ (144 kcal) Tuk: 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 33 g z toho cukry: 29 g Bílkoviny: 0,9 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Prodejní název
Remia Sweet Dalton kouřový bbq med
Výrobce
Remia
Kód EAN
8710448696742
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Tabasco scorpion pepřová omáčka, 1x 148ml, pálivá chilli omáčka, 100% přírodní, skleněná láhev
Tabasco scorpion pepřová omáčka, 1x 148ml, pálivá chilli omáčka, 100% přírodní, skleněná láhev
2 493,24 Kč/1l
369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot
Obrázek produktu pro Naarmann omáčka Hollandaise omáčka veganská Milujeme rostliny 1000ml
Naarmann omáčka Hollandaise omáčka veganská Milujeme rostliny 1000ml
143,07 Kč/1l
152,08 Kč
-9,01 Kč
143,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Einzelbild von Salomon Chili Cheese Burger Sauce Pikante Würzsauce mit Chili 2000ml
Salomon Chilli Cheese Burger Sauce Pikantní kořenící omáčka s chilli 2000ml
230,41 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 12
460,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mississippi Burger Sauce Original s příjemnou cibulovou příchutí 930g
Mississippi Burger Sauce Original s příjemnou cibulovou příchutí 930g
243,96 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
226,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml 8 balení
Händlmaiers lahůdková omáčka s medovou hořčicí ve stlačovací lahvičce 225 ml 8 balení
211,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
380,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
Lukull kari omáčka s jemným kořením ideální k rýži a masu 1000ml
273,41 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
273,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
[ 730ml ] FLYING GOOSE Sriracha Mayoo Sauce / Chilli krém pikantně pálivý
383,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
280,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Gouda's Glorie - Pikantní andaluská omáčka - 550ml
Gouda's Glorie - Pikantní andaluská omáčka - 550ml
289,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
Heinz Sticky Korean Barbecue sladká a pikantní omáčka stlačitelná láhev 875ml
271,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
237,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Frischli Hollandaise omáčka fresh hollandaise delight 1000ml
Frischli Hollandaise omáčka fresh hollandaise delight 1000ml
215,88 Kč/1l
215,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Verpackungsbild The Original Australian BBQ Sauce mit würzigem Raucharoma 355ml
Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml
604,42 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 700 ml
Winiary Majonéza dekorace 700 ml
200,40 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
140,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann hořčičná omáčka veganská pikantní omáčka stlačovací láhev 430ml
Homann hořčičná omáčka veganská pikantní omáčka stlačovací láhev 430ml
176,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
76,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey okurková omáčka s křupavými kousky zeleniny 875ml
Develey okurková omáčka s křupavými kousky zeleniny 875ml
225,37 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
197,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Elephant Pečené mačkané preclíky Tomatos a bylinky 160g
Elephant Pečené mačkané preclíky Tomatos a bylinky 160g
829,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
Heinz Lea and Perrins Worcestershire pikantní omáčka Kořenící omáčka 568ml
455,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
258,88 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maggi omáčka na kyselo, jemně ochucená, připravená k podávání 44g
Maggi omáčka na kyselo, jemně ochucená, připravená k podávání 44g
196,44 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml
CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml
817,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
236,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
622,93 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Finn Crisp Snacks Pražená paprika aus Vollkorn Chutné a křupavé 150g
Finn Crisp Snacks Pražená paprika aus Vollkorn Chutné a křupavé 150g
555,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
83,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Santa Maria Taco Sauce medium tomato spicy ideální s tortillami 230g
Santa Maria Taco Sauce medium tomato spicy ideální s tortillami 230g
321,17 Kč/1kg
73,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oliehoorn Curry Saus, láhev 900 ml (kari omáčka)
Oliehoorn Curry Saus, láhev 900 ml (kari omáčka)
251,69 Kč/1l
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
La Costena Salsa Chipotle kouřově pálivá s chilli 140ml
459,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
477,63 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
420,12 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
168,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
102,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grocholl brambory kostky 10x10mm připravené k vaření sáček 2000g
Grocholl brambory kostky 10x10mm připravené k vaření sáček 2000g
63,39 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
126,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sos tysiąca wysp Fanex 400 g
Sos tysiąca wysp Fanex 400 g
195,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
78,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Appel Worcesterská omáčka podle tradičního receptu Appel 1000ml
Appel Worcesterská omáčka podle tradičního receptu Appel 1000ml
169,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
220,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
BBQ grilovací omáčka Cherry Apple Habanero Rib glaze 439g
381,00 Kč
Prodejce: Vladeko
828,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
Mondamin Sossenbinder světlý klasický výnosný osvědčený 10000 g
3 599,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
359,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
Mlýnek na chilli Piri Piri Peperoncino Mletí papriček Koření Bylinky
730,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 509,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
BBQ omáčka Napoleon Hickory Smoked 240 ml
129,00 Kč
Prodejce: Vladeko
537,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g
Pinata Jalapeno sýrová omáčka krémová, pikantní a všestranná 3000g
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
818,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml
CHEF Demi Glace Brown Sauce Premium koncentrát pro omáčky 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
817,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg
Hamker Jaegersauce pikantní s masem a pečeněmi 5kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
789,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,88 Kč/1kg
Produktbild Develey Barbecue Sauce rauchig 875 ml
Develey Barbecue Sauce smoky 4-pack (4 x 875 ml) 3500 ml
697,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
Worcestrová omáčka Lea and Perrin's silná kořenící omáčka 150 ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
93,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
622,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
Remuláda klasika z Dánska Original Danish Remoulade 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
92,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
102,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g
Omáčka Nando's Peri-Peri s citronem a bylinkami, 125 g
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
865,38 Kč
-129,61 Kč
735,77 Kč
Prodejce: AllYouNeed
440,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
Block House Steaková omáčka s rajčaty a paprikou na grilování 240g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
114,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
477,63 Kč/1l
Obrázek produktu pro BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
BBQUE Grilovací omáčka Medová hořčice sladká a pikantní ideální na grilování 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
168,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
420,12 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml
Karamelová poleva Schwartau je dokonalým doplňkem vašich dezertů, 1530 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
572,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,48 Kč/1l
Obrázek produktu pro Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml
Cremonini ovoce s aceto meruňkami jemná sladkokyselá omáčka 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
180,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
721,64 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant Delikatess Remoulade krémové potěšení z rostlinného oleje 875ml
Le Picant Delikatess Remoulade krémové potěšení z rostlinného oleje 875ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
154,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,01 Kč/1l
Verpackungsbild Old Texas Ghost Pepper Chili BBQ Sauce mit Raucharoma 455ml
Old Texas Ghost Pepper Chilli BBQ omáčka s kouřovou příchutí 455ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
236,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
518,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
Develey FoodTrip Döner Kebab omáčka Scharfe Kebap omáčka 300 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,48 Kč/1kg
Verpackungsbild The Original Australian BBQ Sauce mit würzigem Raucharoma 355ml
Originální australská BBQ omáčka s pikantní kouřovou příchutí 355ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
214,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
604,42 Kč/1l
Obrázek produktu pro Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
Omáčka Cholimex s chilli a ananasem, pikantní a aromatická, ideální k namáčení, 250 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
49,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,84 Kč/1l