Remia Salata Zero% jogurtový dresing 250 ml – bez tuku, lehký a krémový

93,27 Kč

373,08 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml
162,02 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml
142,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml
Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml
142,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia Mosterd Honey Dressing Zero% 250 ml – Hořčičná omáčka bez cukru a tuku
Remia Mosterd Honey Dressing Zero% 250 ml – Hořčičná omáčka bez cukru a tuku
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Remia Salata Zero% Naturel salátový dresink, bez tuku, 250 ml, veganský, nízkokalorický
Remia Salata Zero% Naturel salátový dresink, bez tuku, 250 ml, veganský, nízkokalorický
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Přírodní dresing Remia Salata 800 ml – požitek z lehkého krémového dresingu na saláty
Přírodní dresing Remia Salata 800 ml – požitek z lehkého krémového dresingu na saláty
265,89 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kühne Jogurtový dresing 500 ml – Krémový, lehký salátový dresink s jogurtovou příchutí
Kühne Jogurtový dresing 500 ml – Krémový, lehký salátový dresink s jogurtovou příchutí
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Remia Salata libový jogurt 450 g – nízkotučný smetanový jogurt do salátů a dresinků
Remia Salata libový jogurt 450 g – nízkotučný smetanový jogurt do salátů a dresinků
235,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jean Bâton krémový dresink Caesar, 150 g – bohatá chuť na saláty a svačiny
Jean Bâton krémový dresink Caesar, 150 g – bohatá chuť na saláty a svačiny
814,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Remia Mosterd Honey-Dill Dresing 250 ml – krémový, aromatický, všestranný
Remia Mosterd Honey-Dill Dresing 250 ml – krémový, aromatický, všestranný
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hela Jogurtový dresing 800 g – Krémový, všestranný na saláty a dipy
Hela Jogurtový dresing 800 g – Krémový, všestranný na saláty a dipy
379,15 Kč/1kg
303,32 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sos sałatkowy majonezowy Fanex 3 kg
Sos sałatkowy majonezowy Fanex 3 kg
151,14 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
456,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
144,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresink Caesar na saláty
Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresink Caesar na saláty
413,07 Kč/1kg
413,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Salátová smetana 40% tuku - veganská 250ml
Salátová smetana 40% tuku - veganská 250ml
386,16 Kč/1l
122,01 Kč
-25,47 Kč
96,54 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sos Czosnkowy Fanex 950 g
Sos Czosnkowy Fanex 950 g
183,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
183,11 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantní salátový dresink ideální na saláty a sendviče
Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantní salátový dresink ideální na saláty a sendviče
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dressing – Balsamico Sylter, 250 ml | EMILS FEINKOST
Dressing – Balsamico Sylter, 250 ml | EMILS FEINKOST
388,56 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Remia Salata Zero% jogurtový dresing, 250 ml - bez tuku, lehký a krémový. Tento osvěžující dresink s jogurtem a petrželkou je ideální pro saláty a nízkokalorické diety. Bez přidaného cukru a bez tuku, obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Bezlepkové a praktické v dárkové láhvi 250 ml. Složení: voda,jogurt 20%, balzamikový ocet, kukuřičný škrob, přírodní ocet, sůl, petržel, paprika, zahušťovadlo (xanthanová guma, svatojánský chléb), přírodní aroma, sladidlo (sukralóza). Nutriční hodnoty na 100 ml: 33 kcal, 0 g tuku, 6,6 g sacharidů, 3,9 g cukru, 0,7 g bílkovin, 1,5 g soli.
Seznam přísad
Voda, JOGURT 20 %, balzamikový ocet, kukuřičný škrob, přírodní ocet, sůl, petržel, paprika, zahušťovadla: xantanová guma a svatojánský chléb, přírodní aroma, sladidlo: sukralóza.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 138 kJ (33 kcal) Tuk: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 6,6 g z toho cukry: 3,9 g Bílkoviny: 0,7 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Prodejní název
Remia Salata nula% jogurt
Výrobce
Remia
Kód EAN
8710448634812

Seznam přísad
Voda, JOGURT 20 %, balzamikový ocet, kukuřičný škrob, přírodní ocet, sůl, petržel, paprika, zahušťovadla: xantanová guma a svatojánský chléb, přírodní aroma, sladidlo: sukralóza.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 138 kJ (33 kcal) Tuk: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 6,6 g z toho cukry: 3,9 g Bílkoviny: 0,7 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Remia Consumenten Service, Antwoordnummer 32, 3734 VB Den Dolder, NL
Prodejní název
Remia Salata nula% jogurt
Výrobce
Remia
Kód EAN
8710448634812
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml
Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l
Obrázek produktu pro Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml
Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml
Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml
Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml
Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l
Obrázek produktu pro Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 Kč
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml
Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l