Kávová zrna Douwe Egberts Excellent Gold 1000 g, prémiové pražení, aromatická

1 300,02 Kč

1 300,02 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 017,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody
SENSEO Pads Caffè Crema Senseopads 160 nápojů Kávové pody
2 565,88 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
3 349,81 Kč
-501,68 Kč
2 848,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo Espresso - 10x48 polštářků
Senseo Espresso - 10x48 polštářků
3 590,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
1 974,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
2 136,67 Kč
-320,02 Kč
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Caffe Gondolier Kávové kapsle bez kofeinu 250 g – aromatický požitek bez kofeinu
Caffe Gondolier Kávové kapsle bez kofeinu 250 g – aromatický požitek bez kofeinu
906,08 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Douwe Egbert - Aroma Rood  - 54 podů
Douwe Egbert - Aroma Rood - 54 podů
516,51 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dallmayr Coffee 428 016 007 Dallmayr Crema D'oro Intensa
Dallmayr Coffee 428 016 007 Dallmayr Crema D'oro Intensa
2 538,84 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
284,35 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nescafe Gold Double Choc Mocha I 8 tyčinek
Nescafe Gold Double Choc Mocha I 8 tyčinek
2 551,87 Kč/1kg
229,88 Kč
-38,49 Kč
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Senseo Pads Premium Selection 100 % Arabica, kávové pody, mletá pražená káva, 16 podů
Senseo Pads Premium Selection 100 % Arabica, kávové pody, mletá pražená káva, 16 podů
1 057,03 Kč/1kg
117,33 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
125 072,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 40
900,52 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Douwe Egberts – Káva Douwe Egberts Instant Classic 300 g | Balení o hmotnosti 300 gramů
Douwe Egberts – Káva Douwe Egberts Instant Classic 300 g | Balení o hmotnosti 300 gramů
4 201,77 Kč/1kg
1 260,53 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kávové kapsle Caffe Gondolier Extra Dark Roast 250 g – intenzivní požitek z espressa
Kávové kapsle Caffe Gondolier Extra Dark Roast 250 g – intenzivní požitek z espressa
906,08 Kč/1kg
226,52 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
1 195,65 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Dallmayr 238000000 Dallmayr Classic Mild Kaffee, gemahlen Arabicabohnen mild 500,0 g
Dallmayr 238000000 Dallmayr Classic Mild Kaffee, gemahlen Arabicabohnen mild 500,0 g
1 098,76 Kč/1kg
549,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
1 125,05 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo® 4090473 Classic - 32 kávových lusků
Senseo® 4090473 Classic - 32 kávových lusků
1 840,23 Kč/1kg
408,53 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
Senseo 4422757007 Senseo ESPRESSO Kaffeepads, Arabicabohnen kräftig,
2 533,24 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
281,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
300 029,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
2 160,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Douwe Egberts – Káva Douwe Egberts Espresso Bean, středně pražená | Balení 1000 gramů
Douwe Egberts – Káva Douwe Egberts Espresso Bean, středně pražená | Balení 1000 gramů
1 667,78 Kč/1kg
1 667,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 polštářků
Dallmayr Kaffee 528016007 Crema d'Oro Kaffeepads 16 polštářků
2 538,84 Kč/1kg
284,35 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Kávová zrna Douwe Egberts Excellent Gold, 1000 g – prémiové pražení pro plnou, aromatickou chuť. Tato vysoce kvalitní melanž vyrobená ze 100% zrn Arabica kombinuje svěží zelené akcenty se sladkými tóny a nabízí bohatou, komplexní intenzitu chuti (úroveň 5 z 9). Ideální pro filtrovanou kávu, espresso stroje a plně a poloautomatické stroje. Ideální pro černou kávu a café au lait – požitek pro náročné milovníky kávy.
Seznam přísad
100% kávová zrna Arabica
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: - Energie: 0 kJ / 0 kcal - tuky: 0 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g - Sacharidy: 0 g - z toho cukry: 0 g - Bílkoviny: 0 g - Sůl: 0 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Douwe Egberts Consumentenservice, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam, NL
Prodejní název
Douwe Egberts Vynikající zlatá kávová zrna
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
8711000604380

Seznam přísad
100% kávová zrna Arabica
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: - Energie: 0 kJ / 0 kcal - tuky: 0 g - z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g - Sacharidy: 0 g - z toho cukry: 0 g - Bílkoviny: 0 g - Sůl: 0 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
Douwe Egberts Consumentenservice, Oosterdoksstraat 80, 1011 DK Amsterdam, NL
Prodejní název
Douwe Egberts Vynikající zlatá kávová zrna
Výrobce
Počet kusů
1
Kód EAN
8711000604380
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 10 x 48 kávových polštářků XXL balení
1 017,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Käfer V305061 Käfer Caffè Crema Lungo Kaffeepads, Arabica- und Robustabohnen 36 Pads
Käfer V305061 Käfer Caffè Crema Lungo Kaffeepads, Arabica- und Robustabohnen 36 Pads
1 191,27 Kč/1kg
300,20 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 10/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
300 029,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
2 160,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
1 094,94 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
849,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
594,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro 150 sáčků Lollo Caffè Argento Intense Blend Coffee - ESE 44 mm
150 sáčků Lollo Caffè Argento Intense Blend Coffee - ESE 44 mm
300,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
600,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Senseo Kávové lusky bez kofeinu, bohatá chuť, intenzivní a vyvážená, káva,  design, balení po 10 luscích, 10 x 16 lusků
Senseo Kávové lusky bez kofeinu, bohatá chuť, intenzivní a vyvážená, káva, design, balení po 10 luscích, 10 x 16 lusků
746,14 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
828,22 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Caffè Crema - polštářky bez kofeinu 126g 6-pack
Caffè Crema - polštářky bez kofeinu 126g 6-pack
1 624,22 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
1 227,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Eduscho, kávové kapsle, klasická varianta, 32 kusů. Plná chuť a vyváženost, s intenzivní vůní, intenzita 3/5, vhodné pro všechny typy kávovarů s kapslovým systémem
Eduscho, kávové kapsle, klasická varianta, 32 kusů. Plná chuť a vyváženost, s intenzivní vůní, intenzita 3/5, vhodné pro všechny typy kávovarů s kapslovým systémem
1 198,03 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 9
271,75 Kč
-22,56 Kč
249,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Dallmayr Coffee 145 000 000 Dallmayr Classic Pads 100 ks.
Dallmayr Coffee 145 000 000 Dallmayr Classic Pads 100 ks.
1 188,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
831,65 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Kawa rozpuszczalna Nescafé 3w1 Crea Lat delikatna 10 x 15 g
Kawa rozpuszczalna Nescafé 3w1 Crea Lat delikatna 10 x 15 g
441,82 Kč/1kg
75,11 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Coffee B Café Royal Espresso 9 kávových kuliček 3er Pack (3x51g Packung) + usy Block
Coffee B Café Royal Espresso 9 kávových kuliček 3er Pack (3x51g Packung) + usy Block
6 243,75 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
999,00 Kč
Prodejce: NamdarStore
Obrázek produktu pro Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
1 127,74 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lavazza Intenso Pads, Kávová kapsle, Espresso, Středně pražená, Coffee Pods, Vícebarevný, Lavazza
Lavazza Intenso Pads, Kávová kapsle, Espresso, Středně pražená, Coffee Pods, Vícebarevný, Lavazza
2 190,23 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
284,73 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Senseo Vanilla
Senseo Vanilla
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
718,42 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
1 083,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
801,87 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lucaffé Blucafé E.S.E. do 25 ks
Lucaffé Blucafé E.S.E. do 25 ks
1 400,16 Kč/1kg
350,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lucaffe
Obrázek produktu pro Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
Open Food 4008167752806, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
1 340,76 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
335,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
SENSEO Pads Classic Senseopads 240 nápojových kávových polštářků XXL balení
1 025,95 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
1 708,20 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Strong 480 kávové polštářky XXL balení - 10 x 48 nápojů
SENSEO Pads Strong 480 kávové polštářky XXL balení - 10 x 48 nápojů
1 017,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
3 986,92 Kč
-597,26 Kč
3 389,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO Pads Strong Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
1 174,31 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 305
2 299,61 Kč
-344,38 Kč
1 955,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Miscela Nera, kávové podložky pro systém ESE, průměr 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g na kus
Caffè Borbone Miscela Nera, kávové podložky pro systém ESE, průměr 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g na kus
1 028,61 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
1 110,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzivní a plná chuť, káva, 48 podů
Senseo Coffee Pods Classic / Classic, intenzivní a plná chuť, káva, 48 podů
1 084,83 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 24
361,25 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
Senseo kapsle typ Cappuccino Baileys, 8 kávových kapslí
1 974,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
2 136,67 Kč
-320,02 Kč
1 816,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
SENSEO kapsle Mild Senseopads 240 nápojových kapslí XXL Pack
988,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 72
1 646,51 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro SENSEO Pads Premium Selection 100% Arabica Senseo Pads 5 x 16 nápojových kávových polštářků
SENSEO Pads Premium Selection 100% Arabica Senseo Pads 5 x 16 nápojových kávových polštářků
782,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
434,19 Kč
Prodejce: Ambiente-3000
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 9.5/10, 4/10, Caffe Borbone, 7,2 g
125 072,22 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 40
900,52 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
Caffè Borbone Cialda, Kávová kapsle, Káva, 8.5/10, 5/10, Caffe Borbone, 7,2 g
132 579,17 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 40
954,57 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
Caffè Borbone Miscela Rossa, ESE systémové kapsle, 44 mm, 150 kusů, hmotnost 7,2 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 33
1 182,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 094,94 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky silná jemně pražená káva 100 kusů 700g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
594,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
849,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
Melitta Bistro Kávové polštářky jemně pražená káva 100 kusů 700g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
561,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
801,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
Open Food 4006581020631, 1 kcal, 0,3 g, 0,2 g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
284,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
Lavazza Crema E Aroma 18 kávových lusků z nejjemnější pražené kávy 125g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
950,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lavazza 7213, Coffee Pods
Lavazza 7213, Coffee Pods
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 070,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
Senseo Milka ochucený kakaový nápoj 112g 5-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
Cafe Intencion Fuerte silné, jemně ochucené kávové lusky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
273,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 083,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
Alberto Espresso polštářky 36 kusů balení s intenzivní příchutí 252g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
246,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
979,56 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
Kávový nápoj 3v1 Instant Mokate Classsic BOX 24ks
748,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
Alberto Kaffee-Pads Crema, 36er, 36 kusů
231,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
76,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
Douwe Egberts Café Latte, Senseo, 8 kusů
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 11
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
Senseo CAPPUCCINO BAILEYS, Kávová kapsle, Cappuccino, Nepražená, 8 hrnků, 8 kusů, Taška
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
785 714,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
Kávové lusky Senseo středně pražená káva Arabica Classic 5 balení 555g
624,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
Kávové lusky Senseo Dobré ráno Silná a intenzivní káva 5 balení
626,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
Darboven Kaffee Alberto Espresso Pads36er, 2er Pack (2 x 252 g)
493,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
Senseo kávový pod Cappuccino 4061918 8ks
110,00 Kč
Prodejce: CasteloStore
1 195,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
Senseo Milka lusky s příchutí kakaového nápoje 112g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
Senseo 4047046001468, Kávová kapsle, Senseo, 10 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
999,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
Douwe Egberts Senseo Classic, Kávová kapsle, Senseo, 16 kusů
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
124,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 125,05 Kč/1kg