Lotus Biscoff Speculoos krém z bílé čokolády 180g – krémová pomazánka s kousky sušenek

223,37 Kč

1 240,94 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hřebíček, 4 balení po 250 g
Hřebíček, 4 balení po 250 g
859,36 Kč/1kg
244,69 Kč
-29,85 Kč
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Uzený tempeh 190 gSunfood
Uzený tempeh 190 gSunfood
316,22 Kč/1kg
316,22 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru
Mletá vanilka 20 g Bourbonské vanilky z Madagaskaru
4 559,20 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
Vanilková pasta 50 g DELICIOUS, Vanilková pasta
4 559,20 Kč/1l
227,96 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Těstovinové sušenky Speculoos 100 G Sušenky Speculoos, krém Speculoos, tvarohový koláč
Těstovinové sušenky Speculoos 100 G Sušenky Speculoos, krém Speculoos, tvarohový koláč
4 871,00 Kč/1l
243,55 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Těstoviny Speculoos 1Kg Sušenky Speculoos, krém Speculoos, tvarohový koláč
Těstoviny Speculoos 1Kg Sušenky Speculoos, krém Speculoos, tvarohový koláč
1 852,63 Kč/1kg
1 852,63 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Tartufi di Fassia – Krém s bílými lanýžemi, 50g | PPURA
Tartufi di Fassia – Krém s bílými lanýžemi, 50g | PPURA
4 864,20 Kč/1kg
286,53 Kč
-43,32 Kč
243,21 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Jemný vanilkový cukr 500 g s PŘÍRODNÍ vanilkou
Jemný vanilkový cukr 500 g s PŘÍRODNÍ vanilkou
2 023,40 Kč/1l
101,17 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Bylinná sůl - Náplň bylinného másla 200g
Bylinná sůl - Náplň bylinného másla 200g
1 171,95 Kč/1kg
234,39 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Krém s hříbky a bílým lanýžem, 160 g
Krém s hříbky a bílým lanýžem, 160 g
2 159,06 Kč/1l
345,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Pikantní lilkový krém - Pikante Auberginen Creme 180g
Pikantní lilkový krém - Pikante Auberginen Creme 180g
547,50 Kč/1kg
98,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Omáčka s bílými lanýžemi, 50 g - Calugi
Omáčka s bílými lanýžemi, 50 g - Calugi
7 177,80 Kč/1kg
358,89 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Bourbonová vanilková pasta 100 g + sicilské pistácie 200 g
Bourbonová vanilková pasta 100 g + sicilské pistácie 200 g
12 185,00 Kč/1l
609,25 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Oregano – nasekané, 35 g | NEZABALENÉ, PRO VŠECHNY
Oregano – nasekané, 35 g | NEZABALENÉ, PRO VŠECHNY
2 600,50 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Koření do Speculaasu, 16 g | Značka LECKER'S
Koření do Speculaasu, 16 g | Značka LECKER'S
1 506,25 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pepř - bílý mletý 50g
Pepř - bílý mletý 50g
1 942,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
97,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Strouhaná majoránka 160g balení HoReCa
Strouhaná majoránka 160g balení HoReCa
1 516,40 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,82 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Bourbonská vanilka - mletá 10g
Bourbonská vanilka - mletá 10g
18 172,00 Kč/1kg
181,72 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Prymat Cebula suszona 15 g
Prymat Cebula suszona 15 g
755,50 Kč/1kg
41,83 Kč
-63%
15,11 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bazalka - strouhaná sklenice 15g
Bazalka - strouhaná sklenice 15g
5 248,67 Kč/1kg
78,73 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lotus Biscoff Speculoos krém z bílé čokolády 180 g - krémová pomazánka s bílou čokoládou a křupavými kousky sušenek Lotus Biscoff. Ideální na chléb, dezerty a svačiny. Vychutnejte si lahodnou kombinaci jemné bílé čokolády a výrazné chuti Speculoos. Ideální pro sdílení nebo jako sladkou pochoutku mezi jídly. Vyrobeno z udržitelných surovin a kakaa s certifikací Rainforest Alliance. Nutriční hodnoty na 100 g: 566 kcal, 35 g tuků, 60 g sacharidů, 3,6 g bílkovin. Může obsahovat stopy ořechů.
Seznam přísad
Složení: Speculoos 31 % (PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), kamenný cukr, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ mouka, sůl, skořice), cukr, kakaové máslo**, palmový olej*, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, přírodní syrovátkový prášek (kyselina SORO), emulgátor (kyselina MLÉKO ALKOHOLOVÁ), emulgátor přírodní syrovátka (MLÉKO ALKOHUS) (kyselina citronová). *Palmový olej z udržitelného a certifikovaného pěstování. **Certifikováno Rainforest Alliance. Může obsahovat stopy OŘECHŮ.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2 361 kJ (566 kcal) Tuk: 35 g z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g Sacharidy: 60 g z toho cukry: 49 g Vláknina: 0,4 g Bílkoviny: 3,6 g Sůl: 0,4 g
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Lotus Bakeries, Nieuwendijk 45, 5661AA Geldrop, NL
Prodejní název
Lotus Biscoff Speculoos krém z bílé čokolády
Výrobce
Lotus Biscoff
Kód EAN
5410126673753

Seznam přísad
Složení: Speculoos 31 % (PŠENIČNÁ mouka, cukr, rostlinné oleje (palmový*, řepkový), kamenný cukr, kypřící látka (hydrogenuhličitan sodný), SÓJOVÁ mouka, sůl, skořice), cukr, kakaové máslo**, palmový olej*, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, přírodní syrovátkový prášek (kyselina SORO), emulgátor (kyselina MLÉKO ALKOHOLOVÁ), emulgátor přírodní syrovátka (MLÉKO ALKOHUS) (kyselina citronová). *Palmový olej z udržitelného a certifikovaného pěstování. **Certifikováno Rainforest Alliance. Může obsahovat stopy OŘECHŮ.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2 361 kJ (566 kcal) Tuk: 35 g z toho nasycené mastné kyseliny: 20 g Sacharidy: 60 g z toho cukry: 49 g Vláknina: 0,4 g Bílkoviny: 3,6 g Sůl: 0,4 g
Hmotnost
180 g
Potravinářský podnik
Lotus Bakeries, Nieuwendijk 45, 5661AA Geldrop, NL
Prodejní název
Lotus Biscoff Speculoos krém z bílé čokolády
Výrobce
Lotus Biscoff
Kód EAN
5410126673753
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Celý 1 kg přírodního prémiového aromatického a kořeněného muškátového oříšku
Celý 1 kg přírodního prémiového aromatického a kořeněného muškátového oříšku
14 623,00 Kč/1l
731,15 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
Maggi® 11801129 Maggi® Gewürzmischung, 1,0 kg
412,18 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 21
412,18 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Wiberg Wok omáčka Teriyaki omáčka tradiční japonské chuti 800g
Wiberg Wok omáčka Teriyaki omáčka tradiční japonské chuti 800g
385,26 Kč/1kg
308,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce  1,0 kg, 1 St.
Knorr® 708445006 Knorr® Wild Sauce 1,0 kg, 1 St.
723,03 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 5
723,03 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro LOFBERGS Inferno Mletá káva 450g Soft
LOFBERGS Inferno Mletá káva 450g Soft
551,60 Kč/1kg
248,22 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Bio skořice cejlonská, mletá, 1 kg
Bio skořice cejlonská, mletá, 1 kg
915,81 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
915,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Lacroix Umami-Paste
Lacroix Umami-Paste
1 656,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
115,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Knorr omáčka z divokých hub jako suchá směs pro 6000ml balení
Knorr omáčka z divokých hub jako suchá směs pro 6000ml balení
270,74 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 624,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kurkumový prášek 3 kg, Curcuma, zlaté mléko, jemně mletý, přírodní, veganský, GiDeli
Kurkumový prášek 3 kg, Curcuma, zlaté mléko, jemně mletý, přírodní, veganský, GiDeli
216,66 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 14
667,76 Kč
-17,77 Kč
649,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
5 573,60 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
Obrázek produktu pro Bulion Grzybowy Z Borowikami Winiary 60 G (6 kostek)
Bulion Grzybowy Z Borowikami Winiary 60 G (6 kostek)
621,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,30 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mary Rose – práškový čaj matcha 1 kg – zelený čaj z Hangzhou – intenzivní umami aroma – ideální do latté, smoothie a na pečení – energie, soustředění
Mary Rose – práškový čaj matcha 1 kg – zelený čaj z Hangzhou – intenzivní umami aroma – ideální do latté, smoothie a na pečení – energie, soustředění
695,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
695,00 Kč
Prodejce: MateMundo
Obrázek produktu pro Lanýžový krém, 160 g
Lanýžový krém, 160 g
1 875,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
300,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200ml
Hovězí koncentrát Oscar je vhodný do polévek a omáček 200ml
1 332,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
359,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lacroix vývar z korýšů pro polévky a omáčky 400ml
Lacroix vývar z korýšů pro polévky a omáčky 400ml
247,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
99,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Passierte Tomaten - aus Spanien DEMETER 400g | NATURATA
Passierte Tomaten - aus Spanien DEMETER 400g | NATURATA
231,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
92,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Develey Kouřová jemná barbecue omáčka pro profesionály (875ml láhev)
Develey Kouřová jemná barbecue omáčka pro profesionály (875ml láhev)
198,88 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
174,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní
Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní
657,04 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
Develey 184629, Curry sauce, 250 ml
2 642,60 Kč/1l
660,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Kamis koření na kuře ve směsi koření ve staropolském stylu 25 G
Kamis koření na kuře ve směsi koření ve staropolském stylu 25 G
902,00 Kč/1kg
53,66 Kč
-49%
27,06 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Jemná omáčka - Tmavá omáčka 21g
Jemná omáčka - Tmavá omáčka 21g
1 229,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
25,81 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ubena Virginia směs koření na maso 450g
Ubena Virginia směs koření na maso 450g
636,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
286,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Heinz Sójová omáčka klasická sladká asijská kořenící omáčka 150 ml
Heinz Sójová omáčka klasická sladká asijská kořenící omáčka 150 ml
1 832,40 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
274,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Nopal v prášku (Opuntia ficus-indica) 200g
Nopal v prášku (Opuntia ficus-indica) 200g
1 232,30 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
246,46 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
217,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
114,20 Kč
-5,21 Kč
108,99 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Guanciale Wangen, zralé, cca 1,7 kg - Pernigotti
Guanciale Wangen, zralé, cca 1,7 kg - Pernigotti
756,88 Kč/1kg
1 286,70 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Šafránová vlákna z Íránu
Šafránová vlákna z Íránu
294 499,99 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Bourbonské vanilkové lusky (5 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, špičková gurmánská kvalita
Bourbonské vanilkové lusky (5 ks - 12-13 cm) 100% přírodní z Madagaskaru, špičková gurmánská kvalita
15 477,50 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
123,82 Kč
Prodejce: Vaynilla
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Želatina na  vaječnou tlačenku 1 x 20 g
Želatina na vaječnou tlačenku 1 x 20 g
645,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 12
12,90 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro WIBERG 1093833007 WIBERG Pfeffer schwarz geschrotet Gewürz, 515,0 g
WIBERG 1093833007 WIBERG Pfeffer schwarz geschrotet Gewürz, 515,0 g
935,95 Kč/1kg
687,92 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g
Knorr Omáčka Cafe de Paris krémová velkoobjemové balení pro gastronomii 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 653,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 653,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
Vanilková pasta 1 Kg / 1000G Vanilleschotenextrakt Horeca
1 877,01 Kč
Prodejce: PHRoyal
37 540,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka
Fazole Tonka 500G (fazole Tonka) Fazole Tonka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 218,75 Kč
Prodejce: PHRoyal
24 375,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
Růžové poupata 1 kg Sušené jedlé květy Růže Růžové poupata Sušené
901,81 Kč
Prodejce: PHRoyal
18 036,20 Kč/1l
A close-up shot of saffron threads in a bowl.
Šafránové nitě SARGOL IRANIAN SAFRAN 10g ČERVENÉ NITĚ
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
684,41 Kč
Prodejce: PHRoyal
13 688,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
Vanilkový extrakt trojitý koncentrovaný 110 ml bez cukru a konzervačních látek
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 430,45 Kč/1l
Obrázek produktu pro Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní
Bylina řebříček 1 kg 100% přírodní
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
657,04 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1l
Obrázek produktu pro Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka
Fazole Tonka 200G (fazole Tonka) Fazole Tonka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
536,11 Kč
Prodejce: PHRoyal
10 722,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
Růžové lístky 1 kg Jedlé sušené voňavé květy Přírodní Zdravé Královské
584,87 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 697,40 Kč/1l
Obrázek produktu pro Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
Přírodní badyán 1 kg, čerstvý, celý, značka Royal
560,49 Kč
Prodejce: PHRoyal
11 209,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické  koření
Cejlonská skořice tyčinky 500G Čerstvé aromatické koření
487,35 Kč
Prodejce: PHRoyal
9 747,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Roleski Musztarda Sarepska 175 g
Roleski Musztarda Sarepska 175 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
402,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 340,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Psyllium Husk250g
Psyllium Husk250g
339,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
1 356,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal
Skořicová tyčinka 1 kg Sušené skořicové tyčinky Kvalitní skořicové tyčinky značky Royal
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g
Mletá cejlonská skořice 1 kg, sladká, originální, aromatická, pravá, 1000 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Hřebíček, 4 balení po 250 g
Hřebíček, 4 balení po 250 g
244,69 Kč
-29,85 Kč
214,84 Kč
Prodejce: CasteloStore
859,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 1 kg vybraných aromatických bobkových listů
1 kg vybraných aromatických bobkových listů
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
Přírodní badyán 500 g, čerstvý a celý, značka Royal
365,45 Kč
Prodejce: PHRoyal
7 309,00 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
Vanilkové tyčinky 16 ks 12-14cm Vanilková tyčinka GROSS
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
278,68 Kč
Prodejce: PHRoyal
5 573,60 Kč/1l
Obrázek produktu pro Tonka fazole 100g (Tonka fazole)
Tonka fazole 100g (Tonka fazole)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
304,04 Kč
Prodejce: PHRoyal
6 080,80 Kč/1l