Santa Maria Lime & Jalapeño Mayo 250g – Krémová, pikantní limetkovo-jalapeño majonéza

175,40 Kč

701,60 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
130,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Remouladen krém krémový jemně pikantní klasický lahodný 306 g
Thomy Remouladen krém krémový jemně pikantní klasický lahodný 306 g
273,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
83,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
210,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Go-Tan Sriracha Mayo 215g – Krémová, pikantní majonéza Sriracha na dip a omáčku
Go-Tan Sriracha Mayo 215g – Krémová, pikantní majonéza Sriracha na dip a omáčku
716,65 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
500,98 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 500ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 500ml
265,14 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
132,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
1 462,69 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hellmann's Original Majonez 500 ml
Hellmann's Original Majonez 500 ml
275,04 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
156,13 Kč
-18,61 Kč
137,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
417,30 Kč/1l
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
388,67 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
568,50 Kč/1l
56,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
1 513,23 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza - Zitrone 200ml
Majonéza - Zitrone 200ml
383,25 Kč/1l
76,65 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Gouda's Glorie Majonéza (750 ml)
Gouda's Glorie Majonéza (750 ml)
198,33 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Oliven-Mayonnaise 250ml
Oliven-Mayonnaise 250ml
486,08 Kč/1l
121,52 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Santa Maria Lime & Jalapeño Mayo, 250 g - Pikantní limetkovo-jalapeño majonéza se svěžími limetkovými tóny a jemnou jalapeño kořenitostí. Krémová a slaná, ideální na sendviče, hamburgery a dipy. Praktická stlačovací lahvička pro přesné dávkování. Perfektní jako chuťový stimul pro tex-mex pokrmy. Složení: Řepkový olej, voda, cukr, jalapeňo (3,5 %), limetková šťáva (3,3 %), lihový ocet, vaječný žloutek, sůl, cibule, zahušťovadlo, ocet, konzervant, aroma, antioxidant. Nutriční hodnoty na 100 g: 1783 kJ (426 kcal), 44 g tuků (z toho nasycených 3,3 g), sacharidů 6 g (4,5 g cukru), 0 g bílkovin, 1,5 g soli.
Seznam přísad
Řepkový olej, voda, cukr, jalapeño (3,5 %), limetková šťáva (3,3 %), alkoholový ocet, vaječný žloutek, sůl, cibule, zahušťovadlo (modifikovaný bramborový škrob, guarová guma, xanthanová guma), ocet, konzervant (kyselina mléčná, benzoát sodný, antioxidant sorbát draselný), třtinový cukr 3 aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 783 kJ (426 kcal) Tuk: 44 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,3 g Sacharidy: 6 g z toho cukry: 4,5 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Råsundavägen 18, 169 67 Solna, Santa Maria AB, SE
Prodejní název
Limetka Santa Maria a majonéza jalapeño
Výrobce
Santa Maria
Kód EAN
7311312009258

Seznam přísad
Řepkový olej, voda, cukr, jalapeño (3,5 %), limetková šťáva (3,3 %), alkoholový ocet, vaječný žloutek, sůl, cibule, zahušťovadlo (modifikovaný bramborový škrob, guarová guma, xanthanová guma), ocet, konzervant (kyselina mléčná, benzoát sodný, antioxidant sorbát draselný), třtinový cukr 3 aroma.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 783 kJ (426 kcal) Tuk: 44 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,3 g Sacharidy: 6 g z toho cukry: 4,5 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 1,5 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
Råsundavägen 18, 169 67 Solna, Santa Maria AB, SE
Prodejní název
Limetka Santa Maria a majonéza jalapeño
Výrobce
Santa Maria
Kód EAN
7311312009258
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Go-Tan Sriracha Mayo 215g – Krémová, pikantní majonéza Sriracha na dip a omáčku
Go-Tan Sriracha Mayo 215g – Krémová, pikantní majonéza Sriracha na dip a omáčku
716,65 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza La Morena s Jalapeño, 250 g - Pikantní majonéza na sendviče a hamburgery
Majonéza La Morena s Jalapeño, 250 g - Pikantní majonéza na sendviče a hamburgery
786,88 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mayoneur Spicy Lanýž Mayo 250g – Ohnivá lanýžová majonéza jako dip a pomazánka
Mayoneur Spicy Lanýž Mayo 250g – Ohnivá lanýžová majonéza jako dip a pomazánka
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Van Wijngaarden Zaanse Korejská BBQ Mayo Hot & Spicy 250 g – Pikantní BBQ majonéza
Van Wijngaarden Zaanse Korejská BBQ Mayo Hot & Spicy 250 g – Pikantní BBQ majonéza
658,96 Kč/1kg
164,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l