Snídaňové cereálie Kellogg's Frosties 330 g - Křupavé kukuřičné lupínky s polevou

191,39 Kč

579,97 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g
Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukr, 450 g
553,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
269,15 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
Kölln 349978 Müsli s čokoládou a sušenkami 500,0 g
589,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
294,50 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
253,11 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Smacks 330 g – křupavé sladké kukuřičné lupínky
Snídaňové cereálie Kellogg's Smacks 330 g – křupavé sladké kukuřičné lupínky
579,97 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Mini 220 g – křupavé mini kukuřičné lupínky
Snídaňové cereálie Kellogg's Mini 220 g – křupavé mini kukuřičné lupínky
718,18 Kč/1kg
158,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Kellogg's Oaties Kakaová křupavá snídaňová cereálie 360 g - Křupavé ovesné vločky s kakaovou příchutí
Kellogg's Oaties Kakaová křupavá snídaňová cereálie 360 g - Křupavé ovesné vločky s kakaovou příchutí
546,44 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
Snídaňové cereálie Kellogg's Coco Pops 330 g – křupavé čokoládové rýžové vločky
628,42 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro S - Müsli čokoláda - hořká čokoláda 375g
S - Müsli čokoláda - hořká čokoláda 375g
207,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čokoládové cornflakes - bezlepkové 200g
Čokoládové cornflakes - bezlepkové 200g
546,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
109,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé müsli - čokoláda 250g
Křupavé müsli - čokoláda 250g
468,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Müsli s rozinkami a oříšky, 450 g – křupavá snídaně
Quaker Cruesli Müsli s rozinkami a oříšky, 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Snídaňové vločky Lubella Celozrnné 500 g
Snídaňové vločky Lubella Celozrnné 500 g
157,61 Kč/1kg
88,26 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Cookies & Smetanové müsli 450 g – křupavá snídaně
Quaker Cruesli Cookies & Smetanové müsli 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Snídaňová cereálie Kellogg's Tresor Speculoos 375 g – křupavé cereálie s příchutí Speculoos
Snídaňová cereálie Kellogg's Tresor Speculoos 375 g – křupavé cereálie s příchutí Speculoos
666,72 Kč/1kg
250,02 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Křupavé müsli s čokoládou
Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Křupavé müsli s čokoládou
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
1 190,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Křupavé snacky - špaldové 110g
Křupavé snacky - špaldové 110g
507,64 Kč/1kg
55,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovesné müsli - oříšková pochoutka 425g
Ovesné müsli - oříšková pochoutka 425g
289,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kukuřičné oplatky Zonnatura s mléčnou čokoládou, 75 g – křupavá svačina
Kukuřičné oplatky Zonnatura s mléčnou čokoládou, 75 g – křupavá svačina
1 628,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kellogg's Frosties Breakfast Flakes 330g - Křupavé kukuřičné lupínky se sladkou polevou, bohaté na vitamín D a bez umělých barviv, příchutí a konzervantů. Ideální pro energeticky bohatou snídani, ideální pro celou rodinu. Obsahuje důležité vitamíny a minerály jako niacin, železo, vitamín B6, B12, kyselinu listovou a thiamin. Poznámka: Může obsahovat stopy lepku a arašídů.
Seznam přísad
Kukuřice, cukr, EXTRAKT Z JEČNÉHO SLADU, sůl, niacin, železo, vitamín B6, riboflavin, thiamin, kyselina listová, vitamín D, vitamín B12. Může obsahovat stopy lepku z jiných obilovin a arašídů.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 375 kcal (1594 kJ) Tuk: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 87 g z toho cukry: 37 g Vláknina: 2 g Bílkoviny: 4,5 g Sůl: 0,83 g Vitamíny a minerály: Niacin (vitamín B3): 13 mg (83 % RI) Thiamin (vitamín B1): 0,91 mg (83 % RI) Riboflavin (vitamín B2): 1,2 mg (86 % RI) Kyselina listová (vitamín B11): 166 µg (83 % RI) Vitamín B6: 1,2 mg (86 % RI) Vitamín B12: 2,1 µg (84 % RI) Vitamín D: 8,4 µg (168 % RI) Železo: 8 mg (57 % RI)
Hmotnost
330 g
Potravinářský podnik
KELLOGG Europe Trading Limited, Rijnstraat 495-D, 5211 DC s-Hertogenbosch, NL
Prodejní název
Kellogg's Frosties
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
5059319023342

Seznam přísad
Kukuřice, cukr, EXTRAKT Z JEČNÉHO SLADU, sůl, niacin, železo, vitamín B6, riboflavin, thiamin, kyselina listová, vitamín D, vitamín B12. Může obsahovat stopy lepku z jiných obilovin a arašídů.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 375 kcal (1594 kJ) Tuk: 0,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 87 g z toho cukry: 37 g Vláknina: 2 g Bílkoviny: 4,5 g Sůl: 0,83 g Vitamíny a minerály: Niacin (vitamín B3): 13 mg (83 % RI) Thiamin (vitamín B1): 0,91 mg (83 % RI) Riboflavin (vitamín B2): 1,2 mg (86 % RI) Kyselina listová (vitamín B11): 166 µg (83 % RI) Vitamín B6: 1,2 mg (86 % RI) Vitamín B12: 2,1 µg (84 % RI) Vitamín D: 8,4 µg (168 % RI) Železo: 8 mg (57 % RI)
Hmotnost
330 g
Potravinářský podnik
KELLOGG Europe Trading Limited, Rijnstraat 495-D, 5211 DC s-Hertogenbosch, NL
Prodejní název
Kellogg's Frosties
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
5059319023342
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lion Wildcrush Cerealien 600g
Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 Kč
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg