5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Reishield – podpora imunitního systému a každodenní pohody – 30 tobolek51 475,00 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Další informace o reklamě
Detocline – rovnováha trávení a každodenní podpora – 30 tobolek42 050,45 Kč/1kg
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Další informace o reklamě
Doplněk stravy Metonil | 30 kapslí23 500,00 Kč/1kg
705,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnicornGroup

Další informace o reklamě
NICORIX – Podpora každodenního wellness a životního stylu – 30 tobolek56 897,33 Kč/1l
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

GlucoZen Doplněk stravy pro každodenní metabolismus | 60 kapslí
949 999,95 Kč/1l
950,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Ozalyn – doplněk stravy na podporu metabolismu a pro každodenní energii – 30 kapslí
40 881,43 Kč/1kg
858,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

GLPura – doplněk stravy pro podporu každodenního pohody a vitality – 30 kapslí
40 881,43 Kč/1kg
858,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

Biopron Balance, probiotika a prebiotika, každodenní péče o střevní mikroflóru, 60 20 kapslí
6 859,00 Kč/1kg
823,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Intercell Pharma Doplňky stravy Curcuzymintercell, BI5215
7 691,60 Kč/1l
1 610,24 Kč
-71,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 538,32 Kč
Prodejce: Katomix

Insunorm – Denní podpora výživy a metabolismu, 60 kapslí
920,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnicornGroup

ForceFlex – podpora kloubů a každodenní pohyblivosti – 30 tobolek
30 885,00 Kč/1l
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

Erexol SET 3x60 kapslí
50 975,00 Kč/1kg
2 039,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Figoxal – doplněk stravy na podporu metabolismu, 30 kapslí
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

Doplňky stravy Kräuterhaus Sanct Bernhard Morszczyn Pęcherzykowaty (180 kapslí) 5012
574 999,97 Kč/1kg
575,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Doplňky stravy Kräuterhaus Sanct Bernhard b komplex (100 tobolek) 8555
2 330,00 Kč/1l
466,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Doplněk stravy Reishield | 10 kapslí
700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

Doplněk stravy Hemoulgan, 30 kapslí. Podpora cévního systému
835 299,96 Kč/1l
936,17 Kč
-100,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
835,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Glucozen je doplněk stravy s rostlinnými extrakty, vitamíny a minerály, který podporuje normální metabolismus glukózy a energetických látek.
Podporuje normální metabolismus glukózy.
Přispívá k vyváženému energetickému hospodářství.
Obsahuje vysoce kvalitní složky v optimálním dávkování.
Dobře se snáší a snadno se užívá.
Vyráběn podle přísných standardů kvality.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v chladu, suchu a dobře uzavřené nádobě. Nepoužívejte v případě nesnášenlivosti nebo alergie na některou ze složek. Nepoužívejte, pokud je obal poškozen. Nepoužívejte během těhotenství a kojení.
- Seznam přísad
- Kyselina askorbová (vitamín C), extrakt ze skořicové kůry, extrakt z listů moruše bílé, extrakt z plodů svatojánského chleba, extrakt z kořene lékořice (standardizovaný na 10 %), kyselina glycerinová, mikronizovaný extrakt z jablečných výlisků, kyselina listová, prášek pikolinátu chromu (dodává chrom)
- Potravinářský podnik
- Unicorn Brigade Group
- Prodejní název
- Glukóza
- Výrobce
- Unicorn Brigade Group
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli denně po jídle.
- Kód EAN
- 4751037504332
- Seznam přísad
- Kyselina askorbová (vitamín C), extrakt ze skořicové kůry, extrakt z listů moruše bílé, extrakt z plodů svatojánského chleba, extrakt z kořene lékořice (standardizovaný na 10 %), kyselina glycerinová, mikronizovaný extrakt z jablečných výlisků, kyselina listová, prášek pikolinátu chromu (dodává chrom)
- Potravinářský podnik
- Unicorn Brigade Group
- Prodejní název
- Glukóza
- Výrobce
- Unicorn Brigade Group
- Počet kusů
- 1
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli denně po jídle.
- Kód EAN
- 4751037504332
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Alflorex 30 kapslí - Dlouhodobá expirace!
35 960 000,91 Kč/1kg
899,00 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Norsan Omega 3 Arktis 200 ml BI8321
3 602,15 Kč/1l
720,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4
19 989,90 Kč/1l
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

Bach Original Bachovy květové esence č. 1–38 a RESCUE kapky v dekorativní kartonové krabičce, 40 lahviček
3 663,66 Kč/1kg
5 821,56 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Collagen Powder [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagenu s vitaminem C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnost - Neutrální
1 912,80 Kč/1kg
860,76 Kč
Prodejce: WR-Products

Prostalis Forte - 180 Kapseln (3 x 60 Kapseln) - 3er Pack
18 564,81 Kč/1kg
2 005,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

BAYER Priorin EXTRA doplněk na vlasy 60 kapslí
4 507,67 Kč/1kg
676,15 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Altrient C 1000mg gel - lipozomální doplněk stravy
1 629 999,92 Kč/1kg
1 630,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Altermedic

Concentrix, 180 kapslí
8 880,79 Kč/1kg
1 571,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

GLura Doplňky stravy, sada 3 balení po 60 kapslí
2 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMPERIUM-HERBALS

4X Prostoxalen - kapsle Sabal Palm pro prostatu
3 445 669,84 Kč/1l
3 445,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: supersuplement

WPC syrovátkový protein WPI nutriční vitamíny vanilka jahoda ProActive 2,25kg
233,23 Kč/1kg
524,76 Kč
Prodejce: RealPharm

Femibion 1 rané těhotenství 28 tablet - Dlouhá doba použitelnosti!
12 061 555,37 Kč/1kg
542,77 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

VitroCap N kapsle vybrané mikroživiny pro oči, 90 kapslí
15 597,64 Kč/1kg
1 388,19 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: apohealth

Priorin kapsle pro nutriční potřeby vlasového kořínku, 120 kapslí
13 265,21 Kč/1l
1 246,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Pantovigar Vital, přípravek pro vlasy, 180 kapslí
14 587,81 Kč/1kg
2 261,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

VigorPeak
2 307,26 Kč/1l
975,97 Kč
Prodejce: Natucap

Prostalis - Komplex pro podporu zdraví prostaty (30 kapslí)
926,55 Kč/1kg
926,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AltaShop

BioTech USA 100% Creatine Monohydrate 500 g / Kreatin monohydrát / Farmaceuticky čistý mikronizovaný kreatin monohydrát v prášku
1 390,62 Kč/1l
695,31 Kč
Prodejce: NutraBestBG

MANHOOD PLUS – Přírodní doplněk stravy a prostředek pro podporu mužského zdraví a pohody – 30 kapslí
61 674,00 Kč/1l
925,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PremiumHealth24

beLIVELY NMN | NAD Booster | Anti-Aging | Longevity | Energie & Zellgesundheit | 30 kapslí | Bestager | Vegan
94 222,23 Kč/1l
848,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet
9 204,21 Kč/1kg
1 988,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Malát hořečnatý 1000 mg veganská vysoká dávka, 180 St TAB
2 437,12 Kč/1kg
694,58 Kč
Prodejce: apohealth

Sedamin 30 kapslí – uklidnění a podpora nervového systému
40 640,95 Kč/1kg
853,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MyPremiumShop

ALLNUTRITION ALLDEYNN Collarose 300 g malina-lesní jahoda / Kolagen / Hydrolyzovaný hovězí kolagen VERISOL® obohacený o kyselinu hyaluronovou, vitamin C a biotin
3 395,23 Kč/1l
1 018,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kapsle VOLT
33 000,00 Kč/1l
990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NoviluniumHerbalis

Biostile Kolagenová směs v prášku s kyselinou hyaluronovou - 30 sáčků s 8600 mg hydrolyzovaného kolagenu, kyselinou hyaluronovou, vitaminem C, kurkuminem a shilajitem pro kůži, klouby a kosti
4 386,63 Kč/1l
1 315,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biostile

Vitabay Vitamin D3 Depot 20000 IU + Vitamin K2 200 mcg tablety, 180 tablet
13 050,00 Kč/1kg
691,65 Kč
Prodejce: apohealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
NEJLEPŠÍ
TB
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
942,46 Kč
Prodejce: apohealth
8 567,82 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 194,48 Kč
Prodejce: apohealth
32 283,24 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 495,78 Kč
Prodejce: apohealth
7 404,85 Kč/1kg

curcumin-Loges plus Boswellia kapsle, 120 kapslí, 120 kapslí



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 439,91 Kč
Prodejce: apohealth
8 726,73 Kč/1l

Alkotox - 60 Kapsle



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
903,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
15 842,11 Kč/1kg

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 034,19 Kč
Prodejce: apohealth
15 435,67 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 189,35 Kč
Prodejce: apohealth
14 504,27 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
983,20 Kč
Prodejce: apohealth
16 386,67 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 571,90 Kč
Prodejce: apohealth
8 880,79 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 011,04 Kč
Prodejce: apohealth
9 955,64 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 483,83 Kč
Prodejce: apohealth
7 419,15 Kč/1kg

Prostalix tablety pro zdraví mužů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
690,00 Kč
Prodejce: UnicornGroup

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
837,79 Kč
Prodejce: apohealth
1 506,82 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
980,27 Kč
Prodejce: apohealth
741,51 Kč/1kg

Hnědá jíl - Imutox prášek 380g | LUVOS



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
262,51 Kč
Prodejce: apohealth
690,82 Kč/1kg

Léčivý jíl 1 - Jemný ostrý 480g 4-pack



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
227,38 Kč
Prodejce: apohealth
473,71 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 988,11 Kč
Prodejce: apohealth
9 204,21 Kč/1kg