Oliehoorn Tomato Kečup 465 g - Klasický, lahodný kečup na hranolky a hamburgery

146,57 Kč

315,20 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
106,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
Stokes bohatý a pikantní kečup Chilli Tomato 249ml
728,92 Kč/1l
181,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
154,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
120,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Heinz Tomato Kečup 220g – Klasický kečup na hamburgery a hranolky
Heinz Tomato Kečup 220g – Klasický kečup na hamburgery a hranolky
482,32 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hela Kečup 800 g – Pikantní rajčatový kečup na svačiny, hamburgery a další
Hela Kečup 800 g – Pikantní rajčatový kečup na svačiny, hamburgery a další
252,56 Kč/1kg
202,05 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kotlin Pikantní kečup 650 G
Kotlin Pikantní kečup 650 G
130,91 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
85,09 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pudliszki kečup 275 g
Pudliszki kečup 275 g
278,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
76,56 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pudliszki Kečup česnekový 475 g
Pudliszki Kečup česnekový 475 g
136,44 Kč/1kg
79,01 Kč
-10%
70,95 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
Heinz Kečup rajčatový vymačkaný
348,20 Kč/1l
278,56 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Pikantní kečup s chilli Heinz 455 g
Pikantní kečup s chilli Heinz 455 g
183,38 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Winiary kečup bez cukru 410 g
Winiary kečup bez cukru 410 g
214,68 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Heinz Kečup rajčatový 1170ml
Heinz Kečup rajčatový 1170ml
271,34 Kč/1l
317,47 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tortex Kečup pikantní 470 G
Tortex Kečup pikantní 470 G
148,36 Kč/1kg
102,35 Kč
-32,62 Kč
69,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kotlin Pikantní kečup 950 g
Kotlin Pikantní kečup 950 g
103,68 Kč/1kg
98,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Podravka Jalapeno kečup 310 g
Podravka Jalapeno kečup 310 g
188,48 Kč/1kg
97,69 Kč
-40%
58,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Mutti Pastasauce Arrabbiata s rajčaty Pizzutello a kalábrijským chilli 400 g
Mutti Pastasauce Arrabbiata s rajčaty Pizzutello a kalábrijským chilli 400 g
384,02 Kč/1kg
153,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ketchup Włocławek Pikantní 200 g
Ketchup Włocławek Pikantní 200 g
130,50 Kč/1kg
44,37 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mild kečup Błonie 500 g
Mild kečup Błonie 500 g
88,50 Kč/1kg
47,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Ketchup pikantny Develey 900 g
Ketchup pikantny Develey 900 g
137,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
157,00 Kč
-12,66 Kč
144,34 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Oliehoorn Tomato kečup 465 g - Klasický, lehce kořeněný a osvěžující rajčatový kečup bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. Ideální pro rafinaci hranolků, hamburgerů, masa, svačin, pizzy a těstovin. Svěží červená barva, mírná a jemná chuť. Složení: Voda, rajčatový protlak (165 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, ocet, modifikovaný bramborový škrob, sůl, kyselina citronová, sorban draselný, bylinky a koření. Nutriční hodnoty na 100 g: 397 kJ (93 kcal), tuky 0 g, nasycené mastné kyseliny 0 g, sacharidy 22 g, cukry 15 g, bílkoviny 1,5 g, sůl 1,7 g.
Seznam přísad
Voda, rajčatový protlak (165 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, ocet, modifikovaný bramborový škrob, sůl, okyselovadlo (kyselina citronová), konzervant (sorban draselný), bylinky a koření
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 397 kJ (93 kcal) Tuk: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 22 g z toho cukry: 15 g Bílkoviny: 1,5 g Sůl: 1,7 g
Hmotnost
465 g
Potravinářský podnik
Oliehoorn B.V., De Compagnie 21, 1689 AN Zwaag, NL
Prodejní název
Kečup z rajčat Oliehoorn
Výrobce
Oliehoorn
Kód EAN
8713277666252

Seznam přísad
Voda, rajčatový protlak (165 g rajčat na 100 g kečupu), cukr, ocet, modifikovaný bramborový škrob, sůl, okyselovadlo (kyselina citronová), konzervant (sorban draselný), bylinky a koření
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 397 kJ (93 kcal) Tuk: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 22 g z toho cukry: 15 g Bílkoviny: 1,5 g Sůl: 1,7 g
Hmotnost
465 g
Potravinářský podnik
Oliehoorn B.V., De Compagnie 21, 1689 AN Zwaag, NL
Prodejní název
Kečup z rajčat Oliehoorn
Výrobce
Oliehoorn
Kód EAN
8713277666252
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998210008 HELA Gewürz Ketchup MILD 800,0 ml, 1 St.
147,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
118,25 Kč
Prodejce: Katomix
Verpackungsbild Heinz Tomato Ketchup CUBE Sachet fruchtig würzig 100 x 17ml 1700ml
HEINZ 2791405006 HEINZ TOMATO KETCHUP 100x 17,0 ml, 100 St.
286,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
487,51 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
406,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Tortex Kečup pikantní 470 G
Tortex Kečup pikantní 470 G
148,36 Kč/1kg
102,35 Kč
-32,62 Kč
69,73 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Barilla Basilico, Rajčatová omáčka, 400 g, Itálie, 255 kJ, 61 kcal, 1 g
Barilla Basilico, Rajčatová omáčka, 400 g, Itálie, 255 kJ, 61 kcal, 1 g
144,00 Kč/1kg
57,60 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
Mutti Italský rajčatový kečup, dobré složení, 300 g
193,13 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
57,94 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Kečup a majonéza Thomy Red and White Double Delight 200 ml v balení 6 ks
Kečup a majonéza Thomy Red and White Double Delight 200 ml v balení 6 ks
375,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
450,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Keczup VII Fanex 490 g
Keczup VII Fanex 490 g
162,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
82,65 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
120,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
A bottle of Zeisner Tomaten Ketchup with a chef illustration.
Kečup Zeisner Tomten 800ml láhev
399,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
Stokes Real Tomato Ketchup z italských rajčat 490ml
445,98 Kč/1l
218,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
Curtice Brothers Original Ketchup přírodní příchuť láhev 420 ml
194,08 Kč/1kg
98,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
Develey Náš originální rajčatový kečup v plastové lahvi 250 ml
163,34 Kč/1kg
52,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
Kečup Hellmanns s ovocnou a rajčatovou příchutí 430 ml
550,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
236,89 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mírný grilovací kečup Fan 1 kg
Mírný grilovací kečup Fan 1 kg
111,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
111,18 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CateringLine - Kbelík na rajčatový kečup 5kg
CateringLine - Kbelík na rajčatový kečup 5kg
199,58 Kč/1kg
997,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
115,58 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
HELA 5998284009 HELA Gewürz Ketchup CURRY DELIKAT 800,0 ml, 1 St.
336,09 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
268,87 Kč
Prodejce: somnia24
Verpackungsbild Hela Curry Gewürz Ketchup Delikat mit orignaler Würzung 10000ml
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
80,23 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
106,98 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 300ml
246,77 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
Hela Gewürz Kečup Curry delikat Original s menším obsahem cukru 300ml
197,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
59,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celé kari G.Kečup D.800ml
Celé kari G.Kečup D.800ml
104,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
Hela Kečup Mayo Mix Česnek s veganskou majonézou 300ml
212,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
Hela rajčatový kečup s přirozeně ovocnou, lahodnou chutí 800ml
166,37 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
133,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
Hela kečup s kari kořením extra pálivý pro všechny milovníky koření 800ml
115,89 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
104,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
Kečup Premium Mild bez přidaného cukru 425g ROLESKI
153,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
72,41 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml
Stokes kari kečup s ovocně pikantní příchutí 490 ml
384,73 Kč/1l
188,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
Heinz Rajčatový kečup Rajčatová omáčka v dávkovacím sáčku 3 x 5 litrů 1500 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 810,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Loupaná rajčata400 g Manfuso
Loupaná rajčata400 g Manfuso
510,98 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft Rajčatový kečup originál bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 313,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
152,69 Kč/1l
Obrázek produktu pro Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
Roleski Medová a hořčičná omáčka 300 g
435,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 452,23 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
Kraft kečup s kořením v kbelíku bez zvýrazňovače chuti 10000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 240,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,24 Kč/1l
Obrázek produktu pro Goong Light sójová omáčka 150 ml
Goong Light sójová omáčka 150 ml
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 856,53 Kč/1l
Obrázek produktu pro HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
HEINZ 709329008 HEINZ TOMATO KETCHUP 10,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 069,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
106,98 Kč/1l
Verpackungsbild Kuehne Tomaten Ketchup fruchtig tomatig im Grossgebinde  10000g
Kuehne kečup rajčatový ovocný rajčatový volně ložený 10000g
983,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
98 327,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
Hela kečup s kari kořením extra pálivá příchuť 800ml balení 12 ks
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 250,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
BioKids kečup rajčatový jemně ovocný v praktickém balení 6x500 ml
912,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
304,18 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
Hela Currywurst Sauce mírně pikantní kořenící omáčka na currywurst 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 155,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
115,58 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
Hamker rajčatový kečup na hranolky, steaky a grilované maso 875ml balení po 6 kusech
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
599,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
684,81 Kč/1l
Obrázek produktu pro DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
DEVELEY Rajčatový kečup, balení po 4 kusech (4 x 875 ml)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
540,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
154,43 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
Hela kečup s kořením šašlik originál s pikantní příchutí 10000ml
967,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
96,71 Kč/1l
Verpackungsbild Hela Curry Gewürz Ketchup Delikat mit orignaler Würzung 10000ml
Hela Kečup s kari kořením Delikátní s originálním kořením 10000ml
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
802,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
80,23 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
Kečup Łagodny XXL 1000g ROLESKI
195,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
184,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
Fanex | Kečup Vii - 1,1kg - Rajčatový koncentrát 78% - Směs koření - Guma guar
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
447,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
406,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
Kečup Premium Spicy 465g ROLESKI
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
132,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
Roleski Ketchup Premium Łagodny 465 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
62,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
120,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
Stokes Real Tomato Ketchup Vegan Bez laktózy a bez lepku 257ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
163,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
634,79 Kč/1l