Mayoneur Spicy Lanýž Mayo 250g – Ohnivá lanýžová majonéza jako dip a pomazánka

132,76 Kč

531,04 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 100ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 100ml
568,70 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
56,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
210,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
1 462,69 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
500,98 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jean Bâton Pikantní lanýžová majonéza 250 g – Pikantní, jemná lanýžová omáčka
Jean Bâton Pikantní lanýžová majonéza 250 g – Pikantní, jemná lanýžová omáčka
850,84 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
1 513,23 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jean Bâton Pikantní majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantní, pikantní
Jean Bâton Pikantní majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantní, pikantní
637,64 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
388,67 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonez Heinz Lekki 10 L
Majonez Heinz Lekki 10 L
191,83 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 918,29 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Kewpie 450 g
Majonéza Kewpie 450 g
407,47 Kč/1kg
183,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Jean Baton Pittige Sriracha Majonéza 760g - Pikantní Sriracha majonéza jako dip a omáčka
Jean Baton Pittige Sriracha Majonéza 760g - Pikantní Sriracha majonéza jako dip a omáčka
438,32 Kč/1kg
333,12 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Veganský majonézový krém 125g | EMILS FEINKOST
Veganský majonézový krém 125g | EMILS FEINKOST
559,92 Kč/1l
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Delikatess-Mayonnaise 250ml
Delikatess-Mayonnaise 250ml
368,96 Kč/1l
92,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 100ml
568,50 Kč/1l
56,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
152,30 Kč
-35,27 Kč
117,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Majonéza La Morena s Jalapeño, 250 g - Pikantní majonéza na sendviče a hamburgery
Majonéza La Morena s Jalapeño, 250 g - Pikantní majonéza na sendviče a hamburgery
786,88 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Letní lanýžová majonéza, 80 g
Letní lanýžová majonéza, 80 g
2 112,50 Kč/1l
169,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Roleski Stolní majonéza 2 kg
Roleski Stolní majonéza 2 kg
158,71 Kč/1kg
428,52 Kč
-95,22 Kč
333,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mayoneur Spicy Lanýž Mayo, 250 g - Pikantní lanýžová majonéza s pravou lanýžovou pastou a červenými chilli papričkami pro ohnivý tón. Perfektní jako dip, pomazánka nebo pro zjemnění pokrmů, jako jsou batátové hranolky, grilované burgery, carpaccio a sendviče. Méně kalorií v praktické stlačovací láhvi pro snadné použití. Složení: voda, řepkový olej, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, bylinkový ocet, sambal (červené chilli papričky, sůl, regulátor kyselosti kyselina octová, konzervant benzoan sodný), hydrolyzovaný sójový protein, mořská sůl, černé olivy, citrusová vláknina, přírodní příchutě, 0,13% lanýžová pasta, konzervant, antioxidant sorban sodný, Esp385,sorbát sodný, sorban sodný Nutriční hodnoty na 100 g: 350 kcal, 34 g tuků (z toho 2,4 g nasycených), 11 g sacharidů (7 g cukru), 0,4 g vlákniny, 0,4 g bílkovin, 2,6 g soli.
Seznam přísad
Voda, řepkový olej, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, bylinkový ocet, sambal (mletá červená paprika, sůl, regulátor kyselosti: kyselina octová, konzervant: benzoát sodný), hydrolyzovaný SÓJOVÝ protein, mořská sůl a sůl, černé olivy, citrusová vláknina, přírodní aroma, sorbát pyré, extrakt z lanýžů, sodná sůl, konzervant sodná sůl. antioxidant: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 446 kJ (350 kcal) Tuk: 34 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,4 g Sacharidy: 11 g z toho cukry: 7 g Vláknina: 0,4 g Bílkoviny: 0,4 g Sůl: 2,6 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Prodejní název
Mayoneur Pikantní lanýžová majonéza
Výrobce
Mayoneur
Kód EAN
8720589845886

Seznam přísad
Voda, řepkový olej, cukr, modifikovaný kukuřičný škrob, bylinkový ocet, sambal (mletá červená paprika, sůl, regulátor kyselosti: kyselina octová, konzervant: benzoát sodný), hydrolyzovaný SÓJOVÝ protein, mořská sůl a sůl, černé olivy, citrusová vláknina, přírodní aroma, sorbát pyré, extrakt z lanýžů, sodná sůl, konzervant sodná sůl. antioxidant: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 446 kJ (350 kcal) Tuk: 34 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,4 g Sacharidy: 11 g z toho cukry: 7 g Vláknina: 0,4 g Bílkoviny: 0,4 g Sůl: 2,6 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Prodejní název
Mayoneur Pikantní lanýžová majonéza
Výrobce
Mayoneur
Kód EAN
8720589845886
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 42
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
Kuehne Remoulade s bylinkami krémová jemná z hrnce 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
66,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,28 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
383,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l