Quaker Cruesli 4 ořechové müsli 450 g – Křupavá snídaně s ořechy, vlákninou a vitamíny

212,71 Kč

472,69 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
481,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oetker Vitalis křupavé ořechy a semínka bez přidaného cukru 400g
Oetker Vitalis křupavé ořechy a semínka bez přidaného cukru 400g
441,05 Kč/1kg
176,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
253,11 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kölln Granola: křupavá ovesná vločka, kešu ořechy, mandle, semínka, 350g
Kölln Granola: křupavá ovesná vločka, kešu ořechy, mandle, semínka, 350g
324,37 Kč/1kg
113,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zonnatura müsli s ořechy a semínky, 375 g - křupavá snídaně bohatá na vlákninu
Zonnatura müsli s ořechy a semínky, 375 g - křupavá snídaně bohatá na vlákninu
461,92 Kč/1kg
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Müsli s rozinkami a oříšky, 450 g – křupavá snídaně
Quaker Cruesli Müsli s rozinkami a oříšky, 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Multifruit Müsli 450g – Křupavá, ovocná snídaně
Quaker Cruesli Multifruit Müsli 450g – Křupavá, ovocná snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Zero přidaný cukr s ořechy, 400 g - křupavé müsli
Quaker Cruesli Zero přidaný cukr s ořechy, 400 g - křupavé müsli
531,77 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker – Cruesli se 4 druhy ořechů – 850 g
Quaker – Cruesli se 4 druhy ořechů – 850 g
375,66 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
354,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Yespers Granola Hazelnut & Banana 1000g – Křupavé müsli s ořechy a banánem
Yespers Granola Hazelnut & Banana 1000g – Křupavé müsli s ořechy a banánem
585,80 Kč/1kg
585,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovesné křupavé müsli - ořechové křehké 300g
Ovesné křupavé müsli - ořechové křehké 300g
299,83 Kč/1kg
89,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Quaker Havermout se skořicí 330 g – snídaně z ovesných vloček s vysokým obsahem vlákniny
Quaker Havermout se skořicí 330 g – snídaně z ovesných vloček s vysokým obsahem vlákniny
541,06 Kč/1kg
178,55 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Allos 378190, 500 g, Gluten, Mléko, Ořechy, Sója, Pšenice, Sezamová semínka, Německo, 1629 kJ, 388 kcal, 12 g
Allos 378190, 500 g, Gluten, Mléko, Ořechy, Sója, Pšenice, Sezamová semínka, Německo, 1629 kJ, 388 kcal, 12 g
299,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,59 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holie's Bezlepková proteinová granola s ořechy, 330 g - müsli s vysokým obsahem vlákniny
Holie's Bezlepková proteinová granola s ořechy, 330 g - müsli s vysokým obsahem vlákniny
693,03 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovesná kaše s rozinkami a ořechy OSM Krasnystaw 250 g
Ovesná kaše s rozinkami a ořechy OSM Krasnystaw 250 g
135,62 Kč/1kg
61,96 Kč
-43%
35,26 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Kluth Chia semínka bez lepku
Kluth Chia semínka bez lepku
497,38 Kč/1kg
248,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ořechové křupky - bezlepkové 300g
Ořechové křupky - bezlepkové 300g
332,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
99,85 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
834,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
1 190,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Quaker Cruesli 4 nuts muesli, 450 g - Crunchy muesli with four different types of nuts: almonds, hazelnuts, pecans and Brazil nuts. Je bohatý na vlákninu a vitamíny, skládá se z 95 % z celých zrn a obsahuje pouze přírodní příchutě bez barviv. Ideální pro energický začátek dne. Celkový podíl ořechů: 10,7 %. Může obsahovat stopy mléka a jiných ořechů.
Seznam přísad
Složení: Celozrnné ovesné vločky (33 %), celozrnná pšenice (19 %), glukózový sirup, slunečnicový olej, cukr, pražené mandle (4,2 %), lískové ořechy (4,0 %), pekanové ořechy (1,5 %), rýžová mouka (1,5 %), pšeničná mouka (1,4 %), brazilská mouka (1,4 %), brazilská vláknina, med. (0,5 %), přírodní aroma (pšenice). Celkový podíl ořechů 10,7 %. Může obsahovat mléko a různé druhy ořechů.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1913 kJ (462 kcal) Tuk: 19 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 57 g z toho cukry: 12 g Vláknina: 10 g Bílkoviny: 8,5 g Sůl: < 0,01 g Vitamín B1 / Thiamin: 0,19 mg (17 %*) Fosfor: 219 mg (31 %*) Železo: 2,1 mg (15 %*) *Referenční denní příjem (RI)
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Prodejní název
Quaker Cruesli 4 noty
Výrobce
Quaker
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398516947

Seznam přísad
Složení: Celozrnné ovesné vločky (33 %), celozrnná pšenice (19 %), glukózový sirup, slunečnicový olej, cukr, pražené mandle (4,2 %), lískové ořechy (4,0 %), pekanové ořechy (1,5 %), rýžová mouka (1,5 %), pšeničná mouka (1,4 %), brazilská mouka (1,4 %), brazilská vláknina, med. (0,5 %), přírodní aroma (pšenice). Celkový podíl ořechů 10,7 %. Může obsahovat mléko a různé druhy ořechů.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1913 kJ (462 kcal) Tuk: 19 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2 g Sacharidy: 57 g z toho cukry: 12 g Vláknina: 10 g Bílkoviny: 8,5 g Sůl: < 0,01 g Vitamín B1 / Thiamin: 0,19 mg (17 %*) Fosfor: 219 mg (31 %*) Železo: 2,1 mg (15 %*) *Referenční denní příjem (RI)
Hmotnost
450 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Nederland BV, Stadsplateau 22-23, 3521AZ Utrecht, NL
Prodejní název
Quaker Cruesli 4 noty
Výrobce
Quaker
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398516947
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lucky Charms (10 x 422 g)
Lucky Charms (10 x 422 g)
570,90 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
240,92 Kč
Prodejce: kimport
Obrázek produktu pro Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
868,95 Kč/1kg
238,96 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro GO ON Proteinová granola s čokoládou a ořechy 300 g
GO ON Proteinová granola s čokoládou a ořechy 300 g
234,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
73,71 Kč
-4%
70,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
Vločky z tygřích ořechů - bezlepkové 250g
347,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
164,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam – Hiobovy slzy (semena koixu), 250 g
GymBeam – Hiobovy slzy (semena koixu), 250 g
590,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
199,27 Kč
-51,67 Kč
147,60 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Oero Oðs
Oero Oðs
2 193,09 Kč/1kg
767,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Těstoviny – sladké brambory, skleněné tagliatelle, 250 g | JUST TASTE
Těstoviny – sladké brambory, skleněné tagliatelle, 250 g | JUST TASTE
410 879,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
102,72 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Sezamová semínka, Německo, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
Allos 136347, 1,5 kg, Gluten, Sezamová semínka, Německo, 1694 kJ, 402 kcal, 9,3 g
243,29 Kč/1kg
364,93 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holie's Granola Low Carb Crunch ořechy a semínka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
Holie's Granola Low Carb Crunch ořechy a semínka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
607,74 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Ovesné müsli s lesními plody, extra velké balení, 900 g | BAUCK MÜHLE
Ovesné müsli s lesními plody, extra velké balení, 900 g | BAUCK MÜHLE
229,66 Kč/1kg
206,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kölln Křupavé křupavé ovesné otruby s křupavými kreáliemi 250g
Kölln Křupavé křupavé ovesné otruby s křupavými kreáliemi 250g
441,68 Kč/1kg
110,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dinkel müsli - Guten Morgen 375g
Dinkel müsli - Guten Morgen 375g
226,64 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
84,99 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eat Natural Super Granola bez lepku 400 g – křupavé, bezlepkové müsli
Eat Natural Super Granola bez lepku 400 g – křupavé, bezlepkové müsli
558,42 Kč/1kg
223,37 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
784,86 Kč/1kg
255,08 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
1 205,46 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
1 300,11 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro San Granola brownie z wiśniami 300 g
San Granola brownie z wiśniami 300 g
234,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
73,71 Kč
-4%
70,46 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
Dr. Oetker Vitalis ovesná kaše s pekanovými ořechy a mandlemi 61g
656,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
39,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
Dr. Oetker 20529 Dr. Oetker Vitalis Schoko Müsli 1125,0 g
383,21 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
431,11 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
973,09 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Weetabix 24 Celozrnných Pšeničných Forem 430 G
Weetabix 24 Celozrnných Pšeničných Forem 430 G
290,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
125,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Veganské marcipánové mrkvičky, 12ks
Veganské marcipánové mrkvičky, 12ks
2 250,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
90,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro RUF Kaše brusinková Kokos 65g
RUF Kaše brusinková Kokos 65g
366,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
23,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
2 132,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
Celozrnná prosná krupice - bezlepková 250g
395,64 Kč/1kg
98,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fitness snídaňové cereálie s mléčnou čokoládou, celozrnnou pšenicí, ovesem a čokoládovými vločkami 375 g
Fitness snídaňové cereálie s mléčnou čokoládou, celozrnnou pšenicí, ovesem a čokoládovými vločkami 375 g
175,00 Kč/1kg
136,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
269,15 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Grain fix ze špaldy 500g
Grain fix ze špaldy 500g
170,38 Kč/1kg
85,19 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lion Wildcrush Cerealien 600g
Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 Kč
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg