Heinz rajčatový kečup s příchutí okurky, 400g - Pikantní kečup na hamburgery a hranolky

170,07 Kč

425,17 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
106,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
304,18 Kč/1l
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
728,92 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
154,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz Tomato Kečup 400g – Klasický, pikantní kečup na hamburgery a hranolky
Heinz Tomato Kečup 400g – Klasický, pikantní kečup na hamburgery a hranolky
345,22 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Heinz Kečup Pikantní 1000g
Heinz Kečup Pikantní 1000g
163,16 Kč/1kg
183,71 Kč
-9,13 Kč
174,58 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz Pikantní kečup 570 g
Heinz Pikantní kečup 570 g
566,96 Kč/1kg
323,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Pudliszki Pikantní kečup 480 g
Pudliszki Pikantní kečup 480 g
155,94 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
79,01 Kč
-5%
74,85 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Heinz Kečup rajčatový 1170ml
Heinz Kečup rajčatový 1170ml
271,34 Kč/1l
317,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Heinz Tomato Kečup Bez přidaného cukru 400 ml – nízkokalorický a bez cukru
Heinz Tomato Kečup Bez přidaného cukru 400 ml – nízkokalorický a bez cukru
438,50 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
348,20 Kč/1l
278,56 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Hela Kečup 800 g – Pikantní rajčatový kečup na svačiny, hamburgery a další
Hela Kečup 800 g – Pikantní rajčatový kečup na svačiny, hamburgery a další
252,56 Kč/1kg
202,05 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Heinz - kečup z rajčat - 875 ml
Heinz - kečup z rajčat - 875 ml
252,79 Kč/1l
221,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení 12 ks
Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení 12 ks
300,49 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
3 711,17 Kč
-556,00 Kč
3 155,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Hela Kruiden Kečup Pinda 300g – Pikantní arašídová kečupová omáčka
Hela Kruiden Kečup Pinda 300g – Pikantní arašídová kečupová omáčka
655,73 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pudliszki Kečup česnekový 475 g
Pudliszki Kečup česnekový 475 g
136,44 Kč/1kg
79,01 Kč
-10%
70,95 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pikantní kečup - intenzivně pálivý 500ml
Pikantní kečup - intenzivně pálivý 500ml
214,30 Kč/1l
107,15 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Homann Rajčatový kečup 875ml
Homann Rajčatový kečup 875ml
156,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
136,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
KETCHUP BEZGLUTENOWY BIO 500 ml - ZWERGENWIESE
Kečup - Rajčatový 500ml
154,86 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
77,43 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Heinz rajčatový kečup s příchutí okurky, 400g - Pikantní rajčatový kečup s jemným, osvěžujícím okurkovým tónem. Perfektní pro rafinaci hamburgerů, hranolků, tostis, grilovaných jídel a BBQ. Praktická lahvička pro snadné dávkování. Bez umělých barviv, aromat a konzervantů. Složení: Rajčata, ocet, cukr, sůl, přírodní aroma kopr, cibulový prášek, extrakty koření a bylin (obsahuje celer), přírodní aroma. Výživové hodnoty na 100 g: 102 kcal, 0,1 g tuků, 23,2 g sacharidů, 22,8 g cukru, 1,2 g bílkovin, 1,8 g soli.
Seznam přísad
Rajčata (148 g na 100 g rajčatového kečupu), ocet, cukr, sůl, přírodní koprové aroma, cibulový prášek, extrakty z bylin a koření (obsahuje CELER), koření, přírodní aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 435 kJ (102 kcal) Tuk: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 23,2 g z toho cukry: 22,8 g Bílkoviny: 1,2 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Heinz Consumentenservice, Postbus 87118, 1008 AB Amsterdam, NL
Prodejní název
Heinz Tomato s příchutí kečupového nálevu
Výrobce
Kód EAN
8715700128665

Seznam přísad
Rajčata (148 g na 100 g rajčatového kečupu), ocet, cukr, sůl, přírodní koprové aroma, cibulový prášek, extrakty z bylin a koření (obsahuje CELER), koření, přírodní aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 435 kJ (102 kcal) Tuk: 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 23,2 g z toho cukry: 22,8 g Bílkoviny: 1,2 g Sůl: 1,8 g
Hmotnost
400 g
Potravinářský podnik
Heinz Consumentenservice, Postbus 87118, 1008 AB Amsterdam, NL
Prodejní název
Heinz Tomato s příchutí kečupového nálevu
Výrobce
Kód EAN
8715700128665
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
147,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
118,25 Kč
Prodejce: Katomix
Verpackungsbild Heinz Tomato Ketchup CUBE Sachet fruchtig würzig 100 x 17ml 1700ml
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
487,51 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
406,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Tortex Kečup pikantní 470 G
Tortex Kečup pikantní 470 G
148,36 Kč/1kg
102,35 Kč
-32,62 Kč
69,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Barilla Basilico, Rajčatová omáčka, 400 g, Itálie, 255 kJ, 61 kcal, 1 g
Barilla Basilico, Rajčatová omáčka, 400 g, Itálie, 255 kJ, 61 kcal, 1 g
144,00 Kč/1kg
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
193,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
57,94 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Kečup a majonéza Thomy Red and White Double Delight 200 ml v balení 6 ks
Kečup a majonéza Thomy Red and White Double Delight 200 ml v balení 6 ks
375,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
450,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Keczup VII Fanex 490 g
Keczup VII Fanex 490 g
162,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
82,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
120,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
A bottle of Zeisner Tomaten Ketchup with a chef illustration.
Kečup Zeisner Tomten 800ml láhev
399,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
445,98 Kč/1l
218,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
194,08 Kč/1kg
98,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
163,34 Kč/1kg
52,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
550,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
236,89 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mírný grilovací kečup Fan 1 kg
Mírný grilovací kečup Fan 1 kg
111,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
111,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CateringLine - Kbelík na rajčatový kečup 5kg
CateringLine - Kbelík na rajčatový kečup 5kg
199,58 Kč/1kg
997,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
336,09 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
268,87 Kč
Prodejce: somnia24
Verpackungsbild Hela Curry Gewürz Ketchup Delikat mit orignaler Würzung 10000ml
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
80,23 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
106,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celé kari G.Kečup D.800ml
Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
166,37 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
153,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml
Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml
384,73 Kč/1l
188,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata400 g Manfuso
Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l
Obrázek produktu pro Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goong Light sójová omáčka 150 ml
Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l
Verpackungsbild Kuehne Tomaten Ketchup fruchtig tomatig im Grossgebinde  10000g
Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l
Verpackungsbild Hela Curry Gewürz Ketchup Delikat mit orignaler Würzung 10000ml
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l