Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, 3 x 142 g (426 g) balení

585,80 Kč

1 375,12 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
Filety ze sleďů Appel v pikantním pepřovém krému 200g
244,90 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
48,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saupiquet tuňák ve slunečnicovém oleji Kousky tuňáka v plechovce 185 g
Saupiquet tuňák ve slunečnicovém oleji Kousky tuňáka v plechovce 185 g
748,21 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 7
104,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hovězí Jerky Teriyaki pikantní ovocná asijská příchuť 60g
Hovězí Jerky Teriyaki pikantní ovocná asijská příchuť 60g
2 266,62 Kč/1kg
154,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
Filety ze sleďů Appel ve smetaně s pikantní paprikou 200g
304,43 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, 142 g – vysoce kvalitní filet z tuňáka
Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, 142 g – vysoce kvalitní filet z tuňáka
1 685,63 Kč/1kg
239,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fish Tales Filety z bílého tuňáka v olivovém oleji, 200 g – čerstvé a jemné
Fish Tales Filety z bílého tuňáka v olivovém oleji, 200 g – čerstvé a jemné
2 129,55 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fish Tales Filety z ančoviček v olivovém oleji, 95 g - jemné filety z ančoviček do salátů a těstovin
Fish Tales Filety z ančoviček v olivovém oleji, 95 g - jemné filety z ančoviček do salátů a těstovin
2 800,11 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fish Tales Filety z ančoviček s kapary 42 g - Jemné, pikantní filety z ančoviček
Fish Tales Filety z ančoviček s kapary 42 g - Jemné, pikantní filety z ančoviček
4 176,19 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Filet z tuňáka Rio Mare v olivovém oleji, 2 x 120 g (240 g) balení
Filet z tuňáka Rio Mare v olivovém oleji, 2 x 120 g (240 g) balení
1 974,50 Kč/1kg
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
ANCHOIS (SARDELE) FILETY W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 50 g (30 g) - PAN DO MAR
Sardelové filety vextra panenském olivovém oleji 50 g (30 g) - PAN DO MAR
3 026,00 Kč/1kg
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,30 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Filet z makreli w oleju Graal 170 g
Filet z makreli w oleju Graal 170 g
509,12 Kč/1kg
110,51 Kč
-23,96 Kč
86,55 Kč
Prodejce: Katomix
TUŃCZYK BONITO W BIO OLIWIE Z OLIWEK EXTRA VIRGIN 120 g - PAN DO MAR
Tuňák – volivovém oleji, 120g | PAN DO MAR
789,17 Kč/1kg
94,70 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
Filety z makreli w oleju roślinnym Lisner 170g
522,06 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
88,75 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Filety z tuňáka ve sklenici v olivovém oleji – 6 x 200 g
Filety z tuňáka ve sklenici v olivovém oleji – 6 x 200 g
607,32 Kč/1kg
728,78 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Tuňák - organická rajčatová omáčka 160g
Tuňák - organická rajčatová omáčka 160g
677,63 Kč/1kg
108,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Saupiquet filety z tuňáka ve slunečnicovém oleji v plechovce 80g balení po 2 kusech
Saupiquet filety z tuňáka ve slunečnicovém oleji v plechovce 80g balení po 2 kusech
661,06 Kč/1kg
105,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GRAAL Filety z makrely v konzervě v pepřové omáčce – rybí konzerva – 170 g
GRAAL Filety z makrely v konzervě v pepřové omáčce – rybí konzerva – 170 g
514,58 Kč/1kg
119,31 Kč
-21,54 Kč
97,77 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Bílý tuňák bonito v olivovém oleji Ortiz 220 g
Bílý tuňák bonito v olivovém oleji Ortiz 220 g
2 032,86 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
447,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro GymBeam - Filety z tuňáka v olivovém oleji 110 g
GymBeam - Filety z tuňáka v olivovém oleji 110 g
753,91 Kč/1l
127,21 Kč
-44,28 Kč
82,93 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Filety tuňáka – extra panenský olivový olej, 160 g | FOLLOWFOOD
Filety tuňáka – extra panenský olivový olej, 160 g | FOLLOWFOOD
614,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,29 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, balení 3 ks (3 x 142 g, celkem 426 g) - Divoký, udržitelný tuňák z Indonésie. Fair Trade pro lepší pracovní podmínky a spravedlivé mzdy pro rybáře. MSC, zaručuje udržitelný rybolov bez nadměrného rybolovu. Jemně chyceno pomocí prutu a vlasce pro minimální vedlejší úlovky. Složení: Tuňák pruhovaný (70 %), olivový olej (29 %), sůl. Nutriční hodnoty na 100 g: 219 kcal, 13,6 g tuků (z toho nasycených 1,73 g), sacharidů 1,0 g (0,9 g cukru), 24,4 g bílkovin, 0,6 g soli. Praktické vícenásobné balení pro všestranný požitek.
Seznam přísad
Složení: Tuňák pruhovaný* (RYBY) (Katsuwonus pelamis) (70 %), olivový olej (29 %), sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 915 kJ (219 kcal) Tuky: 13,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,73 g Sacharidy: 1,0 g z toho cukry: 0,9 g Bílkoviny: 24,4 g Sůl: 0,6 g
Hmotnost
426 g
Potravinářský podnik
Fish Tales NL BV, Nieuwpoortkade 2a, 1013 RD Amsterdam, NL
Prodejní název
Fish Tales Skipjack tonijn v olijfolie 3 balení
Výrobce
Fish Tales
Kód EAN
8720289702892

Seznam přísad
Složení: Tuňák pruhovaný* (RYBY) (Katsuwonus pelamis) (70 %), olivový olej (29 %), sůl.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 915 kJ (219 kcal) Tuky: 13,6 g z toho nasycené mastné kyseliny: 1,73 g Sacharidy: 1,0 g z toho cukry: 0,9 g Bílkoviny: 24,4 g Sůl: 0,6 g
Hmotnost
426 g
Potravinářský podnik
Fish Tales NL BV, Nieuwpoortkade 2a, 1013 RD Amsterdam, NL
Prodejní název
Fish Tales Skipjack tonijn v olijfolie 3 balení
Výrobce
Fish Tales
Kód EAN
8720289702892
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, 142 g – vysoce kvalitní filet z tuňáka
Fish Tales Tuňák pruhovaný v olivovém oleji, 142 g – vysoce kvalitní filet z tuňáka
1 685,63 Kč/1kg
239,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Filety tuňáka – v vlastní šťávě, 185 g | FOLLOWFOOD
Filety tuňáka – v vlastní šťávě, 185 g | FOLLOWFOOD
465,03 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
86,03 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Fish Tales Tuňák pruhovaný ve vodě 426 g – vysoký obsah bílkovin, udržitelný, praktický
Fish Tales Tuňák pruhovaný ve vodě 426 g – vysoký obsah bílkovin, udržitelný, praktický
1 187,44 Kč/1kg
505,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Fish Tales Tuňák pruhovaný ve vodě 160g, balení 2 ks
Fish Tales Tuňák pruhovaný ve vodě 160g, balení 2 ks
1 496,00 Kč/1kg
239,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
Ramirez sardinky v olivovém oleji - 125g konzerva, prvotřídní kvalita z Portugalska
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
394,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
3 156,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro WADAKYU Bonito Flocken 500g
WADAKYU Bonito Flocken 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 398,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 796,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
Sardinky Ramirez v pikantní zeleninové omáčce - 125g plechovka, portugalská specialita
351,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 808,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
Ramirez sardinky v rajčatové omáčce - 125g plechovka, portugalská rybí specialita
351,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica
2 815,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
Ruski Mięsiwo v omáčce 300 g
456,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 520,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
La Perla kousky tuňáka ve vlastní šťávě a nálevu 1705g 3-pack
1 212,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
962,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
Spiechlerz Rusiecki Smalec s masem a slaninou 160 g
432,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 701,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
Salát z mořských plodů Casa Rinaldi v
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 199,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Profi Pasztet z Papryką 250g
Profi Pasztet z Papryką 250g
415,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 661,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
Meica 40/90 SL 40 Bockwürstchen
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 627,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
Smalec mięsny ze smażoną cebulą Spichlerz Rusiecki 160 g
431,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 198,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Anchovies fillets in oil 45 g
Anchovies fillets in oil 45 g
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
9 521,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann křupavé bavorské šunkové párky 8 kusů ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
182,69 Kč
-40,45 Kč
142,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
218,83 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
Zimmermann Delikate Saftwürstl Bockwürste 8 kusů ATG 250g plechovka 565g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
212,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
Zimmermann Regensburger párky 4 kusy ATG 250g plechovka 550g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
259,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
Böklunder Echte herzhafte Land Bockwurst ve vlastní kůži 5 kusů 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
379,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
Mušle La Comtesse v rajčatové omáčce
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
192,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
Mayflower Seafood Gourmet Ice mořský krab Čerstvě ulovený kvalitní 185g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
179,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
945,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
Rujánští sledi pečení v pikantní marinádě, pikantní a šťavnatí 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
147,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
294,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
Sywan party rolky ze sleďových filetů v marinádě ATG 500g 1000g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
129,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
129,99 Kč/1kg